Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 9. 2008 18:10

mi231
♥------
Registrovaný: 19. 9. 2008
Příspěvky: 2

Vlezlá kamarádka

Ahoj babinetky, potřebuju radu. Můj přítel má vlezlou kamarádku, hrozně ráda přítele různě muchlá a pusinkuje ho na čele, zve ho na skleničky nebo naopak mu "oznamuje", že teď ji on pozve na skleničku (když jsme někde spolu a vyskytne se tam náhodou ona taky), neustále potřebuje s něčím pomoct atd. Myslím si, že moc dobře ví, jak mě tím naštve. Přítel se k tomu nevyjadřuje, je mu to prý jedno, jemu to nevadí (proč by mělo, že) a a prý si to vyřídíme my dvě holky mezi sebou. Co byste radily?

Není tady

 

#2 19. 9. 2008 18:14

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Vlezlá kamarádka

Pěkná potvora. Chce Ti ho přebrat. Neztrácej klid, buď nad věcí. Přece se o něj nebudete prát. Kdyby se vnutila do naší společnosti, a bylo mi to nepříjemné, asi bych zvolila odchod já. Buď přítel půjde s tebou nebo ne. To už je na něm.

Není tady

 

#3 19. 9. 2008 18:24

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Vlezlá kamarádka

souhlasím s Damilou až na to...chce ti ho přebrat...do hlavy ji nevidím wink...ale žádnej chlap ...btw ani žádná žena...nestojí za to, aby se o ne sváděl souboj... smile

Není tady

 

#4 19. 9. 2008 18:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Vlezlá kamarádka

Neviem, ako chceš rieši ICH vzah. Môžeš maximálne jej poveda, že sa ti to nepáči, a jemu niečo podobné(ale ak je v tom bez iniciatívy, tak neviem...). Ale ak to robí okato pred tebou, tak by som to ani neriešila. Pubertálne prejavy sú skôr trápne ako nebezpečné. A je aj trápne na ne reagova.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 19. 9. 2008 18:58

pajaja
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 31. 10. 2007
Příspěvky: 568
Web

Re: Vlezlá kamarádka

jemu to nevadí?Není on ,,Mačo,,?

Není tady

 

#6 19. 9. 2008 19:01

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Vlezlá kamarádka

pajaja napsal(a):

jemu to nevadí?Není on ,,Mačo,,?

Že by bol mačo?
Nemyslím ...
Na čo?
tongue
Ak je mu to jedno, je to len pako ... (fajn pristup: Dajte mi s tym pokoj, sa pobite alebo co a budem s tou, co vyhra roll )

Upravil(a) Oxi (19. 9. 2008 19:02)


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#7 19. 9. 2008 19:13

pajaja
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 31. 10. 2007
Příspěvky: 568
Web

Re: Vlezlá kamarádka

To jsem sice nezažila,ale kdyby mi to nějaký kluk udělal,dostal by do nosu a už by mě nikdy neviděl.Co nějaká tvoje hrdost,to si to nechᚠlíbit?Nejspíš nestojí za to aby si s ním chodila.Kamarádka zřejmě nebude kamarádka.Když ,je mu to jedno,promiň,nejspíš mu budeš také ,,jedno,,.

Není tady

 

#8 19. 9. 2008 22:27

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Vlezlá kamarádka

Vy dvě holky si to máte vyřídit ? No, pokud to pozvání od ní přijímá a sám ji taky zve a pomáhá a kdovíco ještě, vyřízené bych to s ním měla raz dva já, jedna holka


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#9 19. 9. 2008 22:56

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Vlezlá kamarádka

mi231, nech jí prostor, aby se ztrapnila před ním sama a jemu, aby jí měl plné zuby. Pokud od něj něco chce, řekni jí, a si ho půjčí na den dva, aby udělal všechno, že nemᚠzájem kvůli ní rušit vaše plány. A jeho se zeptej při odchodu, zda tedy jde s Tebou třeba tancovat nebo k Tobě na noc, nebo zda jde s ní opravit to kolo. Nedávej znát, jak tě to žere, ale spíš si zachovej lehký nadhled a mírný nezájem. A oba vidí, že se tím nehodlᚠzabývat. Jemu dělá dobře její zájem a jí Tvůj jistě čitelný vztek. A pokud Tě jo naštvou...když třeba máte něco v plánu, ona po něm vyrukuje a on neví, jak se rozhodnout, klidně odejdi středem jako dáma se slovy...tak to abych si šla najít někoho, kdo se mnou stráví večer podle mého gusta, když vy dva máte už program jasnej. A hotovka. pokud pak přítel s tebou bude chtít zavést řeč, nenech se zatáhnout do nějakého vysvětlování. Řekni mu...já problém nemám, mᚠho Ty a s ní. Rozhodni se, zda jsi můj přítel nebo její opravář. A nemysli si, že budu na jasnou odpověď čekat věčnost. Už toho mám tak akorát.

Není tady

 

#10 20. 9. 2008 0:09

pajaja
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 31. 10. 2007
Příspěvky: 568
Web

Re: Vlezlá kamarádka

Oxíku,jestli se mohu optat,odkud,,pocházíš,,?Mám na Slovensku pravý kořen a tak nějak mne tam  stále táhne.Jak zjistím,že je nědo ze Slovenska,hned jsem zvědavá,jestli nemá kořen tam kde já.Prdlý,co?

Není tady

 

#11 20. 9. 2008 0:27

pajaja
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 31. 10. 2007
Příspěvky: 568
Web

Re: Vlezlá kamarádka

Selima,také jsem se tě chtěla optat a koukám,že jsi z Bratislavy.Byla jsem tam před čtrnácti dny ,asi po desetileté absenci.Máte to tam teď moc krásné,kam se hrabe Malá Strana a Václavák.

Není tady

 

#12 20. 9. 2008 0:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Vlezlá kamarádka

rodna Ďakujem, no takto by som to neporovnávala, ale opeknela. Akurát nám zavreli na dva roky radnicu a hrad, opravujú sa... grater Teda, na hrade múzeum a vežké nádvorie, inak sa dá pozrie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13 20. 9. 2008 9:23

marica
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 9. 2007
Příspěvky: 514

Re: Vlezlá kamarádka

Už je aj načase aby sa v Bratislave niečo dialo. Hlavné mesto a nemala som ís kam s hosami ís užtretí deň sad akurát tej plánovanej lanovky z hradu je mi žúto.
Mohlo to by zábavné. Mimochodom mám rovnaký komplex.  Mňa zase korene vedú na Moravu. Keď som pracovala vo vydavatežstve tak sa kolegyne vždy na mne hnevali že som prešla na češtinu akonáhle sa okolo mňa čeština objavila. Dokonca sa mi stáva že keď čítam krátky český text tak sa mi výhybky prehodia a aj so šéfom hovorím česky. Už si zvykol. Iba podža úsmevu zistím že hovorím nejako divne. Vysvetžujem si to hžadaním koreňov.

Není tady

 

#14 20. 9. 2008 9:37

Maya.82
Host

Re: Vlezlá kamarádka

Víš určitě, že je to jen kamarádka?? Dᚠza to ruku do ohně??  To znám takové kamarádky. Abys je jednou nenačapala při kamarádské výpomoci v lůžku.

 

#15 20. 9. 2008 14:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vlezlá kamarádka

ten je teda fakt dobrej, jemu to neva, vyřídit si to máte mezi sebou big_smile toho bych rychle poslala k šípku smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#16 20. 9. 2008 18:24

holka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 479

Re: Vlezlá kamarádka

Jednu takovou "kamarádku" jsme měli v partě taky. Navíc jí nešlo o to, toho dotyčnýho chlapa sbalit, spíš si jen něco dokázat a když nic jinýho, tak ublížit tomu, kdo je momentálně šastnějsí než ona. Bohužel pro nás ženský, chlapům tohle ošahávání, pitvoření, culení a štěbetání dělá dobře. Nic naplat, když až pak doma řekne, že "mu to vadilo". Rada je myslím jediná - přítel by ji měl usměrnit hned jamile s tím zas začne, před ostatními.

Není tady

 

#17 22. 9. 2008 10:31

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Vlezlá kamarádka

Já bych se do toho nemontoval, i když by mě to třeba sr... Pokud přítel usoudí, že kamarádka je lepší než přítelkyně, byla to jeho volba. On se rozhodl, co se mu zdálo lepší. Jde o to, jak se k tomu postavíš ty. Určitě žádné žárlivé scény, nasr.nost a podobně. Spíš se chovat sebevědomě, tak jak popsala Kalupinka.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#18 27. 9. 2008 15:49

Samantha
♥------
Registrovaný: 21. 1. 2007
Příspěvky: 16

Re: Vlezlá kamarádka

No tak to mi taky vadilo, zkrátka po něm tak trochu touží a nechce se s tim smířit, že ty mᚠtohle právo... Jo, jsou takové "kamarádky" Důležité je, jak na to kouká tvůj přítel, to že ti řekne, a si to vyřešíte samy, tak jasně naznačuje, že je co řešit....a že mu to nevadí a že mu to i  dokonce lichotí, či co....
No já bych se do toho nemontovala, taky se mi to stalo....ale né, že by ho ošahávala, ale volala na nej miláčku a lásko...atd. No docela mi to vadilo, promluvili jsme si o tom, jasně řekl, že jen kamarádka, možná jí i něco řekl, to nevim. Je pravda, že uznal, že je to dost divné a já zase musim říct, že on jí tak neříkal, tak to mě uklidnilo.
Zkrátka bych řekla, že ho měla jako takovou platonickou lásku....časem jí to pustilo, našla si přítele a dala pokoj...


"Oči má člověk na to, aby viděl, uši na to, aby slyšel a rozum...aby včas zapomněl, co viděl a slyšel..."smile

Není tady

 

#19 27. 9. 2008 19:28

Johny_Cage
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 71

Re: Vlezlá kamarádka

Dle mého názoru tu kamarádku možná celkem zbytečně vidíte až moc v černých barvách. Zdá se mně celkem fér, že se tak projevuje nepokrytě. Nic netutlá - je svá a bojuje (pokud bojuje) na otevřeném poli. Chci říct, že mnohem zákeřnější je na kamarádku se usmívat a jak zahne za roh ... svádění začíná...

Ta možnost, že něco měla nebo má s Tvým přítelem.... je také možností, neb jak se praví.., člověk nikdy neví..

Dále nikdo tady neřekl..v jakém vztahu je Tvá kamarádka k Tvemu příteli....například...chodili spolu od první třídy, znají se celý život.., chodil za ní do alk. lečebny a podobně ..

Kdybych tuto věc měl řešit já. Všiml bych si především, zda se tak kamarádka chová ke všem - nebo jen ke Tvému příteli.. Osobně znám spoustu "líbaček" na čelo a nemyslí tím ničehož nic. Za rohem políbí kámošku Bětu na rty a pak Tveho přítele na čelo a je happy jak tři grepy....Pokud to dělá jen ve Vašem případě. Měli byste se s přítelem domluvit na jednotném postupu.....jinak to může navodit množství zbytečně trapných situací.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů