Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 24. 9. 2008 10:18

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Vánoční dárky

Holky kecám,mám vlastně jeden dárek. Babička chtěla nové žehlící prkno. A to jsem koupila už v akci v červnu a dobřeho uložila za skříň a teď mi bliklo. TY jooo, já jsem tak skvěle zodpovědnááááá godlike


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#27 24. 9. 2008 10:27

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Vánoční dárky

sice to není k tématu, ale moje filosofie je, že na hřbitov nechodím vůbec....... Přijde mi, že si na ty blízké, kteří už odešli, vzpomenu kdykoli v roce, nepotřebuju k tomu žádný svátek.... a nepotřebuju to ani okázale ukazovat..... vždy na tom hřbitově už je stejně jen náhrobní deska, ve většině případů jen s popelem.... a to už opravdu ona milovaná osoba není ...
Rodině dlouho trvalo, než to dokázali respektovat, ale dneska už mě nikdo nikam nežene.


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#28 24. 9. 2008 10:30

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Vánoční dárky

Prostě kažý to má jinak a každý nakupuje dárky jindy a z různých důvodů. U mě je důvod, finance a čas, a také to, že s miminem nemam pak čas běhat po krámech mezi miliony lidí.... radši to nakoupím ted postupne v klidu. Jen jsem chtěla nějaké nápady a případně inspiraci z toho, co nakupujete vy...

Není tady

 

#29 24. 9. 2008 10:31

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Vánoční dárky

Nechodímna hřbitov samozřejmě JEN na vánoce....ale prostě na vánoce si na tu osobu vzpomenu víc, a chci ji dát kytičku na hrob, není to, že všichni dávají, musím taky...

Není tady

 

#30 24. 9. 2008 10:44

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: Vánoční dárky

Ty dárkové poukazy nejsou marné. Loni jsem koupila (podle mě) krásnou bundu a pak jsem si ji šla vyměnit za něco na sebe, naše mladá si místo bundy zaplatila tanečky (Hip hop). K narozkám si za 500,- Kč poukázku koupila kšiltovku. Opravdu je to občas těžké, něco vymyslet. Letos už se s nima raději domlouvám, lépe žádné překvapení, než špatné.

Není tady

 

#31 24. 9. 2008 10:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vánoční dárky

na hřbitov nechodím vůbec
Popelko a to ti nevadí, že ten hrob není ani občas uklizený? Netvrdím, že se musí opečovávat pořád, ale i ta kamenná deska potřebuje tu a tam aspoň umýt, smést listí a tak.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#32 24. 9. 2008 11:02

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: Vánoční dárky

Kamchinko, já Tě chápu, když jsem byla na MD musela jsem obstarat dárky pro všechny sama. A fakt ze mě byli všichni odvázaní, když tam vrthneš s kočárkem nebo s malým dítětem, co všude leze smile

Není tady

 

#33 24. 9. 2008 11:03

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Vánoční dárky

Kamchi, já se snažím dávát spíše zážitky než hmotné věci. Takže různé poukazy na masáže a to co si lidi sami nekoupí. Máme v rodině samé čtenáře, takže vím ,že udělám vždy radost knihou.
Bratranec je magor do encyklopedií. Takže letos se chystám koupit mu knihu o výrobě Škodovek. Už od 20tých let minulého století. A ty knihy jsou taky dnes dost drahé.
Dárkové poukazy se mi taky zdají dobré. Příbuzné na Moravě potěším lahví medoviny,aby jim ze slivky už neklíčili furt švěstky ve střevech.
Druhé babičce většinou něco na zahradu. Loni to byly nové lehké plastové hrábě na trávu a sázecí kolík + nůžky na keře Fiskars. To je taky pálka.
No a naším a segře dohromady vyhlídkový let nad chalupou. Ale to byl dost drahý vyjímečný dárek.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#34 24. 9. 2008 11:40

Zaba4
♥♥♥----
Místo: Pardubická kraj
Registrovaný: 11. 6. 2006
Příspěvky: 182

Re: Vánoční dárky

Ahojda, i já už začínám přemýšlet co letos koupím, dokonoce mám už dva dárky objednané (župánek a sotlní hru pro mladší ségrušusmile) Babičce a dědovi asi nějké předplatné časopisu. Loni jsem uspěla pro mamču a další ségře poukazkou na hadříky:) Hodně kupuju z netu.

Není tady

 

#35 24. 9. 2008 12:12

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Vánoční dárky

Klubko: u nas jsem jedina ja a tchyne kdo cte... Nasi ctou,ale neprecetli jeste ani knihy co jsem jim dala vloni, prsote pry neni cas.

jojo vloni jsem pritelovi dala k narozkam predplatne casopisu, taky dobry darek....to ale je dobry darek, napadlo me brachovi, je cvok do fotek, tak nejaky casak pro fotografy, diky za pripomenuti:)

zaba: kam jsi dala tu poukazku na hadriky? taky me to napadlo, jen nevim do jakeho kramu mamce:( ona chodi do "dost" drahych...

Není tady

 

#36 24. 9. 2008 12:58

Jitka8
♥♥♥♥---
Místo: okolí Zlína
Registrovaný: 1. 11. 2007
Příspěvky: 351

Re: Vánoční dárky

Klubko napsal(a):

Kamchi, já se snažím dávát spíše zážitky než hmotné věci. Takže různé poukazy na masáže a to co si lidi sami nekoupí. Máme v rodině samé čtenáře, takže vím ,že udělám vždy radost knihou.
Bratranec je magor do encyklopedií. Takže letos se chystám koupit mu knihu o výrobě Škodovek. Už od 20tých let minulého století. A ty knihy jsou taky dnes dost drahé.
Dárkové poukazy se mi taky zdají dobré. Příbuzné na Moravě potěším lahví medoviny,aby jim ze slivky už neklíčili furt švěstky ve střevech.
Druhé babičce většinou něco na zahradu. Loni to byly nové lehké plastové hrábě na trávu a sázecí kolík + nůžky na keře Fiskars. To je taky pálka.
No a naším a segře dohromady vyhlídkový let nad chalupou. Ale to byl dost drahý vyjímečný dárek.

Je pravda,že věci od Fiskars jsou drahé,ale dobré.Máme nůžky na trávu,motyčku a sekyrku (nemají chybu).
Vánoce mám částečně vyřešené.Dcery a přítel dostanou mobil.telefony.Mojí mamce+přítel.rodičům+přítel.synovi nebude problém něco koupit,tak to zatím neřeším.Já sourozence nemám a s přítel.bratrem se bohužel (bohudík) nerodinujeme,tak nemusím nic vymýšlet.


Na světě je krásně.

Není tady

 

#37 24. 9. 2008 13:04

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Vánoční dárky

Kamchinko,chápu tě.  S miminem a v davech lidí se nakupuje blbě. Ale dneska už skoro všechno nakoupíš po netu. Tip na dáreček pro mimčo ti nedám, krom toho si myslím, že prckové z toho stejně ještě nemají rozum. Těm stačí, když svítí stromeček. (mně osobně by to stačilo taky, hlavně aby byla pohoda).  Manželovi dávám knížky, kožené opasky, diáře, pera, babičkám knížky, kosmetiku, župan, něco do kuchyně, synovi všelijaké serepetičky k počítači a sportovní oblečení, ségrám taky knížky a různé módní doplňky, šátky a tak, kamarádům trička s ptákovinama, no a tátovi už můžu tak akorát zapálit tu svíčku, takže jak vidíš, nic originálního, ale o to nejde, jen aby člověk ten vánoční blázinec ustál v klidu  a nenechal se nervovat čokoládovýma čertama v září.

Upravil(a) haiel (24. 9. 2008 13:08)

Není tady

 

#38 24. 9. 2008 13:06

Zaba4
♥♥♥----
Místo: Pardubická kraj
Registrovaný: 11. 6. 2006
Příspěvky: 182

Re: Vánoční dárky

Kamchinka: no klasika do CA smile Nahrajou ti penize jakoby do "kreditky" kterou ti daj do takove venocni obalky:) Neni to nejak omezeny dokdy to musis vycerpat a muzes tam prasule zase kdykoliv u nich nahrat:) Segrusi jsme davali do TimeOutu:)

Není tady

 

#39 24. 9. 2008 13:08

Zaba4
♥♥♥----
Místo: Pardubická kraj
Registrovaný: 11. 6. 2006
Příspěvky: 182

Re: Vánoční dárky

A kamoskam vyrabim darecky sama, davala jsem svicky. loni caj ve sklenickach ktery jsem ozdobila a letos se chystam na vyrobu mydel:)

Není tady

 

#40 24. 9. 2008 13:29

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Vánoční dárky

Ano přeplatné časopisu je taky fajn. Já dávala tátovi Cykloturistiku, bývalému Oudoor. Taky jsou časáky pro fotografy. Myslím Fotografie a Foto a Digi. Dobrý dárek.

Jitko, miluji sekyrku Fiskars. Za ty prachy to stojí! Jak já se u babi na chatě natrápila se starou,kdy mi vylétla z topůrka a už 2x jsem dostala železem do čela. Teď si jdu zasekat pro radost.

Ještě jeden tip. Já dávala i poukázku na masហlávovými kameny. ůůůžo. A babiče jednou župan. To je taky kolem 1000 kvaltiní. Tetě látku na záclony na chatu. Furt za ní nechtěla utrácet,a tak jsem jí chtěla udělat radost. Je skoro jako moje máma, tak jsem byla moc ráda.
Dětem mých známých většinou kornout sladkostí. Ale těch zdravých. Sušené ovoce a oříšky. Maminky nechtěly další čokolády,kterých je na svátky plno.

Jo a dědovi lístek do Cinestáru. NIkdy tam nebyl a prý 150 za lístek nedásmile)) Tak si užil Pupendo.)


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#41 24. 9. 2008 14:32

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Vánoční dárky

Předplatné časopisu jako dárek miluju (pro sebe). Co 14 dní mám znova radost z vánočního dárku, to je dobrý! Navíc pak časopis oběhne celou rodinu. A vždycky před Vánoci připomenu "babi, prosímtě, předpla mi další rok", už si zvykla, nic nevymýšlí (ono by jí to už moc nešlo) a všichni jsme spokojení.

Jinak jste mě popohnaly k akci, narozeninové dárky v předstihu neřeším, ale ty vánoční obchody jsou děs a přes internet to na konci roku někdy nedojde včas, takže se činím, od pondělí mám pro dědu knížku s fotografiemi jeho rodného města před sto lety a dnes (ne že by mu bylo sto) a pro muže kamennou třecí misku, má na zahradě tak zběsile rostoucí mátu, že jsme si zvykli na mojito... tak proto.

Upravil(a) Daniela S. (24. 9. 2008 14:35)

Není tady

 

#42 24. 9. 2008 17:19

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Vánoční dárky

helena napsal(a):

na hřbitov nechodím vůbec
Popelko a to ti nevadí, že ten hrob není ani občas uklizený? Netvrdím, že se musí opečovávat pořád, ale i ta kamenná deska potřebuje tu a tam aspoň umýt, smést listí a tak.

NE, protože se o to stará rodina, až nadmětně často a přepečlivě. Kor když vím, že třeba děda měl výslovné přání, aby byl rozprášený a babča speciálně neměla kam chodit brečet.... Výsledkem je, že je tam prakticky každý týden a i půl hodiny tam pláče.

Sorry, ale já mám prostě vzpomínky na člověka uvnitř sebe, ne na náhrobcích s písmenky. Pevně doufám, že já takové místo posledního odpočinku mít nebudu, nechci, aby se vzpomínkou na mě pokaždé blízcí trápili.


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#43 24. 9. 2008 19:31

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Vánoční dárky

Klubko napsal(a):

Procházky v listí ano. Na hřbitov ano. Sama,až tam nejsou návaly se smetáčky v ruce lol
Dito  ty jsi přímo v Paříži? Jak se jmenuje ten krásný velký hřbitov. Kousek od Montmarteru?
A já v Paříži budu příští úterýsmile Jupííí offtopic

Klubi, ne ja jsem v Nancy, to je u nemecko -Luxemburskych hranic; teda skoro. Ale do parize jezdim casto, mam to TGVeckem jen hodku a pul. Skoda ze az v utery, ja budu v pondeli. offtopic Hrbitov znam, jmeno nevim. Ja se orientuju dobre jen ve vychodni Parizi, ale kdybys mela pul dne cas, doporucuju chateao Vincent (metro linka 1) nebo RER


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#44 24. 9. 2008 19:37

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Vánoční dárky

haiel:no male vim hodne darku, budu se spis krotit abych nenakoupila moc veci:)

Není tady

 

#45 24. 9. 2008 19:53

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Vánoční dárky

Klubko napsal(a):

Jak se jmenuje ten krásný velký hřbitov. Kousek od Montmarteru?

offtopic Na Montmarteru se jmenuje Montmarterský hřbitov wink Pak je ale ještě v Paříži jeden dobrej a to je hřbitov Père Lachaise. Tam jsou pohřbený např. Molière, La Fontaine, Jim Morrison nebo Edith Piaf.

Jo a já tam snad křópnu před vánocema pro dárečky..........teda né na hřbitovy ale do Paříže. wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#46 24. 9. 2008 19:57

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Vánoční dárky

Božínku, přečetla jsem zatím jen název vlákna, ale lidi nestrašte už va


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#47 24. 9. 2008 20:10

host5522
Host

Re: Vánoční dárky

Kamchi, taky řeším vánoce už dřív, moc mě nebaví vymýšlet, natožpak nakupovat. smile V prosinci jsem v obchodě nikdy nebyla, nechápu, jak to někdo může nechat na poslední chvíli a prodírat se davama lidí. usch

Vždycky jsem dávala praktické dárky typu poukázky do obchodů, kupony do telefonu, zaplacená dovolená atd. a moc jsem nešetřila. Letos to bude s financema bída, takže to budou opravdu jen maličkosti. Na netu jsou obchody který dělají hrnky, trička, kalendáře, podložky pod myši s fotkama. Takže to vidím tak, že každý z rodiny dostane prezent s fotkou malé smile (celá rodina je z malé unesená, takže to bude myslím dobrá volba)

 

#48 24. 9. 2008 20:21

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Vánoční dárky

Ja zase mam uchylku, ze kdyz nakoupim darky moc dopredu, nevydrzim to a pri nejake prilezitosti to dotycnemu dam dlouho pred vanoci.
Takze u me se to nevyplati.
Ale jinak vas holky chapu.

Není tady

 

#49 24. 9. 2008 20:29

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Vánoční dárky

yellow: jojo taky jsem davlaa takovy darky k narozkam ... mamka dostala hrnicek s fotkou male, nebo kalendar atd... jinak taky s financema je to letos bida, takze prave ty mensi darky jsou mnohdy tezsi vymyslet:) zrucna moc nejsem, takze takhle to taky nepujde...
jinak vsem dekuji za napady, moc hezke....

Není tady

 

#50 24. 9. 2008 20:49

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Vánoční dárky

Jeňýk napsal(a):

Père Lachaise. Tam jsou pohřbený např. Molière, La Fontaine, Jim Morrison nebo Edith Piaf.

a kde to v ty Parizi je?? To je neco jako v Praze hrbitov na Vysehrade??


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů