Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#226 10. 10. 2008 11:19

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Skuhrací chlívek III.

Jo a k těm odkazům na Kreyson příště dejte nějaké varování...jsem na to klikla a při pohledu na řídkou kštici toho pána to se mnou málem šlehlo.

Není tady

 

#227 10. 10. 2008 11:21

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Skuhrací chlívek III.

Tiina napsal(a):

Jo a k těm odkazům na Kreyson příště dejte nějaké varování...jsem na to klikla a při pohledu na řídkou kštici toho pána to se mnou málem šlehlo.

big_smilelollol

Není tady

 

#228 10. 10. 2008 18:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Skuhrací chlívek III.

Tiina napsal(a):

Jo a k těm odkazům na Kreyson příště dejte nějaké varování...jsem na to klikla a při pohledu na řídkou kštici toho pána to se mnou málem šlehlo.

za mlada jsem ho děsně žrala coollol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#229 12. 10. 2008 21:44

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Skuhrací chlívek III.

Dnes jsem rodičům řekla, že se stěhuju, že emigruju. Jsou moc smutní a já tím pádem taky. Achjo.

Není tady

 

#230 13. 10. 2008 17:40

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Skuhrací chlívek III.

uz delsi dobu si nemohu sehnat poradne podzimni boty. Preferuju sportovni a jakmile v obchode zahlednu neco , co se mi libi, tak jsou to vetsinou cisla 41-46. Boty udajne pro pany. A co mam sakra delat, kdyz se mi nelibi ty modely s hvezdickama a ruzovyma prouzkama?


42!

Není tady

 

#231 13. 10. 2008 17:43

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Skuhrací chlívek III.

baba.jaga napsal(a):

uz delsi dobu si nemohu sehnat poradne podzimni boty. Preferuju sportovni a jakmile v obchode zahlednu neco , co se mi libi, tak jsou to vetsinou cisla 41-46. Boty udajne pro pany. A co mam sakra delat, kdyz se mi nelibi ty modely s hvezdickama a ruzovyma prouzkama?

Mě se jednou líbily panský Nike, naštěstí měli číslo 40, tak jsem si je koupila, taky nemám ráda růžový boty, a mě se ani moc dámský sportovní nelíbí, pánský mají většinou hezčí design smile .

Není tady

 

#232 13. 10. 2008 17:44

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Skuhrací chlívek III.

topazio napsal(a):

baba.jaga napsal(a):

uz delsi dobu si nemohu sehnat poradne podzimni boty. Preferuju sportovni a jakmile v obchode zahlednu neco , co se mi libi, tak jsou to vetsinou cisla 41-46. Boty udajne pro pany. A co mam sakra delat, kdyz se mi nelibi ty modely s hvezdickama a ruzovyma prouzkama?

Mě se jednou líbily panský Nike, naštěstí měli číslo 40, tak jsem si je koupila, taky nemám ráda růžový boty, a mě se ani moc dámský sportovní nelíbí, pánský mají většinou hezčí design smile .

ja myslela neco typu skechers ci jak se to pise. nosim vetsinou skejtacke boty.


42!

Není tady

 

#233 13. 10. 2008 20:23

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Skuhrací chlívek III.

baba.jaga napsal(a):

topazio napsal(a):

baba.jaga napsal(a):

uz delsi dobu si nemohu sehnat poradne podzimni boty. Preferuju sportovni a jakmile v obchode zahlednu neco , co se mi libi, tak jsou to vetsinou cisla 41-46. Boty udajne pro pany. A co mam sakra delat, kdyz se mi nelibi ty modely s hvezdickama a ruzovyma prouzkama?

Mě se jednou líbily panský Nike, naštěstí měli číslo 40, tak jsem si je koupila, taky nemám ráda růžový boty, a mě se ani moc dámský sportovní nelíbí, pánský mají většinou hezčí design smile .

ja myslela neco typu skechers ci jak se to pise. nosim vetsinou skejtacke boty.

Skechersy maju tento rok nejaku naprd ponuku, teda u nas, skus Skecher USA ... tam maju omnoho lepsi vyber


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#234 14. 10. 2008 7:46

jitulak
Zablokovaný
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 6. 12. 2007
Příspěvky: 2324
Web

Re: Skuhrací chlívek III.

Doma to vypada,jak po naletu,pač předělavame okna,ale uplně jinak než byly butter Myslím,že to nedam dohromady ani do vanoc grater Ale zas až to bude hotove,tak pujdu na radost lol


http://www.ticker.7910.org/an1cHgw0g410020MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8VGVyZXprYQ.gifhttp://http://
   Terezka se narodila 28.1. v 9.13.Važila 3250 a měřila 51 cm.6M-8,5 kg,69 cm,8 M-9,80kg,72 cm

Není tady

 

#235 14. 10. 2008 8:02

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Skuhrací chlívek III.

baba.jaga napsal(a):

topazio napsal(a):

baba.jaga napsal(a):

uz delsi dobu si nemohu sehnat poradne podzimni boty. Preferuju sportovni a jakmile v obchode zahlednu neco , co se mi libi, tak jsou to vetsinou cisla 41-46. Boty udajne pro pany. A co mam sakra delat, kdyz se mi nelibi ty modely s hvezdickama a ruzovyma prouzkama?

Mě se jednou líbily panský Nike, naštěstí měli číslo 40, tak jsem si je koupila, taky nemám ráda růžový boty, a mě se ani moc dámský sportovní nelíbí, pánský mají většinou hezčí design smile .

ja myslela neco typu skechers ci jak se to pise. nosim vetsinou skejtacke boty.

Aha, to já skejťácký boty nenosím, už ani na to nemám věk smile

Není tady

 

#236 14. 10. 2008 8:40

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Skuhrací chlívek III.

topazio napsal(a):

Aha, to já skejťácký boty nenosím, už ani na to nemám věk smile

Ja na ne prave vek teprve mam. Letos mi bylo 30 ;-)


Oxi, zkoukla jsem tu americkou kolekci, ale kdyz si predstavim ten transport, placeni cla a tyhle vsechny formality, ufuf...Budu googlit dal po ceskych obchodech.


42!

Není tady

 

#237 14. 10. 2008 9:38

Nick3594
Host

Re: Skuhrací chlívek III.

Ondrášek má teplotu 38 po očkování Hexou grater grater. Hnusný očkování dumbom.

Upravil(a) lvice (14. 10. 2008 9:38)

 

#238 14. 10. 2008 10:11

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 5. 3. 2008
Příspěvky: 1331

Re: Skuhrací chlívek III.

Koloběžko, dostaneš do nosánku, od pátku jsem závislá na Laře Fabian smile díky

Není tady

 

#239 14. 10. 2008 10:34

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Skuhrací chlívek III.

baba.jaga napsal(a):

Oxi, zkoukla jsem tu americkou kolekci, ale kdyz si predstavim ten transport, placeni cla a tyhle vsechny formality, ufuf...Budu googlit dal po ceskych obchodech.

Nieje to take hrozne smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#240 14. 10. 2008 14:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Skuhrací chlívek III.

lvice napsal(a):

Ondrášek má teplotu 38 po očkování Hexou grater grater. Hnusný očkování dumbom.

pussa To prejde, také reakcie bývajú...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#241 14. 10. 2008 15:07

Nick3594
Host

Re: Skuhrací chlívek III.

Sel, já vím, jen je mi toho drobka hrozně líto grater Kulíšek můj malý usch.

 

#242 14. 10. 2008 15:10

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Skuhrací chlívek III.

lvice napsal(a):

Sel, já vím, jen je mi toho drobka hrozně líto grater Kulíšek můj malý usch.

Počkej až za 3 měsíce začnou zuby a potm jaž se kulíšek źačně pohybovat v prostoru myslím, že bys měla pořádit mu ty japonské erbegy lol
Soucítím s ním i s tebou hjarta


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#243 14. 10. 2008 15:21

Nick3594
Host

Re: Skuhrací chlívek III.

Pisateli, už začínáme slintat, takže se zdá, že se zoubky začínají připravovat rock. Nojo, prostě dítě to je nekonečná starost big_smile. Ale i radost, když chrupká nebo se na mě směje a povídá mi, tak je to andílek vissla gloria big_smile.

 

#244 15. 10. 2008 10:35

Koloběžka.1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 349

Re: Skuhrací chlívek III.

Barusja napsal(a):

Koloběžko, dostaneš do nosánku, od pátku jsem závislá na Laře Fabian smile díky

Taky stolt


Zázrak je, když žijeme se zásadami, které necítíme jako okovy.

Není tady

 

#245 15. 10. 2008 16:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Skuhrací chlívek III.

Som proste dieťa šťasteny... vybrala som sa cestovať sockou presne v čase, keď sa vyrojili poľskí hooligans pred nejakým zápasom a robili bordel. Mali taký zvonec, aký používa električka, a do rytmu skandovania na ňom vyzváňali - vnútri, v eline. Vodič zavolal polucajtov, zastavil elinu a museli sme čakať. dumbom Polucajtom polovica fanúšikov zdrhla, tak zavolali posily, prišlo 6 pohotovostných áut va a zatarasili koľajnice. Museli sme vystúpiť a ísť pešo. grater kapitulation Akcia ako vo filme. Keď som išla okolo jedného takéto zdutého, tupého, vyholeného rowdie, skoro som si udrela. skurt Nech si robia bordel doma, lúza! Ako hovorí moja bezdetná kamoška: "Predstav si, že nosíš dieťa 9 mesiacov v bruchu a vyrastie ti z neho toto....!" neutral


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#246 15. 10. 2008 16:29

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Skuhrací chlívek III.

já nevím na co mám skuhrat...celkem se nic špatného neděje, všechno je v pohodě, brambory jsou v řádku a tak, ale je mi nějak podzimě krušno. Asi si pustím Big Bang abych přišla na jiný myšlenky dumbom


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#247 15. 10. 2008 16:34

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Skuhrací chlívek III.

Ronja, vyhrála jsi.
...aby tady někdo skuhral , že nemá na co skuhrat lol tummenupp


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#248 16. 10. 2008 10:31

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Skuhrací chlívek III.

Nechteli byste se mnou nekdo jit nakupovat hadry? Ja to tak nesnasim a potrebuju u toho support....

Upravil(a) baba.jaga (16. 10. 2008 10:33)


42!

Není tady

 

#249 16. 10. 2008 10:34

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Skuhrací chlívek III.

baba.jaga napsal(a):

Nechteli byste se mnou nekdo jit nakupovat? Ja to tak nesnasim a potrebuju u toho support....

To víš když jinde máš názor "o samostatnostiů, tak se nediv, že ten support si musíš udělat taky sama.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#250 16. 10. 2008 10:36

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Skuhrací chlívek III.

Pisatel napsal(a):

baba.jaga napsal(a):

Nechteli byste se mnou nekdo jit nakupovat? Ja to tak nesnasim a potrebuju u toho support....

To víš když jinde máš názor \"o samostatnostiů, tak se nediv, že ten support si musíš udělat taky sama.

tak jo no, budu bez novych hadru. Da se zit i bez toho ;-)


42!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů