Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 9. 2008 20:21

Tinulasska
♥------
Registrovaný: 10. 9. 2007
Příspěvky: 13

Stěhování

offtopic Ahoj,tak po dlouhé době zase píšu..a s vážným případem...stěhujeme se.Stěhovala sem se už 9x takže by se tak nic strašnýho nedělo.Ale vždycky sem se stěhovala jen po ČR.Ted se stěhujeme do Anglie.Do městečka Andover.Anglicky umím celkem normálně,dělám už jako samouk 5. učebnici Projectu,ale stratím kamarádky,vlastně už ani babičky tolik neuvidím.Mám strach i z toho že zapomenu češtinu...a pak už tam zůstanu a už česko nikdy neuvidím grater Nevíte o někom ve věku 11-14 let v Anglii? Je jedno kde bydlí,ale hlavně že by tam byl nějakej čech  a já věděla že nejsem sama..Nebo by šla i nějaká maminka s malýma dětma,protože mám 10 měsíčního bráchu a mě je 11,takže by se i mamka celkem ráda s někým z ČR pobavila.Děkuju moc a poradte mi prosím co mám dělat:) Chci tam,ale mám strach že se vrátíme a kamarádky už na mě zapomenou sad

Není tady

 

#2 25. 9. 2008 23:29

Selene
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 161

Re: Stěhování

Tinulasska napsal(a):

offtopic Ahoj,tak po dlouhé době zase píšu..a s vážným případem...stěhujeme se.Stěhovala sem se už 9x takže by se tak nic strašnýho nedělo.Ale vždycky sem se stěhovala jen po ČR.Ted se stěhujeme do Anglie.Do městečka Andover.Anglicky umím celkem normálně,dělám už jako samouk 5. učebnici Projectu,ale stratím kamarádky,vlastně už ani babičky tolik neuvidím.Mám strach i z toho že zapomenu češtinu...a pak už tam zůstanu a už česko nikdy neuvidím grater Nevíte o někom ve věku 11-14 let v Anglii? Je jedno kde bydlí,ale hlavně že by tam byl nějakej čech  a já věděla že nejsem sama..Nebo by šla i nějaká maminka s malýma dětma,protože mám 10 měsíčního bráchu a mě je 11,takže by se i mamka celkem ráda s někým z ČR pobavila.Děkuju moc a poradte mi prosím co mám dělat:) Chci tam,ale mám strach že se vrátíme a kamarádky už na mě zapomenou sad

Kamarádka teď byla v Anglii "na prázdniny" - myslím že se nemusíš bát že bys zapoměla česky - budeš mluvit s rodiči, a ještě stále je v Anglii hrozně moc čechů za prací - třeba jako au-pair - přes léto i šestnáctileté holky smile

Nejlíp asi bude když zabrozdᚠpo internetu - chaty, fora ,diskuse, a určitě někoho objevíš ;-)

Není tady

 

#3 26. 9. 2008 11:52

Tinulasska
♥------
Registrovaný: 10. 9. 2007
Příspěvky: 13

Re: Stěhování

No,nakonec se tam nepřestěhujeme =)Ale pojedu s kamarádkami na celý prázdniny smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů