Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#51 25. 9. 2008 6:50

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Vánoční dárky

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#52 25. 9. 2008 7:06

Jitka8
♥♥♥♥---
Místo: okolí Zlína

sunyata napsal(a):

Ja zase mam uchylku, ze kdyz nakoupim darky moc dopredu, nevydrzim to a pri nejake prilezitosti to dotycnemu dam dlouho pred vanoci.
Takze u me se to nevyplati.
Ale jinak vas holky chapu.

Já taky někdy kupuji dárky dopředu a říkám si,že mě v prosinci nikdo v obchodě neuvidí.Ale pak to nevydržím a koupím víc dárků,než jsem měla v úmyslu.dumbom

Na světě je krásně.

Není tady

#53 25. 9. 2008 8:01

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

Heli, diiiiik. pussa Je na ty mape videt i stanice metra. Uz vim, kde to je smile

Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

#54 25. 9. 2008 9:33

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň

popelko: mám to s těma hřbitovama úplně stejně. Moje babi si vydupala u hrobníka, že děda má hrob natočený náhrobkem směrem k babi ( vidí na něj z okna), to bylo radosti:) Mě to přijde trochu morbidní.

Není tady

#55 25. 9. 2008 9:40

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

Barus me prijde trochu morbidni i to, ze si lidi skupuji pozemky okolo hrbitova k zastavbe domu. Jedna vesnice nedaleko nas je tak prodavala. Ty nejblizsi fakt hranici s hrbitovni zdi..... no nechtela bych to mit jak v tom filmu s Hrusinskym..... vissla

Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

#56 25. 9. 2008 9:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Dito, radši mít za plotem hřbitov, než hospodu, noční klub, stadion prvoligového klubu a podobně.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#57 25. 9. 2008 10:05

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

Dito, tak to je fakt síla. Já sice věřím na posmrtný život, ale k mrtvým mám úctu.

Není tady

#58 25. 9. 2008 10:26

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Dita.L napsal(a):

a kde to v ty Parizi je?? To je neco jako v Praze hrbitov na Vysehrade??

Linka 3 - stanice Père Lachaise nebo Gambetta. wink Je dobrý si koupit plánek hřbitova protože ti nejslavnější mají většinou nejskromější hroby. cool

P.S. Teď koukám že radim hezky ale pozdě.... tak dělejte jako bych nic nepsal. wink

Upravil(a) Jeňýk (25. 9. 2008 10:27)

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#59 25. 9. 2008 20:31

REŇAS
Host

No,tak já na hřbitov svému otci jezdím průběžně během roku,třeba i když by měl mít narozeniny,ale i jen tak skoro vždy,když jedu do toho vedlejšího města,kde je otec pochován,ale nedalo by mi to,abych nezašla o dušičkách,(a manžel jde svým rodičům),myslím,že jsou daleko stupidnější "svátky",které slavíme ..nebo jsme převzali a jsou v kalendáři. Prostě na dušičky si vzpomenu také a věřím tomu,že kdybych nezašla,zdálo by se mi o tom,což se mi fakt někdy stává,že pokud delší dobu nezajedu,tak se mi o mém otci zdá... a o to víc,když vidím ty hezky ozdobené hroby je mi smutněji,to samé o vánocích.. Prostě nevím,proč nedopřát ten vzpomínkový den v kalendáři,právě zesnulým,blízkým a to,že vzpomínám pořád,to je snad jasné a zajdu i jindy. V podstatě Helloween,Valentýn,Velikonoce,Vánoce,Silvestr..vše je to poslední dobou o davech lidí a komerci..a přecpaných obchodech a stáncích. Jinak já dárky ještě nemám a ani naty vánoce nechci myslet,také mi to připadá,že něco musím...s davem..."slavit" jako všichni...hodit se povinně do pohody..,protože jsou vánoce,tak buďme najednou na sebe milí,laskaví..,(když jindy né)navštěvujme se,když se jindy ani nevidíme..vařme,pečme,kupujme..(jé fakt,že stejně si to vše udělám podle sebe a nic nepřeháním),jéžiš,jak si vzpomenu nato,jak cirka před rokem ze mně doslova lilo,jaké jsme měli fronty na vánoce a skoupili,co se skoupit dá.. a odcházela jsem dlouho po zavíračce,no a vůbec nejlepší bylo,když k nám vlítl jeden zákazník před Štědrým dnem a rozčiloval se,že nikde nejsou háčky na baňky..a my přitom měli úplně jiný sortiment,hold jsme,ale patřilI pod hypermarket.. dumbom,no odnesla jsem to na Štědrý den pořádnou migrénou.sjuk,ještě,že fungoval manžel. No,ale přiznám se,že momentálně si ty vánoce užívám jen kvůli dětem,to zase jooo,zaty jejich rozzářené oči mi to stojí...a pohádky mám také ráda,(třeba Popelku tu můžu,lol a Mrazík..)no a peče u nás cukroví manžel-přiměřeně,ho to baví na rozdíl ode mně,vyhraje si stím(modelář),chutná to dost dobře,ostatní chválí a dítka mlsají.. tak to mě i ty vánoce docela berou,kvůli dětičkám,ale jinak bych se daleko raději viděla v tu dobu někde u moře nebo, když už někde na horách v zasněžené chaloupce,ale v klidu a pohodě bez šílenství,lidí a dárků.se svařáčkem v ruce.. Jinak k tématu,co koupit?? No asi především podle stavu peněženky,vánoce přece nejsou jen o dárcích,že?? Podle fantazie,znalosti osoby pro kterou to chci koupit,podle toho,co mě zaujme,no a jak někdo psal i ty lístečky s domluvou,co kdo si přeje nejsou špatné,člověk se vyhne tomu "zklamanému" dík(a co já s tím) i když se říká darovanému koni na zuby nehleď a člověk by měl brát v úvahu,to,že ten druhý to pro něj třeba vybíral od hjarta stolt Pardon,trochu se zanáší téma i já.. roll

#60 26. 9. 2008 10:55

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥

no u nas ted budou prvni vanoce s ditkem taky, tedy ji bude 10mesicu, tak to nevim, jestli to bude vnimat mozna rozsviceny stromek, a papiry od darku, no ty darky uz mozna taky... smile

Není tady

#61 26. 9. 2008 11:16

REŇAS
Host

smilewink Jo s dětma zase mají ty vánoce úplně jiný rozměr. První naše vánoce se synem měl 10 měsíců,pak i s  dcerou měla 3 měsíce..a každopádně světýlka se jim líbily a cinkání zvonečkama.. A syn,už koukal,určitě i na dárky,rval ten papír a smál se,jak na něj vykoukla kupa hraček a už začínal chodit při jeho prvních vánocích,no a také strašně rád se strefoval jeho kostkami do stromečku..pár baněk nevydrželo..sad wink

#62 26. 9. 2008 11:32

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

pro děti jsou Vánoce super, malý také prvně koukal na světýlka. Pak když mu byli skoro 4 jsme zavřeli dětský pokojík a tam ho nazdobili a pod něj dali dárky a večer bylo to pravé překvápko:)

Není tady

#63 26. 9. 2008 13:18

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥

taky se tesim, az si to bude trosku vic uvedomovat:) ... no pritel letos ze jeste zivy stromek kupovat nebudem, ale ja ho chci ukecat, aby jo....
i mamka, ktera uz stromek nezdobila vloni, ho letos kvuli male ozdobi:)az prijdem, aby tam mela darecky... ja se tesim kvuli ni, .... i kdyz pristi rok to bude jeste lepsi...
a darky kupovat detem, to je super, ale musi se clovek spis krotit, aby nekoupil zbytecne moc, dcera ma potom za dva mesice narozeniny(mezitim svatek, ktery slavit nebudem), takze to nebudem prehanet, a od babicek urcite dostane taky hromady.

Jo ale vybrat darky treba rodicum, ktery si koupi vse co chteji, a vse maji, nebo priteli, ktery ma velmi nakladneho konicka, takze na veci na to nemam... a nevim co, nerozumim tomu.

Jediny co zatim mam je pro brachu kniha o foceni a predplatne(fotovidea)....

Není tady

#64 12. 10. 2008 21:47

magdis
♥------

Ahojky všem narazila jsem na naprosto suprovy darky, pro mimča i pro rodiče. Jedna se o potisk hrníčků, triček ale především třeba polštářků a bryndáčků, je možné taky si nechat vyrobit vlastní podložku pod myš. Tu jsem dam nejbližším se svým malým zlatíčkem a vypada to fakt užasně jak na Vás kouká a má ho tatka porad na očích i v práci. NO proste super... godlike

Není tady

#65 12. 10. 2008 21:58

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

magdis napsal(a):

Ahojky všem narazila jsem na naprosto suprovy darky, pro mimča i pro rodiče. Jedna se o potisk hrníčků, triček ale především třeba polštářků a bryndáčků, je možné taky si nechat vyrobit vlastní podložku pod myš. Tu jsem dam nejbližším se svým malým zlatíčkem a vypada to fakt užasně jak na Vás kouká a má ho tatka porad na očích i v práci. NO proste super... godlike
tak se mrkněte sem:Zakázkový potisk

Že ty se jmenuješ Martin Čermák z Třebíče? cool

Upravil(a) Jeňýk (12. 10. 2008 22:01)

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#66 13. 10. 2008 8:10

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

magdis napsal(a):

Ahojky všem narazila jsem na naprosto suprovy darky  NO proste super... godlike

NO proste super - akorát že to dělají úplně všude, to není žádný objev....

Strach je malá smrt...

Není tady

#67 13. 10. 2008 8:23

lindaB
♥♥♥♥♥♥-

jak tu píše magdis o tom potisku, tak jsem viděla, že jedna známá firma, která se zabývá šitím ložního prádla vám udělá ze zaslané kvalitní fotky taky potisk na povlečení.Ale jedna postel vyjde na 5 tis.

Není tady

#68 9. 11. 2008 19:45

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥

já jsem nechala udelat kalendar z fotek a to je taky bezva darek.. Tak pro dceru mam nakoupeno. pro tchyni mame poukaz do obchodu -Kika, ma novy bydleni, tak at si poridi co se ji bude libit... Koupim k tomu pripadne nejakou blbinku jako svicku, nebo tak, nebo knizku.
priteli zatim jen takovy tri drobny darky - ten kalendar s jeho zavodnim autem, osusku Ferarri, a triko... no treba me napadne jeste nejaka jedna vec...  co vy? pokrocil jste nekdo dal? s darky?

Není tady

#69 30. 11. 2008 23:07

Zaba4
♥♥♥----
Místo: Pardubická kraj

Tak jak jste postoupili s darkama? Ja mam v hlave vsechno vymyslene, ale to je tak cely:) smile Nejaky tipy na darecky pro tatínky by se hodily:)

Není tady

#70 30. 11. 2008 23:23

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí

Zabo, mám asi 75% nakoupených smile a zbytek v hlavě a snad seženu o víkendu smile
pak si dám nohy na stůl a budu se smát všem těm co shání a spěchají a honí se tongue

"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

#71 1. 12. 2008 8:02

janísek
♥♥♥♥♥--

tak já jsem přes víkend část dárků nakoupila... teď mi chybí ještě dokoupit to, co mám vymyšlené...to je pohodička... pak příjde to nejhorší...zjistím komu mi co chybí a budu vymejšlet...

Není tady

#72 11. 12. 2008 8:51

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Tak mám konečně všechny dárky nakoupené smile

Není tady

#73 11. 12. 2008 10:22

annie
♥♥♥♥♥♥-

Tak ještě koupím termotričko, nějaké dobré čajíky, jeden kus látkovýho kýčovitýho, leč pěkného andílka a je nakoupeno. smile

Není tady

#74 11. 12. 2008 10:50

Helča2
♥♥♥♥♥--

Dárky mám sice nakoupené všechny, ale ještě nezbyl čas na zabalení. Já se s tím vždy tak piplám a zdobím, že mi to trvá tak od 22-2 hod dumbomdumbomdumbom

http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

#75 11. 12. 2008 10:58

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko

Tak já nakoupeno ještě nemám a jsem ráda že nějak nestresuji.Hlavně že vím komu co.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí