Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 9. 2008 19:28

Papája13
♥♥-----
Registrovaný: 26. 2. 2006
Příspěvky: 42

Žádost o rozvod - prosím o radu

Ahoj všem, moc vás prosím o radu. S manželem jsme se domluvili na rozvodu, oba jej chceme a  na všem jsme se domluvili. Ale nevím kde začít. Myslím že nᚠpřípad je rozvod po*ný, brali jsme se v roce 2004, děti nemáme, na rozdělení majetku jsme se domluvili. Jako manželé spolu již rok nežijeme, ale bydlíme v domě jeho rodičů. V ničem není problém, já se odstěhuju až koupím byt. Teď mi ale není jasné jak moc  bude soud zkoumat, že spolu nežijem. Je to tak, že musíme mít v občance každý jiné bydliště? Všem moc děkuji za radu

Upravil(a) Papája13 (23. 9. 2008 19:29)

Není tady

 

#2 23. 9. 2008 19:52

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Žádost o rozvod - prosím o radu

Tak zaprvé napište si dohodu o vypořádání společného jmění manželů, kde napíšete co jste si pořídili a jak si onen majetek rozdělíte. Tuto Dohodu necháte ověřit u notáře a pak spolu s návrhem na rozvod jí dáte k soud. V návrhu napíšete že jste se vzali tam a tam, že žijete tam a tam že víc jak 1/2 roku nevedete společný manželský život a že s rozvodem souhlasíte.Současně jste si majetek získaný v době manželství rozdělili viz Dohoda. Soud pokud budete mít tu dohodu a potvrdíte to před soudem by měl postupovat ve "zkráceném" řízení podle § 24a Vás bez dalšího výslechu rozvést.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#3 24. 9. 2008 15:06

Ivan.
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 206

Re: Žádost o rozvod - prosím o radu

plus dohoda o bydlení

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů