Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#201 19. 9. 2008 12:14

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Re: Nemanželské dítě

Tercilo,
někoho LITOVAT, to samo o sobě už znamená velkou nadřazenost a pýchu...zvl᚝ litovat lidi, kterým se "něco nepovedlo"..Nepovedlo jak? Z jejich pohledu? Z našeho pohledu?
Reakce druhých - na tebe - jsou "negativní"?
Tvoje - na ně -  jsou jen "názor", "lítost"?
Proč ne, ale oni to berou přesně opačně, protože pak jsou oni "tvoje" a ty "druhých" smile)
Je to prosté smile

Řekla bych, že Helena se prostě jen smířila s tím, že její muž je jaký je. Osobně si myslím,že ho má svým způsobem ráda. Má jinou povahu než ty nebo já (vykopla bych ho z toho gauče) a svoji situaci si vyřešila po svém - to co jí její muž nemůže dát, si našla prostě jinde. A je tak šastná a všechny hloupé moralisty má na háku. Dělá dobře, oni její život nežijí.

Stejně tak třeba Vanilka se porovnala s nevěrou svého muže po svém a vztah, který teď mají, je velmi jiný, nestandardní a pro většinu lidí neuchopitelný, nepochopitelný.... nedivím se, že svádící k prorokování temných zítřků..... jenže ty může prorokovat zase jen ten, kdo nerozumí a sám nedovede žít jemnou mechaniku tohohle nastavení.

Mᚠpravdu, život je pestrý.
Tvoje vystupování zde probouzí v lidech určité reakce. Stejně tak jako vystupování každého jiného pisatele, stejně tak jako  třeba moje vystupování.
Dost dlouho jsem sama pro sebe přemýšlela, co z toho, co jsem se tu o sobě dočetla a stále se dočítám, je skutečně MOJE a co je JEJICH. Když jsem si to SVOJE identifikovala, začala jsem s tím pracovat. To JEJICH mne nezajímá, neovlivním to. Pochopitelně, myslím si, co chci, ale nevydávám to za jedinou obecnou pravdu a už vůbec nemám potřebu se obhajovat, cokoliv komukoliv vysvětlovat.

Kdybych se měla bránit každému "napadení", každé "urážce", kdybych  každému měla vysvětlovat, tak jak se o to teď pokoušíš ty, nikam se nedostanu. A klidně řeknu, že mi to prostě nestojí za to. Nedotýká se mne to osobně, jsou to jen cenné informace (teda něco je slaboduchý balast, ale co už naděláš). V tomto momentě oni - nositelé informací -  nejsou důležití, důležitá jsem já a to, co si od nich mohu z toho všeho vzít. Proto abych, až to zpracuju a "přetavím", to mohla poslat dál, vrátit tomu, komu to pomůže stejně jako mně poznat sama sebe. Až POTOM jsou pro mne důležití i ostatní, už neberu, mohu i dávat smile

Zkus se přestat "obhajovat" a zamysli se nad tím, co je TVOJE, co je JEJICH. Myslím si, že nejsi žádnou vyjímkou a určitě něco je TVOJE stolt

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#202 19. 9. 2008 12:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Terci, môj príspevok bola nadsázka - čudujem sa, že práve tebe to musím vysvetžova, keď inak nadsázku s obžubou a často sama používaš - a okrem toho bol myselný všeobecne, nielen na teba; pripadlo mi smiešne, aké emócie sa tu vzduli kvôli tomu, čo má alebo nemá dosta diea jes a že je to len zástupný "problém"... Nemᚠty veru nejaký problém, keď si si to vzala osobne? Možno by si sa mala zamyslie. wink (P. S. pre istotu: Toto bola I, čiže irónia a citovala som Teba.)

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#203 19. 9. 2008 12:46

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Web

Pandorraa napsal(a):

Řekla bych, že Helena se prostě jen smířila s tím, že její muž je jaký je. Osobně si myslím,že ho má svým způsobem ráda. Má jinou povahu než ty nebo já (vykopla bych ho z toho gauče) a svoji situaci si vyřešila po svém - to co jí její muž nemůže dát, si našla prostě jinde. A je tak šastná a všechny hloupé moralisty má na háku. Dělá dobře, oni její život nežijí.

ano ano, velmi dobrá a cenná rada roll Své štěstí postav na neštěstí jiného - však je můžeš mít na háku. Dobře děláš. usch

jasně, když už svůj zpackaný život nechci měnit, smířím se s tím, rezignuju, vyřešit se to dá tak, že zpackám život (životy) někomu jinému. Tohle není zaměřeno přímo proti Heleně, i když si ji tedy v tomto konkrétní psaní zmínila, tohle je namířeno proti všem, kdo se této "rady" drží, nebo hodlají začít držet. Já to vidím jako špatný přístup.

IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

#204 19. 9. 2008 12:56

Somaia
Host

Ježíši!! Komu Helena zpackala život, ptám se ??? dumbom
Svému muži?? Ten je s největší pravděpodobností spokojený , že dosáhl svého klidu vnějšího i vnitřního... jsou prostě na světě lidé, kteří NIC nechtějí.... to je JEHO věc... jeho zodpovědnost.

Svému příteli? Tak to rozhodně ne...

Dětem? Ty zřejmě pochopili, že mají spokojenější a šastnější maminku , tak jak je... jsou normálně myslící a přející... necítí se ohrožené...

A dál??? Nikdo další "zpackaný " mě teda  nenapadá... big_smile žádné hromadné neštěstí NIKDE nevidím... va

#205 19. 9. 2008 13:08

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Selima: "Nemᚠty veru nejaký problém, keď si si to vzala osobne?"

Adresovala jsi svůj příspěvek mně.smile

Jestli TADY nad něčím přemýšlím, tak opravdu už jen nad tím, jak se dají slova vykládat různě, a nad tím, proč si někdo k mé osobě vymyslí mnou nenapsaná slova "štěstí", temné zítřky" atd. viz vaše předchozí příspěvky. smile
Ale jak píšu, nijak to nevadí - je to debata smile.
Heli, vidím to přesně, jak píšeš - Ty konstatuješ a já taky. Nic víc v tom není tummenupp.

Pandorro, s Tvým pojetím lítosti naprosto nesouhlasím. V případě, že se tu někdo veřejně svěří se svými problémy, mi to Tvoje pojetí lítosti připadá zvrácené a špatně vyčtené z nějakých "moudrých" knih.  Souhlasit by se s tím pojetím dalo v případě, že bych si byla jistá, že někdo je se svými trablemi opravdu "za vodou", a tím jsem si na těchto stránkách u mnoha lidí jistá nebyla.
MMCH, když už zmiňuješ moji pýchu, tak ANO, já jsem pyšná na to, že si žiju pohodově a tak, jak doopravdy chci. tummenupp

"Zkus se přestat "obhajovat""
Nemám potřebu se obhajovat, nic špatného jsem neudělala, smile jenom debatuji, a vašimi následnými  odpověďmi zase získávám další a další náhledy - mně to připadá zajímavé. smile

Upravil(a) Tercila (19. 9. 2008 13:12)

Není tady

#206 19. 9. 2008 13:13

Somaia
Host

Terci, taky vnímám slovo "lítost" intuitivně  tak ,jak popisuje Pandora a nepotřebovala jsem to vyčíst z moudrých knih , jak tvrdíš. Když se s někým jiným emocionálně spojím, tak je to lépe vyjádřeno pojmem "soucítit"- soucit.

#207 19. 9. 2008 13:26

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Zklamaná - na háku mám leckoho, to mi věř. Ale nějak taky nechápu, komuže to dalšímu packám život. Nanejvýš sobě - a s tím se umím srovnat. Cokoli měnit nechce M by jsem zkoušela všechno možné, vztah s přítelem by při sebemenším náznaku jeho problémů šel do kopru (z mé strany, aby bylo jasno - já bez něj žít umím) a děti jsou dávno dospělé, takže těm se taky zodpovídat nemusím. Na čem tedy stavím své "štěstí"?

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#208 19. 9. 2008 13:29

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

Zklamaná - na háku mám leckoho, to mi věř. Ale nějak taky nechápu, komuže to dalšímu packám život.

Zklamča mohla mít na mysli snad jedině případnou manželku Tvého přítele Helo.... přiznám se, že ani já nevím, je-li Tvůj přítel ženatý či nikoliv....

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#209 19. 9. 2008 13:38

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

žjová... Včeličko, nějak jsi nám z tohoto vlákna ulítla...
(ani se ti nedivím roll )

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#210 19. 9. 2008 13:38

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Tercila napsal(a):

Pandorro, s Tvým pojetím lítosti naprosto nesouhlasím. V případě, že se tu někdo veřejně svěří se svými problémy, mi to Tvoje pojetí lítosti připadá zvrácené a špatně vyčtené z nějakých "moudrých" knih.  Souhlasit by se s tím pojetím dalo v případě, že bych si byla jistá, že někdo je se svými trablemi opravdu "za vodou", a tím jsem si na těchto stránkách u mnoha lidí jistá nebyla.
MMCH, když už zmiňuješ moji pýchu, tak ANO, já jsem pyšná na to, že si žiju pohodově a tak, jak doopravdy chci. tummenupp

"Zkus se přestat "obhajovat""
Nemám potřebu se obhajovat, nic špatného jsem neudělala, smile jenom debatuji, a vašimi následnými  odpověďmi zase získávám další a další náhledy - mně to připadá zajímavé. smile

- No vtip je pouze v tom, že ty si pleteš LITOST se SOUCÍTĚNÍM. Možná oprávě proto, že jsi o tom ty sama   jen ČETLA.
  Někoho LITOVAT (chudák malá, to já se mám líp a on to neumí tak DOBŘE jako já) je naprosto o něčem
  jiném, než s ním SOUCÍTIT (cítit jeho bolest, podržet ho za ruku a nechat ho, a si svoje věci řeší po svém).
- Souhlasit si můžeš s čím chceš, být si JISTÁ ničím nikdy (tady NIKDY platí stoprocentně) nemůžeš.
  "Být si jistá" ve spojení s životy jiných lidí, které hodnotíš podle svých vlastních vzorců, to je už docela legrační. Znám to - učitelská úchylka stolt Blbě se to odnaučuje roll
- Být pyšná na to, jak žiješ, to je sice o dršku, ale proč ne. Někomu to prochází smile
- Neřekla bych, že nemᚠpotřebu se obhajovat, protože to svými reakcemi dělᚠ- vysvětluješ a to je
  naprosto zbytečné, protože my v tvých střevících nechodíme a ty si stojíš za svým, necouvneš ani o píď,
  takže i když nám - tedy mně - je to zcela fuk, nejspíš jsi něco "špatného udělala", protože jinak škoda
  písmenek. Problém už je jen v tom "špatného". To slovo je dost nepostižitelné a jeho význam relativní.

Není tady

#211 19. 9. 2008 13:51

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Zklamaná napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

ano ano, velmi dobrá a cenná rada roll Své štěstí postav na neštěstí jiného - však je můžeš mít na háku. Dobře děláš. usch

jasně, když už svůj zpackaný život nechci měnit, smířím se s tím, rezignuju, vyřešit se to dá tak, že zpackám život (životy) někomu jinému. Tohle není zaměřeno přímo proti Heleně, i když si ji tedy v tomto konkrétní psaní zmínila, tohle je namířeno proti všem, kdo se této "rady" drží, nebo hodlají začít držet. Já to vidím jako špatný přístup.

VᚠZklamaná, nezbývá mi než opakovat to, co se ti tolik nelíbí - jsi opravdu mimořádně tupá, s nulovým EQ a minimální schopností rozlišení. Víš, ono nestačí být chytrá a inteligentní, o tvém IQ nepochybuji, někdy je taky potřeba jen NEMYSLET, ale taky CÍTIT - především potřeby toho druhého stolt
Mᚠjeden vzorec a použiješ ho na všechno. To je hodně blbý nastavení.
Ty kecy o zpackaným životě a štěstá vystavěném na neštěstí jiného, to mᚠz harlekýnek, od Steelový nebo z telenovel?
Něco jsi tu pronesla o pohledu z venčí, který může pomoci otevřít oči, že? Co kdybys to aplikovasla na sebe?
Přestala mířit proti VŠEM a zamířila už jednou konečně sama na sebe? Nebo mᚠstrach, že bys to nemusela ustát?

A mmch, pokud už míříš proti všem, kdopak ti na to dal právo? Armáda spásy?
To, že ti kdysi kdosi velmi ublížil ještě neznamená, že tě do bodoucna otupení citového vnímání před dalším ublížením ochrání. Tahle tupost a negativní nastavení (nikomu nevěřím, očekávám to nejhorší, abych nebyla zklamaná, ale příjemně překvapená, bla bla)  tě tedy nezachrání, jen si koleduješ o další pumelici.

Není tady

#212 19. 9. 2008 13:52

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Zklamča mohla mít na mysli snad jedině případnou manželku Tvého přítele Helo
Mikeši, případné manželce (hezký termín) případně packá život její manžel, nemyslíš? Dospělý chlap by si měl umět rozhodnout, co je jeho priorita.

Není tady

#213 19. 9. 2008 13:59

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

Mikeši, případné manželce (hezký termín) případně packá život její manžel, nemyslíš?

Mně to vysvětlovat nemusíš, já tu do Tebe nereju big_smile
A i kdyby byl ženatej (a mně je to upřímně fuck, jestli je nebo není) - snad je natolik rozumnej, že si s Tebou bude užívat tak, aby mu na to žena napřišla a aby jí tedy "nepackal život"... tummenupp

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#214 19. 9. 2008 14:03

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

Zklamča mohla mít na mysli snad jedině případnou manželku Tvého přítele Helo
Mikeši, případné manželce (hezký termín) případně packá život její manžel, nemyslíš? Dospělý chlap by si měl umět rozhodnout, co je jeho priorita.

jednu Zklamanou a dost lol ještě že mᚠtu svou Mikeš, že?
Tak jsi mě Helí inspirovala. Jednotka priority chlapa = Kedlubna Zlamané vissla

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#215 19. 9. 2008 14:06

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-

Tercila napsal(a):

.... Nevím nic o předpovídání temných zítřků u Vanilky....

no tak na jiném vlákně jsi mi  napsala mimo jiné:

Tercila napsal(a):

Vanilko,  ..... ... Pokud se to takhle u vás odehrálo, tak mi připadá, že u vás doma leží časovaná nálož ...

Není tady

#216 19. 9. 2008 14:22

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Web

Fidorka napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

A jestli jde Včeličce o majetek, můžou zrušit SJM a přepsat všechno na ni. Takže v tom problém určitě NENÍ.

ty si protiřečíš Martinko. Na jednu stranu tady levobočkovi neupírᚠprávo na otce a čas s ním strávený, kážeš tady o morálce a pak radíš Včeličce odstavit druhou dceru od práva dědictví, je to vůči ní fér? wink

Tvoje rada ohledně zrušení SJM je opět jen teoretické řešení, praxe pokulhává, nedomýšlíš věci dopředu, protože jsi tady na Babinetu známá teoretička, bez urážky....

Takže se lépe do té situace vžij a představ si realitu, kupříkladu:
Včeličkovi mají dům. Včelák do něj vrazil půlku (patrně nešlo v jeho mladém věku o jeho vydělané úspory, ale nějakou roli hráli jeho rodiče). Včelička zbytek. Dům postavili pro sebe, s tím, že jednou bude malé Včelky. Ne že půlka toho domu bude malé Včelky.
Po čase se objeví levoboček na scéně. Včelák se rozhodne přijmout svůj závazek (bez toho že by se poradil a dohodnul se svou zákonitou manželkou a odteďka část jeho příjmů, času a péče, která doposud byla věnovaná dceři a jejím potřebám, začne dělit dvěma).

Jenže na scéně je dům a nejspíš další majetek. Ty radíš zrušit SJM všechno převést na Včeličku, ale co třeba Včelkovi rodiče? Jak ti k tomu přijdou, že podíl kterým přispěli synovi, skončil u snachy? A co když se Včelička za půlroku naštve, Včelku vykopne a on nebude mít  nárok na nic víc než své oblečení? ty bys takové riziko podstoupila?

Tohle je strašně těžký a bolestný a je to mnohem horší než "jenom klasická nevěra".

Za sebe říkám, že na místě Včeličky bych si najala dobrého právníka a dobrého psychologa. První by mi do důsledku a nezaujatě ošetřil majetko-právní záležitosti v co největší prospěch mojí dcery a druhý mi dal do pořádku duševní zdraví.

Myslim, ze to jeden z nejpadnejsich duvodu pro rozvod a pokud tomu nebrani nejake jine techn. problemy , tak bych vubec neuvazovala o nicem jinem.

Není tady

#217 19. 9. 2008 14:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥

snad je natolik rozumnej...
Taky doufám, Mikeši http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Už kvůli němu a případné manželce... No ale vzhledem k tomu, že už se to táhne několik dost roků, tak snad tam nějakej rozum ještě je http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Není tady

#218 19. 9. 2008 14:40

Nharte
♥♥♥♥♥♥-

Ty Pisateli, neblbneš trochu? Ti ten kocour leží v kožichu, bo co?

Fly or Die. Punk je od punkevních jeskyní? smile

Není tady

#219 19. 9. 2008 16:44

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

Nharte napsal(a):

nee, on je jenom ftipnej... roll (Pisatel)

Upravil(a) Jessika (19. 9. 2008 16:44)

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#220 19. 9. 2008 17:02

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

Vanilka69 napsal(a):

Tercila napsal(a):

Tercila napsal(a):

Vanilko,  ..... ... Pokud se to takhle u vás odehrálo, tak mi připadá, že u vás doma leží časovaná nálož ...

nic si z toho nedělej, Tercila mluvila o časované náloži, ty si si to vysvětlila, že ti přeje něco zlého a podívej pandora Zklamané přeje pumelenici. Ono se tu hodně káže voda a pije režná. Dokonce se tu píše o moudrech armády spásy a přitom tu fakt běží víkendy, které na mě pusobí sektářsky a dokonce je nekdo ochotný za takový víkend dát 5 tisíc. Každému co jeho jest a zaplatpánbu, že to máme každý jinak wink
pisatel si tu ze Zklamané utahuje a sám se pokusil o dvě sebevraždy/sám to tu o sobě napsal/, každý vidíme cvoky jinak. Nedávno tu prohledával seznamy a vyhrožoval mi a zítra si tu bude hrát na pravníka, neznám žádného, který by mohl vysedávat na webech pro holky celé dny a ještě perlit na každém vlákně.
Těším se na reakce, nejvíc  tech co tvrdili/y/ že už na mne nikdy reagovat nebudou big_smile big_smile big_smile

dum spiro spero

Není tady

#221 19. 9. 2008 17:03

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

Jessika napsal(a):

Nharte napsal(a):

nee, on je jenom ftipnej... roll (Pisatel)

kde? že by konečně něco co se dá číst?

dum spiro spero

Není tady

#222 19. 9. 2008 17:04

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

Pandorraa napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

VᚠZklamaná, nezbývá mi než opakovat to, co se ti tolik nelíbí - jsi opravdu mimořádně tupá, s nulovým EQ a minimální schopností rozlišení. Víš, ono nestačí být chytrá a inteligentní, o tvém IQ nepochybuji, někdy je taky potřeba jen NEMYSLET, ale taky CÍTIT - především potřeby toho druhého stolt
Mᚠjeden vzorec a použiješ ho na všechno. To je hodně blbý nastavení.
Ty kecy o zpackaným životě a štěstá vystavěném na neštěstí jiného, to mᚠz harlekýnek, od Steelový nebo z telenovel?
Něco jsi tu pronesla o pohledu z venčí, který může pomoci otevřít oči, že? Co kdybys to aplikovasla na sebe?
Přestala mířit proti VŠEM a zamířila už jednou konečně sama na sebe? Nebo mᚠstrach, že bys to nemusela ustát?

A mmch, pokud už míříš proti všem, kdopak ti na to dal právo? Armáda spásy?
To, že ti kdysi kdosi velmi ublížil ještě neznamená, že tě do bodoucna otupení citového vnímání před dalším ublížením ochrání. Tahle tupost a negativní nastavení (nikomu nevěřím, očekávám to nejhorší, abych nebyla zklamaná, ale příjemně překvapená, bla bla)  tě tedy nezachrání, jen si koleduješ o další pumelici.

tohle si okopírovala z které novely? big_smile Hnutí grálu? tummenupp

dum spiro spero

Není tady

#223 19. 9. 2008 17:09

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-

xxxx napsal(a):

Vanilka69 napsal(a):

Tercila napsal(a):

Tercila napsal(a):

nic si z toho nedělej, Tercila mluvila o časované náloži, ty si si to vysvětlila, že ti přeje něco zlého a podívej pandora Zklamané přeje pumelenici. Ono se tu hodně káže voda a pije režná. Dokonce se tu píše o moudrech armády spásy a přitom tu fakt běží víkendy, které na mě pusobí sektářsky a dokonce je nekdo ochotný za takový víkend dát 5 tisíc. Každému co jeho jest a zaplatpánbu, že to máme každý jinak wink
pisatel si tu ze Zklamané utahuje a sám se pokusil o dvě sebevraždy/sám to tu o sobě napsal/, každý vidíme cvoky jinak. Nedávno tu prohledával seznamy a vyhrožoval mi a zítra si tu bude hrát na pravníka, neznám žádného, který by mohl vysedávat na webech pro holky celé dny a ještě perlit na každém vlákně.
Těším se na reakce, nejvíc  tech co tvrdili/y/ že už na mne nikdy reagovat nebudou big_smile big_smile big_smile

Já si z toho nic nedělám, jenom pokud někdo napíše, že vidí u někoho doma časovanou nálož, tak já to považuju za synonymum předpovědi temných zítřků. Pokud tobě časovaná nálož evokuje samé příjemné věci, budiž... i to o tobě něco svědčí tongue a taky jsem ráda, že my dvě to máme každá jinak... a o tom ostatním,  podle mě kdo hodnotí, co sám na vlastní kůži neprožil, tak se chová jako Brouk Pytlík ....

Upravil(a) Vanilka69 (19. 9. 2008 17:12)

Není tady

#224 19. 9. 2008 17:16

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

xxxx napsal(a):

Až vyrosteš, budeš velká holka a ne vzteklej fracek, co skáče dospělým do řeči a plete se do diskuzí, kterým zbla nerozumí, tak ti to pošeptám stoltreta

Není tady

#225 19. 9. 2008 17:21

xxxx
♥♥♥♥♥♥-

Pandorraa napsal(a):

xxxx napsal(a):

Až vyrosteš, budeš velká holka a ne vzteklej fracek, co skáče dospělým do řeči a plete se do diskuzí, kterým zbla nerozumí, tak ti to pošeptám stoltreta

já věděla že se čapneš a napíšeš první, ačkoli si tu vyzývala sestry v zbrani k ignoraci, ale nedávᚠto nedáváš,až vyrosteš ty a nebudeš drzá vlezlá teta, která všechno ví všude byla tak pochopíš čemu ted ještě nemůžeš rozumět :big_smile zatím jen brebtᚠa brebtᚠa když ti to někdo nežere si vzteklej fracek sama a nevíš jak by si urazila jenže si vždycky nastavíš mooooc velký zrcadlo. Takže ti ho jen natáčím, když už si u té drzosti a vzteku fuckyou

hezkej víkend lol

Upravil(a) xxxx (19. 9. 2008 17:21)

dum spiro spero

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí