|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Luckies,
jestli se chceš pochlubit svýma výtvorama, tak na www.brydova.cz je galerie a tam se dají fotky vkládat :-)
jinak decoupage já sice nedělám, ale mám doma od kamarádky super obrázky na stěnu... Já si zase hraju s window art - slupovacíma barvama na sklo a taky je to skvělá zábava :-)
podívat se můžete na mojí webovce :-D to byla ale dřina jí vytvořit, snad větší, než ty obrázky :-D www.nas-net.org/popelka2
přeju všem spoustu krásných výtvorů ;-)

Není tady

jééé mala.popelko moc díky
tak to já až se pustím do pořádného tvoření, tak tam něco předvedu. Ty moje fotografije stojí za prd 
A slupovací barvy?? s těma si hodně hrajem s bráchou... na to máme úchylku, když jedu občas k našim, tak spolu malujem a já už mám u sebe doma oblepenou koupelnu i okna v kuchyni. Dostávám to od něj už i jako dárečky
A na Tvoje webovky se podívám ráda, jdu na to 
Není tady
to.mala,popelka - stránky máš krásné a obrázky také.Zvlášť ty květiny,ty nemají chybu.Řekla jsem si že udělám taky motýla,jasně že podle tebe,ale návod je nedostupný.Chybí tam složka.Mrkni prosím na to,ať mi může motýl přistát na zácloně.Dík
Není tady
tak jsem včera ubrouskovala téměř celý den, myslím, že jsem podlehla nové mánii. Včera jsem nakoupila ubrousky za 80,- Kč, každý jiný, nevím, kam to všechno naplácám, ale co kdyby se to hodilo:-)))
Není tady

Májajájo já včera večer taky ubrouskovala
objevila jsem ubrousky se svatebním motivem, tak jsem dělala dáreček pro sestřenku. Bude mít svatbu v dubnu, ale já už se na tom teď vyřádila
manžel jen kroutil hlavou. Až bude čas, nafotím to a hodím na to náš web ať se můžete taky pokochat 
Není tady
luckies, manžel přede mnou prchá v obavě že bych mu zaubrouskovala vysoké čelo:-D
Není tady

to mě už bylo naznačeno, že nehodlá neustále zakopávat o květináče
ale když já to na něčem přeci potřebuju natrénovat ne?
Ještě štěstí, že kolegyně z práce teď budou mít narozeniny, takže dárečky mám jisté 
Není tady
Májo a lukies: jsem hrozně ráda, že v tom nejsem sama.... nedavno jsme se nemohli ani naobědvat... všude byly květináče a ubrousky.....
Upravil(a) jsem.sva (22. 2. 2006 15:29)
Není tady

Ahoj holky, tak jsem zase řádila s ubrouskama
naobjednala jsem si jich pár do zásoby a o víkendu se na to zase vrhnu. Manžel jede pryč, tak budu mít volné pole působiště
Navíc se ubrouskovou techniku chce naučit i mamča, takže já teď můžu hrát profíka
.
Jinak jsem se chtěla zeptat jestli si materiál kupujete někde v papírnictví a nebo v nějakém spešl obchůdku na netu. Já to objednávám na netu, ale ráda bych věděla jestli o nějakém obchůdku nevíte. Třeba někde v Praze 
Není tady
Já si je kupuju jen v papírnictví. Prodávají je jednotlivě.
Není tady
S ubrousky lepenými na textil mám špatnou zkušenost - ač jsem vše dělala poctivě podle návodu, ubrousek se začal loupat dokonce ještě před vypráním 
Není tady