Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 9. 2008 6:17

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Finanční krize v USA

Může se nás dotknout, nebo se  nám vyhne, tak jak nás uklidňují ze všech stran?
Patřím ke skalním příznivcům pojištění, a několik životních pojistek mám i u Amcico, teď nevím, jeslti mám vyčkávat, rušit je, jestli se raději nespokojit s málem než přijít o všechny úspory..............  a jak už mi někteří radili, vykašlat se na pojistky a peněz si radši užívat.
Hlavně se ale vážně ptám - co je teď třeba udělat s našimi pojistkami, které končí v 60letech, a pojistkou syna, která končí za 9 let.


Mája

Není tady

 

#2 18. 9. 2008 6:46

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Finanční krize v USA

Co s pojistkou, těžko říct, každej říká něco jinýho, tady mᚠněco na uklidnění, ale červík stále vrtá..
http://www.ceskatelevize.cz/teletext/in … mp;ver=TXT


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#3 18. 9. 2008 8:18

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Finanční krize v USA

Majájo, já bych to tak kriticky neviděla. Ono u dlouhodobého kapitálového životního pojištění je problém, že je třeba nemůžeš vůbec vybrat po určitou dobu. Musela by ses podívat do podmínek pojištění. A hlavně, některé se vůbec nevyplatí, ale o tom vůbec nechtějí pojištovny mluvit.
Já jsem samozřejmě taky pro šetření na důchod atd. Ačkoliv dělám v pojištovně, životko nemám. Ale mám pouze důchodové,ale v akciích. Nemůžu ho vybrat po 10 let,ani, kdybych vrátila státní podporu.
Neplaš a šetři. Každá pojišovna má svého zajistite, který vůbec nemůsí být v daném státě krize. Kdo jistí Amcico ti z hlavy teď neřeknu. Ale zajistitel je právě "nadřazený" pojišoven, který operuje s penězi v rámci takové krize.
Třeba Kooperativa, ČPP má zajistitele v RAkousku. ČP má kmen v Anglii atd.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#4 18. 9. 2008 12:53

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Finanční krize v USA

Díky za ujištění, ne že bych právě hysterčila, ale na druhou stranu mně udivuje, jak nikdo neví, co by se dělo, nebo co by se mělo dělat, když náhodou něco přestane fungovat..........
Pamatuju si zcela přesně, jak nám při uzavírání pojistky vysvětlovali že je pojištěná u jiné pojišovny ( taky už nevím u které) a má kryté vklady.
Já jsem maniak na životní pojistky od dob, kdy nám jako malým umřel otec a pojistné nám pak vážně usnadnilo život. Nechtěla bych, aby , kdyby se nědco stalo nám, synovi zůstaly jen dluhy.


Mája

Není tady

 

#5 18. 9. 2008 13:32

Verunka a Vanesska
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 6. 2007
Příspěvky: 848
Web

Re: Finanční krize v USA

Májajájo,

buď v klidu a nic neruš. Naší země se to zas tak nedotkne.


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/3q8X.jpghttp://lb1f.lilypie.com/ZG3Ep2.png


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/86Hw.jpghttp://lb3f.lilypie.com/V8Slp2.png

Není tady

 

#6 18. 9. 2008 17:17

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Finanční krize v USA

Verunka a Vanesska napsal(a):

Májajájo,

buď v klidu a nic neruš. Naší země se to zas tak nedotkne.

To bych tak s jistotou netvrdila.
V našem globalizovaném světě se nás dotkne cokoliv, co se za oceánem stane.
Konec konců stačí se podívat do učebnic dějepisu a najít si tam rok 1929.

A pokud v Americe už zkrachovaly 3 z 5ti bank s víc jak stoletou tradicí, tak to docela přestává legrace.
Jejich hypoteční krize je už i u nás a ani to tak dlouho netrvalo.

Nicméně pochybuji, že pomůže, když začněte rušit pojistky...a taky případně nebudete první generace, která o své celoživotní úspory uložené v pojistkách přišla..stačí se jen poptat prarodičů nebo prapra rodičů.....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#7 18. 9. 2008 21:01

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Finanční krize v USA

áááááá teda néé že bych byl škodolibej...... Pandorro upřímnou soustrast tongue ........ ty návraty z dovolený jsou naprd, co? No ale hele zase je tam stejně teď kosa a moře bude brzo studený.
Navíc podívej těch krásnejch témátek co se tady vyrojilo..... to máš, krize bank v USA, naše politická scéna na nás vrší jeden kýbl ho... za druhým........ sám jsem založil téma o volbách aby bylo kde se řádně poklofat. wink

No ale je fakt že už mě to trochu začíná unavovat, že by na mě začali působit chemtrails a začínám být ovečka smířená se změnou Světového řádu? roll


P.S. Naštěstí za tejden odlétám na 14dní do teplých krajin tak se snad zase dobiju energií.......... teda jestli mi neshoří letadlo pod pr... v důsledku přepólování země jak tvrdí...... však ty víš kdo. wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#8 18. 9. 2008 21:35

Verunka a Vanesska
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 6. 2007
Příspěvky: 848
Web

Re: Finanční krize v USA

Pandorro, nevím, reagovala jsem na životní pojištění Amcico a tvé strašení, že lidi přijdou o své úspory jsou nemístné a pokud nepracuješ ve financích, tak i nepodložené.


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/3q8X.jpghttp://lb1f.lilypie.com/ZG3Ep2.png


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/86Hw.jpghttp://lb3f.lilypie.com/V8Slp2.png

Není tady

 

#9 19. 9. 2008 10:45

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Finanční krize v USA

Jeňýk napsal(a):

áááááá teda néé že bych byl škodolibej...... Pandorro upřímnou soustrast tongue ........ ty návraty z dovolený jsou naprd, co? No ale hele zase je tam stejně teď kosa a moře bude brzo studený.
Navíc podívej těch krásnejch témátek co se tady vyrojilo..... to máš, krize bank v USA, naše politická scéna na nás vrší jeden kýbl ho... za druhým........ sám jsem založil téma o volbách aby bylo kde se řádně poklofat. wink

No ale je fakt že už mě to trochu začíná unavovat, že by na mě začali působit chemtrails a začínám být ovečka smířená se změnou Světového řádu? roll


P.S. Naštěstí za tejden odlétám na 14dní do teplých krajin tak se snad zase dobiju energií.......... teda jestli mi neshoří letadlo pod pr... v důsledku přepólování země jak tvrdí...... však ty víš kdo. wink

Vidím Jeňýku, že nejen, že se tu nic nezměnilo - Petr pořád vidí rudě a ty jsi pořád stejně zblblej Osudem, ale že je taky nejvyšší čas k tomu, abys už odletěl pro tu energii smile.
A nebuď paronoidní, vem si prášek na tlak a na nervy, nebo si radši dej před nástupem do letadla pořádnýho panáka, to zvládněš stolt
A návratů z dovolený se taky bát nemusíš, protože přece jen: doma je doma wink
To zvládněš stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#10 19. 9. 2008 10:54

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Finanční krize v USA

Verunka a Vanesska napsal(a):

Pandorro, nevím, reagovala jsem na životní pojištění Amcico a tvé strašení, že lidi přijdou o své úspory jsou nemístné a pokud nepracuješ ve financích, tak i nepodložené.

Víš, musím se smát.
Asi jsi nejen nečetla pozorně můj příspěvek, ale nejspíš nikdy ani žádnou učebnici dějepisu či odbornou finanční literaturu. A navíc - moje desetiletá praxe ve finančniství je úplné nic proti zdravému selskému rozumu, kterým se tu kdekdo ohání, ale málokdo ho skutečně používá.

Nu a pokud mᚠdojem, že straším, přečti si něco nejen o světové hospodářské krizi, o tom, jak začala a jak to dopadlo s úsporami obyčejných lidí, ale i něco o tom, jak to dopadlo s úsporami lidí ve východním bloku po druhé světové válce, s jejich akciemi, vkladovými listy a pojistkami,  a přidej si k tomu nějaké čtení a Argentíně a jejím státním bankrotu. Když půjdeš po příčinách všech těhle událostí, možná budeš překvapená.
Jo! Ale prosím tebe, nečti si pouze v "oficiálních" brožůrkách. Chce to jít do mnihoven a hledat v dobovém tisku, nebo si popovídat se starým lidmi - pamětníky.

Pokud si tu někdo myslí, že jakékoliv pojištění či vklady jsou neostřesitelná jistota, tak je prostě jen trestuhodně naivní. Existuje jen menší, větší a maximální riziko. A v nestabilní hospodářské a z toho plynoucí nestabilní politické situaci existuje už JEN to maximální riziko. Sorry.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#11 19. 9. 2008 11:23

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Finanční krize v USA

Májajája napsal(a):

Může se nás dotknout, nebo se  nám vyhne, tak jak nás uklidňují ze všech stran?
Patřím ke skalním příznivcům pojištění, a několik životních pojistek mám i u Amcico, teď nevím, jeslti mám vyčkávat, rušit je, jestli se raději nespokojit s málem než přijít o všechny úspory..............  a jak už mi někteří radili, vykašlat se na pojistky a peněz si radši užívat.
Hlavně se ale vážně ptám - co je teď třeba udělat s našimi pojistkami, které končí v 60letech, a pojistkou syna, která končí za 9 let.

Dotkne se nás to určitě, ale asi ne v tak velkém měřítku, jako jinde ... narozdíl od jiných má v koláči našeho národního hospodářství vcelku dostatečný rozsah primární a sekundární sektor - prvovýroba a zpracovatelský průmysl, tzn. ti, kteří vytváří konkrétní hodnoty (ikdyž bacha na to - i u nás dochází k odlivu investorů kvůli nepoměru mezi zvyšováním mezd a zvyšováním produktivity práce, což je především práce odborů a levicové části našeho politického spektra). Předpokládám, že problémy budou mít spíše země zaměřené převážně na finančnictví a pojišovnictví, obchod s informacemi (bo ty se dají vždy nějak sehnat), služby apod. a své výrobní kapacity přesídlily do Číny a dalších asijských zemí. I u nás nastanou potíže asi spíš v terciálním a kvartálním sektoru, tedy zejm. v oblasti finančnictví, pojišovnictví a také v celém spektru služeb, které jsou lidé při omezení své kupní síly a snížení úspor ochotni oželet.

Upravil(a) Míša Kulička (19. 9. 2008 11:25)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#12 19. 9. 2008 11:30

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Finanční krize v USA

Pandorraa napsal(a):

Vidím Jeňýku, že nejen, že se tu nic nezměnilo - Petr pořád vidí rudě a ty jsi pořád stejně zblblej Osudem, ale že je taky nejvyšší čas k tomu, abys už odletěl pro tu energii smile.
A nebuď paronoidní, vem si prášek na tlak a na nervy, nebo si radši dej před nástupem do letadla pořádnýho panáka, to zvládněš stolt
A návratů z dovolený se taky bát nemusíš, protože přece jen: doma je doma wink
To zvládněš stolt

ááále Pandorro kdybych byl zblblej Osudem tak dřepím doma na zadku, pozoruju oblohu co na nás zase ti Amíci sypou a posléze pozoruju sebe jestli mi náhodou nezešedivěl další vlas vlivem berýlia. To fakt nedělám. big_smile  wink

Zato návraty z dovolenejch jsou pro mě opravdickým traumatem, pravda, v posledních pár letech se to "zlepšilo" jelikož jsem tak trochu nucen cestovat s davem do turistických center a odtamtud se člověk opravdu celkem rád vrací. Bývaly ale doby kdy jsem na letištích zamačkával slzy, při představě že za pár hodin budu přistávat zase na Ruzyni. cool


No ale k tématu....... asi tě to překvapí ale celkem s tebou souhlasím. Ono totiž stačí znát staré české přísloví o tom že "po posvícení bývá sr...a" a při pohledu kolem sebe člověk zjistí že to posvícení u nás už nějakou tu dobu probíhá.
Dokonce si i myslím že by to části lidí velice prospělo kdyby poznali že svět se netočí okolo nakupování značkovejch hadrů a blahobytným přežírání se u plazmových televizí. wink

Upravil(a) Jeňýk (19. 9. 2008 11:44)


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#13 19. 9. 2008 14:13

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Finanční krize v USA

No já Osud nečtu, to je jen pro silný nátury, já si radši počkám. Nakupování upřímně nenávidím, věříš, že jsem byla od středy venku jen pro chleba a v Chorvatsku si koupila jen pohled? V Itálii v obchoďáku jen plody opuncie, protože ty jsem prostě MUSELA ochutnat smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#14 19. 9. 2008 20:20

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Finanční krize v USA

Pandorraa napsal(a):

No já Osud nečtu, to je jen pro silný nátury, já si radši počkám. Nakupování upřímně nenávidím, věříš, že jsem byla od středy venku jen pro chleba a v Chorvatsku si koupila jen pohled? V Itálii v obchoďáku jen plody opuncie, protože ty jsem prostě MUSELA ochutnat smile

Hm, a pro některý lidi jseš za podivínku když jim na otázku co jsis přivezla z dovolený odpovíš že "jen pár pohledů" big_smile
Nojo to znám velmi dobře.
Já si zase tahal z cest vždycky nějakej kus typickýho oděvu, většinou klobouky, ze zemí kde jsme se pohybovali. Samozřejmě žádný suvenýry z letiště ale pěkně poctivě vysomrovaný od domorodců. Teď mi to hezky visí doma na zdi a z každýho kousku čiší mraky vzpomínek. cool


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#15 19. 9. 2008 20:26

Verunka a Vanesska
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 6. 2007
Příspěvky: 848
Web

Re: Finanční krize v USA

Milá Pandorro,

myslím si, že prověřování našich fin. institutů ČNB a její prohlášení, které dostávají lidi z oboru, je pro mě dostatečnej důvod věřit, že se nás sice krize dotkne, ale rozhodně se netýká Amcica, o kterém zde byla řeč.


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/3q8X.jpghttp://lb1f.lilypie.com/ZG3Ep2.png


http://lilypie.com/pic/2009/07/09/86Hw.jpghttp://lb3f.lilypie.com/V8Slp2.png

Není tady

 

#16 19. 9. 2008 21:54

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Finanční krize v USA

To aby jeden rozbil všechna prasátka a pořídil si někde svůj kout, srub u potoka, kozu a pár slepic , něco na jarní osetí políčka a nejlépe i vepříka, ovce a vlastní tkalcovský stav...
Jeňo, jasně i hořické trubičky (Míšo Kuličko:D) proti chemtrailsu lol

Výzvy uložit peníze do půdy jsem  četla( nebyl to Osud) , protože se blíží kolaps  ve světě financí.  Takže  první už je tady

Velký  širý svět začíná být jako český venkov.
Na horním konci si Fracek uprdne a na dolním konci jde řeč, že se pos.r.a.al
Tak si bez politologických a ekonomických rozborů (které vůbec nezvládám) myslím ,že se nás to týká všech.
Ale co s tím ,že jo?
Moji rodiče taky často vzpomínali, jak to bylo před měnovou reformou. Do posledního dne byl národ ujišován, že se nic neděje a pak bác.
Nikdo si nestihl  vybrat úspory . Děsná představa. že léta šetřím, abych si koupila byt a najednou mám na účtu tak na novou lednici.

Není tady

 

#17 19. 9. 2008 23:02

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Finanční krize v USA

Verunka a Vanesska napsal(a):

Milá Pandorro,

myslím si, že prověřování našich fin. institutů ČNB a její prohlášení, které dostávají lidi z oboru, je pro mě dostatečnej důvod věřit, že se nás sice krize dotkne, ale rozhodně se netýká Amcica, o kterém zde byla řeč.

Ze neco tvrdi CNB, to teda neni dostatecnej duvod verit. Rekla bych spise naopak hmm

Není tady

 

#18 20. 9. 2008 0:14

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Finanční krize v USA

Heluška napsal(a):

Výzvy uložit peníze do půdy jsem  četla( nebyl to Osud) , protože se blíží kolaps  ve světě financí.

No hlavně si pamatuj kam jsi je do tý půdy uložila aby ti je nevykopal někdo jinej tongue


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#19 20. 9. 2008 0:49

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Finanční krize v USA

No jo, to si budu muset pořídit nějaký tajný ostrov, nevíš o nějakém. Když budeš šikovný, nějaký zbude i na Tebe.
Kdoví, kam Ty na tu dovču vůbec jedeš. Jestlipak už nejedeš osídlovat vlastní ostrov?  Aby Ti  tam občas televizní přežíračka nechyběla. smile
Klobouky ber sebou, to víš, textilní průmysl si tam budeš muset teprve vybudovat big_smile

Není tady

 

#20 20. 9. 2008 7:43

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: Finanční krize v USA

Jo na ostrov jedu ale ten uz je delsi dobu objevenej a osidlenej Kanarama. cool


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#21 20. 9. 2008 18:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Finanční krize v USA

Já si myslím, že se nás to dotkne. Těžko ale říct, v jaké míře. Zatím říkají, že budou menší výnosy u penz. připojištění, už mají problémy některé podniky. Já si myslím, že to neví nikdo, jak to dopadne. Mně osobně se to dotkolo hodně, jelikož mám peníze v akciových a smíéšených fondech. No hrůza.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#22 20. 9. 2008 19:31

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Finanční krize v USA

Verunka a Vanesska napsal(a):

Milá Pandorro,

myslím si, že prověřování našich fin. institutů ČNB a její prohlášení, které dostávají lidi z oboru, je pro mě dostatečnej důvod věřit, že se nás sice krize dotkne, ale rozhodně se netýká Amcica, o kterém zde byla řeč.

Věř si klidně, čemu chceš smile
Obvzláště různým prohlášením finančních institutů lidí z oboru wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#23 20. 9. 2008 19:34

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Finanční krize v USA

Heluška napsal(a):

Moji rodiče taky často vzpomínali, jak to bylo před měnovou reformou. Do posledního dne byl národ ujišován, že se nic neděje a pak bác.
Nikdo si nestihl  vybrat úspory . Děsná představa. že léta šetřím, abych si koupila byt a najednou mám na účtu tak na novou lednici.

Jj, sám prezident Zápotocký ujišoval v rozhlase dělný lid, že zprávy o reformě jsou inrtiky hnusných kapitalistů...
A někdo si úspory přece jen vybrat stačil, to zase jo, ale obyčejní lidé to nebyli, to zase néé.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#24 20. 9. 2008 19:41

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Finanční krize v USA

A chudák nᚠmagnát Bakala přišel za poslední týden prej o 2 miliardy..


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#25 20. 9. 2008 21:13

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Finanční krize v USA

Taky jsem to četla. Je to síla. A v dnešním globalizovaném světě se to více či méně dotkne všech. Teď momentálně je to trošku lepší, ale kdo ví, jak to bude vypadat příští týden. A to, jak nás uklidňují, že se to našich fin. ústavů nedotkne, mi příjde spíš podezřelé. Kdyby se nic nedělo, tak by se snad žádná prohlášení nekonala? Ale přesto si myslím, že naše banky to ustojí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů