Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 26. 9. 2008 15:09

83andrea83
♥------

zapomenutí antikoncepce

zdravím. potřebuji poradit. měla sem začít brát další balení antikoncepce (v pátek). zapomněla sem si ale tabletku vzít, a zapomněla sem ji i v sobotu a v pondělí. a během víkendu sme s manželem měli nechráněný styk (v pátek a v sobotu). beru HA cilest.jak je velké riziko, že jsem těhotná? moc děkuji za rychlou odpověd

Upravil(a) 83andrea83 (26. 9. 2008 15:09)

Není tady

#2 26. 9. 2008 15:36

Santala
♥♥♥♥♥♥-

Re: zapomenutí antikoncepce

83andrea83 napsal(a):

zdravím. potřebuji poradit. měla sem začít brát další balení antikoncepce (v pátek). zapomněla sem si ale tabletku vzít, a zapomněla sem ji i v sobotu a v pondělí. a během víkendu sme s manželem měli nechráněný styk (v pátek a v sobotu). beru HA cilest.jak je velké riziko, že jsem těhotná? moc děkuji za rychlou odpověd

50 na 50 big_smile

Otázka je, jestli jste měli "vostrej" sex,nebo ne ?lol

Udivuje mě,že se vdaná paní ptá ? wink

Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

#3 26. 9. 2008 15:54

83andrea83
♥------

já vím že je to divné, že se ptá vdaná paní, ale nejsem si jistá zda to možné je či není. a nechci slyšet 50 na 50 - to mě taky napadlo

Není tady

#4 26. 9. 2008 15:56

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Web

anreo - a co myslíš, že ti tu řekneme? va ta šance opravdu je 50:50, takže si za čtrnáct dní udělej test a uvidíš. A neodpověděla si, jestli to byla no ostro wink

MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

#5 26. 9. 2008 16:13

Santala
♥♥♥♥♥♥-

83andrea83 napsal(a):

já vím že je to divné, že se ptá vdaná paní, ale nejsem si jistá zda to možné je či není. a nechci slyšet 50 na 50 - to mě taky napadlo

Si dělᚠpr.d.e.l ne lol

Jistě, že je to možné dumbom gloria

Když dlabete tu HA, tak si zkuste občas přečíst i ten příbalovej leták - mladá paní tummenuppbig_smile

Není tady

#6 26. 9. 2008 16:15

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

A co se da delat s platickem antikoncepce kde chybi 3 prasky?To je zase muj pripad.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#7 26. 9. 2008 16:17

Santala
♥♥♥♥♥♥-

eremuruss napsal(a):

A co se da delat s platickem antikoncepce kde chybi 3 prasky?To je zase muj pripad.

Nic, sníš ty co mᚠa dostaneš menzes o tři dny dřív wink

Upravil(a) Santala (26. 9. 2008 16:18)

Není tady

#8 26. 9. 2008 16:24

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Santala napsal(a):

eremuruss napsal(a):

No to,uz asi ne ty prvni tri prasky jsem mela pred 14 dny.Rozesla jsem se s pritelem a tak jsem to vysadila.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#9 26. 9. 2008 16:32

Santala
♥♥♥♥♥♥-

eremuruss napsal(a):

Santala napsal(a):

eremuruss napsal(a):

No to,uz asi ne ty prvni tri prasky jsem mela pred 14 dny.Rozesla jsem se s pritelem a tak jsem to vysadila.

Tak za to by ti můj doktor utrhnul hlavu tongue

Říká, že to samovysazování a opětovný užívání je blbost.

Proč jsi nedobrala alespoň měsíc ? va

Není tady

#10 26. 9. 2008 16:42

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Santala napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Santala napsal(a):

Tak za to by ti můj doktor utrhnul hlavu tongue

Říká, že to samovysazování a opětovný užívání je blbost.

Proč jsi nedobrala alespoň měsíc ? va

Nechtela jsem zbytecne hormony do tela.tongue

Není tady

#11 27. 9. 2008 10:41

henrietta
♥♥♥♥---

Eresmuss já bych je dobrala, až bych začala brát zase antikoncepci. Budou se hodit např. na oddálení před dovčou atd. Jinak ptala jsem se na jiném fóru, jak je to s tím samovysazením, jestli to má na dva měsíce cenu, když je přítel v zahraničí a pak bych je zase začala brát. Moc lidí mi neodpovědělo a ještě tak dost neurčitě, spíš zkušenosti s dlouhodobým vysazením, že jsem se nakonec rozhodla ty prášky brát dál, když už je tělo zvyklé a dlouhodobě je užívám bez problémů.

Není tady

#12 27. 9. 2008 14:26

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

henrietta napsal(a):

Eresmuss já bych je dobrala, až bych začala brát zase antikoncepci. Budou se hodit např. na oddálení před dovčou atd. Jinak ptala jsem se na jiném fóru, jak je to s tím samovysazením, jestli to má na dva měsíce cenu, když je přítel v zahraničí a pak bych je zase začala brát. Moc lidí mi neodpovědělo a ještě tak dost neurčitě, spíš zkušenosti s dlouhodobým vysazením, že jsem se nakonec rozhodla ty prášky brát dál, když už je tělo zvyklé a dlouhodobě je užívám bez problémů.

Nevim jestli by me prasky oddalili mences.Vetsinou me kazdy rikal,ze mences dostanu v te 7 denni pauze,ale ja mences dostavala jeste,kdyz jsem mela asi 5 tablet.

Není tady

#13 27. 9. 2008 18:00

stella.a
♥♥♥----

Většinou je napsané v příbalovém letáku, jak prášky fungují a kdy ještě chrání- brala jsem celkem 3 druhy a u všech to bylo tak, že pokud se berou pravidelně (s max. zpožděním 12hod), chrání ještě v té sedmidenní pauze, kdy se neberou, a pak už ne. Navíc těsně po vysazení je prý velká šance na otěhotnění.

K tomu krátkodobému vysazování HA- gynekoložka mi říkala, že je to na nic, s tělem to spíš zamává, smysl to prý má když má být ta pauza delší než rok. Určitě to není tak, že když vysadím dejme tomu na půl roku, že si tělo nějak odpočine. Jo a HA by se měla prý brát v kuse max. 5 let, pak je dobré dát tu roční pauzu a chránit se třeba jinak.

Není tady

#14 27. 9. 2008 18:07

henrietta
♥♥♥♥---

eremuruss napsal(a):

henrietta napsal(a):

Nevim jestli by me prasky oddalili mences.Vetsinou me kazdy rikal,ze mences dostanu v te 7 denni pauze,ale ja mences dostavala jeste,kdyz jsem mela asi 5 tablet.

Aha, tak to se mi nikdy nestalo, v tom případě by ti to asi fakt bylo na nic.

Mě můj gynekolog o vysazování po pěti letech nic neříkal. Kamarádka zas pravidelně prášky vysazuje vždy, když se s někým rozejde (tzn. poslední čtyři roky asi třikrát, pokaždé tak na měsíc dva) a nikdy si na nic nestěžovala, tak nevím. Já jsem je teď nevysadila ani krátkodobě, už je beru 8 let a hádám, že ještě tak minimálně 3 roky budu. Jinak se chránit nechci, popravdě kondomům prostě nevěřím a jiné formy jsou snad spolehlivé ještě míň.

Není tady

#15 27. 9. 2008 18:21

HB
♥♥♥♥♥--

stella.a napsal(a):

Většinou je napsané v příbalovém letáku, jak prášky fungují a kdy ještě chrání- brala jsem celkem 3 druhy a u všech to bylo tak, že pokud se berou pravidelně (s max. zpožděním 12hod), chrání ještě v té sedmidenní pauze, kdy se neberou, a pak už ne. Navíc těsně po vysazení je prý velká šance na otěhotnění.

K tomu krátkodobému vysazování HA- gynekoložka mi říkala, že je to na nic, s tělem to spíš zamává, smysl to prý má když má být ta pauza delší než rok. Určitě to není tak, že když vysadím dejme tomu na půl roku, že si tělo nějak odpočine. Jo a HA by se měla prý brát v kuse max. 5 let, pak je dobré dát tu roční pauzu a chránit se třeba jinak.

dneska uz neni nutne delat po nekolika letech pauzu, ten obsah hormonu je velmi nizky...ale taky si myslim, ze je lepsi dobrat alespon mesic a nevysazovat uprostred cyklu...

a k tematu, myslim, ze sance a otehotneni pri takovem velkem zapominani je dost velka...proto pouzivam antikoncepcni krouzky, sice to leze do penez, ale setri mi to nervy, co by se mohlo stat, kdybych zapomnela...tummenupp

The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

#16 27. 9. 2008 22:19

henrietta
♥♥♥♥---

HB, co že to používáš? Antikoncepční kroužky? Co to je?

Není tady

#17 27. 9. 2008 22:27

HB
♥♥♥♥♥--

henrietta napsal(a):

HB, co že to používáš? Antikoncepční kroužky? Co to je?

prodava se to pod nazvem Nuvaring....je to krouzek z mekkeho plastu, ze kteryho se postupne uvolnuji hormony, zasune se na tri tydny do pochvy, pak na tyden vynda a tak porad dokola...nijak neprekazi, necitim ho, nevadi mi...naopak to snasim mnohem lip nez prasky...neni to sice levne, ale radsi si priplatim, nez se stresovat...

http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

#18 27. 9. 2008 22:28

henrietta
♥♥♥♥---

Tak už jsem si o tom něco málo našla. To jsem netušila, že něco takového existuje smile Na kolik to měsíčně vyjde? A partner opravdu nic necítí? A po těch třech týdnech si vzpomeneš, že ho mᚠvyměnit? Zdá se mi jednodušší na to myslet každý den, než si vzpomenout, že už uplynuly tři týdny, vyndat a za týden si vzpomenout, že už je týden a znova ho vložit. smile)

Není tady

#19 28. 9. 2008 7:24

HB
♥♥♥♥♥--

henrietta napsal(a):

Tak už jsem si o tom něco málo našla. To jsem netušila, že něco takového existuje smile Na kolik to měsíčně vyjde? A partner opravdu nic necítí? A po těch třech týdnech si vzpomeneš, že ho mᚠvyměnit? Zdá se mi jednodušší na to myslet každý den, než si vzpomenout, že už uplynuly tři týdny, vyndat a za týden si vzpomenout, že už je týden a znova ho vložit. smile)

baleni na 3 mesice vyjde na 1000Kc, takze mesicne je to neco pres tri stovky...me zase prijde jednodussi mit v kalendari napsane vyndat krouzek a zandat krouzek, zatim se mi nestalo (beru to uz skoro rok), ze bych zapomnela, coz se mi u prasku obcas stalo...navic, jak uz jsem psala, nevyhovovaly mi, i kdyz jsem vyzkousela asi 4 znacky...asi to bude tim, ze takhle se ty hormony uvolnuji po cely den...
partner je v pohode, kdyz jsem s tim prisla, tvaril se dost podezirave, ale zjistil, ze mu nic nebrani...gloria
podobne funguji i ty antikoncepcni naplasti, ale mam dost kozni problemy a to by nedelalo dobrotu...

Upravil(a) HB (28. 9. 2008 7:26)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí