Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#51 13. 3. 2009 8:36

annie
♥♥♥♥♥♥-

Re: Zbavím se nálepky prasátka?

Luminko - Tvoje kolegyně jsou bezchybné krasavy, co? Když si dovolí takovým způsobem do Tebe jet.
Jak píšou holky, je to pro to, že jsi pro ně snadná obě a vidí, že Ti ublíží.
Pokud dělᚠpro svou čistotu i vzhled dost, tak se jimi snaž nezaobírat a každou poznámku jim vra.
Až bude kolegyně rejt do Tvých vlasů, tak jí řekni:" zato ty tvoje jsou bezchybné, viď?" vissla

Není tady

#52 13. 3. 2009 8:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥

luminko, praktická rada http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Píšeš, že má výhrady i maminka a dcera - tak se s nimi domluv, a ti k něčemu dají jako dárek péči vizážisty nebo kadeřníka. Takovou tu "celkovou proměnu". Buď to pomůže, nebo okolí zjistí, že ta původní luminka byla lepší http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Ale proč to nezkusit?

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#53 13. 3. 2009 8:46

dixina
♥♥♥♥♥♥-

helena napsal(a):

luminko, praktická rada http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Píšeš, že má výhrady i maminka a dcera - tak se s nimi domluv, a ti k něčemu dají jako dárek péči vizážisty nebo kadeřníka. Takovou tu "celkovou proměnu". Buď to pomůže, nebo okolí zjistí, že ta původní luminka byla lepší http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Ale proč to nezkusit?

Heluš, to je výbornej nápad tummenupp

Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

#54 14. 3. 2009 14:53

luminka
♥♥♥♥♥--

PavlaH napsal(a):

luminko, víš proč se do tebe navážejí a ještě tak protikladným způsobem? Jsi výborná obět a oni si na tobě mohou zvednout svoj pošramocené sebevědomí. Tvůj úkol by měl znít - jak nedělat obě. KOukni se na vlákno od macíka. Souvisí to se sebevědomím a tam také zaznělo hodně dobrých rad, které jsou přenositelné i pro tebe.

Tak teoreticky bych to věděla, jak nedělat obě, taková sebevědomá ženská přijde a řekne mám novej účes, případně: všimla sis?, nebo: to koukáš. Mám novej účes, prostě mám a hotovo. Lidi jako já přijdou, ošívají se, mnou si prsty, šourají se všude možně a zeptají se: myslíš, že bych to takhle mohla nosit, můžu jít vůbec mezi lidi? A většinou se jim dostane zápo*né odpovědi. Pak se ten člověk div neomlouvá, co si to dovolil, jít v tom, když mu to nesluší a slíbí, že už to příště neudělá. Nevím, jestli to tak je, ale já si to myslím. Myslím, že sebevědomý člověk tak nějak vyvolá dojem, že mu to sluší, i když to není přesně podle nějakých propočtů nějakých vizážistů, vždy i sebevědomý člověk může udělat módní přehmat, ale tak nějak mu to odpustíme.

Není tady

#55 14. 3. 2009 16:09

Suzie
♥♥♥♥---

luminka napsal(a):

PavlaH napsal(a):

luminko, víš proč se do tebe navážejí a ještě tak protikladným způsobem? Jsi výborná obět a oni si na tobě mohou zvednout svoj pošramocené sebevědomí. Tvůj úkol by měl znít - jak nedělat obě. KOukni se na vlákno od macíka. Souvisí to se sebevědomím a tam také zaznělo hodně dobrých rad, které jsou přenositelné i pro tebe.

Tak teoreticky bych to věděla, jak nedělat obě, taková sebevědomá ženská přijde a řekne mám novej účes, případně: všimla sis?, nebo: to koukáš. Mám novej účes, prostě mám a hotovo. Lidi jako já přijdou, ošívají se, mnou si prsty, šourají se všude možně a zeptají se: myslíš, že bych to takhle mohla nosit, můžu jít vůbec mezi lidi? A většinou se jim dostane zápo*né odpovědi. Pak se ten člověk div neomlouvá, co si to dovolil, jít v tom, když mu to nesluší a slíbí, že už to příště neudělá. Nevím, jestli to tak je, ale já si to myslím. Myslím, že sebevědomý člověk tak nějak vyvolá dojem, že mu to sluší, i když to není přesně podle nějakých propočtů nějakých vizážistů, vždy i sebevědomý člověk může udělat módní přehmat, ale tak nějak mu to odpustíme.

Jo a to je asi ten problém /já ho mám taky/ - oni totiž ti sebevědomí sice přijdou jako kingové, ale možná mají taky malou dušičku a jen se prsí. Já jsem se lety naučila, že když mám hlavu nahoru a tvářím se jako borec, tak to lidi berou, i když se tak necítím. Když dám najevo pochyby /kterých mám o sobě milion/, tak mi začne každý říkat, co si mám myslet a cítit a jak se mám chovat atd... Což mě zase srazí dolu. Ona upřímnost není někdy úplně na místě. hlavně pro nás s malým sebevědomím. Já jsem hodně otevřená a dlouho jsem si myslela, že to lidi kolem mě berou. Není to tak, berou toho, kdo se tváří jako borec, i když je to blbec.

Není tady

#56 18. 3. 2009 1:35

luminka
♥♥♥♥♥--

Tak jsem to dneska konzultovala s kolegyní, která do mě před 4mi lety taky ošklivě rýpala (kolikrát se myju), a teď se mi podařilo dostat ji na svoji stranu. Povídám jí, že dělám to, co ostatní, ráno si vyčistím zuby, učešu se, šplíchnu deodorant do podpaží, namaluju se (to dřív nebývalo), proč tedy působím špinavě. A ona mi řekla, že vypadám neupravená a že skutečně neví, čím to je a co by mi poradila, že si už prostě neví rady. A že když jsem na tom psychicky hůř, tak i hůř vypadám. Jediné, co mi radí, je vykašlat se na to a bavit se o něčem jiném, uklízet, zdobit byt na Velikonoce, mít z toho radost, tak jako ona.
Dneska se mě ještě snažila dorazit dcera. Že prý spolužačky si s matkami půjčují oblečení, což ona kvůli mé tloušce nemůže.

Upravil(a) luminka (18. 3. 2009 1:38)

Není tady

#57 18. 3. 2009 5:40

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Luminko - přesně tak

"sebevědomý člověk tak nějak vyvolá dojem, že mu to sluší, i když to není přesně podle nějakých propočtů nějakých vizážistů, vždy i sebevědomý člověk může udělat módní přehmat, ale tak nějak mu to odpustíme."

Teoreticky to mᚠzmáknuté skvěle. Teď už stačí jen jedno - stát se jím - a mᚠvystaráno tummenupp

Upravil(a) mashanka (18. 3. 2009 5:40)

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#58 18. 3. 2009 5:44

mashanka
Zablokovaný

Suzie napsal(a):

luminka napsal(a):

PavlaH napsal(a):

Jo a to je asi ten problém /já ho mám taky/ - oni totiž ti sebevědomí sice přijdou jako kingové, ale možná mají taky malou dušičku a jen se prsí. Já jsem se lety naučila, že když mám hlavu nahoru a tvářím se jako borec, tak to lidi berou, i když se tak necítím. Když dám najevo pochyby /kterých mám o sobě milion/, tak mi začne každý říkat, co si mám myslet a cítit a jak se mám chovat atd... Což mě zase srazí dolu. Ona upřímnost není někdy úplně na místě. hlavně pro nás s malým sebevědomím. Já jsem hodně otevřená a dlouho jsem si myslela, že to lidi kolem mě berou. Není to tak, berou toho, kdo se tváří jako borec, i když je to blbec.

ale ony neexistují jen extrémy. Zdravé sebevědomí přece neznamená, že se člověk tváří jako borec a dělá ze sebe co není. Zdravě sebevědomý člověk vůbec nemá potřebu řešit, jak se tvářit.

Není tady

#59 18. 3. 2009 7:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Že prý spolužačky si s matkami půjčují oblečení, což ona kvůli mé tloušce nemůže.
To znám... oblečení nemohla, ale nové punčocháče, botičky a šminky kdykoli... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png Taky jsem si vyslechla, jak jsem tlustá - to se to děvence kecalo, když jí bylo o 25 míň a neměla tři děti - dneska má jedno, k tomu kolem 80 kg a JÁ nosím velikost 46 http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png (a mívala jsem taky 54).

Není tady

#60 18. 3. 2009 11:39

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

Luminko, sebevědomí a prsit se a vykašlat se na "dobré mínění" ostatních. Ona ta krása uvnitř pak vsákne i napovrch..

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#61 18. 3. 2009 21:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

luminko na dceru se vyprdni. já moc neuznávám tohle půjčování oblečení mezi matkou a dcerou ... matka i dcera by se měly oblékat každá úměrně věku ... proč ze sebe puboška dělat starší než je a matka zase lítat jako náctka .. každej věk má svoje, v určitém věku by se měla ženská oblíkat víc aby měla šmrnc, ne chodit jako puboška ..
a na kolegyně se vykašli wink

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#62 18. 3. 2009 21:11

Amriana
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

luminko na dceru se vyprdni. já moc neuznávám tohle půjčování oblečení mezi matkou a dcerou ... matka i dcera by se měly oblékat každá úměrně věku ... proč ze sebe puboška dělat starší než je a matka zase lítat jako náctka .. každej věk má svoje, v určitém věku by se měla ženská oblíkat víc aby měla šmrnc, ne chodit jako puboška ..
a na kolegyně se vykašli wink

Tak tohle je přesný tummenupp
Navíc bych dodala a berušce objasnila, že i kdybychom spolu měly stejnou velikost, tak by nebyla má povinnost jí cokoli půjčit , ale má dobrá vůle .
kapitulation ještě že mám synka-  a půl wink .. nikdo mi nebude krást sukně lol

Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

#63 18. 3. 2009 21:16

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

čekᚠchlapečka smile

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#64 18. 3. 2009 21:21

Amriana
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

čekᚠchlapečka smile

Jo tillfreds hjarta bude to další mužskej doma hjarta  offtopic

Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

#65 18. 3. 2009 21:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Amriana napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

čekᚠchlapečka smile

Jo tillfreds hjarta bude to další mužskej doma hjarta  offtopic

teda Amri, tak to budeš doma jako růže mezi trním smile kluci jsou fajn, já bych toho svýho neměnila smile
už máte jméno ?

Není tady

#66 19. 3. 2009 0:19

luminka
♥♥♥♥♥--

helena napsal(a):

Že prý spolužačky si s matkami půjčují oblečení, což ona kvůli mé tloušce nemůže.
To znám... oblečení nemohla, ale nové punčocháče, botičky a šminky kdykoli... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png Taky jsem si vyslechla, jak jsem tlustá - to se to děvence kecalo, když jí bylo o 25 míň a neměla tři děti - dneska má jedno, k tomu kolem 80 kg a JÁ nosím velikost 46 http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png (a mívala jsem taky 54).

Tak u mě děti za tu tloušku opravdu nemohou, po druhém dítěti - to je ta dcera - jsem vážila míň než po prvním a blížila se své "svatební" váze. Přibírat jsem začala později. A opravdu nevím, co by si chtěla půjčit, žádné výkřiky módy ve skříni nemám. A kdybych si půjčila já, ještě by nadávala, že jsem to ušpinila nebo roztrhla.

Není tady

#67 19. 3. 2009 20:51

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

luminko, já nevím, jak to říct, abych tě neurazila, ale přijdeš mi hrozně taková - ušláplá va

Není tady

#68 20. 3. 2009 15:30

luminka
♥♥♥♥♥--

PPavlaa napsal(a):

luminko, já nevím, jak to říct, abych tě neurazila, ale přijdeš mi hrozně taková - ušláplá va

Nikdo se nenarodí ušláplý, to ho někdy někdo musí ušlápnout, aby byl ušláplý.

Není tady

#69 20. 3. 2009 15:56

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

luminka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Ale ty si libuješ v tom svém  ušlápnutí dumbom .

Není tady

#70 20. 3. 2009 17:50

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

luminka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

jenže on si k tobě lumi každej dovolí jen to co mu dovolíš ty ... sama si to všechno nechávᚠlíbit, já nevím, co blázníš, proč se chováš, jakobys snad byla něco míň jak ostatní va

Není tady

#71 20. 3. 2009 18:26

luminka
♥♥♥♥♥--

Tak už se některé případy mého prasátkovství trochu vysvětlily. Jedna kolegyně mi řekla, že si dělá srandu a já se tomu nezasměju, protože jsem morous. A ta, co nesnášela tahání vidličky po zubech a usykávala při skřípání vidličkou po talíři, odešla, a pár lidí, co s ní stolovali, si oddechlo, že už se můžou v klidu najíst. Byl to spíš její problém, než můj.

Není tady

#72 20. 3. 2009 18:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

no mě osobně teda nepřijde vtipný, pokud ze mě někdo dělá čuně ... ale prostě na to kašli, klídeček, pohodička, přece by ses nenechala rozhodit wink

Není tady

#73 23. 3. 2009 7:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥

A kdybych si půjčila já, ještě by nadávala, že jsem to ušpinila nebo roztrhla.
??? Chceš tím říct, že bys na půjčené oblečení nedávala bacha a vrátila ho špinavé nebo poškozené?

Není tady

#74 23. 3. 2009 13:24

mashanka
Zablokovaný

luminka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

to je sice pravda, ale aby ho mohl někdo ušlápnout, musí se přikrčit a nechat

Není tady

#75 23. 3. 2009 16:01

luminka
♥♥♥♥♥--

helena napsal(a):

A kdybych si půjčila já, ještě by nadávala, že jsem to ušpinila nebo roztrhla.
??? Chceš tím říct, že bys na půjčené oblečení nedávala bacha a vrátila ho špinavé nebo poškozené?

To nechci říct, že jsem neopatrná, ale že mám smůlu, většinou se rozbije to, co právě nejvíc hlídám. Teď mám většinou každou noc sen, že jsem něco pokazila a omlouvám se.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí