Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 1. 2006 17:48

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Rychlé a pestré svačiny

Také nacházíte v koši svačiny? Bude to asi malou pestrostí.Školní automaty obsahují často staré bagety.Pokud máte dobré nápady co rychlého,dobrého a jedlého do tašek dětí,pište.

Není tady

 

#2 23. 1. 2006 18:22

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Rychlé a pestré svačiny

Dělávám zeleninovou pomazánku, najemno nastrouhaná mrkev, celer a opetržel, 2 stroužky česněku a pomazánkové máslo, někdy lžičku majolky,  do rohlíku to není k zahození.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#3 23. 1. 2006 20:12

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Rychlé a pestré svačiny

Já jsem dětem dělala saláty - zeleninové i ovocné. Do mističky s víkem... K tomu většinou kukuřičný chleba (ber s rezervou, oni jiný nemůžou). Nebo jsem dělal jogurty se želé. Nejradši ale měli "skládací svačiny" - v misce s víkem připravenou zeleninu, trojúhelníček sýra a kukuřičný chleba  a oni si udělali sami jak chtěli. Sýr většinou snědli samotný. Mně se nejvíc osvdčily misky s něčím.

Není tady

 

#4 24. 1. 2006 8:43

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: Rychlé a pestré svačiny

Holky netušíte některá co je to "krtkova pomazánka" ?
Synovi hrozně chutnala ve školce a nedávno ji po mě vyžadoval.
Neslyšel jste to už někdo?

Není tady

 

#5 24. 1. 2006 17:15

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Rychlé a pestré svačiny

Tak jako u cilky - nejvíce se mi osvědčily saláty, ovocné, zeleninové, těstovinové. Krabička musí dobře těsnit.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#6 24. 1. 2006 18:54

Markétka
♥♥-----
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 49

Re: Rychlé a pestré svačiny

Mě mamka dává na svačinu:Chleba s nutelou se s salámem,.....taky mi dá k tomu někdy jogurt a někdy i k tomu když mám odpoledku sušenku.Holky nosí někdy jenom sušenky ale to se mi zdá opravdu málo(Taky mi dává ovoce)


Markéta

Není tady

 

#7 25. 1. 2006 13:21

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: Rychlé a pestré svačiny

Já dost pešu, takže bábovka, štrůdl, perník a rúzné buchty, zeleninové a ovocné saláty dělám hodně doma na odpolední svačinu.


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#8 25. 1. 2006 13:25

Iveta K.
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 320

Re: Rychlé a pestré svačiny

Markétko,mamka ti dává dobrý svačiny.Já to samé dávám své dceři.Bude jí 10 let.U dcery ve třídě mají taky hodně děti sušenky.Teď ještě k tomu chce dcera přidávat zeleninové saláty,tak se to snad ujme a zůstanem u toho.

Není tady

 

#9 25. 1. 2006 14:22

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Rychlé a pestré svačiny

Holky,po letech jsem tedy na vaší radu udělala naší holce k svačině zeleninový salát.Zatavila jsem ho do krabičky!Dnes ráno jsem jí dávala 300 kč na novou učebnici!! Naše "nanynka" hodila salát do tašky,na to naflákala učebnice.Salát neměl lepší nápad něž explodovat do učebnice psychologie.Vzdávám to,a jedí
bagety z automatu!

Není tady

 

#10 25. 1. 2006 17:43

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Rychlé a pestré svačiny

Moje děti poslední dobou vyžadují svačiny z toustového chleba. Jednou mi zbyl, tak jsem udělala podobnou svačinu, jako mají na benzínkách. Jeden krajíc chleba jsem namazala pomazánkovým máslem, druhý dresingem a mezi to sýr, salám a nakrájené rajče. Překrojím jim to na dva trouhelníky a oni jsou nadšený. Taky milujou rybí pomazánku z tuňáka (žervé, drcený tuňák v konzervě, Rama).


Iveta X

Není tady

 

#11 30. 1. 2006 19:58

Mata
Host

Re: Rychlé a pestré svačiny

anka napsal(a):

Také nacházíte v koši svačiny? Bude to asi malou pestrostí.Školní automaty obsahují často staré bagety.Pokud máte dobré nápady co rychlého,dobrého a jedlého do tašek dětí,pište.

U nás sa osvedčili rôzne pomazánky.No chlapci sú už v puberte a tak nechcú cibužu. Začala som na okne pestovat řeřichu
- keď dᚠdo rohlíka maslo. šunku a řeřichu

, je to vežmi chutné.smile

 

#12 23. 3. 2006 13:32

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Rychlé a pestré svačiny

když zbydou od večeře zapečené tousty z toustovače dají se sníst i druhý den na studeno

Není tady

 

#13 23. 3. 2006 13:46

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Rychlé a pestré svačiny

Dneska jsem využila zbytky v lednici a je z toho pomazánka: Lučina, máslo, vejce natvrdo, pórek, sůl a pepř. Zítra jí namažu dětem na chleba.

Když jsem byla malá, tak jsem milovala na svačinu chleba namazaný výpekem z pečeného vepřového masa + trochu toho masa.....


Iveta X

Není tady

 

#14 24. 3. 2006 7:30

deves
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 211

Re: Rychlé a pestré svačiny

Včera jsem vařila puding, tak jsem dětem dala do skleničky od přesnídávky a mají ho dnes na sváču.


Někteří lidé vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích. My už pak nikdy nejsme stejní.

Není tady

 

#15 6. 6. 2006 15:45

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Rychlé a pestré svačiny

musím se přiznat, že si dost užívám, že už žádné svačiny nedělám
jen jednou za rok do autobusu na dovolenou,ale to se dá .....

Není tady

 

#16 7. 6. 2006 1:30

carlo
♥♥-----
Registrovaný: 23. 1. 2006
Příspěvky: 83

Re: Rychlé a pestré svačiny

Nedelam svaciny pro deti, ale pro manzela. Vetsinou je to sunka, syr a k tomu rajce a mrkvicka. Nekdy rozdelam tunu s majonezou. Pro sebe delam pomazanku z tavenych syru a cesneku. Mam vyhodu, nechodim mezi lidi.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů