Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 10. 2008 7:56

Petromila
♥♥-----
Místo: Teplicko
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 93

Jaký šampón ?

Tak jsem se nechala ostříhat,měla jsem vlasy k pasu a všude už překážely - hlavně v noci.Ale to není ten problém,ten nastal s ostříháním  sad  .Celý svůj život bojuju s lupenkou a ta se objevila po ostříhání zase ve vlasech (u dlouhých nebyl problém,asi nebyly vlasy moc vzdušné).Zatím jsem při dlouhých používala šampón pro barvené vlasy (musím,šedivá mi nesluší).No a pokračovala jsem i u krátkých a už ze dva dny se objevily lupy a pak se začaly dělat strupy  grater  .Koupila jsem šampón proti lupům - no lupy zmizely,ale vlasy mám jak slámu,bez lesku a strašně svědí.Zašla jsem pro radu do lékárny,poradily speciální šampón,ale mám to samý jako u šampónu na lupy.Nemůžete mi někdo poradit jak na to?


http://ticker.7910.org/as1csEbcg361130MDAyNzQ2ZHwzMzc2ODNkfEpzZW0gVG9tYXMgYSBqZSBtaSA.gif

Narodíš se jen jednou, zemřeš jen jednou, ale žiješ celý život.  http://chvojanp.wz.cz/AAA.jpg

Není tady

 

#2 3. 10. 2008 10:09

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Jaký šampón ?

ano, používej místo šamponu dehtové mýdlo.koupíš ho v lékárně.

Není tady

 

#3 3. 10. 2008 11:00

kety
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 10. 2006
Příspěvky: 433

Re: Jaký šampón ?

Pomáhá šampon z mrtvého moře. Koupila jsem ho v lékárně, rovněž používej i mýdlo a krém z mrtvého moře.
Ale musíš to zkusit, každému sedne něco jiného.
U kožního lékaře dostaneš na předpis i dehtový šampon, je tmavě hnědý, ale mně nepomohl.

Není tady

 

#4 3. 10. 2008 11:27

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Jaký šampón ?

Nesměšovat lupy a lupenku, je to rozdíl. Pomáhají i konopné přípravky.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#5 16. 3. 2009 13:21

katula
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 5. 2008
Příspěvky: 144

Re: Jaký šampón ?

Ahoj, mě se osvědčil Fruktis proti lupům. Víc než přípravky z lékárny smile

Není tady

 

#6 18. 3. 2009 9:35

D.
♥♥♥♥---
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 438

Re: Jaký šampón ?

Ahoj,

opravdu záleží na tom, co přesně Tě trápí. Já trpím seboreou, příznaky jsou stejné jako u Tebe. Roky používám šampon od Biodermy Nodé DS+(na recidivující lupy), prodávají ho v lékárně. Vyzkoušela jsem během let desítky šamponů - doslova a jedině tento mi pomáhá. Přeji, a najdeš, co potřebuješ smile


Lidé jsou tak svobodní, jak chtějí. James Baldwin

Není tady

 

#7 18. 3. 2009 9:50

Citronka
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 2. 2009
Příspěvky: 112

Re: Jaký šampón ?

Na lupy se mi osvědčil šampon od Avonu a pokud jsem to nechala dojít daleko, až na neustálé svědění a strupy v hlavě, tak od Vichy Dercos.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů