Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 9. 2008 14:01

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Vánoční dárky

ahoj všem, vím, pro někoho je to brzy, pro někoho běžný čas pro shánění dárků. Vánoce jsou za tři měsíce a já přemýšlím co koupit, mám malou a s ní toho moc nestíham, takže bych to ráda měla z krku ted, dokud nikde frotny nejsou, s ni to pak mozné nebude.

Potřebuji ale nejaké náměta, rady, co byste dali k vánocům svým blízkým, nebo co dáte? přítelovi, manželovi, rodičům, tchyni, malému dítěti, bratrovi atd...

Nevím co pořád dávat, a také aby to nebylo extra drahé, protože jsem na mateřské a člověk má omezené finance... takze dary za desetitisice nemůžu dávat.

Těším se na nápady.

K.

Není tady

 

#2 23. 9. 2008 14:05

janísek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 3. 2007
Příspěvky: 600

Re: Vánoční dárky

Kamči, ty už začínᚠs dárkama k Vánocům a já ještě nemám vymyšlené co dám mamině a příteli k narozkám, které mají v říjnu... big_smile ale zase si slibuju- ostatně jako každý rok- že se na dárky k Vánocům vrhnu hned potom...takže taky ráda načerpám inspiraci..

Není tady

 

#3 23. 9. 2008 14:45

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Vánoční dárky

Ježiši kriste ženský, vždy je září"!!!!Jděte si raději provětrat hlavy s dětmi při pouštění draků dumbom


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#4 23. 9. 2008 15:51

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: Vánoční dárky

Klubko napsal(a):

Ježiši kriste ženský, vždy je září"!!!!Jděte si raději provětrat hlavy s dětmi při pouštění draků dumbom

No také mě to připadá dost brzy já se ještě nepropracoval narozeninami....kapitulationkapitulationkapitulationkapitulationkapitulation


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#5 23. 9. 2008 16:09

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Vánoční dárky

tak já se přiznám, že už jeden vánoční dárek mám - narazila jsem na skvělou akci s "harlekýnkama", kt. čte prababička, tže jsem neváhala. letos to udělám tak, že co mě cvrnkne do nosu, to koupím, ale rozhodně to nepřeháním, na nákup je ještě brzo... i když - příští týden si jdu vybírat dárky pro sebe, abych ušetřila čas prarodičům - což znamená, že vymetu obchody s oblečením a pak nákup předám a počkám si do vánoc. dělám to tak vždycky a je vystaráno wink

jinak co se týče dárků celkově... podle mě je nesmysl namáhat si hlavu, co koupit - prostě jdu, koukám, šmejdím a co mě osloví a padne mi do oka, do koupím - a rozhodně to není např. nová kuchyňský linka nebo džíny za dva tisíce big_smile


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#6 23. 9. 2008 16:24

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Vánoční dárky

Klubko: nemuzu vetrat hlavu, mam nestovice a budu doma nejmin jeste dva tydny, a tak premyslim nad darky... a moje dite jeste draky nepouštísmile))

no ja hlavne nechci nakupovat az budou kramy plny lidi, s malym ditetem v kocarku nic moc...lennywood: z toho vyplyva, ze s malou to na nejaky velky vymetani kramu a koukani neni sad

Není tady

 

#7 23. 9. 2008 16:37

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Vánoční dárky

jde hlavně o to, co se tvým blízkým líbí - jestli rádi čtou, tak knížku, luští křížovku - soubor křížovek, móda - třeba něco hezkého na krk (nebývá zas tak drahé), dámské/pánské hodinky. co malému dítěti podle mě není těžké, dneska se prodává hraček a věcí... zkus projíždět net, tam taky najdeš spoustu nápadů wink


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#8 23. 9. 2008 17:01

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: Vánoční dárky

Hmm, vánoční výzdobu v říjnu fakt nemusím, vánoční úklid mě deprimuje, ale kupodivu letos už pár dárků mám. A to hlavně proto, že mě praštily přes nos skoro jako pohádkové oříšky pro Popelku. První dárky jsem letos nakoupila už v březnu!!!
V zimním výprodeji jsem totiž narazila na vaky na lyže a snowboard za 99 Kč (slevněno z 590 Kč). Dát to dítkům o Velikonocích by asi bylo blbé, takže leží hezky schované. Kluk jede letos na lyžák - takže jako když najdeš.
Mé mamce jsem koupila silikonový vál z Tescomy, touží po něm už delší dobu a já natrefila taky ve výprodeji o 50% levnější.
Pro přítele mám cyklistický batoh Addidas - v létě byl v akci, tak se jen klepu, aby si ho do Vánoc nekoupil sám.
Pak vím, že určitě mamce nakoupím pomůcky pro ošetřování nohou - škrabku se žiletkou, pemzu, změkčovací krém. V létě jsem si to nakoupila pro sebe a spokojenost.
Dcera chce přilbu na motorku, tak pokud ji budu kupovat, má vyčerpáno. Potrápí mě jen syn (13), který se vzhlíží jen ve značkových hadrech a ještě v módě s rozkrokem na plíny (jako v té reklamě - "Nemám ti tam dát gumu?"). Včera po mě chtěl rifle č. 35!!!, velikost má ta vyzáblina tak maximálně 28. dumbom


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#9 23. 9. 2008 17:44

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Vánoční dárky

jé teď jsem se vrátila z obchodu, kde na výloze visí papír, že přijímají objednávky na vánoční cukroví..teď kamchinka..takže hurá,Vánoce jsou tady !

Dárky zatím nemám, ale tak kolem října začnu.

Není tady

 

#10 23. 9. 2008 18:03

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Vánoční dárky

Já už jsem koupila manželovi parfém a novou peněženku, nějaké dárky koupím v obchodním centru a něco na netu.

Není tady

 

#11 23. 9. 2008 18:03

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Vánoční dárky

Lindo, já tuhle málem omdlela při pohledu do regálů v Kaufu, kde jsem našla Mikuláše a kolekce.... roll

ale jinak abych byla věrná tématu, taky už mám doma papír se sepsanými některými dárky.... např. potencionální tchýni necháváme udělat nástěnný kalendář s jejím pejskem v průběhu let, jak roste, je milovnicí psů, tak snad potěší smile


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#12 23. 9. 2008 18:07

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Vánoční dárky

jo kalendar mam pro pritele, zavodi s autem, tak z ruznych fotek ze zavodu jsem mu nechala udelat kalendar, jeste ho nemam doma,ale je objednany....
no mam malou holcicku, tak te to tezke nebude, spis aby sem neseslo vice stejnych darku pro ni...

taklhe ja ne ze bych delal" hura vanoce" ale pamatuju vloni jsem s pupkem (tehotna)chodila po kramech, vztekla, nastvana na ty hordy lidi a nevedela co koupit.... upozornuji na zacatku prosince byly hordy lidi....

Není tady

 

#13 24. 9. 2008 7:53

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Vánoční dárky

Sice je  brzy, ale takové nakoupení dárků teď má tu výhodu, že člověk pak nemusí do obchodu když je tam na infarkt a z koled pořád dokola bolí hlava.

My si většinou něco přejeme mailem, který se seznamem svých přání posíláme rodinným příslušníkům. Každý pak si vybere co komu dá.

Není tady

 

#14 24. 9. 2008 8:13

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Vánoční dárky

jsem odpůrce davového šílenství na vánoční svátky. Ano už teď jsou mikulášové na pultech. ale je to jen o tom, jak si to uděláme. Nemusíme to mu podléhat a já jsem totálně v klidu. Nemám moc peněz na veledary, takže pro každého 500 max 1000 kč pro naše. Nakupuji většinou na netu a nebo ve sportu. Dárky mám rozmyšlené tak 2 měsíce předem. Normálně si píšeme seznamy a vyměnujeme i když jsme dospělí.
Je to v pohodě. I ohledně jídla toho máme akorát. Kapr, pár druhů cukroví, víno,pivko a konec. Naši nevyváří ani na druhý svátek vánoční kachny. dojídají se zbytky.A je to pohoda, protože narozdíl od ostatních, lítajících po městě a shánějíc dárky na úvěr, drahé dovolené, mobily, PC atd, si já v klidu dám v kavárně svařák a přečtu noviny.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#15 24. 9. 2008 8:32

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vánoční dárky

Holky, vy jste jak hypermarkety... http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png Letos je vánoční zboží na pultech asi o týden dřív, než loni a jestli to tak půjde dál, budou brzy kolekce k dostání už o prázdninách. Jojo - objevili se Mikuláši a lid začíná šílet...
Ale k tématu - mám celkem dobré zkušenosti s dárkovými poukazy. Jedno dítě loni dostalo poukaz do zahradnictví (platil asi rok), takže na jaře vyrazilo a nadšeně ho rozfofrovalo za kytičky. Taky už jsem pořizovala poukázku do obchodu s hadýrkama (lepší, než koupit něco, co není to ono), na romantický víkend... ale taky si haranti klidně řeknou, že k Vánocům by nejradši obálku, protože si na něco šetří a každý příspěvek je jim milý. K tomu nějakou milou drobnost, aby pár balíčků pod stromkem bylo a je vymalováno.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#16 24. 9. 2008 8:54

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Vánoční dárky

Holky, proc nefungujete proboha po etapach??? va Dyt dusicky jsou taky krasne svatky, jeste pred vanocema. Dyt takhle to je, jak kdybyste kuppovali svuj narozeninovy dort tri mesice dopredu aby jste meli jistotu, ze ho mit budete usch


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#17 24. 9. 2008 8:55

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: Vánoční dárky

Já kupuju většinou tak každému za 500 ( máma, babi, brácha + jeho holka) pro syna a pro přítele mám tak 1.000-1.500 pro sebe nic, koupím si jednu věc, co budu akutně potřebovat.
Bábuš mi dá pro mě a malého peníze a za to nakoupím dárky, které si u ní necháme a ona nám je dá pod stromeček.

Není tady

 

#18 24. 9. 2008 8:58

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Vánoční dárky

Dito, nesnáším dušičky. To je zase hřibtovní turistika. Nechápu to. My s kytkou na hrob jezdíme každých 14 dní. Máme to na vesnici, kde je babi. Tak tam fláknu afrikány, řeknu dědovi dobrou a jedu zpět. Dušičky mi zase připadají, jako "podívejte, jaký máme krásny věnec". A pak si na starouše během roku ani nevzpomenou.
Já to bojkotuji a odmítám objíždět hroby a mrznout tam a zapalovat svíčky.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#19 24. 9. 2008 9:04

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Vánoční dárky

Klubko napsal(a):

Dito, nesnáším dušičky. To je zase hřibtovní turistika. Nechápu to. My s kytkou na hrob jezdíme každých 14 dní. Máme to na vesnici, kde je babi. Tak tam fláknu afrikány, řeknu dědovi dobrou a jedu zpět. Dušičky mi zase připadají, jako "podívejte, jaký máme krásny věnec". A pak si na starouše během roku ani nevzpomenou.
Já to bojkotuji a odmítám objíždět hroby a mrznout tam a zapalovat svíčky.

vidis, to me nenapadlo, ze to nekdo muze videt i jinak
Ja dusicky miluju, protoze nesnasim heloweena. Takze delam dusickovou vyzdobu. U fotky nasi babiiii zapalim svicku, na okna uz vetsinou v zari lepim prvni spadane listy, tykev davam na stul (i kdyz to je spis heloween, ale me na nem nevadi ta tykev ale spis to, ze deti chodi zebrat. Nesnasim je od te doby, co jsem prvnim rokem tu ve francii mela pripravene bonbony a mala holka, asi trileta si rekla o penize) od ty doby neotviram a moje deti maji prisny zakaz chodit po domech. ale jinak chodim vecer strasne rada na hrbitov, i kdyz tu na hrbitove nikoho nemam, protoze se mi hrozne moc libi ty zapalene svicky vsude kolem a ty se brouzdas spadanym listim a atmosfera je takova jina, jako kdybys citila pritomnost tech vsech dusicek okolo tebe..... a pak chodim na msi do kostela. Zustavam vzadu, protoze kdybych se nudila, tak muzu kdykoliv odejit a niceho se neucastnim, jen tam proste jsem, ale ta atmosfera je taky skoro jako vanocni.
Navic i bez dusicek miluju podzimni prochazky

Upravil(a) Dita.L (24. 9. 2008 9:06)


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#20 24. 9. 2008 9:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vánoční dárky

Ne, že bych ausgerechnet na dušičky jezdila po hrobech - spíš jak mám čas nebo cestu, různě se po rodině prostřídáváme. Však oni to pochopí http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png. Ale když byly děti malé, chodívali jsme na hřbitov aspoň u nás. Jednak "aby věděly", druhak proto, že se jim (a i mně) ten rozkvetlý hřbitov plný světýlek svíček v šeru strašně líbil...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 24. 9. 2008 9:30

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Vánoční dárky

Procházky v listí ano. Na hřbitov ano. Sama,až tam nejsou návaly se smetáčky v ruce lol
Dito  ty jsi přímo v Paříži? Jak se jmenuje ten krásný velký hřbitov. Kousek od Montmarteru?
A já v Paříži budu příští úterýsmile Jupííí offtopic


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#22 24. 9. 2008 9:34

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Vánoční dárky

klubko: my chodime na hrbitov spis na vanoce, je to pro nas svatek rodinny, a ten clovek byl taky rodina.... dusicky taky nedrzim, ....

Není tady

 

#23 24. 9. 2008 9:53

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: Vánoční dárky

já nesnáším běhat po hřbitově o dušičkách a na Vánoce, přijde mi to takové trapné ( stejné jako Valentýn, to přímo nenávidím, jak si všichni kupujou dárky a to si jako jinak neřeknete, že se máte rádi?).
Jako je to svátek, všichni tam běžíme. Raději tam jdu, když se mě samotné chce. Koupím kytku, vezmu svíčku a jdu.

Dito, to bych si také dokázala užít tuhle procházku, musí to být super:))

Není tady

 

#24 24. 9. 2008 9:57

han
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2007
Příspěvky: 195

Re: Vánoční dárky

Taky nemám dušičky ráda,na hřbitov chodíme když máme náladu a o vánocích.
Co se týká dárků,tenhle rok jsem něco koupila v létě ve výprodeji.Vím,že se to bude líbit a za poloviční cenu.Ale bylo to mimořádné,nakupuju až v tom zmatku,který také nesnáším.Budu se snažit to tenhle rok vyřešit poukázkama-pro dospělé.Děti si řeknou,nejsou malé a bude to.

Není tady

 

#25 24. 9. 2008 9:58

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: Vánoční dárky

Možná se budete divit ale taky už pomalu přemýšlím nad dárky,budu spokojena až uvidím venku ty vánoční šílený shony a stresy kvůli dárkům a budu vědět že já už dárky mám a nebudu se stresovat dumbom .Ono hlavně koupit dárky všem příbuzným v jednom měsíci to by nás zruinovalo!Pomalu to začnu nakupovat a uskladnovat.


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů