Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 30. 9. 2008 17:49

henrietta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 400

Re: žehlíte ložní prádlo?

My doma povlečení nežehlíme. A nepochybuju o tom, že chlapi v naší domácnosti o povlečení nevědí absolutně vůbec nic. Doufám, že se můj táta nebude jednou domnívat, že se povlečení žehlí a nebude to po mě despoticky vyžadovat. Asi bych se na něj totiž v tomhle případě musela vykašlat a maximálně ho naučila pracovat se žehličkou.

Není tady

 

#127 30. 9. 2008 18:25

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: žehlíte ložní prádlo?

Ladie napsal(a):

Tak nejdřív - povlečení nežehlím (max. 1 za rok). Po vyprání ho dobře pověsím a složím - však ono se tím tlakem mezi dalším povlečením, prostěradly... ve skříni stejně vyrovná tongue

Janči, ze tvého prvního příspěvku mám pocit, že tátu ani nenapadlo tě poprosit/požádat (tohle nemyslím jako škemrání, ale jako slušnost) o vyžehlení povlečení.

Ale vies, ono nejde o to, aby bolo uhladne zlozene, ale o ten skvely pocit z vyzehleneho povlecenia, je to prijemne, ako ... nemam slov tongue to sa neda s nevyzehlenym zrovnavat ... kto nezazil nepochopi tongue


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#128 30. 9. 2008 18:32

majkafa
Host

Re: žehlíte ložní prádlo?

Já jsem překvapena, kolik lidí ložní prádlo nežehlí. Přiznám se, dodnes mě nenapadlo, že bych ho někdy nežehlila. Pohybuju se hodně mezi ženami a neznám žádnou, která by ložní prádlo nežehlila. smile Zůstanu si u svého žehlení.
Jak píše Oxi. big_smile

P.S. Mám skvělé nové prkno a super žehličku, jdu žehlit čerstvě vyprané ložní prádlo. Fakt! Nekecám! lol A podívám se u toho na Ulici.

Upravil(a) majkafa (30. 9. 2008 18:35)

 

#129 30. 9. 2008 18:40

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: žehlíte ložní prádlo?

nežehlím dumbom


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#130 30. 9. 2008 18:41

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: žehlíte ložní prádlo?

Martinka1 napsal(a):

Janči napsal(a):

nevím ale proč a za co bych měla chtít dělat radost otci - vím, že tohle nemůže pochopit nikdo, kdo má se svým tátou vztahy zdravé a normální... o tom to bohužel asi celé je...

Takových lidí asi moc nebude.

Nejspíš takový tu není nikdo. Každý tu máme za sebou nějaké to trápení. A největší pravděpodobně ti, co o něm moc nemluví.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#131 30. 9. 2008 18:47

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: žehlíte ložní prádlo?

Já žehlím.... tedy, resp. já ne, ale manželka big_smile big_smile tummenupp


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#132 30. 9. 2008 18:53

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: žehlíte ložní prádlo?

Janči napsal(a):

...např. otec odmítá chodit k holiči, protože ho vždycky stříhala máma a teď nutí mě, abych ho stříhala, navíc si předtím odmítá umýt vlasy, nikdy to prý nedělal...  já předtím chlapa nestříhala, mastné vlasy jsou usch ale chápu, že je pro něj asi horší začít chodit k holiči, než pro mě se to naučit a dělat to... tak to dělám. Jak říkáš, všechno to chce čas a sebedůvěru, to určitě. Díky.

Já osobně bych ho ostříhala taky. Ale až po té, co by si umyl hlavu.
To je právě o těch HRANICÍCH.
Tak držím palec, aby se ti je podařilo posunout tam, kdeje chceš mít par


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#133 30. 9. 2008 18:58

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: žehlíte ložní prádlo?

Mikeš napsal(a):

Já žehlím.... tedy, resp. já ne, ale manželka big_smile big_smile tummenupp

Ale ano Mikešku žehlíš svoje průse***, kdybys žehlil třeba košile  smile


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#134 30. 9. 2008 19:01

Isidia
♥♥♥----
Místo: Česká republika
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 247

Re: žehlíte ložní prádlo?

Žehlím ložní prádlo, mám ráda, když voní krásně čistotou a také je to nutné z hygienického hlediska (damašek, bavlna). Krep nežehlím, protože to není nutné, ale velmi často ho peru.

Je jedno přísloví: Podle oken, peřin a záchoda poznᚠkulturu národa. A něco na tom asi bude!

Není tady

 

#135 30. 9. 2008 19:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: žehlíte ložní prádlo?

Pisatel napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Já žehlím.... tedy, resp. já ne, ale manželka big_smile big_smile tummenupp

Ale ano Mikešku žehlíš svoje průse***, kdybys žehlil třeba košile  smile

big_smilebig_smilebig_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#136 30. 9. 2008 19:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: žehlíte ložní prádlo?

majkafa napsal(a):

Já jsem překvapena, kolik lidí ložní prádlo nežehlí. Přiznám se, dodnes mě nenapadlo, že bych ho někdy nežehlila. Pohybuju se hodně mezi ženami a neznám žádnou, která by ložní prádlo nežehlila. smile Zůstanu si u svého žehlení.
Jak píše Oxi. big_smile

P.S. Mám skvělé nové prkno a super žehličku, jdu žehlit čerstvě vyprané ložní prádlo. Fakt! Nekecám! lol A podívám se u toho na Ulici.

Keď mi povieš, že žehlíš aj krepové va , tak to zasa nebudem chápa ja. Nikdy ma zatiaž nenapadlo žehli krepové postežné prádlo, teda bielizeň. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#137 30. 9. 2008 19:03

rentle
♥♥-----
Registrovaný: 19. 1. 2007
Příspěvky: 72

Re: žehlíte ložní prádlo?

Také téměř nežehlím, ložní prádlo v žádném případě, přijde mi to jako ztráta času. Místo toho si radši něco přečtu nebo prostuduju, zdá se mi to daleko smysluplnější smile

Není tady

 

#138 30. 9. 2008 19:03

Alosek
Host

Re: žehlíte ložní prádlo?

Nežehlím ložní prádlo. Dřív jsem chodila na mandl, když nám ho zrušili, kašlu na to. Prostěradla mám napínací.
I když Oxiho pocit chápu a umím si ho představit, znám i příjemnější činnosti (u kterých je mi srdečně šumák, jestli ležím v povlečení vyžehleném nebo ne tongue ), než je žehlení. Jestli něco z "domácích prací" opravdu nesnáším, je to právě žehlení.

Janči, jako Pandorra bych to viděla spíš v tom, že zkouší tvoje hranice a trpělivost jako malé dítě, a zároveň potřebuje tvoji společnost. Tak si je včas stanov nebo se jednou nebudeš stačit divit.
Navrhla bych mu třeba, že společně zajdeme k holiči a pak na pivko wink

 

#139 30. 9. 2008 19:06

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: žehlíte ložní prádlo?

Selima napsal(a):

Keď mi povieš, že žehlíš aj krepové va , tak to zasa nebudem chápa ja. Nikdy ma zatiaž nenapadlo žehli krepové postežné prádlo, teda bielizeň. stolt

Ja krep(ov)e nemusim tongue
Sel ... poznas tuto? O Blave? http://www.youtube.com/watch?v=VmWmCkuQj9Y


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#140 30. 9. 2008 19:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: žehlíte ložní prádlo?

Isidia napsal(a):

Žehlím ložní prádlo, mám ráda, když voní krásně čistotou a také je to nutné z hygienického hlediska (damašek, bavlna). Krep nežehlím, protože to není nutné, ale velmi často ho peru.

Je jedno přísloví: Podle oken, peřin a záchoda poznᚠkulturu národa. A něco na tom asi bude!

Ja som myslela, že to je o hygiene - a ono o kultúre. Už viem, prečo chcel Klaus kultúru českú sahova na balkón... Po slovensky je kultúra o niečom inom. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#141 30. 9. 2008 19:07

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: žehlíte ložní prádlo?

Selima napsal(a):

Isidia napsal(a):

Žehlím ložní prádlo, mám ráda, když voní krásně čistotou a také je to nutné z hygienického hlediska (damašek, bavlna). Krep nežehlím, protože to není nutné, ale velmi často ho peru.

Je jedno přísloví: Podle oken, peřin a záchoda poznᚠkulturu národa. A něco na tom asi bude!

Ja som myslela, že to je o hygiene - a ono o kultúre. Už viem, prečo chcel Klaus kultúru českú sahova na balkón... Po slovensky je kultúra o niečom inom. stolt

tongue tummenupp


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#142 30. 9. 2008 19:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: žehlíte ložní prádlo?

Oxi napsal(a):

Selima napsal(a):

Keď mi povieš, že žehlíš aj krepové va , tak to zasa nebudem chápa ja. Nikdy ma zatiaž nenapadlo žehli krepové postežné prádlo, teda bielizeň. stolt

Ja krep(ov)e nemusim tongue
Sel ... poznas tuto? O Blave? http://www.youtube.com/watch?v=VmWmCkuQj9Y

V robote nemám zvuk grater kapitulation
Ja krep celkom rada. Prvé som dostala, ale už si aj sama kupujem. S dobrou avivážou je tongue

Upravil(a) Selima (30. 9. 2008 19:10)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#143 30. 9. 2008 19:14

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: žehlíte ložní prádlo?

Selima napsal(a):

Oxi napsal(a):

Selima napsal(a):

Keď mi povieš, že žehlíš aj krepové va , tak to zasa nebudem chápa ja. Nikdy ma zatiaž nenapadlo žehli krepové postežné prádlo, teda bielizeň. stolt

Ja krep(ov)e nemusim tongue
Sel ... poznas tuto? O Blave? http://www.youtube.com/watch?v=VmWmCkuQj9Y

V robote nemám zvuk grater kapitulation
Ja krep celkom rada. Prvé som dostala, ale už si aj sama kupujem. S dobrou avivážou je tongue

No tak vies co? Mozno znova okostujem aj ja smile
A tu pesnciku si pusti, ja som zostal s otvorenou hubou ked som to pocul prvy raz ...


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#144 30. 9. 2008 19:27

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: žehlíte ložní prádlo?

Povlečení mám z mikrovlákna a nežehlivého saténu - to nežehlím, pak mám damašek, ten žehlím - i když se spaním pomačká, rozhodně ne tak, jako praním.
A tátovi bych to vyžehlila, zase taková strašná práce to není a on bude spokojený. Mám mámu 80 let, tak o tom něco vím. Někdy je to fakt strašný, ale myslím, že ona pro mě v životě udělala hodně moc, tak mám možnost jí to teď splatit. A moje děti zase vidí, že o rodiče je třeba se v něčem postarat .... a třeba mi to zase oni vrátí, až já budu stará.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#145 30. 9. 2008 19:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: žehlíte ložní prádlo?

Oxi napsal(a):

Selima napsal(a):

Oxi napsal(a):


Ja krep(ov)e nemusim tongue
Sel ... poznas tuto? O Blave? http://www.youtube.com/watch?v=VmWmCkuQj9Y

V robote nemám zvuk grater kapitulation
Ja krep celkom rada. Prvé som dostala, ale už si aj sama kupujem. S dobrou avivážou je tongue

No tak vies co? Mozno znova okostujem aj ja smile
A tu pesnciku si pusti, ja som zostal s otvorenou hubou ked som to pocul prvy raz ...

stolt Doma, domenko...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#146 30. 9. 2008 20:29

pajaja
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 31. 10. 2007
Příspěvky: 568
Web

Re: žehlíte ložní prádlo?

Pořiďte si sušičku a nemusíte žehlit.

Není tady

 

#147 30. 9. 2008 20:32

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: žehlíte ložní prádlo?

Oxi napsal(a):

Ladie napsal(a):

Tak nejdřív - povlečení nežehlím (max. 1 za rok). Po vyprání ho dobře pověsím a složím - však ono se tím tlakem mezi dalším povlečením, prostěradly... ve skříni stejně vyrovná tongue

Janči, ze tvého prvního příspěvku mám pocit, že tátu ani nenapadlo tě poprosit/požádat (tohle nemyslím jako škemrání, ale jako slušnost) o vyžehlení povlečení.

Ale vies, ono nejde o to, aby bolo uhladne zlozene, ale o ten skvely pocit z vyzehleneho povlecenia, je to prijemne, ako ... nemam slov tongue to sa neda s nevyzehlenym zrovnavat ... kto nezazil nepochopi tongue

tummenupp godlike přesně tak...ten pocit za tu práci rozhodně stojí gloria


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#148 30. 9. 2008 20:37

Alosek
Host

Re: žehlíte ložní prádlo?

Ronja napsal(a):

... tummenupp godlike přesně tak...ten pocit za tu práci rozhodně stojí gloria

No, a o tom to je. Jak komu big_smile

 

#149 30. 9. 2008 20:49

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: žehlíte ložní prádlo?

Alosek napsal(a):

Ronja napsal(a):

... tummenupp godlike přesně tak...ten pocit za tu práci rozhodně stojí gloria

No, a o tom to je. Jak komu big_smile

To je asi najmenej bolestive zehlenie, cokolvek ostatne sa zehli horsie, toto je totalna pohodicka.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#150 30. 9. 2008 22:17

pajaja
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 31. 10. 2007
Příspěvky: 568
Web

Re: žehlíte ložní prádlo?

Znova píšu,pořiďte si sušičku.Nikdo nereagujéééé.Mám tři chlapy,vím ,říkááám.Nemusíte žehlit ani to povlečení.Zahoďte žehličky!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů