Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 24. 4. 2006 13:57

LLLenka
Host

Re: Hubneme - dietní recepty

jasminka napsal(a):

jeste vzkaz pro LLLenku ... strasne moc bilkovin je v "lnenem seminku".prodava se ve zdrave vyzive a je bud svetle nebo tmave a stoji kolem 20kc.zkus to.taky zkousim a jeste jsem si koupila "vlaknina a lecitin".uvidime

Jasmínko, moc Ti děkuji. Bílkoviny v přírodní stravě jsou přesně to, co potřebuji znát.
Děkuji moc!!! Moc!!! Moc!!! :-)))
Šastné a příjemné hubnutí všem.
Lenka*

 

#77 25. 4. 2006 19:48

Rosta
Host

Re: Hubneme - dietní recepty

Neco o receptech co a jak jist, kdy, kolik s cim, jak pit, jak cvicit, tabulky, prijmy a vydaje en,

Proste vse ohledne hubnuti a zdrave vyzivy je take na www.aazz.info/linie

 

#78 1. 5. 2006 15:07

Michelle
Host

Re: Hubneme - dietní recepty

ahojky holky, tak je na čase abych  i já se svým tělem něco udělala. Mám 90 kg, měřím 173 cm. Ostuda já vím. O0d 25.4 chodím do kurzu snižování nadváhy tak doufám, že to zvládnu. Kurz je na 3 měsíce. Dala jsem si předsevzetí, že za ty 3 měsíce půjde dolu 12 - 15 kilo. Myslím, že se to dá zvládnout. Do ničeho se nevejdu, přitom mám skřín plnou krásnejch hadříků, ale velikosti 42 - bohužel. Přibrala jsem asi 15 kilo, když jsem před 2 lety nastoupila po škole do práce. Stresové zaměstnání, občas nestíhám pravidelně jíst, do toho se přidá jídlo po 20. hodině, méně pohybu a pak to takhle dopadne. Takže holky, držte mi palečky.Díky papa Míšabig_smile

 

#79 1. 5. 2006 15:18

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: Hubneme - dietní recepty

Dietní tip: ŠMAKOUN

Je to z vaječných bílků víceméně je to jako kuřecí řízek a nemá to žádné kalorie . Může se jist teplý i studený, s rohlíkem nebo s bramborem atd.     Dělají i saláty (jemný , madarský , čínský...)a to je velká dobrota.
Kupuju to v Tesku.

Není tady

 

#80 2. 5. 2006 0:32

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: Hubneme - dietní recepty

kočky,bez provokácie- ja chcem pribra, aspoň 3-5 kg, kapitulation .

Není tady

 

#81 2. 5. 2006 0:42

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Hubneme - dietní recepty

katafyge napsal(a):

kočky,bez provokácie- ja chcem pribra, aspoň 3-5 kg, kapitulation .

tongue  tak to budou  "jiné dveře"....

Není tady

 

#82 4. 5. 2006 9:20

K.Christa
♥------
Registrovaný: 25. 4. 2006
Příspěvky: 23

Re: Hubneme - dietní recepty

Mám sice nějaké to kilo navíc ale když hubnu nedělá mi to dobře. Tak žádné diety, jen střídmě jíst naco mám chu!big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Není tady

 

#83 14. 5. 2006 16:53

Rosa
Host

Re: Hubneme - dietní recepty

Tady je přehled koloriíí u jednotlivých jídel,
www.aazz.info/linie/kolik_a_co_jist.htm

 

#84 10. 8. 2006 16:14

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Hubneme - dietní recepty

Docela zabírá sekání trávy a práce na zahradě, jinak večer moc nejíst.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#85 11. 8. 2006 19:45

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Hubneme - dietní recepty

Nevíte někdo, jakou kalorickou hodnotu mají Nachos? Nemůžu to nikde najít. Ale vím, že jsou z kukuřičných lupínků, takže by mohly nahradit mé oblíbené, leč velmi, velmi tučné, čipsy smile

Není tady

 

#86 12. 8. 2006 19:27

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 311

Re: Hubneme - dietní recepty

Znáte některá EMULIPS PLUS našla jsem odkaz na meilu www.okg-fit.cz/claf jsou to prý tablety,které pomáhají žlučníku a tuk přijímaný se vylučuje močí.tak teda nevím -co vy na to?

Není tady

 

#87 12. 8. 2006 22:35

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Hubneme - dietní recepty

dzifdayly napsal(a):

Znáte některá EMULIPS PLUS našla jsem odkaz na meilu www.okg-fit.cz/claf jsou to prý tablety,které pomáhají žlučníku a tuk přijímaný se vylučuje močí.tak teda nevím -co vy na to?

Hlavně je to přípravek,který ti spolehlivě pomůže Tvé peněžence odlehčit.Na toto téma byla už na starém babinetu horlivá diskuze a tady na Pavlači opět.Všichni,kdo ho chválili byli potenciální dealeři těchto výrobků.Jinak ostatní svorně tvrdili,že jim to nepomohlo.

Není tady

 

#88 14. 8. 2006 7:51

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Hubneme - dietní recepty

bohužel musím konstatovat - neuškodí ale ani nepomůže ....

Není tady

 

#89 14. 8. 2006 10:49

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Hubneme - dietní recepty

dzifdayly napsal(a):

Znáte některá EMULIPS PLUS našla jsem odkaz na meilu www.okg-fit.cz/claf jsou to prý tablety,které pomáhají žlučníku a tuk přijímaný se vylučuje močí.tak teda nevím -co vy na to?

No ja Emulips mela ale jen ty kapky ale osobne si myslim ze je to to stejny a fakt fakt to nepomohlo,a to nemam az takovej problem ze by se me ty kila drzely nejak drasticky a nesly za zadnou cenu dolu.Je to jen vyhozeni penez.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#90 15. 8. 2006 9:05

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Hubneme - dietní recepty

janička25 napsal(a):

ahoj holky, zabrousila jsem na tyto stránky jen náhodou, a je škoda, že tu není samostatná diskuze pouze o hubnutí, i když málokterá z Vás je podle mě opravdu obézní. ........................................................atd. Je blbost hubnutí odkládat, můžete začít hned, protože to není nic nepříjemného, uvidíte.

JANIČKO,SE VŠÍM CO JSI NAPSALA,PLNĚ SOUHLASÍM,JEN S TÍM,ŽE TADY CHYBÍ DISKUZE O HUBNUTÍ NE.
DISKUSE O HUBNUTÍ TADY JE ,ALE MÁLOKDO SE K NÍ PROPRACUJE.NAJDETE NÁS V KLUBU JABLÍČKO A JE NÁS TAM SPOUSTA.
JÁ MĚLA PŘI SVÝCH 164 cm 105 kg!-HRŮZA. OD ÚNORA MÁM DOLE PŘES 20 kg A TAKOVÝCH NÁS JE TAM VÍC. VE SKUPINCE SE HUBNE LÉPE!

Není tady

 

#91 13. 2. 2007 12:00

Manka1
♥------
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2

Re: Hubneme - dietní recepty

Dámy,

našla jsem na internetu bezplatnou přehlednou nutriční kalkulačku, která Vám spočítá bílkoviny, tuky, sacharidy, cholesterol a energii z jídla co jste snědli. už se mě podařilo zhubnout 4 kg a hlavně bez jojo efektu. tummenupp. dá se tam i zapsat cvičení. doufám, že budete tak úspěšné jako já. koukněte na http://www.flora.cz/eden_kalk.php a našla jsem tam i týdenní jídelníček pro inspiraci http://www.flora.cz/diety.php?sekce=redukce.

Není tady

 

#92 28. 3. 2007 15:36

arabela77
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 9. 2006
Příspěvky: 167

Re: Hubneme - dietní recepty

Ahoj holky, rada bych prispela svou troskou do mlyna. Nejhorsi, co muzete delat, je pocitat kalorie a energetickou hodnotu. Uvedomte si, co je zdrave a co nikoliv. Nevim, kdo tu psal, ze si k snidani dava Fidorku, protoze ma malo kalorii. Hruza! S takovou nezhubnete, a pokud ano, dostavi se drive, ci pozdeji tzv. jo-jo efekt. Hlavni je premyslet nad kazdym jidlem. Kuprikladu je mnohem lepsi si dat k obedu kus pecene husy nez parek (i kdyz, dle nekoho ma parek min kalorii, tudiz je to v poradku), samozrejme je , ze nejlepsi je ryba nebo kureci prso. Vyzivou se zabyvam nekolik let a tyto radoby zarucene diety me dokazou nadzvednout ze zidle.

Není tady

 

#93 31. 3. 2007 10:33

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Hubneme - dietní recepty

ja v lete žijem na tomto:
nahrubo postrúhaná šalátová uhorka+cesnak+tzatziky korenie+ biely jogurt.  môže sa to jes samé, alebo s pečivom, alebo kukuričnými lupienkami. je to skvelé, sýte

uhorka je u vás asi okurek (?)


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#94 17. 5. 2007 9:11

ELISINA
♥♥-----
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 71

Re: Hubneme - dietní recepty

Co s neloupanou pohankou? Vcera jsem si ji koupila, ze z ni jako uvarim kasi, udelam salat, ale na to mela byt nejspis loupana dumbom

Není tady

 

#95 17. 5. 2007 10:04

lada-kuchtík
♥♥-----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 53

Re: Hubneme - dietní recepty

třebe skusit  pohankové rizoto,karbenátky slaný nákap.je třeba zadat do vyhledávače recepty z pohanky a je to

Není tady

 

#96 13. 12. 2007 15:56

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Hubneme - dietní recepty

Španělská tortila:
olivový olej
jedna větší cibule, nakrájená najemno
stroužek česneku, nasekaný
2 střední bramory, uvařené ve slupce a nakrájené na kostičky
mražený špenát (rozmrazit)
jedno vejce a 4 bílky
sů, pepř, tymian, muškátový oříšek, petrželka

Ve velké panvi na olivovém oleji usmažíme cibulku dozlatova, přidáme česnek. Pak vmícháme brambory, špenát, vejce a bílky, sůl, pepř, tymián, muškátový oříšek, petrželku. Přikryjeme poklicí a necháme chvíli vařit na nižším stupni (asi 10-15 minut).

4 porce:
1porce: 145 kalorii, 3 gramy tuku.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#97 13. 12. 2007 16:27

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Hubneme - dietní recepty

360 g nasekaných zelených fazolek
olivový olej
2 stroužky česneku, nakrajený
malá rajčátka, nakrájen na půlky
trocha kmínu, trochu hořčičných semínek

Uvaříme zelené fazolky v osolené vodě (7-9 min).
Smícháme olivový olej, kmín, hořčičná semínka na pánvi. Rozehřejme a přidáme rajčátka a sůl. Vaříme asi 2 minuty dokud nezačnou rajčata měknout. Pak přídáme fazolky, zamícháme a můžeme podávat.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#98 28. 1. 2008 21:04

jitta4
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 22

Re: Hubneme - dietní recepty

Doporučuji stránky:http://www.flora.cz/eden_kalk.php   Je tam kalkulačka pro všechny druhy jídla. Stačí jen kliknout na symbol kalkulačky. Dá se tam i po přihlášení sčítat denní příjmy. Byla jsem překvapená, kolik jsem si za den nasčítala. :-)))

Není tady

 

#99 7. 2. 2008 18:54

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Hubneme - dietní recepty

no moc receptů tu holky nenísad

Není tady

 

#100 19. 10. 2008 8:11

Danuskaxy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňsko
Registrovaný: 28. 8. 2008
Příspěvky: 4799

Re: Hubneme - dietní recepty

Holky tedy já taky čekala že tu najdu inspiraci na dietní recepty a ono toto hmm
Na stránce dietní recepty kde je popsáno 5 stran jsem nenešla recept skoro žádný...hmm


http://lb3f.lilypie.com/1eKyp2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů