|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Takže zamlklé těhotenství v 6tt.
Po roce snažení - nic moc.. Včera jsem byla na zákroku. Musím uznat, že soukromá ambulance a státní nemocnice jsou 100 a 1. Příšerný zážitek o němž mi vyprávěla kamarádka, která to podstoupila nedávno, se nekonal. Bylo to pro mne jen moc smutné, ale za ten týden co jsem o tom věděla jsem se na to trošku psychicky připravila.
Přece jen jsem si na sále před uspáním pobrečela, ale byla tam se mnou moje doktorka a to mi moc pomáhalo. Nepřipouštím si, že jsem přišla o dítě, ale že se to prostě nepovedlo.. Hormony, chromozomy, buňky či Bůh tomu nechtěli.. Každopádně mi bylo doporučeno 6 měsíců neotěhotnět.. Zdá se mi to dost dlouho. Po zákroku jsem krvácela, ale dnes už jen trošku špiním. Myslím, že budu brzo v pořádku. Chtěla bych se o mimi pokusit dřív, tak po 2 cyklech??
Co myslíte? Máte některá zkušenost? 
Není tady
Ahoj ferdi, zrovna jsem tě dneska hledala... je mi to líto, ale zase bude dobře. 
Myslím, že holky tady říkaly tak po 3 cyklech, ale určitě ti někdo napíše víc.
Není tady
Ferdi, to je mi líto

Upravil(a) Kamčatka (16. 9. 2008 8:45)
Není tady

Ferdo, to je mi moc líto, že to nevyšlo. Nám doporučovali pauzu 3 měsíce, ale taky jsme na to najeli po 2 měsících,a le vnitřně jsem se tomu bránila. Nakonec shodou náhod a okolností z toho vylezla víc jak půlroční pauza )mezi tím byl jen jeden snažící měsíc) a od srpna na tom pracujeme nanovo.
Uvidíš sama, jak se budeš cítit. Nesnaž se nic uspěchat a hlavně to nedus v sobě, vybreč se. A jestli nemůžeš doma chlapovi, tak nám tady 


Není tady
Já myslím, že jsem vybrečená až až.. Jsem v pohodě dokud o tom nezačnu mluvit nebo mě někdo litovat..
To potom nemůžu zastavit, ale to je normální. Dnes za mnou přijde máma a to asi taky obrečíme.. S tím snažením to tak rychlé nebude. Mám ten hyperandrogenní syndrom, který mi nedovolí tak rychle otěhotnět pokud nezačnu brát tabletky. A ty začnu až tak po 3. cyklu. Ono ovšem záleží jak to teď budu mít.. Jestli zas první MS nedostanu za 3 měsíce.. Vůbec by mě to nepřekvapilo.. 
Není tady

aby ses nedivila
zázraky se dějí!!!!!


Není tady
Ber to tak zárodek byl zřejmě poškozen a tvoje tělo mu nedovolilo se vyvinout dál.Taky jsem potratila v 6 nebo 7tt a taky jsem si pobrečela ale pak jsem byla svému tělu jaksi vděčná že je vlastně jakýsi strážce a nepokračovalo to.Neumím si představit situaci kdyby ten strážce selhal a musela bych na potrat v 5 měsíci.Držím palce a věřím že brzy budeš hlásit něco jiného
!

Není tady
Přesně tak si to také říkám.. pokud má být zle.. Paradoxně - čím dřív - tím líp..
Nedovedu si představit, že bych dítě porodila a potom mi umřelo.. To musí být teprve bolest.. Nejdřív jsem si říkala, že už snad ani nechci otěhotnět, že na to nemám nervy, ale teď si říkám - už vím jaký to je a je to krásný a budu za to bojovat!! A bude a bude 
Není tady
Ahoj Ferdi, je mi moc líto,že tě také potkala tato špatná zkušenost. Já mám 3 týdny po revizi a doktorka mi také doporučovala pauzu 6 měsíců. Já osobně si myslím, že budu čekat maximálně 3
Možná už po šestinedělí to necháme osudu. Vzhledem k tomu, že teď jsme na
čekali 2 roky nemyslím si, že další otěhotnění bude tak rychlé. Tobě moc přeju ať se brzy zadaří znovu a tentokrát ať to dojde do zdárného konce 
Není tady
Ahoj Ferdo(
Přesně, jak píše Tajgr. Je fakt lepší, když tělo zjisdtí, že to není ono a je konec dřív, než někdy v půlce těhu!
mám kámošku a ta se už rok trápí! Porodila totiž svý dítě neživý 14 dní před termínem porodu! A to je hnus, otřes....
Takže já v březnu prodělala to samý v 7tt u Apolináře a hned po dvou cyklech sem šla znovu stimulovat na 2 pokus, kterej ovšem nevyšel! Ted jdu do třetího! 
Takže ti přeju hodně rychlý uzdravení a pozitivní myšlenky 

Není tady
Ferdi, je mi to moc líto
Mně se to stalo vloni v září. Psychicky mi moc pomohla tahle bezvadná banda na babinetu
Bylo to po roce snažení. Ta lepší stránka, kterou jsem si z toho vzala je, že vůbec můžu přirozeně otěhotnět.
No, dodrželi jsme pauzu tulení v "šestinedělí", snažení začalo po 3 měsících (2 cyklech)a zadařilo se hned
Půl roku pauzy mi přijde moc, v takhle raném stádiu se většinou Dr. schodnou na 3 měsících. Tak moc držím palce, abys co nejdříve zase objevila své // a chlubila se UZ snímečkem se svou fazolkou 
Není tady
Ahoj Ferdi,
Moc mě to mrzí........ 
:grater:Pauza půl roku se mi zdá příliš dlouhá, myslím si, že optimum je měsíce 2-3.Moc moc ti budu držet palečky, aby se u tebe nový človíček rychle zabydlel a aby se mu u tebe líbilo.

Upravil(a) susi (16. 9. 2008 11:25)
Není tady
Ahoj Ferdi, i já se musím přidat. Také mě moc a moc mrzí co se Ti přihodilo. Mám pocit, že to bereš strašně statečně a určitě je to moc dobře. Držím pěstičky do dalšího snaženíčka a ať je tentokrát všechno v pořádku. 
Není tady
Ferdíku, to je škoda, taky jsem doufala že srdíčko bude....a ne že to skončí takhle
Máš k tomu ale bezva přístup, to Ti chválím. 6 měsíců je blbost, je to hrozně dlouho
Stačí nechat proběhnout 2 cykly (aby narostla pořádně sliznice v děloze) a pak hup na to 


Není tady
Ferdi, je mi to taky moc líto. Ale jak říkají holky, víc jak 3 měsíce bych to neoddalovala. Někdo dokonce tvrdí , že čím dřív tím líp, protože tělo má nastavenou nějakou lepší hormonální rovnováhu - ale těžko říct, protože si nemyslím, že některé problémy se jen tak ztratí samy. Já měla zamklý v 10tt v březnu a snažit intenzivně jsme se začali po 3. MS. Dr. mi napsala Utrogestan pro jistotu a jak to vypadá, tak stejně těch 6 měs dodržíme, protože zatím se nezadařilo 
Myslím, že naše tělo je dost chytrý na to, aby (pokud tam není něco úplně blbě nastavený) nedovolilo otěhotnět v době, kdy na to není připraveno. Horší je to s psychikou, to si musí každý zvážit sám, někdo chce rychle začít a jiný raději počká déle.
Doufám, že ti tvá odvaha a síla vydrží až do přístích (doufám, že brzkých) //

Není tady
Děkuju vám moc a moc! Cítím v sobě hodně velkou sílu, jak kdyby mě to nakoplo.. Prostě plnou parou vpřed. Co tě nezabije to tě posílí no ne? I přítel souhlasí, že 3 měsíce jsou dost. O mimi moc stojím, ale že bych brečela u každýho kočárku to teda ne. Jen si říkám - já budu mít taky a ještě hezčí 
Každopádně mi moc pomáhá vědět, že v tom nejsem sama a je nás dost, který za něco bojují! Alespoň víme, že děti, které se tady ohlásí budou vždy chtěné a moc moc milované a to je moc dobře!!
Není tady
Ahoj Ferdi , posílám moc moc sil, ať co co nejdřív přebolí
mě říkalDR. Taky 6 měsíců, ale když jsem tam přišla po 3 tak se strašně divil ,, že ještě nejsem těhotná
nicméně prot, že mám teď anovulační cykly a vůbec problémy s cykly, tak my jsme 6 měsíců vydrželi - fyzicky jsem byla v pohodě skoro hned, ale psychicky se až teď cítím stabilizovaná
myslím , že 2-3 cykly stačí
přeju brzké těhu, tentokráte zakončené 
Není tady