Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 14. 9. 2008 17:35

rocherka
♥------

jak má vypadat zdravé sperma...?

Mám takový asi divný dotaz:dumbom: V poslední době pozoruju u přítele, že jeho sperma vypadá jinak, než dřív... Bývalo husté a bílé, teď spíš vypadá jako želatina nebo takové malé kousky a někdy je trochu dožluta. Asi před dvěma měsíci jsem měla mykózu, dodržela jsem při léčbě doporučený půst, ale před tím jsem samozřejmě sex měli. Mám obavy, jestli jsem to na něho v té době nepřenesla (ještě než jsem na to přišla), protože i na těch zaváděcích tabletách bylo psáno, že by bylo vhodné, aby se přeléčil i sexuální partner. nechci ho děsit, chlapi jsou na to háklivíroll Můžete mi poradit??

Není tady

#2 14. 9. 2008 17:49

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Re: jak má vypadat zdravé sperma...?

Zdravé sperma může vypadat i tak, jak popisuješ - může vypadat různě, podle toho, jak moc třeba pije, co jí......... ale přesto, pokud psali, že se má partner přeléčit, má se přeléčit - nechápu, co by ho na tom mělo děsit. Vždy je to logické, že když jsi se z něčeho léčila ty a on s tebou spal, je dost pravděpodobné, že může být nakažený. Nebo on snad ani neví, že ty ses léčila ? To vůči němu není fér. Mě, osobně, by děsilo daleko víc, že mám partnera, který mě neinformuje o tak zásadní věci, která se mě týká.

Takže, s pravdou ven a šupajdy pro prášky

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#3 14. 9. 2008 17:56

rocherka
♥------

Samozřejmě jsem mu to řekla a vysvětlila. Stejně si nepřipouští, že se to může týkat i jeho. Používáme v poslední době kondom vždycky. Dalo by se to přenést i orálem?sjuk

Není tady

#4 14. 9. 2008 18:24

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

tak to bych neřešila, jestli se to přenese i orálem...prostě tě má rád a nechce tě zpětně nakazit, ne ??!!!...co řeší ? dostane prášečky na spolknutí jako když má angínu...vůbec bych se ho nepatala, jestli se hodlá přeléčit, normálně bych mu to vrazila pod nos, s tím, že musí...tečka...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí