Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 16. 9. 2008 8:34

ferdaferda
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 11. 2007
Příspěvky: 221

Revize - a jedeme dál...

Takže zamlklé těhotenství v 6tt. grater Po roce snažení - nic moc.. Včera jsem byla na zákroku. Musím uznat, že soukromá ambulance a státní nemocnice jsou 100 a 1. Příšerný zážitek o němž mi vyprávěla kamarádka, která to podstoupila nedávno, se nekonal. Bylo to pro mne jen moc smutné, ale za ten týden co jsem o tom věděla jsem se na to  trošku psychicky připravila. dumbom Přece jen jsem si na sále před uspáním pobrečela, ale byla tam se mnou moje doktorka a to mi moc pomáhalo. Nepřipouštím si, že jsem přišla o dítě, ale že se to prostě nepovedlo.. Hormony, chromozomy, buňky či Bůh tomu nechtěli.. Každopádně mi bylo doporučeno 6 měsíců neotěhotnět.. Zdá se mi to dost dlouho. Po zákroku jsem krvácela, ale dnes už jen trošku špiním. Myslím, že budu brzo v pořádku. Chtěla bych se o mimi pokusit dřív, tak po 2 cyklech?? stolt Co myslíte? Máte některá zkušenost? godlike


http://www.mytickerz.com/tickers/fgjv5zdpl8gkjesb.png
Kontrola 17.1., vyvolávačka 18.1. :x

Není tady

 

#2 16. 9. 2008 8:41

Azalka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 4953

Re: Revize - a jedeme dál...

Ahoj ferdi, zrovna jsem tě dneska hledala...  je mi to líto, ale zase bude dobře.  pussa
Myslím, že holky tady říkaly tak po 3 cyklech, ale určitě ti někdo napíše víc.

Není tady

 

#3 16. 9. 2008 8:45

Kamčatka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 3667

Re: Revize - a jedeme dál...

Ferdi, to je mi líto hjarta pussa

Upravil(a) Kamčatka (16. 9. 2008 8:45)

Není tady

 

#4 16. 9. 2008 8:48

Saďourek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 8. 2006
Příspěvky: 14203

Re: Revize - a jedeme dál...

Ferdo, to je mi moc líto, že to nevyšlo. Nám doporučovali pauzu 3 měsíce, ale taky jsme na to najeli po 2 měsících,a le vnitřně jsem se tomu bránila. Nakonec shodou náhod a okolností z toho vylezla víc jak půlroční pauza )mezi tím byl jen jeden snažící měsíc) a od srpna na tom pracujeme nanovo.
Uvidíš sama, jak se budeš cítit. Nesnaž se nic uspěchat a hlavně to nedus v sobě, vybreč se. A jestli nemůžeš doma chlapovi, tak nám tady pussa


http://lb1f.lilypie.com/kFtMp2.pnghttp://sirmi.ic.cz/cara/135.gif

Není tady

 

#5 16. 9. 2008 8:54

ferdaferda
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 11. 2007
Příspěvky: 221

Re: Revize - a jedeme dál...

Já myslím, že jsem vybrečená až až..  Jsem v pohodě dokud o tom nezačnu mluvit nebo mě někdo litovat.. grater To potom nemůžu zastavit, ale to je normální. Dnes za mnou přijde máma a to asi taky obrečíme.. S tím snažením to tak rychlé nebude. Mám ten hyperandrogenní syndrom, který mi nedovolí tak rychle otěhotnět pokud nezačnu brát tabletky. A ty začnu až tak po 3. cyklu. Ono ovšem záleží jak to teď budu mít.. Jestli zas první MS nedostanu za 3 měsíce.. Vůbec by mě to nepřekvapilo.. dumbom


http://www.mytickerz.com/tickers/fgjv5zdpl8gkjesb.png
Kontrola 17.1., vyvolávačka 18.1. :x

Není tady

 

#6 16. 9. 2008 8:57

Saďourek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 8. 2006
Příspěvky: 14203

Re: Revize - a jedeme dál...

aby ses nedivila wink zázraky se dějí!!!!!


http://lb1f.lilypie.com/kFtMp2.pnghttp://sirmi.ic.cz/cara/135.gif

Není tady

 

#7 16. 9. 2008 9:02

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: Revize - a jedeme dál...

Ber to tak zárodek byl zřejmě poškozen a tvoje tělo mu nedovolilo se vyvinout dál.Taky jsem potratila v 6 nebo 7tt a taky jsem si pobrečela ale pak jsem byla svému tělu jaksi vděčná že je vlastně jakýsi strážce a nepokračovalo to.Neumím si představit situaci kdyby ten strážce selhal a musela bych na potrat v 5 měsíci.Držím palce a věřím že brzy budeš hlásit něco jiného smile !


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 

#8 16. 9. 2008 9:07

ferdaferda
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 11. 2007
Příspěvky: 221

Re: Revize - a jedeme dál...

Přesně tak si to také říkám.. pokud má být zle.. Paradoxně - čím dřív - tím líp.. dumbom Nedovedu si představit, že bych dítě porodila a potom mi umřelo.. To musí být teprve bolest.. Nejdřív jsem si říkala, že už snad ani nechci otěhotnět, že na to nemám nervy, ale teď si říkám - už vím jaký to je a je to krásný a budu za to bojovat!! A bude a bude dudlik


http://www.mytickerz.com/tickers/fgjv5zdpl8gkjesb.png
Kontrola 17.1., vyvolávačka 18.1. :x

Není tady

 

#9 16. 9. 2008 9:26

lenule12
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 1. 6. 2007
Příspěvky: 4494
Web

Re: Revize - a jedeme dál...

Ahoj Ferdi, je mi moc líto,že tě také potkala tato špatná zkušenost. Já mám 3 týdny po revizi a doktorka mi také doporučovala pauzu 6 měsíců. Já osobně si myslím, že budu čekat maximálně 3 wink Možná už po šestinedělí to necháme osudu. Vzhledem k tomu, že teď jsme na dudlik čekali 2 roky nemyslím si, že další otěhotnění bude tak rychlé. Tobě moc přeju ať se brzy zadaří znovu a tentokrát ať to dojde do zdárného konce hjarta


http://www.ticker.7910.org/as1cF0I0g410010MjAxZHwxODZsZHxNYXQmIzI4MztqIGEgQWTpbGth.gif

Není tady

 

#10 16. 9. 2008 9:32

MiraB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 11. 2007
Příspěvky: 4046
Web

Re: Revize - a jedeme dál...

Ahoj Ferdo(
Přesně, jak píše Tajgr. Je fakt lepší, když tělo zjisdtí, že to není ono a je konec dřív, než někdy v půlce těhu!
mám kámošku a ta se už rok trápí! Porodila totiž svý dítě neživý 14 dní před termínem porodu! A to je hnus, otřes....

Takže já v březnu prodělala to samý v 7tt u Apolináře a hned po dvou cyklech sem šla znovu stimulovat na 2 pokus, kterej ovšem nevyšel! Ted jdu do třetího! smile
Takže ti přeju hodně rychlý uzdravení a pozitivní myšlenky hjarta


21.10.- ET,3-11.-//, 4.11.- MS a konec... sad

Není tady

 

#11 16. 9. 2008 10:22

Zuzii
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 924

Re: Revize - a jedeme dál...

Ferdi, je mi to moc líto grater Mně se to stalo vloni v září. Psychicky mi moc pomohla tahle bezvadná banda na babinetu smile Bylo to po roce snažení. Ta lepší stránka, kterou jsem si z toho vzala je, že vůbec můžu přirozeně otěhotnět.
No, dodrželi jsme pauzu tulení v "šestinedělí", snažení začalo po 3 měsících (2 cyklech)a zadařilo se hned big_smile  Půl roku pauzy mi přijde moc, v takhle raném stádiu se většinou Dr. schodnou na 3 měsících. Tak moc držím palce, abys co nejdříve zase objevila své // a chlubila se UZ snímečkem se svou fazolkou pussa

Není tady

 

#12 16. 9. 2008 11:24

susi
♥♥♥♥---
Místo: Praha/Krkonošsko
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 425

Re: Revize - a jedeme dál...

Ahoj Ferdi,

Moc mě to mrzí........  gratergrater:grater:Pauza půl roku se mi zdá příliš dlouhá, myslím si, že optimum je měsíce 2-3.Moc moc ti budu držet palečky, aby se u tebe nový človíček rychle zabydlel a aby se mu u tebe líbilo.vissladudlik

Upravil(a) susi (16. 9. 2008 11:25)


http://lbym.lilypie.com/aHNBp1.png

Není tady

 

#13 16. 9. 2008 11:45

Dadula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 3153

Re: Revize - a jedeme dál...

Ahoj Ferdi, i já se musím přidat. Také mě moc a moc mrzí co se Ti přihodilo. Mám pocit, že to bereš strašně statečně a určitě je to moc dobře. Držím pěstičky do dalšího snaženíčka a ať je tentokrát všechno v pořádku. hjarta

Není tady

 

#14 16. 9. 2008 12:03

Snažilenka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od Českých Budějovic
Registrovaný: 6. 10. 2006
Příspěvky: 2570
Web

Re: Revize - a jedeme dál...

Ferdíku, to je škoda, taky jsem doufala že srdíčko bude....a ne že to skončí takhle grater Máš  k tomu ale bezva přístup, to Ti chválím. 6 měsíců je blbost, je to hrozně dlouho butter Stačí nechat proběhnout 2 cykly (aby narostla pořádně sliznice v děloze) a pak hup na to tummenupp


http://www.baby-cafe.cz/modules/coppermine/albums/userpics/13557/normal_metrik%20leden2011.jpghttp://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif

Není tady

 

#15 16. 9. 2008 12:42

Ivka75
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Vyškov
Registrovaný: 7. 4. 2008
Příspěvky: 1691
Web

Re: Revize - a jedeme dál...

Ferdi, je mi to taky moc líto. Ale jak říkají holky, víc jak 3 měsíce bych to neoddalovala. Někdo dokonce tvrdí , že čím dřív tím líp, protože tělo má nastavenou nějakou lepší hormonální rovnováhu - ale těžko říct, protože si nemyslím, že některé problémy se jen tak ztratí samy. Já měla zamklý v 10tt v březnu a snažit intenzivně jsme se začali po 3. MS. Dr. mi napsala Utrogestan pro jistotu a jak to vypadá, tak stejně těch 6 měs dodržíme, protože zatím se nezadařilo wink
Myslím, že naše tělo je dost chytrý na to, aby (pokud tam není něco úplně blbě nastavený) nedovolilo otěhotnět v době, kdy na to není připraveno. Horší je to s psychikou, to si musí každý zvážit sám, někdo chce rychle začít a jiný raději počká déle.
Doufám, že ti tvá odvaha a síla vydrží až do přístích (doufám, že brzkých) // pussa hjarta


http://lilypie.com/pic/2009/12/31/G0RU.jpghttp://lb1f.lilypie.com/pStmp1.png
16.12. máme 7700g, 6.1. - nožičky OK
http://lilypie.com/pic/2009/12/31/3drN.jpghttp://lbyf.lilypie.com/C6gVp1.png

Není tady

 

#16 16. 9. 2008 13:11

ferdaferda
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 11. 2007
Příspěvky: 221

Re: Revize - a jedeme dál...

Děkuju vám moc a moc! Cítím v sobě hodně velkou sílu, jak kdyby mě to nakoplo.. Prostě plnou parou vpřed. Co tě nezabije to tě posílí no ne? I přítel souhlasí, že 3 měsíce jsou dost. O mimi moc stojím, ale že bych brečela u každýho kočárku to teda ne. Jen si říkám - já budu mít taky a ještě hezčí big_smilestolt Každopádně mi moc pomáhá vědět, že v tom nejsem sama a je nás dost, který za něco bojují! Alespoň víme, že děti, které se tady ohlásí budou vždy chtěné a moc moc milované a to je moc dobře!!


http://www.mytickerz.com/tickers/fgjv5zdpl8gkjesb.png
Kontrola 17.1., vyvolávačka 18.1. :x

Není tady

 

#17 16. 9. 2008 13:52

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: Revize - a jedeme dál...

Ahoj Ferdi , posílám moc moc sil, ať co co nejdřív přebolí
mě říkalDR. Taky 6 měsíců, ale když jsem tam přišla po  3 tak se strašně divil ,, že ještě nejsem těhotná
nicméně prot, že mám teď anovulační cykly a vůbec problémy s cykly, tak my jsme 6 měsíců vydrželi - fyzicky jsem byla v pohodě skoro hned, ale psychicky se až teď cítím stabilizovaná
myslím , že 2-3 cykly stačí
přeju brzké těhu, tentokráte zakončené dudlik


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů