Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#126 1. 10. 2008 14:46

petrunka01
♥♥-----

Re: Děčín

Leni,na některé předchozí stránce jsem psala popis,jak to udělat,abys tu měla ten metřík.Holkám to podle toho ale stejně nešlo:D.Tak to zkus a uvidíš.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;120/st/20060620/n/+Simonek/k/b4c5/age.png

Není tady

#127 1. 10. 2008 19:37

alenadc
♥♥-----
Místo: Děčín
Web

Ahoj holky...tak včera jsem byla na chcípnutí a dneska jsem fit!!!!!no je to normální toto??? :-O big_smile jsem z toho blázen,nebo že by mi přeci jen pomohl ten JOX??? va

Mláďátko už spinká,dneska jsem zvědavá Na vlastní čučadla-má tam bejt o Kánčim...tak snad neusnu. rodna

Leni-v dm mají teď fakt dost dobrý ceny!!! tummenupp
hjartagloriastolt
Dneska jsem tu měla mamku odpoledne,tak jsem umyla okno v kuchyni-no prostě vygruntovala celou kuchnu...do Vánoc je umyto !!! :-D KOupila jsem si na to jelení kůži-vileda-cca 140Kč-holky-nechci nic jinýho!!!!myje se to skoro samo-jenom čistou teplou vodu do kýblíku,žádnej sapon,ani leštění novinama nebo něčím podobným-nic takovýho-prostě umyješ,frkfrk a hotovo-bez šmouhanců-no jsem z toho naprosto nadšená!!!!!!!!!! tummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupp a pak se ta kůže jen vypláchne ve vodě (nejlépe s mejdlem jelenem) dá se vysušit na šňůru a je to... HAHA-to po sobě čtu-jsem jak propagátor Horst z WS :-D big_smile big_smile

Přeju všem pěkný večerrrrrrrr!!!

Co děátka? nezlobí??? Já jsem si dneska chovala miminko-Anetku3týdny-holky-mě to chytá jako blááááázen!!!!!! rodna

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10721;104/st/20070423/n/Adelka+/dt/7/k/ee8e/age.png

Není tady

#128 1. 10. 2008 20:24

Kejka 1
♥♥-----

Ahoj holky

Tak marodíme a dost tvrdě.Ráno u dr.,pak na rengen do polikliniky,nález,dolů na ušní,nosní a máme parádní zánět dutin,takže ATB,ATB do nosu a další sirupy.Jezdili jsme po dr.jako blázni,totálně jsme odpadli a po obědě dvě hodiny spali.sjuk:sjuk:Takže jsme takhle dopadli.Týden musíme být doma v teple.Dr.mi půjčila nahřívací UV lampu,takže před ní Tom sedí,asi tak pět minut vydrží,no aspoň něco.Já budu za pár dní na bednu:dumbom::dumbom:Hlavně,aby mu bylo líp.

Lení ten metřík jsme zkoušely jako divý,nic,takže zavítala Enji a poslala mi ho emailem.Písni jí zprávu-ona ti ho určitě udělá.Co prcek?Dobrý?

Petro už je ti líp?????????sjuksjuk

Alčí,Zuzi vám jsem psala,takže jinak nic nového,hlavně že jste ok.Musíte mě vytáhnout ven,jinak zmagořím,páč jsem musela na týden vzdát i svoje vzdělávání v šolichu,nějak mě to nemyslídumbomdumbom

Moc vás zdravím a zatím všem ahojky a dobrou noc

Počasí teda hnus:butter:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20050217/n/Tomasek/dt/6/k/928b/age.png

Není tady

#129 3. 10. 2008 10:23

Kejka 1
♥♥-----

Ahojky všem

Koukám,že je tu mrtvolno,no jo,my si povídáme soukromě a tady nic dumbom
Hlásím první noc bez kašle,konečně zabírají léky,takže jsem až přespalá.lollol

Jak je holky???????????retareta

Dělám suprbramboračku-houby z mrazáku,mám nasysleno.godlikegodlike
Tomᚠzlatej,od rána má tvořící den a pořád maluje-když něco nedlabe.stolt

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20050217/n/Tomasek/dt/6/k/928b/age.png

Není tady

#130 3. 10. 2008 14:14

Zuzka DC
♥------

Ahoj všem rock

U nás ještě trochu rýma, ale ráno budíček na 9 hod ZÁZRAK big_smile
Tak teď ještě chrupe, pak klasika ven lítat na motorce stolt

Není tady

#131 4. 10. 2008 8:41

alenadc
♥♥-----
Web

Ahoj holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mám tady těžkou absenci-pardoon :-D

Hlásím dneska první noc bez kojení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HURÁÁÁÁÁÁÁ JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ-dneska bude inkvizice pokračovat. :-D big_smile big_smile Ale popravdě řečeno,nebylo to tak hrozné,jak jsem si myslela,že to bude.

Usnula teda v půl sedmý večer(rozhodla jsem se,že ji nebudu odpodedne spát...já vím,je to brzo,ale co mám dělat...)pak se vzbudila až v jedenáct,tak jsem jí dala sunar-no řevu na celej panelák,ale asi tak 10minut,pak rezignovala,vylemtla sunar a trochu čaje,usnula s flaškou apak sebou sice teda mlela,tak jsem si ji dala k sobě do postele a spala jako špalíček do pěti,pak zas trochu sunaru a spala do 8,15hod. Tak si myslím,že první noc jsme zvládly docela dobře tummenupp Po tom druhým krmení mě objala a usnula mi na rameni s dudlíkem big_smile KOčička moje...
Za to teda ráno-měla jsem celou postel mokrou-teklo mi mlíko snad i ušima...V po jdu injekci.

Jiank teda jedem ke tchánům-tchýnin jazyk má narozeniny big_smile

KÁÁÁÁÁÁÁÁJOOOOOOOOOOO :-*

Zuzi-užijte si Brno:-)

Leniku-co Daneček? ještě pláče nebo už se ustálil?

Petru-jste už zdraví?

A kam zmizela enji a dušička?

měli jsme mít dneska zabijačku,ale bude až zítra...oujééééééé :-)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10721;104/st/20070423/n/Adelka+/dt/7/k/ee8e/age.png

Není tady

#132 4. 10. 2008 11:58

Kejka 1
♥♥-----

HOLKY MOOCCCCCC DĚKUJU ZA PŘÁNÍ smilesmilesmilesmile.

Dneska nevaříme,oběd nám dovezou.reta
Tom už lepší,v noci nekašle,jen rýma a už lepší.Hurááááááááá
Včera to bylo dobrý,trochu jsem se picla,ale supr kecačka.

Alčo užij si zabíjačku-to bude žranice.stolt:jojo:Taky bych si dala říct.rock

Zuzi ty zase sportovní den a nenastydni.retareta

Pusu dětem a já odpoledne zase mizím.Tak páááááááááááretareta

Není tady

#133 4. 10. 2008 18:02

Lenik_25
♥♥-----
Web

Ahoj holky, máme za sebou vítání občánků a bylo to moc fajn. Tak za deset dní by měly být fotky, tak vám je ukážu. Zaplatili jsme tam za to sice čtyři stovky, ale co, je to jednou za život (někdy dvakrát, někdy třikrát), tak jsme si udělali radost. A neumím si představit nemít odtamtud fotky, foák jsme si nevzali. Dostali jsme bryndáček s nápisem "Mazlíček města Děčín" a knížeku na doplňování údajů o děátku snad až do konce základní školy. Pěkné.

Petrunko, díky, na ten popis se mrknu.

Álo, Jox je super, pomáhá zaručeně. Sice drasárna, ale je dobrý. Na okna používám Clin, je to taky absolutně bez práce, jenom přejedeš a leskne se to. A gratuluji k noci bez kója tummenupp

Zítra si naši berou Danečka na skoro celý den, v 10 si pro něj přijedou a vrátí ho navečer. Uklízet nebudu, potřebuju odpočinek. Mám teď trochu zdravotní problémy, tak se potřebuju dát do kupy.

Kejko, téda, teď tady koukám, jak moc marodíte. To je síla, je mi to moc líto. Držte se. Jsem ráda, že už léky zabírají. Hlavně, a už se ty potvory viry nevrátí. Dneska mi volala mamka, že mi udělala taky superbramboračku houbačku a přiveze i houby na smaženici.

Zuzko, závidím spaní do devíti, už nevím, co to je. Daneček dneska vstával v půl třetí, do pěti hodin křičel a odmítal spát. Když jsem k němu v mrákotách přišla, tak měl hubičku od ucha k uchu. Odpo jsem se to snažila dospávat, ale bída. Zítra načerpám síly, MUSÍM.

Není tady

#134 5. 10. 2008 18:15

Kejka 1
♥♥-----

Ahoj kočky

Lení,tak to bylo krásný uvítání občánků.tummenupptummenuppJá byla třikrát a mám troje bačkůrky-všechny schovaný,i když jsou hnusný,ale je to přece jen památka.Jednou je klukům dám.
Takže sis užila volný den-to je supr.Závidím.gloriaJá ještě týden,pak malej mastí k mámě a věř tomu,že dám nohy hore a nic nedělám.

Máme za sebou malou oslavičku.Sfoukla jsem svíčku na dortu a už je sežranej:lol:No jo,čtyři chlapi se na to vrhli a je hotovo.tummenupp

Malej už je skoro ok,spí jako dudek,už nekašle,rýma pomalu pryč,takže do středy musíme vydržet,pořád bere ATB,pak kontrola a snad už chvíli ven,jestli bude jako dneska,tak to je supr počasí.stoltstolt

Lení my vstáváme taky takhle pozdě-většinou je to půl devátá,ale chodí spát na půl desátou.Což mi nevadí,kdybych nelítala s nočníkem každejch 15minut dumbom,to už je na palici.

Alčí co zabíjačka??????storstark
Zuzi co chlapi,vyhráli něco??????????retareta

Není tady

#135 7. 10. 2008 17:10

Lenik_25
♥♥-----
Web

Ahoj Kejko,
promiň, nějak mi uniklo, co se u vás slavilo. Mám ale takového tušáka, že jsi měla narozeniny, viď? V tom případě ti dodatečně přeji všechno nej nej nej a hlavně štěstíčko. Když je štěstí, tak mᚠi všechno, co si jen přeješ godlike

My poslední dobou fakt spíme špatně, tedy ne já, já bych spala furt, ale Daneček. Tuhle noc vstával snad 6x. Tak jsem se o tom bavila s mojí mamkou a usoudily jsme, že mu nejspíš už nestačí papání na noc, prostě mu asi brzy vyhládne. Sice ukončí čtyři měsíce až za dva týdny, ale já už jsem koupila kaši a zkusím mu jen trochu mlíčko zahustit. Jenom to na noc. Jináč nevím, co s ním, asi se picnu dumbom

Jo a hlásím, že mám hroznýho brebtala. Pořád jen něco vykládá, takvé "eja, grrr" a tváří se u toho jak starosta. Děsná prča.big_smile

Není tady

#136 9. 10. 2008 10:09

Kejka 1
♥♥-----

Zdravím

Mám trochu absenci...........
Tom už je ok,akorát máme zákaz školky,pokud to jde,zatím jo,tak radši doma,aby se mu to opět nevrátilo.Takže se pomalu dostáváme do normální režimu.tummenupp

Lení díky,jj měla jsem narozky,zase o rok starší.graterDíky za přání.stolt
Co malej a spánek,už se zlepšil?????;)Kaše pomohla????????Breptání je roztomilý,počkej,až ti začne mlejt a mlejt a čumu nezastaví,tak budeš mít hlavu jako balon:dumbom:dumbom.

Zuzi,Alčo,my jsme ve spojení,takže vás jen takhle virtuálně zdravím.lol

Tak si užijte babího léta,doufám,že vydrží,co nejdýl.retareta

Není tady

#137 9. 10. 2008 11:52

Zuzka DC
♥------

Ahoj všem,
my ráno ve městě, zašli jsme do hračkárny a sehnala jsem magnetky Mašinka Tomᚠna lednici to je hit, stojí u lednice a hraje si, teď ne už leží a ječí MAMÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ big_smilebig_smile
Doufám, že bude hezky jak včera tummenupptummenupp
Leni mě se budil i po kaši, až do 11 měsíců (blbá útěcha) a to se mi i zdálo, že čím víc se tý kaše najedl tak se budil víc prdama a žízní rodna zkus třeba to rýžové mlíčko na dobrou noc, je to v krabičce jako pitíčko, sice je to dražší 2 krabičky (250ml) cca 60 kč a je to od 4 měs, ale to mu šmakovalo a když jsem mu to dala prvně chrápal celou noc godlike

Není tady

#138 13. 10. 2008 12:23

Lenik_25
♥♥-----
Web

Ahoj holky, zdravím vs smile

Zuzko, tak to mě tedy moc nepotěšilo, ale co se dá dělat. On se budí a furt chce dudana. Jinak kaše moc nesní, zatím tak šedesátku a pak pije mlíčko. Ale už mu dám mlíčko 2 - pokračovací. A tu tekutou kašičku bohužel nemůžu dát, protože máme vše hypoalergenní a můžeme jen nemléčné kaše. Dělám je z nutrilonu HA. Škoda. A za chvilku budu dávat první mrkvičku, tak drž palce big_smile

Není tady

#139 14. 10. 2008 12:29

Kejka 1
♥♥-----

Ahoj kočky

Koukám,že to tady vázne:reta:reta

Lení Tom se taky budil na mlíko tak do roka a půl,možná dýl kolem druhý v noci.Kaše mi nechtěl,takže měl Sunar namixovanej s piškotama,do toho ovoce,nebo jsem tam šoupla přesnídávku s jogurtem,stejně měl v noci hlad.Máme holt nenažraný děti.godlike:godlike:Hlavně,že jim chutná.
Teď mám dítě od neděle u mámy,tak doma blahodárný klid,ale je tam nějakej ukvičenej,tak jsem zvědavá,jak to máma nervově vydrží-on je takovej i doma,má nějaký období kvičení.Asi dneska domů.dumbom

Alčo retareta winkwink

Dneska to vypadá na ubrečej den.Je nějakej humus venku-smog nebo co.hmm

Zuzi připrav skříně-přivezu ti tři tašky hadrů lollol

Není tady

#140 14. 10. 2008 18:06

Kejka 1
♥♥-----

Lení,tak co mrkvička?Chutnala malýmu?Určitě dlabal,tu mají rádi,páč je do sladka.Myslím,že mu ještě nejsou 4měsíce,ale pár dní sem,nebo tam,já to taky neřešila.Ono mu to neublíží.:godlike:Tma jak v ranci a to je šest hodin.:butter:Co spinkání?Už lepší????????sova

Pořád jsem nastartovaná,že si pojedu pro dítě a ono nic.:supr:Tak čekám,co máma napíše,asi se chová vzorově.rockI když tomu teda moc nevěřímtongue

Doufám,že si tu nebudu psát sama se sebou:reta:reta

Není tady

#141 15. 10. 2008 17:49

Lenik_25
♥♥-----
Web

Ahoj Kájo, viď? Snad nějakých 10 dní před ukončeným čtvrtým měsícem nevadí. On zvládne i půl té malé skleničky, pak si dá třeba jen padesátku mlíčka a je nabaštěný. Dneska jsem ale mrkvičku nedělala. Pár kamarádek do mě vrtlo, že mu tím můžu narušit trávení a uškodit ledvinám, když mu dávám zeleninový příkrm tak brzy, tak jsem z toho trošku nervózní. Nerada bych mu nějak ublížila. Dneska jsem si připravila asi z kila mrkve výýýbornou kašičku a dám ji namrazit, a má pořád domácí. Snad to mražením nějak nepokazím. Olivový olejíček do toho budu přidávat až před podáváním. Ona ta domácí mrkvička i líp chutná, je slaďounká, dobroučká, normálně bych mu to snědla.

A spaní? Děs, hrůza. Asi se mu to otočilo nebo nevím. V noci na dnešek jsem od půlnoci vstávala snad každých 15-30 minut, protože kňoural, chtěl dudlíka nebo čaj. Jsem celej den jak po pařbě, prostě chodící mumie. No a včera i dneska odpoledne po obídku mi usnul. Včera na tři hodiny, dneska na dvě. Tak jestli se mu to otáčí, tak fakt bomba! To a radši řádí přes den a v noci chrní, jak to bylo dřív. Já jsem hroznej spavec, miluju spaní. Využívám každé chvilky a přes den jsem se natáhla s ním.

A co u vás? Už žádné virózky doufám...

Není tady

#142 16. 10. 2008 10:59

Kejka 1
♥♥-----

Ahojjjjjjjjjjjj

Tak mám dítko doma,ještě včera odpoledne si vzpoměl,že chce k mamince.smile

Lení tak určitě mu neuškodíš,za pár dní mu budou 4měsíce,tak bych se toho nebála,mrkev je zdravá.Co se pamatuju,tak jsem klukům do mlíka mixovala všechno možný,včetně mrkve a nic jim není,jsou to chlapi jako hory.stoltMěli rádi všechno-kojila jsem je tři měsíce,víc už nebylo.Klidně bych zkusila pak i špenát,ten mají taky rádi:)
Období nespaní-to klidně můžou nastoupit zubáky.Nezávidím,ale vydrž,nebude to každý den.Tak na střídačku.
Akorát je pak člověk jak praštěnej.
Dneska to tam vypadá divně,ale odpol.mastíme ven,trochu vyvenčit.Tomᚠuž je ok,žádná rýma,nic.Do školky máme zákaz,prej se ty dutiny rády vracejí a to mi za to fakt nestojí.:butter:Bylo to na pěst a chudák si užil.hmm

Vytáhla jsem houby z mrazáku a udělala kotel bramboračky a k tomu udělám bram.placky.Ňam.stolt

Není tady

#143 19. 10. 2008 18:47

Lenik_25
♥♥-----
Web

Ahoj Kejko,
díky moc za názor ohledně té mrkvičky. No já už mu jí dávám a domácí mu teda jede, jak je slaďoučká. Mám sice od Hippu ve skleničce mrkev BIO, ale ani tak není tak sladká jako ta domácí. Spapá mi 3/4 šálku a už na lžičku krásně začal otevírat pusinku a polykat. Jsem moc ráda. Ale večerní kašičku ne e. To řve a mám smůlu. Třeba později. Ale on musí mít kvůli hypoalergenní výživě nemléčné kaše, takže mléčné by mu třeba jely.

To je fajn, že už je mrňous v pořádku. A jak dlouho ho ještě nepustí doktorka do školky?

Jo a dopadli jsme dobře na kyčlích, už tam nemusíme, super. Já jsem jako malá byla 3/4 roku v takové hnusné dečce a měla jsem i nějaký strojek na nohy, aby byly v určité poloze, tak jsem se bála, aby to nepodědil. Naštěstí ne.

A zubiska nám asi rostou, má tvrdou spodní dáseň a zdá se mi, že tam cítím jakoby malou tvrdou špičičku. Tak budiž mu odpuštěno, chudátkovi. Koupím mu gelík na dáseň, třeba to pomůže. Taky mi cumlá moje prsty, všechno, co mu přijde pod ruku a vcucává si pořád spodní ret a je to protiva, brouček můj. Tak to asi bude ono. No ve čtyřech měsících už má nárok na první zoubeček.

Není tady

#144 20. 10. 2008 17:01

Kejka 1
♥♥-----

Ahoj Lení.

Koukám,že si píšu tady jen s tebou,s holkama jsme na skypu:godlike:,ale mě to nevadí.

Tak to určo budou zubáky.Tomᚠměl první zub ve 3měsících,takže se nedivím.Taky mě pěkně kousal-jeho jsem na starý kolena kojila do půl roku.:dumbom:Kupovala jsem taky gel-Camisdat.Pořádně promazat dáseň,oni to stejně slížou,takže delší efekt nečekej,ale na spaní to trochu pomůže.stolt

Dneska je opět krásně,chlapi jsou na zahradě a hrabou listí,Tom se vyvenčí a bude spát jako špalek.
Se školkou nevím,zatím nejmíň na měsíc máme útrum,ale pořád lepší,než když byl nemocnej,to byla prostě hrůza.Děti mu nechyběj,chodíme k DDM,tam se s nima vyřádí.Začneme ten kroužek keramiky od listopadu,takže zase bude mezi dětma.Má je moc rád,je hrozně společenský dítě.Mrzí mě ta školka,ale nebudu to zatím hrotit.Hlavně,že je zdravej.tummenupp

To nespaní ti nezávidím,ale bude líp,jen,co se zuban proklube.Mě kaše taky nechtěl,takže znám.Ale žádný.Zkus mu namixovat kus banánu,jestli ten může do mlíka-třeba mu bude šmakovat,ale mě se i tak v noci budil.hmm
Jsem ráda,že už to mám za sebou,teď spí jako špalek.Jsou holt děti spací a nespacístolt

Gratuluju ke kyčlím,taky jsem neměla problémy,ani s jedním.Ten strojek jsem viděla.Chudinko.butter

Užívej krásného počáska a ahojky godlikegodlikegodlike

Není tady

#145 21. 10. 2008 18:27

Lenik_25
♥♥-----
Web

Ahojky, no tak to babám na skypu vyřiď, že si s nima chci taky poklábosit, tak a sem koukaj nakouknout reta

No mám koupený přesně ten samý gelík, jak píšeš. Tak uvidíme. Noc na dnešek byla první po dlouhé době klidná. Spal od osmi do čtvrt na čtyři a pak po jídle znovu do sedmi. Žádné podávání dudlů. Tak uvidím a kdyby něco, vmasírnu mu ten gel na dásničku. Zatím nic neleze, možná se to na chvilku zastavilo. Už se těším na první zoubeček dudlik

Tak dneska bylo opravdu nádherně. Chodila jsem dvě hodiny po venku. Bohužel sama, protože kámoška, která měla jít se mnou, usnula doma s mrňousem na dvě hodiny a druhá kámoška těhulka byla někde u doktora v čekárně.

Zítra na mě s holkama myslete, jdeme na další očkování na meningokoka + hexu + prevenar. Zase tři injekce. Posledně měl ty hnusné horečky, tak se bojím. Preventivně mu hned lupnu čípek Nurofen.

Není tady

#146 21. 10. 2008 22:07

alenadc
♥♥-----
Web

Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj-po 150ti letech :-D tonguebig_smilebig_smilevissla

No Leni,já nestačím zírat,jak to rychle utíká...kurnik .Daneček už je velkej chlapáák :-D

U nás pořád všechno stejný-příští tejden jdeme na 18timěsíční kontr(naše dr.je v lázních a k jiný nejdu-se to o tejden neposejříkuje)-taky očkování 4.hexa-všechny doted byly v poho,tak doufám,že bude i tahle:-)

A máme tu skoro konec října a já začnu už blbnout s vánocema :-D big_smile big_smile blázen no:-)

A taky se musim dokopat na tu gyndu...ach jo-ale nechce se mi tam tvrdnout od půl sedmý venku,abych byla aspon 5tá....

Tak-a ted teda slibuju,že se tu objevím častěji:-)stoltstoltgodlikegodlike

Není tady

#147 22. 10. 2008 10:36

Lenik_25
♥♥-----
Web

Ahoj Alčo, no jo, čtyřměsíční kluk. Má už 63 cm a 6,3 kg. Ty šestky a trojky ho nějak baví big_smile Dneska máme za sebou to očkování, křičel tam chuděrka jak na lesy. Preventivně jsem mu hned dala čípek Nurofen, tak uvidíme. No posledně měl přes 39 horečky, tak nám drž palce.sjuk
A kam chodíš na gyndu? U Černé se taky takhle hrozně čeká. Má třeba od sedmi a už v půl šesté tam stojej první ženské. Katastrofa. Když jsem byla těhule, tak jsem tam kecala v čekárně s ženskýma, které tam čekali od sedmi od rána a bylo 13:30 va

Není tady

#148 22. 10. 2008 10:49

Kejka 1
♥♥-----

Ahoj kočky

Tak Lení supr,má to prcek za sebou.To víš,řvou většinou všechny děti,ono to bolígrater Dobře,že jsi mu hned loupla čípek,já dávala hned sirup a bylo to v pohodě,žádný reakce nikdy neměl-naštěstí,ani teploty,jen byl trochu jedlej.hmm Koukám,že je to kus chlapáka.stoltstolt
Já chodím na gyndu k Terékovi do Želenic a čekání většinou taky,to je asi všude,mají narváno.hmm,ale nemůžu si na něj stěžovat,celý těhu mě hlídal jako ostříž a nechal udělat fakt veškerý vyšetření,co šlo-vzhledem k mýmu věku/37 a něco/lol Dopadlo to na jedničku.Když jsem přišla z porodky,tak jsem mu hned volala a poděkovala jsem mu,že se o mě dobře staral,už o malým věděl a krásně mi blahopřál.To bylo hezký.wink

Venku dneska teda humus,zima a k tomu bude určitě lejt,tak to bude den jako víno.dumbom

S vánocema neblbnu,jako každý rok,všechno na poslední chvíli,to jsem celá já,ale prostě mě to musí chytnout a bavit a pak mám nakoupeno metelesku blesku.tummenupp

Není tady

#149 22. 10. 2008 15:13

Lenik_25
♥♥-----
Web

Už aby byly za námi ty první dva kritické dny. Teplota už pomalu ale jistě leze nahoru. Dávám mu preventivně čípky a sirup nurofen, nechci to nechat vyšplhat. Je mi ho líto.

Není tady

#150 22. 10. 2008 17:25

Kejka 1
♥♥-----

Lení to bude dobrý,holt si ti prckové tím musí projít,ale zato budeš mít jistotu,že je očkovanej.;)Snad ti bude dobře spátsova

Jsem po delší době koukla na koně-no nevěřím vlastním očím-Zdena si tam píše,jako kdyby se nechumelilo.To mi fakt hlava nebere,po těch sprosárnách,bych se teda styděla.butter:butter:No má to holt někdo žaludek.va

Smrdíme doma,malej buzeruje se vším možným,venku hnusně.Už posouvám očima hodiny,ale spal po obědě dvě hodiny-asi tím,že je tma jak v pytli.Takže půjde pozdějš.Chjoooooooo.dumbom

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí