Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 1. 2006 13:28

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Veverka

Naše holka někde četla že se chovají jakési domácí veverky.Máte někdo tušení o co jde?Zajímalo by mě kde se dají koupit,jak se zvířátko přesně jmenuje a hlavně
zkušenosti s chovem.Mají být údajně hodně společenské a milé.A protože jsou veverky krásné,určitě bych si jí chtěla pořídit.

Není tady

 

#2 25. 1. 2006 19:40

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Veverka

Nejspíš jste slyšeli o veverce zemní.
Víc informací (tedy vpodstatě všechny) najdeš zde:
http://www.volny.cz/babacek.axl/veverka.htm

Není tady

 

#3 2. 2. 2006 9:23

strelicia8
♥♥-----
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: Veverka

Možná jste slyšeli o veverce, která se jmenuje burunduk. Je velice krásná, milá, ale musí se chovat od maličkého mláděte, aby nebyla divoká. Je to takový pruhovaný andílek jako byli Chips a Deyl v kreslené pohádce. Já jsem ji měla, ale bohužel za rok zemřela na vrozené zauzlení střev. Chystám se koupit novou a to je období právě tak březen-duben protože to jsou maličká mláďata.

Není tady

 

#4 2. 2. 2006 18:25

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Veverka

Veverušku už mám přislíbenou od chovatele.Jsou opravdu úžasné,přímo k sežrání.
Doma u nás by měla být během dubna.Už se těším na její lumpárničky!

Není tady

 

#5 31. 7. 2006 11:16

maggie7
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 112

Re: Veverka

Ahojík myslíte že seženu i mládě burunduka ted v srpnu? prosíííím o odpověd... taky nevím kolik stojí a kde jí sehnat


Kdo je pritel, miluje, ale kdo miluje, nemusi byt přítetelem. Pratelstvi je vzdycky prospesne, zatimco laska casto zranuje. (Seneca Lucius Annaeus)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů