Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 9. 2008 13:19

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

vitamíny pro děti

Ahoj,
jaké máte zkušenosti s vitamíny pro děti? Můj syn totiž ovoci ani zelenině moc nedá sad a začíná období, kdy se vyskytujou různá nachlazení.

Není tady

 

#2 23. 9. 2008 16:19

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: vitamíny pro děti

u nas vedou Martanci


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#3 23. 9. 2008 16:25

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: vitamíny pro děti

ja si pamatuju Martanky taky jako mala, je to takovy jako lipo sladky.. cucavy... nebo i kousat se to da... nevim tedy jak je to s mnozstvim vitaminu,ale detem to bude chutnat...

Není tady

 

#4 23. 9. 2008 20:09

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: vitamíny pro děti

Maránci


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#5 24. 9. 2008 9:44

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: vitamíny pro děti

Přesně jak u nás,ovoce-zelenina blééé dumbom tak Mart'ánci a CEM-M .


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 

#6 24. 9. 2008 9:48

han
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2007
Příspěvky: 195

Re: vitamíny pro děti

No jo,už mají zase nějakou akci,ne?Myslím ty Maránky,kluk už si o ně říkal.Asi mu je koupím,ale někde jsem četla,že žádný zázrak to není.

Není tady

 

#7 24. 9. 2008 10:23

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: vitamíny pro děti

S těmi vitamíny to je ošemetné. Ono stejně si tělo vezme to co potřebuje a zbytek vyloučí. TAkže když je dítě chudokrevné, snažila bych se do něj narvat trochu více masa a železa, které je i v oříšcích.
Třeba céčko nemá cenu kupovat 1000 mg, když jste zdraví. Stačí šumyvý C 500 mg a ještě si ho půlit. V chřipkovém období celých 500 mg. Ostatní tělo nespotřebuje a projde ven močí.
Jestli můžu poradit, tak pokud máte děti často nemocné tak nejlepší dodání vitamínu C a dalších látek je pomocí rakytníku řešetlkákového. je to rostlina s plody,které obsahují velký podíl vitamínu. Více než zelenina, černý bez, šípek. My jej máme na zahradě. Zpracováváme na likér nebo marmelády atd. Již 3 roky a můžu zatukat. Super!
Lez koupit i sirup v lékárnách nebo Bio potravinách. Dělá jej napríklad firma Weleda. Je dražší asi cca 250,- kč láhev. Ale dítěti na zimní období vydrží. Doporučuji v chřipkových epidemiích. Jen pozor je kyselý, tak třeba dětem do čaje. A kdo je alergický na ovoce a kyselé, pozor, nejprve zkusit malé dávky, a se pinďové neosypou!!!

Upravil(a) Klubko (24. 9. 2008 10:23)


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#8 25. 9. 2008 18:46

REŇAS
Host

Re: vitamíny pro děti

smile Takže sice ovoce i zelenina čerstvé ano,děti to rádi mají,ale,protože jim to nemůžu dopřát v takové míře,kolik by asi denně potřebovali,tak, protože je dcera často nemocná,průdušky (špatná imunita) sjuk +astma ,kupujem  také MARÁNKY-IMUNOACTIV,dále to střídáme s ECHIŇÁČKAMA (také jsou ochucené-cucací),no a pak ještě střídáme s ochuceným vitamínem C. wink Bohužel se však obávám,že žádné "zázraky" se díky těm všem vitamínům nedějou.

 

#9 26. 9. 2008 8:57

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: vitamíny pro děti

REŇAS napsal(a):

smile Takže sice ovoce i zelenina čerstvé ano,děti to rádi mají,ale,protože jim to nemůžu dopřát v takové míře,kolik by asi denně potřebovali,tak, protože je dcera často nemocná,průdušky (špatná imunita) sjuk +astma ,kupujem  také MARÁNKY-IMUNOACTIV,dále to střídáme s ECHIŇÁČKAMA (také jsou ochucené-cucací),no a pak ještě střídáme s ochuceným vitamínem C. wink Bohužel se však obávám,že žádné "zázraky" se díky těm všem vitamínům nedějou.

Nevím, já mám z těch Maránků obavy, někde byl odkaz že obsahují dokonce rakovinotvorné látky...teda já jsem to nečetla ale na mimibazaru o tom byla dlouhá diskuze a odkazy na články

Není tady

 

#10 26. 9. 2008 11:43

REŇAS
Host

Re: vitamíny pro děti

neutral Hmmm,to není příznivá zpráva,budu se muset podívat na nějaké diskuze. Ale zas bych nepanikařila,snad to musí projít nějakou kontrolou,né?? Zvl᚝,když je to  určené pro děti.. No,tak uvidíme. Každopádně nyní máme Echiňáčky a vit.C-různé příchutě. stolt

 

#11 26. 9. 2008 12:33

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: vitamíny pro děti

Já dávdám teď pleurevital  to jsou nějaké glukany nebo co, to mi doporučila doktorka a pak echinaceu. Máme doma CEM a to mi malá potvora nechce že ji to nechutná, další balení ještě něčeho a to taky cucat nechce. To je děs

Není tady

 

#12 26. 9. 2008 13:22

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: vitamíny pro děti

No, rakovinotvorne látky mi připadá jsou posledni dobou ve všem:( vše je závadné, špatné, už mám někdy pocit, že nebudem nic jíst, ani kupovat....sad ale nikdy nevim zda to je opravdu pravda, nebo to jen "američtí vedci" nemaji z nejake statistiky...

Jinak martanci maji akci, ze dostanes k velkymu baleni "Marafon"smile

Není tady

 

#13 26. 9. 2008 13:24

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: vitamíny pro děti

co hrozný cukr, v lékarně ho mají balený podobně jako besip kulaté bonbony s dírou uprostřed

Není tady

 

#14 26. 9. 2008 13:43

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: vitamíny pro děti

Hroznový cukr? mnam - me chutna prichut KIWI....

Není tady

 

#15 26. 9. 2008 16:12

Johny_Cage
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 71

Re: vitamíny pro děti

preventan

Není tady

 

#16 3. 10. 2008 15:40

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: vitamíny pro děti

Klubko napsal(a):

S těmi vitamíny to je ošemetné. Ono stejně si tělo vezme to co potřebuje a zbytek vyloučí. TAkže když je dítě chudokrevné, snažila bych se do něj narvat trochu více masa a železa, které je i v oříšcích.
Třeba céčko nemá cenu kupovat 1000 mg, když jste zdraví. Stačí šumyvý C 500 mg a ještě si ho půlit. V chřipkovém období celých 500 mg. Ostatní tělo nespotřebuje a projde ven močí.
Jestli můžu poradit, tak pokud máte děti často nemocné tak nejlepší dodání vitamínu C a dalších látek je pomocí rakytníku řešetlkákového. je to rostlina s plody,které obsahují velký podíl vitamínu. Více než zelenina, černý bez, šípek. My jej máme na zahradě. Zpracováváme na likér nebo marmelády atd. Již 3 roky a můžu zatukat. Super!
Lez koupit i sirup v lékárnách nebo Bio potravinách. Dělá jej napríklad firma Weleda. Je dražší asi cca 250,- kč láhev. Ale dítěti na zimní období vydrží. Doporučuji v chřipkových epidemiích. Jen pozor je kyselý, tak třeba dětem do čaje. A kdo je alergický na ovoce a kyselé, pozor, nejprve zkusit malé dávky, a se pinďové neosypou!!!

klubko,dneska jsem si na tvůj přízpěvek vzpoměla..byli jsme na jedné výstavě a tam pán prodával výrobky z rakytníku,tak jsem si hned i s mamkou koupila.. tummenupp

Není tady

 

#17 4. 10. 2008 19:01

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: vitamíny pro děti

Maránci.Ale jen přes zimu.


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#18 6. 10. 2008 8:37

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: vitamíny pro děti

sudi, tak přeji,a trochu pomůže. Je jasné, že nelze spoléhat jen na něj, když ve školce mají všichni chřipku. Ale mě pomáhá.
¨Taky jsem pro otužování. Neznemaná to, že dítě svlékneš v zimě do naha, a ráno na něj poustíš studenou vodu. Postupně. Ale na to je nejlepší jaro.
A ještě něco. Víte, že 60% lidského tepla uniká hlavou, rukama a krkem? Takže čepice, šála a rukavice.)


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů