Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 9. 2008 21:41

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

Já vlastně nevím, jestli vyšiluju zbytečně... zjistila jsem, že má přítel uloženou bejvalku pod zdrobnělým křestním jménem. Totiž on mu někdo volal a on se po chvíli díval, kdo mu volal a já jsem mu seděla na klíně a uviděla jsem seznam posledních volajících... bylo tam dejme tomu Janička. To by nebylo až tak udivující, kdyby třeba i mě měl uloženou pod zdrobnělinou nebo kdyby běžně kamarádkám či kolegyním či vůbec ženám říkal zdrobnělinami... ale to on nedělá, spíš nikoho napřímo neosloví... a mě má uloženou jako křestní jméno v základním nezdrobnělém tvaru plus příjmení. Prostě hrozně formálně. A to jsme spolu rok a půl... já nevím, na jednu stranu mám pocit, že je naprostá blbost, že se tím vůbec zabývám... na druhou stranu mi to vrtá hlavou "co když"... on o tom, co mi vrtá hlavou, nic neví. Tak nevím: mám mu o tom říct? že jsem zahlídla tu zdrobnělinu a vrtá mi od té doby hlavou? Protože asi když se nezeptám, tak to naroste v mé hlavě do obludných rozměrů ... např. totiž vůbec nevím, co některé dny dělá ani s kým se stýká, dozvídám se to většinou náhodou... dřív mi to nevadilo, věřila jsem mu, říkala jsem si, když není zrovna se mnou, a si dělá, co chce, koneckonců spolu ani nebydlíme ani nejsme manželé... ale zase bych nechtěla, aby mě vodil za nos... vím, že se pravidelně vídají, koneckonců je to logické, ona totiž chodí s jeho nejlepším kamarádem... tak nevím...


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#2 14. 9. 2008 21:50

henrietta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 400

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

Nemá ji tam tak uloženou ještě z doby, kdy spolu chodili? Já bych se toho svýho na to asi zeptala, ale tak nějak v klidu a asi hned jak bych to viděla. Třeba bych se to snažila i zahrát jako nějak "ze srandy".

Není tady

 

#3 14. 9. 2008 21:52

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

henrietta napsal(a):

Nemá ji tam tak uloženou ještě z doby, kdy spolu chodili? Já bych se toho svýho na to asi zeptala, ale tak nějak v klidu a asi hned jak bych to viděla. Třeba bych se to snažila i zahrát jako nějak "ze srandy".

Ne, to určitě nemá, protože během té doby, co spolu chodíme, si pořídil novej mobil.


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#4 14. 9. 2008 22:00

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

no mᚠ2 možnosti...bud se ho zeptᚠnebo nezeptᚠsmile

u té první si dej pozor, at to neskončí zbytečnou hádkou...bude to náročné ustát, na to se připrav a zlehči to třeba tím, že bys taky ráda byla zdrobnělinkou v jeho mobilu smile

a u té druhé to hod za hlavu a prostor vypln prací a jinými myšlenkami...práce pomáhá hodně, protože není čas na blbiny smile

hlavně klid, klid, klid a žádné slovní útoky...bud milá, rafinovaná, nad věcí smile

Není tady

 

#5 14. 9. 2008 22:10

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

Heřmanka napsal(a):

no mᚠ2 možnosti...bud se ho zeptᚠnebo nezeptᚠsmile

u té první si dej pozor, at to neskončí zbytečnou hádkou...bude to náročné ustát, na to se připrav a zlehči to třeba tím, že bys taky ráda byla zdrobnělinkou v jeho mobilu smile

a u té druhé to hod za hlavu a prostor vypln prací a jinými myšlenkami...práce pomáhá hodně, protože není čas na blbiny smile

hlavně klid, klid, klid a žádné slovní útoky...bud milá, rafinovaná, nad věcí smile

Heřmanko, nj, na druhé straně nemůžu furt makat jako šroub .. Ve chvílích odpočinku a taky tehdy, kdy bych ráda usnula a spala, se to ozve a do značné míry mi to naruší spaní, já už se znám hmm Asi se ho radši na to nějak nenásilně zeptám, ale to bude teda fuška nezkazit to nějakým vyčítáním nebo tak...

Upravil(a) Opheliaa (14. 9. 2008 22:12)


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#6 14. 9. 2008 22:14

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

jj, to bude fuška smile znám to wink...proto se na manželův mobil nedívám ani přes rameno...dělám ,že neexistuje...big_smile

no hlavně jeho odpověd nepitvej a spokoj se s vysvětlením smile...a klidně se mu přiznej, že prostě žárlíš smile

Není tady

 

#7 14. 9. 2008 22:19

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

Opheliaa napsal(a):

henrietta napsal(a):

Nemá ji tam tak uloženou ještě z doby, kdy spolu chodili? Já bych se toho svýho na to asi zeptala, ale tak nějak v klidu a asi hned jak bych to viděla. Třeba bych se to snažila i zahrát jako nějak "ze srandy".

Ne, to určitě nemá, protože během té doby, co spolu chodíme, si pořídil novej mobil.

Má jen novej mobil nebo i číslo? Pokud jen mobil, tak si tam čísla ukládal jednotlivě? nezkopíroval si je na sim kartu?

Není tady

 

#8 14. 9. 2008 22:33

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

Ophelie, promiň mi několik blbých  a dotěrných poznámek. Proč tohle řešíš? Jsi stíhačka? Jsi žárlivá? Chceš vlastnit svého "miláčka"? Chceš mu velet kdy a s kým může komunikovat nebo se "přátelit"? POkud ano pak mᚠjedinečnou možnost sbalit mu jeho saky paky a poslat k bejvelce. Mnohdy se lidé rozejdou pro maličkost spolu už nic nemají, ale díky něčemu spolu dál celý život komunikují.
Jen na závěr dodatek tak jako ty řešíš "svůj" problém na Babi (je úplně stejný..., tvůj přítel ti také může toto "zazlívat"), tak bývalka tvého přítele řeší svůj problém s přítelem smile Promiň dobrá debata s přítelem hlavně tolerance a především velká a dobrá komunikace vše vyřeší. No osobně bych to nijak neřešil a hodil vše za hlavu.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#9 14. 9. 2008 22:59

pajaja
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 31. 10. 2007
Příspěvky: 568
Web

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

No můj muž ,když volá s nějakou ženou z práce,vždy používá jen zdrobnělinky.Já jsem jen,Pavlína,bývala jsem Pája.To mne také vytáčí až do nebe,nebo mne to rozbulí.

Není tady

 

#10 14. 9. 2008 23:13

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

Za prvé - zeptej se.

Za druhé - vadí to tobě. Ty mᚠproblém a jen ty víš, proč ti to vadí. Je v tom bud tvoje nízké sebevědomí, nebo žárlivost nebo závist nebo jiná báječná věc. Sbírka samých cenných předností.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#11 14. 9. 2008 23:18

Janina08
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 107

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

No , je to takové ošemetné , ale pak bych si řekla a co proč mě má mít uloženou v mobilu , jako každého známého...a jí zdrobněle.Jediné , co mě napadá , jestli ji tak neoslovují všichni, tak jí má tak i uloženou.Ale taky by mě to mrzelo.A jako chlap , který tě má rád by to měl pochopit že ti to vadi.Tak bych se prostě zeptala.Zajímalo by mě co by ti odpověděl.

Není tady

 

#12 14. 9. 2008 23:26

pajaja
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 31. 10. 2007
Příspěvky: 568
Web

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

PavlaH,ty jsi ještě si ,,nepotrefená,,?Protože,pak by si to cítila jinak.

Není tady

 

#13 14. 9. 2008 23:34

pajaja
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 31. 10. 2007
Příspěvky: 568
Web

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

asi

Není tady

 

#14 14. 9. 2008 23:47

maricka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 954

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

Mně to divné přijde a také to, že si volají, když ji tam měl v posledních voláních...asi bych se zeptala ještě na tom klíněwink...pěkně za horka...

Není tady

 

#15 15. 9. 2008 3:48

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

Jsem teda asi divna a "nepotrefena", protoze souhlasim s PavlouH.

Není tady

 

#16 15. 9. 2008 4:28

Opheliaa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2008
Příspěvky: 341

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

No, mně to zase tak nevadí, spíš mi to jako přijde minimálně hodně divný a vrtá mi to hlavou /bohužel s každým dnem víc, narůstá to/ a jednu chvíli nad tím mávnu rukou, že je přece se mnou, druhou chvíli si říkám, ale proč ji teda sakra tam má zdrobněle a mě jako nějakou cizí paní?

Jo, je blbý, že jsem se nezeptala hned "za horka".

S bejvalkou se vidí asi dost často, často spolu i mluvěj buď přes icq nebo asi i přes ten mobil, přítel často chce mluvit se svým kamarádem, se kterým ona chodí, ale obv. to dopadá asi tak, že je-li ona s tím kamarádem, nenechá je dva spolu moc mluvit a spíš udělá ze svýho současnýho partnera křoví, který přihlíží tomu, jak ona se baví se svým bývalým. Taky nám s přítelem bohužel vybírala dovolenou, je hrozně aktivní... hodně mě to štve, ale nechtěla jsem prudit. Ona přece bejvalka "má přehled". No asi trošku prudit začnu - lehce a v klidu stanovím hranice, kam prostě bejvalka nebude smět.


Ani největší radič všech radičů přes vztahy MUDr. Plzák neušel rozvodu. /z jedné netové diskuse/

Není tady

 

#17 15. 9. 2008 7:42

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

Treba ji tak rika zdrobnele,protoze ji tak rikaji taky ostatni lide.U nas v praci to mame taky dokonce i u chlapu.Mame tam Milanka Milane mu nerekne nikdo.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#18 15. 9. 2008 7:46

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

Pořád mě udivuje, jak si lidé myslí, že by se ostatní měli chovat stejně jako oni. Lidé nejsou stejní, chlapi a  ženský nejsou stejní. Jestli ty ho mᚠv mobilu pod zdrobnělinou, je to tvoje volba, si to ty. On tu potřebu takovou mít nemusí. To, že tam má takto uloženou bejvalku může být tím, že to tak měl vždycky a je na to zvyklej, možná ho k tomu tehdá "donutila" ta jeho a od té doby to tam tak má. Neřeš ostatní, řeš sebe, tebe to štve, ty mᚠproblém. Já bych radil to hodit za hlavu, je to prkotina a řešit to s ním asi nebude mít za následek, že tě bude mít rád.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#19 15. 9. 2008 7:56

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

ježiš...ona vám vybírala dovolenou???...no všechno , co se ti nelíbí zatrhni hned na začátku, když to nechᚠbýt, tak později to nikdo nepochopí a už vůbec ne tvůj přítel...řekne si, co blbne, vždyt ji to doted nevadilo !!!...zatrhni znamená, abys dala jasně najevo svůj názor a co konkrétně se ti nelíbí a hned měla připravené řešení, jak nebudeš mít řešení, tak všechna snaha bude k ničemu...hezky jeho bývalé vymez hranice a svému současnému ukaž, kde jsou smile...tolerance musí být vzájemná, neznamená to, nechat si kálet na hlavu wink...komunikace je opravdu základem všeho, bez té to nejde...

promysli scénář a hned několik variant...drž se hesla...těžko na cvičišti, lehko na bojišti smile

můj manžel ostatním taky říká zdrobněle, já si ho tím jen dobírám a je vidět, když zrovna telefonuje se ženou smile je takovej zjihlej a usmívá se big_smile....ovšem já se chovám stejně big_smilebig_smilebig_smile kolikrát mi v práci už řekli...to nebyl manžel, že ne? a já, proč myslíš? no byla jsi milá a samej smích...na manžela jsi jak generál big_smile...takže je to asi normální, ale hranice si stanovte smile

Není tady

 

#20 15. 9. 2008 8:00

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

Svého prvního přítele mám v mobilu zaneseného jako Myšák.
Druhého jako Blonďáček. Jsou to přezdívky, kterými je oslovuji i jejich kámoši. Prostě z recese. A budu je tam mít stále, ač je to už 9 let a 6 let, co nejsme spolu. Ale občas si brnkneme, když je něco třeba. Jsou ze stejného města a tam se potkáváme často. Není v tom žádný sexuální podtext. Prostě jsou tak uložení. Howgh.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#21 15. 9. 2008 8:11

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

Ophelie, souhlasím s Klubkem a Janinou.

Třeba já jsem zrovna Jana big_smile
A celá třída z průmyslovky mi říká Janičko. I můj nejlepší kamarád od kterého to převzala jeho žena. Prostě to berou jako přezdívku, které se asi nezbavím ani v důchodu big_smile

Pokud má ona "přehled" v dovolených, tak bych se s ní zkusila spojit, aby mi v začátku pomohla a pak bych vybrala dovču sama.

Nehledej úplně za vším hned nevěru. Zvláště když ona má vztah....


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#22 15. 9. 2008 8:21

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

Mému synkovi se taky říká zdrobnělinou křestního jména - je to jako přezdívka. Takže se o něm jako o dejme tomu "Pepíčkovi" mluví doma i mezi kamarády a kamarádkami a že by to jeho manželce vadilo nevím.
Proč ti vadí "Janička" a na druhou stranu "nechceš prudit", když vám bejvalka aktivně vybírá dovču? Jo, kdyby poradila, kde je hezky, proč ne - ale nechat si vybírat... to by mi asi vadilo víc, než to jméno. Přehled nepřehled.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#23 15. 9. 2008 11:38

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

PavlaH, Kalik, Sunyata: Opravdu by vam ani na okamzik nevrtalo hlavou, proc vas ma vas pritel v mobilu pod krestnim jmenem Anna a byvalou holku pod Janička? Kalik: pripadne si dopln Karel a Petříček.

Pokud ji tak rikaji vsichni, tak to chapu, taky jsme ve tride meli Marketku a byla to proste Marketka. Nebo kdyby to byla Katerina, ze ji maji kluci ulozenou jako Kačka. A kdyz se rozesli, tak ho ani nenapadlo to menit..Neprikladala bych tomu velkou vahu, chlapi takovi jsou..Ale asi by me to stvalo taky.

Není tady

 

#24 15. 9. 2008 11:44

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

Allice napsal(a):

...  A kdyz se rozesli, tak ho ani nenapadlo to menit.

A preco by aj?
Som si skontroloval mobil. Svoju ex mam zapisanu pod 4 t.c. pod roznymi menami podla doby kedy som si to tam zadaval. Takze je tam 1x pod zdrobnelinou, akou som ju oslovoval v casoch nasho "stastneho" zivota ... 2x neutralne (meno) a raz pod zaujimavou nadavkou ... tongue nevidim dovod cokolvek z toho menit smile
Pozrel som tam dalsie ex ... mam ich vsetky zapisane rovnako ako v dobe, ked ex neboli smile

Upravil(a) Oxi (15. 9. 2008 11:45)


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#25 15. 9. 2008 11:49

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Přítel má bejvalku v mobilu uloženou pod zdrobnělinou

Oxi napsal(a):

Allice napsal(a):

...  A kdyz se rozesli, tak ho ani nenapadlo to menit.

A preco by aj?
Som si skontroloval mobil. Svoju ex mam zapisanu pod 4 t.c. pod roznymi menami podla doby kedy som si to tam zadaval. Takze je tam 1x pod zdrobnelinou, akou som ju oslovoval v casoch nasho "stastneho" zivota ... 2x neutralne (meno) a raz pod zaujimavou nadavkou ... tongue nevidim dovod cokolvek z toho menit smile
Pozrel som tam dalsie ex ... mam ich vsetky zapisane rovnako ako v dobe, ked ex neboli smile

no jo, ty seš prostě konzervatovní až hanba lol


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů