Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 9. 2008 20:33

GaBUShkA
♥♥-----
Registrovaný: 24. 11. 2007
Příspěvky: 36
Web

Neštěstí... zrůdnost?

Není mi moc příjemné sem psát, protože mě pár lidí zná , možná se mi budou kvůli tomuhle i pošklebovat ale mám menší problém.. Už dlouho jsem neměla kluka, líbí se mi jich několik, ale žádný nic.. Všichni letí na moji kamarádku.. Každý koho se ptám řekne že jsem dětinská, že jsem hnusná.. já si tak vlastně i  připadám.. Mám hodně mohutnou, ne však obézní postavu, tvář je pěkná, ale tělo se mi nějak nelíbí.. To jsem taková obluda? Nebo mám snad hrozný styl..? skurtskurtkapitulation

Není tady

 

#2 19. 9. 2008 21:04

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Neštěstí... zrůdnost?

Zrůdná? Obluda? proboha, jak to vůbec můžeš o sobě říct?
Víš co? Ono to není o kráse. Ale o tom, co z člověka vyzařuje.
Mᚠse ráda? Tak se na sebe usměj, klidně si to řekni jak se mᚠráda a jak jsi pěkná a prostě budeš! Tyhle malé čáry fungují s překvapivou účinností, jakmile jim skutečně začneme věřit.
Já jsem taky krásnější, než před 20-ti lety. Fakt! Nekecám. Jsem starší, ale mnohem krásnější. A mám se ráda. Zkus to taky. Je to snadné.

Není tady

 

#3 19. 9. 2008 21:09

GaBUShkA
♥♥-----
Registrovaný: 24. 11. 2007
Příspěvky: 36
Web

Re: Neštěstí... zrůdnost?

Ale to nejde .. Nejen matka, ale každej druhej člověk mě zhazuje.. To si pak nemůžu říct že jsem krásná.. va

Není tady

 

#4 19. 9. 2008 21:15

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Neštěstí... zrůdnost?

Opět zase dokola, stačí si zadat do Hledáčku tvůj nick nebo tvůj předchozí nick Gabca, jeden malý příklad:
http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=21294 to už zase nevíš jak upoutat pozornost?  Budeš fňukat pořád dokola, a velká většina, ne-li všechno vymyšlené. Mám pocit že se bavíš na tom, jak se někdo chytí na udičku a iniciativně tě zachraňuje.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 19. 9. 2008 21:22

GaBUShkA
♥♥-----
Registrovaný: 24. 11. 2007
Příspěvky: 36
Web

Re: Neštěstí... zrůdnost?

Bety: za tamto jsem se omluvila a tohle je doopravdy... Jestli nevěříš, nevěř... Já chci jen poradit, ne chytat lidi ...

Není tady

 

#6 19. 9. 2008 21:26

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Neštěstí... zrůdnost?

Lidi, já už ničemu nerozumím.

Není tady

 

#7 19. 9. 2008 21:43

REŇAS
Host

Re: Neštěstí... zrůdnost?

GaBUShkA ,smile mám z tebe pocit,že mᚠnízké sebevědomí a v tom je ten problém. Ve tvém mínění o sobě. Už to,že píšeš,že by tě mohl někdo poznat(znát) a že by se ti mohli pošklebovat. Myslíš si,že takoví lidé za něco stojí?? Takoví nestojí ani za řeč a zato,aby ses jimi zabývala.va No a dále,měla bys změnit pohled na sebe,nemůžeme být všichni stejní,každému bylo dáno do "vínku" něco jiného,proč na sobě hledáš,jen negativa,co kdybys zkusila najít i pozitiva. Píšeš,že mᚠhezkou tvář,tak ji zdůrazni,hodně se směj a koukej svýma hezkýma očima. Pokud si i ty budeš připouštět,jak si "hnusná" a věřit tomu,co říkají ostatní a nenaučíš se mít ráda taková jaká jsi,nic se u tebe nezmění a druzí to vidí a ty je v tom jejich pošklebování jen nakopneš,do dalšího pošklebování. Proč jim tohle dovoluješ? hmm A proč bys chtěla být dokonalá a mezi námi,kdo jsme dokonalí??  A stejně znᚠto přísloví,které říká,není člověka na světě,který by se zalíbil všem?? stolt Nebo myslíš,že tě nikdo nemůže mít rád právě takovou jaká jsi? Právě proto jaká jsi?? Pokud ty sama sebe nebudeš mít ráda,nemůžeš to chtít po ostatních. Nepíšeš nic o sobě,třeba jsi zábavná,nezkazíš žádnou srandu,mᚠráda muziku a  třeba i právě proto si tě někdo všimne,nebo jsi kamarádská,ale tak trochu tajemná a třeba právě tím někoho zaujmeš.. Víš láska,to není jen o vzhledu a pokud je to jenom o tom,zřejmě je to jen povrchní,takový vztah asi není o něčem opravdovém. va Jsi mladá holčina,tak si užívej života,buď svá,nedělej ze sebe něco,co nejsi a měj se ráda právě proto jaká jsi,bav se s lidma,kteří ti zato stojí a dělej,co tě baví nebo začni dělat i něco nového,něco i třeba,kde by ses mohla seznámit s novýma lidma a věř,že ON někde čeká  i na tebe,jen se nesmíš poohlížet po takových,co letí na tvou kamarádku,to asi nebudou ti správní hoši,právě pro tebe. stolt No a snad ještě rada,když píšeš o tom stylu, postavu máme každý nějakou,danou geneticky,ale někdy se dá i trošku dopomoct k vypracování určitých partií  tím,že můžeš třeba začít dělat nějaký sport,zkusit změnit šatník,k obličeji přidej barvu oblečení,šperk,co zdůrazní tvou hezkou tvář,oči,(zkus časopisy,pro mladé,kde píšou o typech postav,barevné typologii atd. a jaké vhodné oblečení(pro tebe určitě něco "týnejdčrovského,co má šmrnc,vtip,je sexy,ale zase se hlavně ty musíš v tom cítit dobře a mělo by to oblečení vypovídat něco o tobě, nebo se třeba můžeš přihlásit do nějaké proměny,ale hlavně nezapomeň zůstat svá a mít se ráda,taková,jaká jsi. Netrap se,neřeš,je to  zbytečná ztráta času,jsi mladá,tak si užívej života,s odstupem let to vše budeš vidět jinak. rock

 

#8 19. 9. 2008 21:50

REŇAS
Host

Re: Neštěstí... zrůdnost?

roll No a jestli jsem se nachytala,to nevím,jen jsem chtěla poradit. Pokud by si GaBUSHka dělala srandu tady z nás,je to jen její ubohost. Ale možná si nedělá a my jen nechápem"ty starosti náctiletých",každopádně mi neupadne ruka,že ji tady poradím,ani se neposeru z toho,kdyby to byla jen její sranda. wink

 

#9 20. 9. 2008 15:06

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 3. 2007
Příspěvky: 1772

Re: Neštěstí... zrůdnost?

A že ty jsi emo? To jsou totiž fakt chudáci, nikdo je nemá rád, jsou ošklivý a kvůli tomu hnusnýmu světu jsou i pořezaný, protože to je jediná možnost úniku, viď lollollollollollollollollollol

Není tady

 

#10 21. 9. 2008 14:35

GaBUShkA
♥♥-----
Registrovaný: 24. 11. 2007
Příspěvky: 36
Web

Re: Neštěstí... zrůdnost?

Já a emo? Ježiš neee.. Emáci jsou hezcí ale já emačka nejsem... i když... černou barvu mám ráda.. :-D ale to je tak  :-D Moc vám děkuju za rady, pokusím se to nějak zvládnout.. Ale jen se chci zeptat.. Jak mám říct matce a mě neshazuje? Každý den, jen co vylezu z pokoje slyším její kecy jak jsem hnusná, proč nevypadám tak a tak.. usch

Není tady

 

#11 21. 9. 2008 16:58

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Neštěstí... zrůdnost?

jestli-že tě vlastní matka pořád takhle shazuje, tak bych se s tím rozhodně nemazlila a vyříkala si to s ní, i kdyby měly padat tašky ze střechy...


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#12 8. 11. 2008 21:25

rebi
Host

Re: Neštěstí... zrůdnost?

Heh...tak jsem cetla vsechny ty Gabiny prispevky a musim teda rict, ze uz chapu proc mi pak vetsina lidi v "mem" pripadu neveri(la)...
Kdyz totiz ctu jeji prispevky a rikam si jak to je absurdni, chapu ted jak absurdni prisly vam ty moje:-D
Mno nicmene porad je tu rozdil v tom ze ja psala pravdu...

 

#13 9. 11. 2008 15:24

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Neštěstí... zrůdnost?

rebi napsal(a):

Heh...tak jsem cetla vsechny ty Gabiny prispevky a musim teda rict, ze uz chapu proc mi pak vetsina lidi v "mem" pripadu neveri(la)...
Kdyz totiz ctu jeji prispevky a rikam si jak to je absurdni, chapu ted jak absurdni prisly vam ty moje:-D
Mno nicmene porad je tu rozdil v tom ze ja psala pravdu...

offtopic Milá rebi asi proto, že se Gabi zatím nechystá být matkou a asi i proto, že na rozdíl od Tebe píše na forum pro náctileté, kde se tak nějak předpokládá nedospělost víš ? Ale pokud se Ty sama chceš srovnávat s náctiletou holčinou ..nooo ... o něčem to svědčí reta


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#14 9. 11. 2008 18:39

rebi
Host

Re: Neštěstí... zrůdnost?

Mno ja bych to neresila, spis ze vy ste zblbly takovyma holkama a normalnim pak neverite...

 

#15 10. 11. 2008 17:14

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Neštěstí... zrůdnost?

rebi napsal(a):

Mno ja bych to neresila, spis ze vy ste zblbly takovyma holkama a normalnim pak neverite...

Ale to se mýlíš ...NORMÁLNÍM věříme ...  lol


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů