Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 9. 2008 21:31

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Co poradit?

Tak jak to vypadá, rozvádět se bude i u nás... naštěstí ne já, ale moje švagrová (tedy sestra mě ženy).... švára má milenku cca 1 rok, dělal to nanejvýš blbě (ví o tom snad půlka města), ale jeho žena mu to tak nějak tolerovala, protože švára je v balíku (dělá regionálního manažera prodeje jedné nejmenované nápojářské firmy) a navíc, ségra mé ženy není moc na sex... teď se asi zeptáte, proč se jim já do toho seru, ale Evka mě požádala, jestli bych si nezkusil s Jardou ještě promluvit - ale já tak nějak nevím, o čem... on se prostě ve středu sbalil s tím, že jde bydlet k milence, a nechal jí tam s 5-letým dítětem samotnou sad ... je to jistě jejich problém a ne můj, ale ona mi věří, že jí poradím něco inteligentního a já nevím, co... sad


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#2 26. 9. 2008 21:47

majkafa
Host

Re: Co poradit?

A ho nechá jít za hlasem jeho srdce. Pokud ji má už rok, asi si už v sobě srovnal, s kým chce žít.
Před 3 lety bych to nenapsala, dnes to vidím úplně jinak.
Láska je to nejdůležitější, co v životě máme.
A pokud ona navíc není na milování a jemu chybí, je to dost závažná trhlina ve vztahu.
Čím menší dítě, tím vezme rozchod rodičů "líp", jestli se to tak dá vůbec nazvat. Lepší dříve, než později.
S tím, jak to nesou děti - letité zkušenosti z mého okolí.

Upravil(a) majkafa (26. 9. 2008 22:02)

 

#3 26. 9. 2008 22:04

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Co poradit?

Mᚠasi pravdu, Majko... navíc - já se jim do toho montovat vůbec nechci, je to jejich problém, ne můj... a i když mě to samozřejmě mrzí, protože já je mám rád oba (btw. je to ten muž, o kterém jsi před 8 měsíci na zimním stadionu prohlásila, že "mám krásnýho švagra"), tohle za ně řešit nebudu smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#4 26. 9. 2008 22:05

majkafa
Host

Re: Co poradit?

Mikeši, já vím, kdo to je. Jak ona, tak on. Dle mého se k sobě nehoděj, ale to je jenom můj pocit.

 

#5 26. 9. 2008 23:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co poradit?

Ja si myslím, že jediné, čo sa dá urobi, je poveda svoj názor úprimne ako Standa Gross a Áda Hitler... ak o to vôbec niekto stojí. A potom psychicky podrža švagrinú a postráži jej diea, kúpi lístky na niečo príjemné... poskytnú jej plece na vyplakanie, ucho na vypočutie. A zažela švagrovi veža šastia, asi ho bude potrebova. Vlastne obom...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6 26. 9. 2008 23:36

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Co poradit?

Selima napsal(a):

Ja si myslím, že jediné, čo sa dá urobi, je poveda svoj názor úprimne ako Standa Gross a Áda Hitler... ak o to vôbec niekto stojí...

Právě že stojí, Sel...
Kdykoliv se stal v rodině mé ženy nějaký průser, vždycky si mě k tomu zavolali jako nějakého "arbitra" či co... sad ... že prý jsem jedinej z nich, kdo má VŠ, tak jim prý určitě dobře poradím... sad sad A dneska za mnou přišla švagová i s tchýní, obě uplakané, jestli bych ještě nezkusil "s Jardou promluvit" - ale já s ním o tom mluvit nechci, pokud se rozhodl, tak je to jeho věc, a ne moje. Ale co jim mám říct, když ke mně vzhlížejí jako k nějaké poslední instanci???


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#7 26. 9. 2008 23:51

majkafa
Host

Re: Co poradit?

Že si to musí vyřešit POUZE oni dva.


To s tím arbitrem znám, můj tchán takhle ke mně  stále vzhlíží. dumbomsad Jako kdyby VŠ byla všechno.

 

#8 27. 9. 2008 1:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co poradit?

Povedz im, že si s Jardom určite promluvíš, ak sa ti ozve a požiada a o to, prípadne raz, príležitostne. Teraz by to bolo prilievanie oleja do ohňa (a to je podža mňa pravda). Navyše ak len Jarda nie je na hlavu padnutý, musí tvoju misiu odhali, a to nikomu neprospeje. "Pokiaž o to niekto stojí" som myslela práve neverníka, reps. že si každý vypočuje názor na svoju vlastnú situáciu, pokýva hlavou a ja tak urobí svoje. Rozhodne nie že budeš robi sekundanta niekomu, kto o duel nestojí. roll


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9 27. 9. 2008 10:26

nickol
♥♥-----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 30

Re: Co poradit?

Naprosto chápu zoufalství manželky a její rodiny, ale je to manipulace. Připomnělo mi to dobu, kdy jsem odcházela od manžela. Nejprve žádal mé rodiče,aby mi domluvili a udělali pořádek, pak to zkusil přes mé kamarádky a nakonec nasadil nejvyšší kalibr. Navštívil mého zaměstnavatele a žádal mé propuštění, abych zůstala bez prostředků a nemohla odejít.

Není tady

 

#10 27. 9. 2008 11:54

Nabuko0
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 9. 2008
Příspěvky: 758

Re: Co poradit?

Souhlasím, že je to manipulace. I když možná nevědomá a zoufalá prosba. Taky jsem měla pocit, že když s BM někdo promluví, on prozře. Ale byl to samozřejmě nesmysl (tedy vlastně ani nevím, zda s ním někdo o tom mluvil, kromě jeho matky, která o to z mé strany rozhodně žádána nebyla sad).

S Jardou si promluvit můžeš, ale spíš o praktických věcech toho rozchodu. Do jeho citů Ti nic není.

Není tady

 

#11 27. 9. 2008 17:07

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Co poradit?

Mikeš jedna rada. Ty se do toho neple. Je to jejich život a jejich "souboj". Každému z akterů jen dej inoformaci, že:
1. mají jisté a ne zrovna malé povinnosti k malému,
2. že pokud chtzějí urovnat vztah je třeba jednat bez emocí a prostředníků,
3. rozvod a s tím spojené problémy až tak moc, neřeší nebo mají závazek, ten závazek /dítě/ v rozvodu oběma dost zaslepí oči.
4. ty můžeš s Jardou na pivko říci mu toliko jen svoji story a pohled chlapa, že je to hezké v mileneckém vztahu, ale za pár let skoro stejné jako ve vztahu ze kterého uniká.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#12 27. 9. 2008 17:17

Nharte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 1158

Re: Co poradit?

Ahoj Mikeš,
"ale já s ním o tom mluvit nechci"

Pokud nechceš, tak to nedělej. Je to jen tvoje věc, zda se švagrem mluvit chceš, či ne. Pozice arbitra, obzvl᚝ z donucení, bývá dost nevděčná. Také jsem názoru, že tohle si musí manželé vyřešit sami.


Fly or Die. Punk je od punkevních jeskyní? smile

Není tady

 

#13 27. 9. 2008 17:21

Nharte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 1158

Re: Co poradit?

Pisateli, tohle nemusí být pravda. Ne vždy..
4. ty můžeš s Jardou na pivko říci mu toliko jen svoji story a pohled chlapa, že je to hezké v mileneckém vztahu, ale za pár let skoro stejné jako ve vztahu ze kterého uniká.


Fly or Die. Punk je od punkevních jeskyní? smile

Není tady

 

#14 27. 9. 2008 17:33

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Co poradit?

Můj švagr si před lety našel milenku, švagrová to zjistila, nevěla si rady, požádala svého tchána, aby synáčkovi domluvil. Tchán se toho zhostil, švagrovi domluvil. A jak to dopadlo? Švagr se naoko milenky vzdal a vrátil se k rodině, ve skutečnosti jen o pár roků oddálil svůj odchod, s milenkou vztah nepřerušil, jen to dělal tajně. Dneska jsou stejně se švagrovou od sebe, takže vlastně jen švagrová ztratila roky života s někým, s kým to nemělo budoucnost, zatímco kdyby šli od sebe už tenkrát, dostala by prostor být šastná s někým jiným....

A navíc - dobrovolné rozhodnutí je daleko cenější než rozhodnutí, do kterého člověka někdo nutí...

Není tady

 

#15 27. 9. 2008 17:49

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Co poradit?

Mikeš napsal(a):

Tak jak to vypadá, rozvádět se bude i u nás... naštěstí ne já, ale moje švagrová (tedy sestra mě ženy).... švára má milenku cca 1 rok, dělal to nanejvýš blbě (ví o tom snad půlka města), ale jeho žena mu to tak nějak tolerovala, protože švára je v balíku (dělá regionálního manažera prodeje jedné nejmenované nápojářské firmy) a navíc, ségra mé ženy není moc na sex... teď se asi zeptáte, proč se jim já do toho seru, ale Evka mě požádala, jestli bych si nezkusil s Jardou ještě promluvit - ale já tak nějak nevím, o čem... on se prostě ve středu sbalil s tím, že jde bydlet k milence, a nechal jí tam s 5-letým dítětem samotnou sad ... je to jistě jejich problém a ne můj, ale ona mi věří, že jí poradím něco inteligentního a já nevím, co... sad

Mikešku ...a co takhle jim vysvětlit, že lásku si nevynutí ani prosbou ani hrozbou a ba ani domluvou od Tebe ? Nešlo by to ?

Upravil(a) Amriana (27. 9. 2008 17:50)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#16 27. 9. 2008 21:00

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Co poradit?

Díky všem za vaše rady a názory... rozhodl jsem se tak, že kecat jim do toho nebudu. Jednak je to jejich život, jednak bych mohl asi napáchat více zla, než užitku, tak a si v tom milánkové udělají jasno beze mě smile
Švagrové je mi líto, zasloužila by si asi lepšího a hodnějšího chlapa sad Její manžel je pro mě arogantní namyšlenej blbec, kterýmu prachy zatemnily rozum... když byl "obyčejnej" obchodní zástupce, byl to prima kluk (i když fandí Spartě a já Slavii), ale když se stal "Area sales managerem", začal se chovat ke všem v okolí, včetně mě, jako ke svým podřízeným, a to já prostě nesnáším. S tou pindou, ke které odchází, stejně žádné štěstí neudělá, ale to je čistě jeho problém - já mu jen zamávám na cestu...
Ještě jednou díky... a jsem rád, že jsem se do podobné situace nedostal já sám... zlatá manželka big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#17 27. 9. 2008 21:21

majkafa
Host

Re: Co poradit?

Pindou? va

 

#18 27. 9. 2008 21:36

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Co poradit?

majkafa napsal(a):

Pindou? va

Jo... pindou... shodou okolností ji znám, takže mohu s klidným svědomím napsat: "pindou"... smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#19 29. 9. 2008 6:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co poradit?

Mikeši, nejdřív jedna dávná historka:
Pán s paní byli společně souzeni za napadení veřejného činitele. Došlo k tomu tak, že pán manželku fackoval někde na veřejnosti, příslušník VB zasáhl a dostal přes hubu jak od paní - "Ten můj si mě může bít jak chce, dělá to z lásky!", tak od pána, protože mu sáhl na manželku, když se jí bránil... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png
Tolik můj názor na to, že by sis měl se švárou promluvit.
Jinak jestliže má rok milenku téměř veřejně, žena mu to tak nějak tolerovala, protože švára je v balíku a navíc není moc na sex... a začalo jí to vadit až v momentě jeho odchodu - sorry, ale nejde jí spíš o ten "balík", než o manžela? Zvl᚝, když je to dle (nejen?) tvého mínění arogantní namyšlenej blbec. V tom případě si s tebou asi moc chtít povídat nebude - teda aspoň ne na téma navržené švagrovou a tchýní.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#20 29. 9. 2008 8:37

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Co poradit?

helena napsal(a):

V tom případě si s tebou asi moc chtít povídat nebude - teda aspoň ne na téma navržené švagrovou a tchýní.

Já si s ním povídat taky nebudu... je to dospělej člověk a má svou hlavu... každopádně je to asi vážný, protože v sobotu nebyl ani na hokeji, a to už je co říct...
A tu situaci o příslušníkovi VB, jsem si Helenko taky zažil, i když já jsem naštěstí dostal po hubě jen obrazně big_smile ... před dávnými lety mě požádala kamarádka, jestli bych jí nepomohl urovnat vztah s jejím přítelem (mým spolužákem z VŠ)... a ve finále mi pak vynadali oba, proč se prej mezi ně se.u .... big_smile tummenupp


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#21 29. 9. 2008 8:50

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co poradit?

No vidíš... inteligent stejnou chybu neopakuje http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png Jinak je úžasná víra tvého příbuzenstva, že absolvent VŠ vždycky poradí dobře http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png - teda neber si to osobně http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#22 29. 9. 2008 9:12

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Co poradit?

helena napsal(a):

Jinak je úžasná víra tvého příbuzenstva, že absolvent VŠ vždycky poradí dobře - teda neber si to osobně

Já si to bohužel osobně brát musím, protože když se u nich něco přihodí, vždycky se jdou poradit za mnou... sad ... např. když loni umřel dědeček na Moravě, musel jsem řešit, komu napsat barák big_smile ... bohužel můj původní návrh "na nejstarší dceru" (tedy moji ženu) neprošel, protože my prej "už chalupu máme" tummenupp big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#23 29. 9. 2008 9:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co poradit?

Bezvááá - takže se jdou poradit a pak je tvůj návrh přehlasován... že by si potvrzovali svůj "selský rozum"? - "Teda on je inženýr, ale ty jeho rady..." http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#24 29. 9. 2008 9:25

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Co poradit?

helena napsal(a):

Bezvááá - takže se jdou poradit a pak je tvůj návrh přehlasován... že by si potvrzovali svůj "selský rozum"? - "Teda on je inženýr, ale ty jeho rady..."

...si dělᚠpr..., ale takovej baráček 25 km od Brna by se prodal hooodně dobře... no nic, musím furt pracovat big_smile ....
....a švára si bydlí už pomalu týden u milenky, já jsem se vrátil po víkendu do města, tak opatrně zjistím, co je tam novýho...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#25 29. 9. 2008 9:30

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Co poradit?

Mikeš napsal(a):

Tak jak to vypadá, rozvádět se bude i u nás... naštěstí ne já, ale moje švagrová (tedy sestra mě ženy).... švára má milenku cca 1 rok, dělal to nanejvýš blbě (ví o tom snad půlka města), ale jeho žena mu to tak nějak tolerovala, protože švára je v balíku (dělá regionálního manažera prodeje jedné nejmenované nápojářské firmy) a navíc, ségra mé ženy není moc na sex... teď se asi zeptáte, proč se jim já do toho seru, ale Evka mě požádala, jestli bych si nezkusil s Jardou ještě promluvit - ale já tak nějak nevím, o čem... on se prostě ve středu sbalil s tím, že jde bydlet k milence, a nechal jí tam s 5-letým dítětem samotnou sad ... je to jistě jejich problém a ne můj, ale ona mi věří, že jí poradím něco inteligentního a já nevím, co... sad

no to je teda jobovka...podle mě by ses do toho montovat vůbec neměl, pak stejně budeš ten nejhorší ty smile...jediné co ji můžeš poradit je, at se se svým M rozejde v klidu bez scén a domluví se s ním na financích k její spokojenosti a ve finále i ke spokojenosti syna a manžela...jinak nevím, co si o něm myslet, když se jen tak sebere a jde...mno...taky dobrý sad...teda to tak alespon vypadá, že se jen sebral a šel...bez toho aby jí řekl jak si to dál představuje...jediné co ji ještě můžeš ...nebo teda já být na tvém místě, tak co bych udělala je, že bych ji nabídla hlídání malého, kdyby si potřebovala okolo svého vztahu zařizovat věci...aby se nestresovala kam s dítětem...ale víc bych fakt nemohla...je to opravdu JEN a jen jejich věc sad

jinak s Jardou promluvit samo můžeš, ale ne domluvit...to je rozdíl...třeba ti řekne skutečný důvod rozvodu...nebo odchodu...mě to brácha taky řekl, proč se rozvádí...a světe div se...byl v tom sex a milenka big_smile ...ale jeho M byla rychlá, když ji oznámil že se chce dát rozvést, tak nežli se vrátil z práce v baráku byla jen jedna vidlička big_smilebig_smilebig_smilebig_smile...to já jen tak jako perličku wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů