Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#101 27. 9. 2008 21:19

Zuzka DC
♥------

Re: Děčín

Ahojky všem smile
Dneska bylo fakt krásně a tak jsme byli celej den venku tummenupp Malej byl kupodivu hodnej takže super den reta
Pak jsme šli dom a já poprvně dělala domácí houskovej knedlík lol No snad to bude k jídlu. Protože k tomu budeme mít králíka na smetaně godlike
Leni malej se srovná uvidíš a ty nejsi žádná špatná máma hjarta

Není tady

#102 28. 9. 2008 11:27

Lenik_25
♥♥-----
Místo: Děčín
Web

Kejka 1 napsal(a):

Petro ty myslíš Bělinku-tam Tom chodí už druhej rok,právě na celý dopoledne.stolt
Tak tu Vojanovku máme za sebou-tam právě chodily ty nudlající děti a fakt cepy až na bradu.stolt

Leníku to je přechodný období,však on přestane,Tomᚠřval taky jako pavián a v kočáru spal fakt jen jako maličký mimo,pak už se nudil a chtěl čumět.Stáhla jsem mu boudu,trochu ho vyzvedla,aby mohl čumět ven-stromy atd. a bylo po jekotu.:jojo:Jak se ti podařilo zkopčit moje písmo?????lollollol

Tak mám chlapce doma,za hodinu koupačka a obvyklý kolotoč,než usne.A mohl by teda brzo,je parádně vylítanej.tummenupp

Ahoj Kejko, tak jsme trochu nastydlí - já, Tomᚠi Daneček. Včera jsme šli pěšo na Starák a pak podvečer domů a to už bylo chladněji. Daneček měl studené ručičky i nosík. Tak mu budu muset pořídit rukavičky, nějaké vhodné na tohle období. Už dávám Hedelix a SteriMar. Já vím, že ten křik bude asi přechodné období. Už se strašně těším, až bude zas o trošku starší a budeme spolu dovádět a já ho budu uklidňovat pohádkami a u hraček... A už mám taky vybrané nějaké dárečky k Vánocům. Objevila jsem pěkné stránky s hračkami, tak už bych nejradši nakupovala teď. Jo a ten tvůj článek jsem zkopčila tak, že jsem dala citovat... přijde mi to lepší, je aspoň vidět, na co reaguji.tummenupp

Není tady

#103 28. 9. 2008 11:34

Lenik_25
♥♥-----
Web

Kejko, jo a prcek je v noci zatím fakt zlatíčko. Chodí spát v osm a usíná hned, maximálně pět minut je vzhůru. A budí se tak mezi čtvrtou a půl šestou na první jídlo. Akorát pak teda chce každých 20 minut podávat dudlíka, to je nějaký jeho nový objev, dřív to nedělal. Jooo a už se otočí na pravý i na levý bok, šikulka. Ty jo, vám se ta nachlazení pořád vracejí, co? No snad to fakt nebude až do toho března, to by byla síla. Chudinka. A co nějaké vitamíny jako prevence. Já jsem přemýšlela, jestli bych mohla něco dávat prckovi. Někde jsem slyšela, že existuje vitamín C pro kojence, ale nikde jsem to zatím neviděla.

Petrunko, slyšela jsem, že teď kino Sněžník spadá pod děčínské divadlo a pan Michálek tam plánuje kromě kina i volnočasové centrum. Zaměří se hodně na maminky s malými dětmi, chce tam udělat kavárnu a dětské prolejzačky a tak. Už se na to těším, myslím, že je to skvělý nápad.

Alčo, vy takhle výletničíte jo? No parádička, člověk si musí užít posledního hezkého počasí wink

Zuzi, díky za podporu, občas to na mě padá a přesně to si myslím - že nejsem dobrá máma. Možná máme tuhle krizi všechny, ale mně přijde, že jí mám až hodně často. Byla bych totiž nejradši, kdybych Daňulu vzala na ruku a on byl hned klidný a hned se na mě smál a prostě kdyby měl svojí mámu jako naprosté uklidňovadlo. Když to tak není, tak si hned myslím, že něco není v pořádku, když pláče u mě na ruce... no jsem blázen, já vím.

Není tady

#104 28. 9. 2008 13:01

petrunka01
♥♥-----

Ahoj.Hlásím,že mně se rýma také vracímad.Včera u našich bylo fajn,Šíma zalejval s babí zahrádku,pomáhal jí s prádlem a já seděla venku na židličce,jedla buchtu,pila v klídku kafčo...tummenupp.
Akorát hned večer to na mě padlo a začalo mě bolet v krku a hlava a téct z nosu.Ale můj milovanej manžílek plánuje na zítra chlapskou výpravu někam(asi do Prahy) vláčkem,takže bych měla mít volný den a mohla bych se vyležet a uzdravit v klídku:sjuk:.Malýho cestování vlakem baví a navíc je mažel zaměstnanec drah,takže ho máme skoro zadarmo:supr:.Snad teda nebude hnusně,to by se jim nikam nechtělo.
Leni,fakt?To jsem neslyšela,že má být z kina takové centrum...nápad je to dobrej,snad jim to nebude trvat moc dlouho a naše dětičky si tam ještě stihnou pohrátbig_smile.Jo,a máma jsi rozhodně dobrá,protože špatná by to vůbec neřešila-to si myslím já.Pokud ti není jedno,že malej brečí,snažíš se ho uklidňovat,tak s tebou nic v nepořádku není,ba právě naopak:)smile

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;120/st/20060620/n/+Simonek/k/b4c5/age.png

Není tady

#105 28. 9. 2008 14:50

alenadc
♥♥-----
Web

Ahoj maminky :-)

Takže moje beruna chršá,takže mám chvíli klid... Holky,mě už to fakt nebaví-když malá není nemocnák,tak jí lezou zuby... madmadbutterbuttergratergrater to je hrůza....když vidím,jak si šmatá do tý papuli a já jí nemůžu nijak pomoct...ach jo...prej špičáky bolej nejvíc,tak snad to bude brzo venku...

Zuzko-Václavovi vše nej:-) big_smile

Petru-rýma útočí...bléééé-dneska ráno já-první pšik-do večera to mám taky...nejhorší na tom je,že se to na nás doma střídá,když už je jeden v richtiku,tak to chytí ten druhej a takhle si to předáváme... jak u blbečku na dvorečku.... roll

Mno...až se mládě vyspí,tak jsme domluvený se sousedama,že zajdeme na letošní poslední storstark dokud je zhrádka v provozu :-D big_smile

Leni-rukavičky jsou potřeba :-D já jsem dudlíka přidržovala tak,že jsem jí dala přeloženou plínku jako by pod bradu a on jí nevypadával :-)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10721;104/st/20070423/n/Adelka+/dt/7/k/ee8e/age.png

Není tady

#106 28. 9. 2008 19:32

Kejka 1
♥♥-----

Ahoj všem

Tak hlásím další noc hrůzy.Přidal se kašel,takže se mu to vrátilo zpátky.hmm Mám takovej dojem,že poprvé to bylo ze školky,pak dobrý,ale asi nebyl úplně doléčenej.Pak jsme byli v Hypce,tam řádil na klouzačce,zpotil se a jel s Petrem na kačeny a bylo to jasný.
Uvidím,jaká bude noc,kdyžtak k dr,ale teploty nemá,jen fakt hnus rýmu a kašel jako šílenej.Jak byl zdravej celý léto,tak to opět začíná.hmm
Lení vitamínů má hafo.Každý den ovoce-teď pomeranče,mandarinky atd. Dávám mu mulák měsíc,pak měsíc ne,preventivně.Asi na to bude trpět.To samý měl nejstarší kluk.Míla jako malej vůbec nemarodil.
Můžu říct,že toho máme fakt plný kecky,a je to mimino,nebo starší dítko,je prostě nemocnej a dává nám čočku.Na noc chce jen maminku,takže já to vyžeru nejvíc.:grater:Je mi ho líto,chudák malej.
Takže už se psychicky připravuju na noční smrkání a fňukání a kašel.
Petr si ho odpol.vzal do obýváku,abych se alespoň vyspala,ale mě to prostě nejde,jsem přetažená a neusnu,ani náhodou.dumbomdumbomMám hlavu jako balon.
Tak jsem si postěžovala.sjuksjuk
Petru,at si brzo fit.
Alčo od Adušky to opravdu nemá,tak si nedělej výčitky.pussa
Zuzi to je fajn,že jste si užily den,bylo fakt krásně.Asi naposledy-snad ne proboha,já zimu nechci.godlike
Tak se mějte a hlavně zdraví přeju.Chjoooooooo

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20050217/n/Tomasek/dt/6/k/928b/age.png

Není tady

#107 29. 9. 2008 10:09

Lenik_25
♥♥-----
Web

Petrunko, díky, to víš, že se ho snažím utěšovat, leč většinou to ani nezabere. Doufám, že ti ta samotka bez chlapů dneska vyšla. Taky potřebujeme někdy vypnout, co?

Alčo, tak snad jste si to na tom pivánku užili a malá byla hodňoučká. Rukavičky pořídím hned, jak vyrazím do města. Na tohle období by stačily i nějaké slabší, hlavně nějaké. S tím dudlem to musím nějak vykoumat. Už jsem mu říkala, že mu to přidělám za uši gumičkou dumbom

Kejko, až takhle? Chudáku, to musela být noc. Razíte nakonec k doktorce? To je fajn, že dávᚠvitamínky, třeba kdybys je nedávala, tak to má ještě horší průběh. A nevíš, jestli jsou vitamínky i pro kojence? Daneček trochu chrčí. Zatím neodsávám, to nechávám jako to poslední. Určitě bude plakat. Dávám 1x denně Hedelix a 2x denně stříkám tím Steri Marem.

Není tady

#108 29. 9. 2008 10:13

petrunka01
♥♥-----

Ahoj holky.
Leni,není zač děkovat,tohle známe fakt všechny.Samotka mi vyšla,kluci jeli-mají v plánu snad nějaké muzeum hraček.Tak si to užijou a já si odpočinu a budu si tu smrkat,kýchat a pít horký čaj.I když už se to trochu zlepšilo a ani v v krku už tolik nebolí.tummenupp

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;120/st/20060620/n/+Simonek/k/b4c5/age.png

Není tady

#109 29. 9. 2008 11:07

Kejka 1
♥♥-----

Ahoj kočky

Tak hlásím,že noc prospaná,sice ze začátku kašlal,ale pak už ne a spal jako dřevo až do rána.Vypadá to,že krize je za náma.Sice se na mě projevuje pořád deficit nedostatku spánku,ale už je to nejhorší snad za náma.Teď holt doma a léčit.winkwink
Lení díky za solidaritu godlike.Určitě jsou pro prcky něj.sirupy.Tohle je docela dobrá stránka-http://www.chytrazena.cz/miminka/detske-nemoci/alenka-uz-zase-kasle-1428.html
Petro tak to se máštummenupptummenupp,pořádně si to užij,hezky klídek a žádný uklízení.Oni si to chlapci taky užijou a dneska je snad naposledy pěkněusch,tak jim vyšlo i počasí.To je paráda.
Já měla mít Toma u mámy celej den,bohužel to nevyšlo,tak až se uzdraví,pomastí k babičce hezky na dýl.retareta
Rukavičky už klidně dávej,slabší,na zimu pak klidně dvoje.Ale jestli mu je zima poznᚠna rypáčku-když ho má studenej,tak je mu chladno,když teplej,tak je v pohodě.stoltstolt
Popřála jsem Lucindě k roku-to letí jako blázen.Na našem prvním srazíku,to bylo maličký miminko.vava
Lení jj dudlík,to je problém snad všech dětí.
Perlička-Když byl Míla malinkej,tak musel mít na každý noze,na prstech dudlíka,mimo malíčku,tam mu nedržel,jinak neusnul:lol:lol:lol:Naštěstí to trvalo jen pár týdnů,ale k roku dostal náhrdelník z dudlíků,různý druhy,to bylo radosti-pro něj nejhezčí dárek.Byl do nich zamilovanej.tummenuppva

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20050217/n/Tomasek/dt/6/k/928b/age.png

Není tady

#110 29. 9. 2008 13:08

Lenik_25
♥♥-----
Web

Petrunko, tak to krásně užívej volna a jak píše Kejka, hlavně neuklízej a jen odpočívej smile

Kejko, to je pěkný nápad s těma dudlíkama lol A dík za radu s těmi rukavičkami. Jsem ráda, že už je u vás to nejhorší zažehnáno a teď už určitě bude jen lépe a lépe. A hlavně se vyspíš kapitulation

Není tady

#111 29. 9. 2008 13:46

alenadc
♥♥-----
Web

Ahoj holky!!!!! reta

Tak mládě zabralo po hodinovým boji-musela jsem ji nechat vyřvat...ta rýma,do toho zuby-protivná jak činže...chtěla spát,když zabírala,tak jí zachrochtalo v nosíku a řev...a chtěla chovat a prso-tak to teda NE!!! Se jí člověk snaží odstavit a ona to furt zkouší big_smile jinak teda zase nekojíme přes den už vůbec-to sama nechce,v noci to je horší..

Leni-co Daneček? Období řevu přejde:-) hlavně se nesmí člověk nechat zlomit-dneska už to vím taky...jsem si vždycky ukala,když mi někdo radil,abych ji nechala vyvztekat...no-dneska za ty rady fakt dík,páč vím,že fungujou :-)

Kájo-ty dudliny:Dbig_smile big_smile big_smile

Všem sjuksjuksjuk přeju brzké uzdravšo

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10721;104/st/20070423/n/Adelka+/dt/7/k/ee8e/age.png

Není tady

#112 29. 9. 2008 18:06

Lenik_25
♥♥-----
Web

Álo, já se přiznávám, že ten můj budulínek někdy předvádí tak zbytečné divadlo, že ho vyřvat nechávám. Jinak by mi ruply nervy. Dneska jsem ho nechala vztekat a odešla jsem do ložnice, za pět minut byl klid, usnul. Prostě někdy to jinak nejde. A si mě za to jiné maminy třeba odsoudí, ale já tuhle metodu beru tummenupp

Není tady

#113 29. 9. 2008 19:02

Kejka 1
♥♥-----

Tak já tuhle metodu přímo doporučuju,páč nám v roce a půl zajistila noční spaní bez uspávání a věčnýho buzení.Trvalo to 4dny,ale od té doby,neuspávám a spí celou noc-teda pokud mu nic není.godlikegodlike
Lení babičku určitě nevyužíváš,co bych měla říkat jáva:co:Kluci tam chodí od malička,ti velcí už to mají za sebou a teď si máma užívá Tomáše a je moc ráda,že ho tam má.pussa
Měla jsem volné odpoledne,jela jsem si do města,k mamce na kafe,pokecala s kámoškou.reta:reta:Jsem jak znovuzrozená,ještě se pořádně vychrápat a jsem fakt ready.tummenupptummenupp

Není tady

#114 29. 9. 2008 20:30

Zuzka DC
♥------

Ahoj všem rock
Já jsem teda taky nechala malýho vyplakat grater a od měsíce dodnes nám usíná sám a bez problémů stolt
Nám se taky rýma vrátila malýmu tak snad zůstane je n u toho sjuk
Všem dospělákům a dětem brzké uzdravení tummenupp

Není tady

#115 29. 9. 2008 21:15

alenadc
♥♥-----
Web

Ahoj ženy :-)

Tak po dnešním odpoledním vyřvání se,usnula teď kupodivu velmi rychle:-) ona se to naučí-že maminka se poslouchá :-D

Kájo-znovuzrozená....:-) ooooo :-)))))

zítra jedu vybrakovat dm-ještě nějaké kuponky,plus mají akce...no to bude zase majlant...ale jsou to všechno věci,co strašně NUTNĚ  potřebujeme!!! :-D

Péo-co léčba??je líp?

Jinak hlásím,že začínám pěkně pšikat...tak tu chlastáme čaj s medem o závod-Vašek už odpadl sjuk

Není tady

#116 30. 9. 2008 11:10

Kejka 1
♥♥-----

Zdarec ženský

Tomᚠpořád sople-žluáky,večer kašel jako blázen,ale pak zabral a chrupal do 8h.Asi se těch nudlí jen tak nezbavíme,takže zítra startuju tráboše a ráno si jedeme pro ATB kapky do nosu-jsou jediný,co nám zabírají.hmm
Jinak je mu samozřejmě líp a pořád maminu prudí,takže se ho pokouším zabavit vším možným,aby nelítal.To je fakt zabíračka.grater
Alčo to byla ironie-znovuzrozená samozřejmě nejsem,jen jsem prostě vypadla až do večera,balzám na duši.
Dneska jedu do města,tak si ty dvě hodiny,co tam URČITĚ budu-vychutnám.stoltstoltstolt
Zuzi doufám,že zůstalo jen u rýmy a bude brzo fuč.tummenupp
Lení tak jak je dneska?????????Co dudlíkování?
Petro a ty?Co chlapi?Užili si výlet?stolt
Za hodinu se jde spát,takže to zalomím taky,utahaná matka má nárok,že jo?lollol

Není tady

#117 30. 9. 2008 13:02

Lenik_25
♥♥-----
Web

Kejko, jojo, taky asi dva dny při téhle metodě vyřvávání plakal, ale dneska ve třech měsících ho položím do postýlky, během pěti minut je VĚTŠINOU tuhoň a spinká docela dlouho. A jinak bych se zbláznila, protože on přes den křičí před každým usínáním, asi se tím ventiluje, ale to už jsem psala... a kdybych ho měla furt uspávat na ruce, tak je mám jak vvvopice stolt  A od kdy jsi nechávala poprvé dítka hlídat? Já si pořád říkám, že ve třech měsících je asi brzy na to, abych ho nechávala u babičky celý den. Nebo myslíš, že už ne?
No vidíš, já už jsem si myslela, že jste dneska zdraví a ono houbeles, viď?

Zuzko, neblbni, zase marod? Tak to je šílený kolotoč, Danečkovi třetí den dávám Hedelix a pořád si občas zakašle. Ale nic vážného, radši to zaklepu...

Álo, jasně, kolikrát taky strašně nutně potřebuju řasenku nebo novej pudr reta Si tam rovnou nakup bylinkové čaje, koukám, že vás to doma taky pěkně kosí. Tak a jste brzy ok.

A hlásím, že Daneček se v noci umoudřil a nechal maminku spát. Sám spal od 20 do 6 hodin, takhle dlouho se mu to ještě nikdy nepovedlo. Kéééž by to vydrželo. Já jsem šla spát před desátou, takže jsem něco naspala. No a po papání v šest bylo opět dudlíkování, plival, ani deka ani plína ho neudrželi. Tak jsem se odstěhovala do ložnice, ale jak mi vypadl dudlík, tak řval jak tur. Nemá to cenu, pokud už mu ten dudlík padá, tak to musím podchytit, než se z toho celej rozlítí. To je pak hodinu vzhůru.vissla

Není tady

#118 30. 9. 2008 13:03

Lenik_25
♥♥-----
Web

Omlouvám se, úplně jsem zapomněla napsat AHOOOJ HOLKYYY gloria

Není tady

#119 30. 9. 2008 13:05

Lenik_25
♥♥-----
Web

Haha, koukám, že jsem napsala, že "mi vypadl dudlík". Tak dámy, s dudlíčkem už fakt nespím. Mělo tam být "mu vypadl dudlík" big_smile

Není tady

#120 30. 9. 2008 13:50

petrunka01
♥♥-----

Čus ženy
Včera parádička,až jsem nakonec nevěděla,co dělat.Ale neuklízela jsem.Ono to ani nešlo,jak jsem se jen trochu předklonila,tak mi teklo z nosu,takže by to prostě nešlo.Kluci si to prý užili náramně.Byli v tom muzeu hraček-nejdřív to malýho moc nebavilo,ale pak objevil hýbající se hračky,které mohl zapínat,tak už to bylo fajn.Navíc jeli vlakem,metrem a tramvají,tak se mu to líbilo:supr:.
Rýmu pořád mám a teče z nosu i Šímovi,ale nic divokýho,tak snad bude dobře.
Leni,s hlídáním ti asi neporadím.Nám vlastně Šimonka nikdo pořádně nehlídal.Jen asi dvakrát moje a manžova ségra,ale jen pár hodin,když jsme šli na véču.Ale,když nekojíš a myslíš,že by to mamka zvládla,tak proč ne....big_smile

Není tady

#121 30. 9. 2008 14:30

Kejka 1
♥♥-----

Tak mi máme vyspáno.
Hodina a půl,to jde,ale vzbudil ho sopel u nosu.
Leni s tím hlídáním.Pokud myslíš na noc,tak svýho prvního jsem po odstavení dávala mámě na noc tzn.ve 4měsících už tam chrápal,Mílu ne,páč byl rozmazlenej,takže ho máma měla přes den od miminka-kojila jsem taky cca 4měs,mlíko prostě pro ně nebylo.Byli veliký a nenažraný.Spát tam začal až když mu bylo asi tři roky.Lukᚠu mámy víceméně vyrostl,pak jsem u ní bydlela.stolt
Co se týče Tomáše,tak toho jsem nakojila a frkla mámě,pak znova nakojila a máma vozila nebo ho měla doma -kdyby něco UM doma.Po konečný kojení ho měla i celý den.Na noc jsem jí ho dala až ve třech letech a jsem blbá,mohl tam jít klidně dřív.dumbom:dumbom:Dala bych si zato pěstí,páč je u ní moc rád a fakt se nebojím jí ho nechat. Mám jen jednu hlídací babičku a můžu říct - DÍKY BOHU ZA NÍ.godlikegodlikegodlike
Tak tos měla v noci zlatý dítětummenupptummenupptummenuppJá Tomáše nenechala vyřvat,nejdřív zblblá kojením,takže v noci u koz pořád a pořád a pak z rozmazlenosti.Jak jsem to dokázala vydržet,to sama nechápu.uschbutter:dumbom:Takže pokud mᚠhlídání,tak toho využij.tummenupp
Vyřvání pomohlo,at si říká,kdo chce,co chce.Oni jsou fakt vychcaní hned od mala.Starší kluci spali bez problémů.Taky divný.
Petro tak to je supr,že jsi si proválela den,tak to má být a můžu říct,že v mojí momentální situaci chrlajícícho dítěte,ti to závidím.Zelenám.uschuschusch,ale přeju,protože to potřebujeme každá.Oddych a dítě pryč.:rodna:Co máte v plánu dneska?????????????????????????????????????????????

Není tady

#122 30. 9. 2008 15:53

Lenik_25
♥♥-----
Web

Čus bus ženy,
tak já to s tím hlídáním zkusím. Když se mamka tak nabízí, tak bych byla blbá to odmítat. A už se těším, až  k ní jednou půjde na noc a já budu nepřetržitě spát jak se mi zamane stolt Kejko, já měla mlíko jen na 12 dní a bylo ho malilinkato. Vypil ze mě tak dvacku a pak řval hlady.

Petruš, téda, to byl supr den, co? Akorát kdyby ještě ty opratě u nosu nebyly... to by bylo ideální.tummenupp

Není tady

#123 30. 9. 2008 16:03

Lenik_25
♥♥-----
Web

Holky, jak se vám podařilo sem vložit to počítání věku dětiček???

Není tady

#124 30. 9. 2008 18:16

alenadc
♥♥-----
Web

Ahoj kočenky!!!

Hlásím se do stavu sjuk.......grater TO NESNÁÁÁÁŠŠŠŠŠÍÍÍÍÍÍM!!! Hlava jak střep,v krku cirkulárka...nos bolí-bude rýma-zítra to vidím na pěkný nudlování...ještě,že měli v dmku akci na kapesníky!!!!!Adélka je už v pořádku,Macháček taky nevypadá,že by mu bylo něco...a já chcípu teď.... mě to pěkně seeee*e!!! a kromě toho se nám s Macháňou do toho přidala tak trochu...no...jak to napsat trochu slušně,a aby to nebylo na blití...no prostě máme sračku,no. rodna já zimnice jak sviňa.... kapitulation

Nechalal jsem tam 17sstováků-nejvíc padlo za sunary-s kuponem za 194!!!! jinak ho mají za 209!!!což je nejlevnější,co jsem kde nakoupila!!!a taky jsem koupila plíny..no maj tam věcí,že nevím co dřív bych koupila... :-D big_smile byla jsem s bývalou švagrovou a holky držte se...ta tam nechala 3000!!!!!!!! ale jako fakt jsme nekupovaly žádný krávoviny-seunary,plíny,věci pro děti...ne žádnou kosmetiku...taky ČAJE!!!:-)
A taky jsem na zkoušku koupila ten novej DOMESTOS-likvidátor špíny...ne,že bysme byli doma šmudliny,ale holky-je to fakt bomba...všechno nerezový se nám leskne jak psí kulky:D big_smile a vana,ačkoli čistá,se bliští jak zrcadlo big_smile tummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupp

Leni-jak jsi sem dala tu ikonku??? :-O big_smile čaje jsem nakoupila...jenom doufám,že se ten moribundus nebude mezi námi doma střídat.... Nechci ti brát iluze o hlídání,ale věř mi,že až ho dᚠhlídat na noc,tak stejně spát nebudeš,protože budeš pořád sledovat mobil,jestli náhodou mamka nevolá a budeš jako na trní a ráno budeš už netrpělivá,až ti ho přiveze :-) věř mi,to jsme sice ještě nezažili,ale je to podobný,jako hlídání přes den big_smile ale prej to je o jednom,druhým hlídání a pak už si zvyknešbig_smile

Petruš-to já bych taky jela do muzea hraček...jůůůůůůů....chtěla jsem stihnout výstavu TITANICU,ale bohužel...byl jenom do dneška  grater prostě nestíhačka to je dobrý-s tím předkláněním big_smile  to bych mohla používat jako dobrou výmluvu až dorazí máma a řekne,že mám třeba nevyluxováno(a přitom luxuju denně!!!)big_smile

Kájo,Zuzi-holky moje zlatý-Adámek bez kašle??? Kájo-ty jdeš zítra s Tomem k dr??? ony existují nějaký antibiotický kapky na rýmu???

Není tady

#125 1. 10. 2008 14:09

Lenik_25
♥♥-----
Web

Ahoj Álo, tak to máte teda doma šílený. Připadá mi, že pořád přeju všem brzké uzdravení a nějak to nefuguje hmm Ale fakt, a je líp.
Hezky jsi nakoupila, to je paráda. Já musím nejpozději v pátek vyrazit pro plíny a jednorázové ubrousky, už to všechno dochází.
Jo a ten obrázek jsem sem vložila tak, že jsem si dala na hoře "nastavení", potom "identifikace" a v tom jsem si vložila hned na začátku atavar (obrázek uložený v počítači). Ale musí být malinký.
A už mi někdo řekne, jak jste si sem daly to počítání věku děátka? dudlik

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí