Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#226 19. 9. 2008 17:23

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Nemanželské dítě

Vanilka69 napsal(a):

xxxx napsal(a):

Vanilka69 napsal(a):

Tercila napsal(a):

.... Nevím nic o předpovídání temných zítřků u Vanilky....

no tak na jiném vlákně jsi mi  napsala mimo jiné:



nic si z toho nedělej, Tercila mluvila o časované náloži, ty si si to vysvětlila, že ti přeje něco zlého a podívej pandora Zklamané přeje pumelenici. Ono se tu hodně káže voda a pije režná. Dokonce se tu píše o moudrech armády spásy a přitom tu fakt běží víkendy, které na mě pusobí sektářsky a dokonce je nekdo ochotný za takový víkend dát 5 tisíc. Každému co jeho jest a zaplatpánbu, že to máme každý jinak wink
pisatel si tu ze Zklamané utahuje a sám se pokusil o dvě sebevraždy/sám to tu o sobě napsal/, každý vidíme cvoky jinak. Nedávno tu prohledával seznamy a vyhrožoval mi a zítra si tu bude hrát na pravníka, neznám žádného, který by mohl vysedávat na webech pro holky celé dny a ještě perlit na každém vlákně.
Těším se na reakce, nejvíc  tech co tvrdili/y/ že už na mne nikdy reagovat nebudou big_smile big_smile big_smile

Já si z toho nic nedělám, jenom pokud někdo napíše, že vidí u někoho doma časovanou nálož, tak já to považuju za synonymum předpovědi temných zítřků. Pokud tobě časovaná nálož evokuje samé příjemné věci, budiž... i to o tobě něco svědčí tongue a taky jsem ráda, že my dvě to máme každá jinak... a o tom ostatním,  podle mě kdo hodnotí, co sám na vlastní kůži neprožil, tak se chová jako Brouk Pytlík ....

budme rády, že nemáme všechny velké starosti, Tercila to jistě nemyslí zle, je štastná a spokojená a kdo si dokáže vzpomenou na to když žil bezstarostně určitě jí pochopí. wink


dum spiro spero

Není tady

 

#227 19. 9. 2008 17:35

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Nemanželské dítě

xxxx napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

xxxx napsal(a):

tohle si okopírovala z které novely? big_smile Hnutí grálu? tummenupp

Až vyrosteš, budeš velká holka a ne vzteklej fracek, co skáče dospělým do řeči a plete se do diskuzí, kterým zbla nerozumí, tak ti to pošeptám stoltreta

já věděla že se čapneš a napíšeš první, ačkoli si tu vyzývala sestry v zbrani k ignoraci, ale nedávᚠto nedáváš,až vyrosteš ty a nebudeš drzá vlezlá teta, která všechno ví všude byla tak pochopíš čemu ted ještě nemůžeš rozumět :big_smile zatím jen brebtᚠa brebtᚠa když ti to někdo nežere si vzteklej fracek sama a nevíš jak by si urazila jenže si vždycky nastavíš mooooc velký zrcadlo. Takže ti ho jen natáčím, když už si u té drzosti a vzteku fuckyou


hezkej víkend lol

Bože do koho jsi to rozum dal? A proč ho někdy umí používat a jindy zase ne?
Že by přece jen NEJISTOTA? No...asi. Ta ho VŽDYCKY zatemní.

Takže příště, až budeš zase něco breptat o "čapání", tak se vyvaruj přímé reakce, ju? Pleteš si totiž pojmy s dojmy, tak mákni, a to příště zase nezkoníš.

Jo a moc mne těší, že čteš Pandořinu školu, nedá ti to viď wink Jj..inkvizitorská minulostr se nezapře roll

Upravil(a) Pandorraa (19. 9. 2008 17:36)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#228 19. 9. 2008 17:52

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Nemanželské dítě

xxxx napsal(a):

budme rády, že nemáme všechny velké starosti, Tercila to jistě nemyslí zle, je štastná a spokojená a kdo si dokáže vzpomenou na to když žil bezstarostně určitě jí pochopí. wink

Jediné, s čím souhlasím je zvýrazněné. Za prvé - těžko můžeš skutečně vědět o druhých, kdo je šastný a spokojený a někdo si takhle dokonce nalhává nebo lže sám o sobě... jistě dost o autorovi vypovídá co napíše, ale schopnost správně to interpretovat nemá každý...

A za druhé málokterý (spíš žádný) šastný a spokojený člověk se ve svých příspěvcích k druhým vyjadřuje jako Tercila...

A za třetí něco jiného je pochopit (proč to dělá) a něco jiného je souhlasit(chovat se stejně)

Není tady

 

#229 19. 9. 2008 18:24

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Nemanželské dítě

Vanilka69 napsal(a):

A za druhé málokterý (spíš žádný) šastný a spokojený člověk se ve svých příspěvcích k druhým vyjadřuje jako Tercila...

Vanilko, osobně si myslím, že tady to tak zcela neplatí - i když ty píšeš "málokterý" smile
Já si všimla, že Tercila svůj projev velmi zjemnila, vypustila odsouzení a přímé útoky - nemluví už o milenkách s despektem a nevraživostí, určitě je netoleruje, ale snaží se je nesoudit.  Píše tak, jak ona sama pojímá život. Já rozumím tomu, že "hodnotí" bez postranních úmyslů, jen ale podle svých vlastních hodnotových měřítek, nechápe životní postoje, které jí samotné nejsou vlastní - má to jinak.
Myslím, že si prostě jen ještě  neuvědomuje, jak někdo, kdo získal ještě větší nadhled a nevězí v žádných předsudcích, může její psaní taky vnímat.
A osobně si mylím, že žije šastný a spokojený život. Tedy podle jejich vlastních hodnot a to je přece podstatné.

Oproti tomu xxxx, která tu stále deklaruje svoje bohatství a osobní štěstí, nevěřím ani slovo. Její psaní je útočné, odsuzující, jedovaté.
Zvláštní je, že zatímco mnohdy se vyjadřuje jako velká a rozumná holka, její postoje jsou zdravé a obecně uznávané, takže i já se pod ně klidně podepíšu (viz terka), rozum a pochopení ji naprosto opouštějí, narazí-li na něco, co není schopná pobrat, pochopit a uchopit - tedy na mně, vlastně na vše, co já pro ní představuji. Na to, co nelze pobrat rozumem, ale co je třeba procítit a pokud to nepochopíš, tak prostě přijmout a nechat být, protože ne každý přece musí rozumět všemu.
To ale nedokáže, protože pak se mění v bojovnici za práva OSTATNÍCH (pozoruhodný a hodně pokrytecký alibismus, že) a vyhrožuje finančákem. Hraje hrdinku, ale upadá do amoku, kdy ji rozum opouští, protože jinak by ji nejspíš řekl: nehrej si na spasitele, lidé jsou dospělí a vědí, co dělají. Neber jim jejich svobodné rozhodování, protože pak se chovᚠjako trotl.
Není vůbec těžké ji vyprovokovat k čemukoliv.... je tak lehce manipulovatelná...a přitom to je přesně to, čeho se tolik bojí a s čím tak bojuje. Legrační, co?
Ještě jsem nepřišla na to, co KONKRETNĚ jí to vlastně zrcadlím, ale nebude to nic pěkného, když pokaždé ztratí glanc a zmůže se jen na vzteklé papouškování a poštěkávání... Zatím to nevím, protože já to už nejspíš dávno odložila ad akta, zatím co ona to dost živě řeší.
No neva, až po mně zase vyjede, třeba mi to dojde, koneckonců není to pro mne otázkou života a smrti, to je spíš její radost wink
No..měla by si přešíst Vogeltance paní "doktorka". IQ na to má dost vysoké, možná by se jí probralo o EQ a to deklarované štěstí by se stalo konečně skutečností smile Pak by ji konečně ŽÁDNÁ sebechytřejší teta nerozhodila smile))) Věděla by nejen co je TERAPIE, ale taky co je ETIKA stolt

P.S.
Ty brďo, když jsem si to po sobě tak přečetla, já jsem fakt nesnesitelná dumbomlollollollolvissla


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#230 19. 9. 2008 18:50

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Nemanželské dítě

Pan,

ano, přesně tak jak jsi popsala Terciiny příspěvky jsem je vnímala v létě i já, dokonce jsem o tom mluvila ústně na nějaké školičce v srpnu. Ale zvl᚝ v poslední době bohužel Tercila  opět sklouzla do toho tónu, jaký jsem u ní znala dřív - útočné, jedovaté, odsuzující a to nejen tehdy, když s ní někdo nesouhlasí, viz třeba její reakce na Klubí tady na tom vlákně, ale i tehdy, když někdo jen žije jinak než ona viz Vanda...  byla bych ráda, kdyby opravdu žila šastný a spokojený život, ale její příspěvky o tom tak úplně nesvědčí... když je někdo nejistý, musí o opaku především sám sebe přesvědčovat různými deklaracemi, tím že hlásá i to, na co se nikdo neptá a to já právě cítím z Tercily. A jak se můžeš dočíst tady na tom vlákně o pár stránek dřív, tak to tak cítí víc lidí...

Ano xxxx má jiný slovník, ale zase je přímočařejší a čitelnější...

To vše samozřejmě je jen a jen můj názor navnímaný z písmenek tady, čili moje projekce...

Není tady

 

#231 19. 9. 2008 19:04

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Nemanželské dítě

Vanilka69 napsal(a):

ano, přesně tak jak jsi popsala Terciiny příspěvky jsem je vnímala v létě i já, dokonce jsem o tom mluvila ústně na nějaké školičce v srpnu

lol já to tušila, že se za "peníze" dá dozvědět pár drbů - že bych si přeci jen nějakou tu školičku předplatila? Jsem tedy myslela, že se tam učíte, jak žít, jak být šastné a spokojené, jak se dostat ze srabu, jak se stát nezávislé - a ona je to vlastně placená drbárna dumbom Tož hlaste se , a  naplníte celý seminář, a se nemusí rušit termín gloria


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#232 19. 9. 2008 19:09

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Nemanželské dítě

Sákriš, je už po úplňku a stejně po sobě lidičky vyjíždí jak sršni  na slívy.....

Já nechápu,co je za rozdíl, pokud napíše Tercila"připadá mi , že leží časovaná nálož"  a Pandorraa   "potřebuje pumelenici" popřípadě "upadá do amoku", xxxx  zas  o "kopírování z novely", Zklamaná  o " rozhoď nožkách " či "kedlubu"......
Jak to, že mě to nepobuřuje a jen se tomu pochechtávám?????

Asi jsem blbá- nebo tolerantní.... wink tongue
Nebo to bude tím, že  je to opravdu směšné se takhle postrkovat po skle....

Není tady

 

#233 19. 9. 2008 19:14

hrosanek
Host

Re: Nemanželské dítě

Zklamaná napsal(a):

Vanilka69 napsal(a):

ano, přesně tak jak jsi popsala Terciiny příspěvky jsem je vnímala v létě i já, dokonce jsem o tom mluvila ústně na nějaké školičce v srpnu

lol já to tušila, že se za "peníze" dá dozvědět pár drbů - že bych si přeci jen nějakou tu školičku předplatila? Jsem tedy myslela, že se tam učíte, jak žít, jak být šastné a spokojené, jak se dostat ze srabu, jak se stát nezávislé - a ona je to vlastně placená drbárna dumbom Tož hlaste se , a  naplníte celý seminář, a se nemusí rušit termín gloria

Mám za sebou milá Zklamaná tři a nikdy jsem se žádný drb nedozvěděla. Možná to bude tím, že mě drby nikdy nezajímaly a už vůbec ne za peníze. big_smile Co říkala Vanilka si vzpomínám naprosto přesně, mluvila o tom, že už si nemusí obhajovat svoje podání situace po "jejich nevěře", protože vnímá, jak už nemá tendenci se dokola obhajovat, když to někdo zpochybňuje. Tož jenom názor na to, co vlastně tehdy řekla.

Ale předpla si klíďo píďo, třeba se budeš divit, že to k něčemu je a nebo to konečně nandᚠPan. smile

 

#234 19. 9. 2008 19:23

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Nemanželské dítě

zuzi777a napsal(a):

Sákriš, je už po úplňku a stejně po sobě lidičky vyjíždí jak sršni  na slívy.....

Já nechápu,co je za rozdíl, pokud napíše Tercila"připadá mi , že leží časovaná nálož"  a Pandorraa   "potřebuje pumelenici" popřípadě "upadá do amoku", xxxx  zas  o "kopírování z novely", Zklamaná  o " rozhoď nožkách " či "kedlubu"......
Jak to, že mě to nepobuřuje a jen se tomu pochechtávám?????

Asi jsem blbá- nebo tolerantní.... wink tongue
Nebo to bude tím, že  je to opravdu směšné se takhle postrkovat po skle....

zuzi, možná mᚠjen praxi toho "černého vzadu", toho, co se přidá, když se to hodí, toho, co mlčí a čeká....prostě takového Jaga - Salieriho.
Kdo ví..

Jen ale blbě čteš - konec konců taky "práce" toho černého vzadu" - zkreslovat slova druhých - nanapsala jsem, že "potřebuje pumelici", ale že "si koleduje o další pumelici" a napsala jsem to ve zcela jasném kontextu, který by pro průmětrně inteligentního čtenáře měl  být dostatečně vypovídající, nemyslíš?
Pokud ne, možná právě proto tě to nepobuřuje, ale jen se pochechtávᚠstolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#235 19. 9. 2008 19:23

x62358
Host

Re: Nemanželské dítě

Zuzi tož asi PPS

 

#236 19. 9. 2008 19:29

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Nemanželské dítě

Tercila napsal(a):

Axi: "Nechci ti do toho kecat, ale proč reaguješ negativně na spokojený životní styl třeba takové Vandy, hmm? Snad ne proto, že jí nevěříš, že je opravdu tak spokojený, jak říká?"

Na to Ti můžu odpovědět, i když jinak, než možná čekáš.
Neragovala jsem negativně na Vandin spokojený životní styl. Reagovala jsem smutně na to, že obecně: její chlap byl chvíli "jinde", aniž by se vandy ptal... a ona pak psala, že mu vlastně musí dát prostor.
Vanda už ode mě ví, že mně to prostě připadlo vůči ní smutné a nespravedlivé. Já jsem ve Vandiných pozdějších slovech na vlákně viděla jakousi pokoru, kterou jsem nemohla v té chvíli pochopit, protože jsem spíš typ, co hodí hlavou, že tak, jak žít nechce, ani nebude.
Rozumíš...? smile

Terci, ty prostě jenom neuneseš, že si někdo bez tvého souhlasu dovolí milovat někoho jiného než tebe. Všechna ta písmenka jsou jenom vyjádřením tohoto stavu mysli. Ty se s nikým "nedělíš" (jak bys asi mohla, když to není tvoje). Z tebe nikdo blbce dělat nebude. Ty si od nikoho na hlavu kálet nenecháš. Pro mě je to sice neskutečná mělčina, ale nic mi do toho nakonec není a vcelku mi to nic nedělá. Jenom by ses asi neměla tvářit , jaký je ta Vanda nebo Vanilka chudák, že to musí snášet a jak je ti jich líto (to už mi teda trochu něco dělá). Víš, ony už dokážou být více nebo méně šastné i bez toho, aby měly věci pod kontolou; ty tu kontolu ke štěsí (a BI věřím, že šastná jsi) ještě potřebuješ. Nezapomeň, že potřeba vysoké kontroly je jenom převlečená nejistota. Pa. pussa


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#237 19. 9. 2008 19:46

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Nemanželské dítě

Axi napsal(a):

Nezapomeň, že potřeba vysoké kontroly je jenom převlečená nejistota. Pa. pussa

Amen stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#238 19. 9. 2008 19:53

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Nemanželské dítě

Pandorraa napsal(a):

Axi napsal(a):

Nezapomeň, že potřeba vysoké kontroly je jenom převlečená nejistota. Pa. pussa

Amen stolt

Což je asi fajn v businessu, ale poněkud trapné ve vztazích k těm, o kterých říkáme, že je milujeme.


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#239 19. 9. 2008 20:04

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Nemanželské dítě

Axi napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Axi napsal(a):

Nezapomeň, že potřeba vysoké kontroly je jenom převlečená nejistota. Pa. pussa

Amen stolt

Což je asi fajn v businessu, ale poněkud trapné ve vztazích k těm, o kterých říkáme, že je milujeme.

Njn....když ona si spousta lidí business a vztahy dost často plete...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#240 19. 9. 2008 21:13

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Nemanželské dítě

Pandorraa napsal(a):

zuzi777a napsal(a):

Sákriš, je už po úplňku a stejně po sobě lidičky vyjíždí jak sršni  na slívy.....

Já nechápu,co je za rozdíl, pokud napíše Tercila"připadá mi , že leží časovaná nálož"  a Pandorraa   "potřebuje pumelenici" popřípadě "upadá do amoku", xxxx  zas  o "kopírování z novely", Zklamaná  o " rozhoď nožkách " či "kedlubu"......
Jak to, že mě to nepobuřuje a jen se tomu pochechtávám?????

Asi jsem blbá- nebo tolerantní.... wink tongue
Nebo to bude tím, že  je to opravdu směšné se takhle postrkovat po skle....

zuzi, možná mᚠjen praxi toho "černého vzadu", toho, co se přidá, když se to hodí, toho, co mlčí a čeká....prostě takového Jaga - Salieriho.
Kdo ví..

Jen ale blbě čteš - konec konců taky "práce" toho černého vzadu" - zkreslovat slova druhých - nanapsala jsem, že "potřebuje pumelici", ale že "si koleduje o další pumelici" a napsala jsem to ve zcela jasném kontextu, který by pro průmětrně inteligentního čtenáře měl  být dostatečně vypovídající, nemyslíš?
Pokud ne, možná právě proto tě to nepobuřuje, ale jen se pochechtávᚠstolt

Blbě čtu,blbě myslím....  stolt   A ještě k tomu  vidím, že některé výroky , některých jedinců  jsou  zkousnutelná více než obdobné  výroky jiných....
A že mlčím? Joj , kdybych na každý kvák měla psát , tak se upíšu.... wink
Pokud si čtu na jednotlivých vláknech nalézám  spřízněné pisálky i  věčné oponenty. Tady me to  fakt baví:

Každý máme jiné vyjadřování- mě nevadí špičkování- jsou jedinci ,kteří to umí téměř dokonale - Axi, Zklamaná, Mikeš , xxxx- Proč by mě měli vadit????
Pak jsou tu  ti, kterým mnohdy skutečně nerozumím( a zjistila jsem, že zdaleka nejsem sama) - Majkafa , Pisatel- proč by mě  ale měli vadit???
Pak jsou tu ti,kterým se vyhýbám, protože mě  přijdou  příliš odtržení  od běžné reality( alespoň tím jak píší) a radostně dávají najevo souhlas  s autoritami - jména si dosaď sama....wink- možná mi i vadí, ale  pokud mě neokusují pantofle, tak a si plkají....
No a pak jsou ti takoví, které si ráda přečtu, zajímá mě jejich  osud, zkušenosti, postoje, protože píší srozumitelně a bez vícesmyslů  v písemném projevu - Tercila, Vanilka,  Madabr, Ivana, Bazalka...... - Na jejich příspoěvky se těším
Pak jsou tu  také přišpendlené nešastnice,které si neví a nebudou vědět rady samy se sebou a s životem, protože mají nereálná očekávání a jsou přesvědčeny , že mají vše v malíku..... zas jména si dosaď sama wink- ty přeskakuju

Takže pokud Jago , tak jo....  Ale dneska  a občas i jindy spíš jak  Alenka v říši divů.... Ti přerostlí králíci jsou fakt hustý....( jak by řeklo moje prostřední dítě)
*** sorry za úpravu vypadl mi řádek

Upravil(a) zuzi777a (19. 9. 2008 21:15)

Není tady

 

#241 19. 9. 2008 21:45

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Nemanželské dítě

Pandorraa napsal(a):

xxxx napsal(a):

Pandorraa napsal(a):


Až vyrosteš, budeš velká holka a ne vzteklej fracek, co skáče dospělým do řeči a plete se do diskuzí, kterým zbla nerozumí, tak ti to pošeptám stoltreta

já věděla že se čapneš a napíšeš první, ačkoli si tu vyzývala sestry v zbrani k ignoraci, ale nedávᚠto nedáváš,až vyrosteš ty a nebudeš drzá vlezlá teta, která všechno ví všude byla tak pochopíš čemu ted ještě nemůžeš rozumět :big_smile zatím jen brebtᚠa brebtᚠa když ti to někdo nežere si vzteklej fracek sama a nevíš jak by si urazila jenže si vždycky nastavíš mooooc velký zrcadlo. Takže ti ho jen natáčím, když už si u té drzosti a vzteku fuckyou


hezkej víkend lol

Bože do koho jsi to rozum dal? A proč ho někdy umí používat a jindy zase ne?
Že by přece jen NEJISTOTA? No...asi. Ta ho VŽDYCKY zatemní.

Takže příště, až budeš zase něco breptat o "čapání", tak se vyvaruj přímé reakce, ju? Pleteš si totiž pojmy s dojmy, tak mákni, a to příště zase nezkoníš.

Jo a moc mne těší, že čteš Pandořinu školu, nedá ti to viď wink Jj..inkvizitorská minulostr se nezapře roll

jj chodím se tam dívat, jak se málokdo hlásí a jak tam píšou nemám a nevím big_smile jinak tvůj další příspevěk nečtu , moooc dlouhý. Určitě to bude zajimavý výstřik švestkovýho knedlíku, ale fakt už těma memorandama nudíš, trochu to zkracuj, ne každej věří na kouli a logr. Ráda kdykoli, když budu mít náladu se pobavit přímo zareaguju, takové ty nepřímé otěry považuju za ubohé a nechám je těm co to mají zapotřebí. Takže až budeš příště brebtat nekaž si tu auru dokonalosti, kážeš lásku k bližnímu a si jen plná vzteku big_smile


dum spiro spero

Není tady

 

#242 19. 9. 2008 21:50

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Nemanželské dítě

Zklamaná napsal(a):

Vanilka69 napsal(a):

ano, přesně tak jak jsi popsala Terciiny příspěvky jsem je vnímala v létě i já, dokonce jsem o tom mluvila ústně na nějaké školičce v srpnu

lol já to tušila, že se za "peníze" dá dozvědět pár drbů - že bych si přeci jen nějakou tu školičku předplatila? Jsem tedy myslela, že se tam učíte, jak žít, jak být šastné a spokojené, jak se dostat ze srabu, jak se stát nezávislé - a ona je to vlastně placená drbárna dumbom Tož hlaste se , a  naplníte celý seminář, a se nemusí rušit termín gloria

dej těch pět tisíc za víkend mně já ti taky nakecám co budeš zrovna chtít slyšet, pak to dáme na dětskou onkologii a zasmějeme se tomu a jestli chceš vezmu si na sebe nějákej ten eterickej hadr a zapálim vonný tyčinky:D a drbů mám plnou s.schránku vemu notas bude legrace big_smile


dum spiro spero

Není tady

 

#243 20. 9. 2008 4:22

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Nemanželské dítě

xxxx napsal(a):

jj chodím se tam dívat, jak se málokdo hlásí

Chodíš se tam dívat, jak se málokdo hásí, jo? To ale nedává smysl. Pravda bude spíše ta, že tě to nějakým způsobem přitahuje, co? Jojo.


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#244 20. 9. 2008 8:02

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Nemanželské dítě

Včeličko, je to tu teď hodně nepřehledné, ale myslím, že rady pro tebe se tu najít dají. Popřemýšlej nad nimi a sama uvidíš, co bude pro tebe nejlepší.  Odejít nebo se postavit, přijmout dceru tvého muže a jít se vztyčenou hlavou dál. A už udělᚠto nebo to, nikdo (ani tvůj muž) ti to nemůže vyčítat.

Hodně štěstí  pussa

Není tady

 

#245 20. 9. 2008 14:23

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Nemanželské dítě

zuzi777a napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

zuzi777a napsal(a):

Sákriš, je už po úplňku a stejně po sobě lidičky vyjíždí jak sršni  na slívy.....

Já nechápu,co je za rozdíl, pokud napíše Tercila"připadá mi , že leží časovaná nálož"  a Pandorraa   "potřebuje pumelenici" popřípadě "upadá do amoku", xxxx  zas  o "kopírování z novely", Zklamaná  o " rozhoď nožkách " či "kedlubu"......
Jak to, že mě to nepobuřuje a jen se tomu pochechtávám?????

Asi jsem blbá- nebo tolerantní.... wink tongue
Nebo to bude tím, že  je to opravdu směšné se takhle postrkovat po skle....

zuzi, možná mᚠjen praxi toho "černého vzadu", toho, co se přidá, když se to hodí, toho, co mlčí a čeká....prostě takového Jaga - Salieriho.
Kdo ví..

Jen ale blbě čteš - konec konců taky "práce" toho černého vzadu" - zkreslovat slova druhých - nanapsala jsem, že "potřebuje pumelici", ale že "si koleduje o další pumelici" a napsala jsem to ve zcela jasném kontextu, který by pro průmětrně inteligentního čtenáře měl  být dostatečně vypovídající, nemyslíš?
Pokud ne, možná právě proto tě to nepobuřuje, ale jen se pochechtávᚠstolt

Blbě čtu,blbě myslím....  stolt   A ještě k tomu  vidím, že některé výroky , některých jedinců  jsou  zkousnutelná více než obdobné  výroky jiných....
A že mlčím? Joj , kdybych na každý kvák měla psát , tak se upíšu.... wink
Pokud si čtu na jednotlivých vláknech nalézám  spřízněné pisálky i  věčné oponenty. Tady me to  fakt baví:

Každý máme jiné vyjadřování- mě nevadí špičkování- jsou jedinci ,kteří to umí téměř dokonale - Axi, Zklamaná, Mikeš , xxxx- Proč by mě měli vadit????
Pak jsou tu  ti, kterým mnohdy skutečně nerozumím( a zjistila jsem, že zdaleka nejsem sama) - Majkafa , Pisatel- proč by mě  ale měli vadit???
Pak jsou tu ti,kterým se vyhýbám, protože mě  přijdou  příliš odtržení  od běžné reality( alespoň tím jak píší) a radostně dávají najevo souhlas  s autoritami - jména si dosaď sama....wink- možná mi i vadí, ale  pokud mě neokusují pantofle, tak a si plkají....
No a pak jsou ti takoví, které si ráda přečtu, zajímá mě jejich  osud, zkušenosti, postoje, protože píší srozumitelně a bez vícesmyslů  v písemném projevu - Tercila, Vanilka,  Madabr, Ivana, Bazalka...... - Na jejich příspoěvky se těším
Pak jsou tu  také přišpendlené nešastnice,které si neví a nebudou vědět rady samy se sebou a s životem, protože mají nereálná očekávání a jsou přesvědčeny , že mají vše v malíku..... zas jména si dosaď sama wink- ty přeskakuju

Takže pokud Jago , tak jo....  Ale dneska  a občas i jindy spíš jak  Alenka v říši divů.... Ti přerostlí králíci jsou fakt hustý....( jak by řeklo moje prostřední dítě)
*** sorry za úpravu vypadl mi řádek

A proč si myslíš, že ostatní to mají jinak???


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#246 21. 9. 2008 15:47

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Nemanželské dítě

Axi napsal(a):

xxxx napsal(a):

jj chodím se tam dívat, jak se málokdo hlásí

Chodíš se tam dívat, jak se málokdo hásí, jo? To ale nedává smysl. Pravda bude spíše ta, že tě to nějakým způsobem přitahuje, co? Jojo.

co hasíš? napiš ještě nejaké pocity co z toho máš, strašně mě to zajímá big_smile


dum spiro spero

Není tady

 

#247 21. 9. 2008 21:42

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Nemanželské dítě

No jen se tam choď dívat, choď, nevěsto, to je v pohodě. Proč bys nemohla, že? lol


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#248 27. 9. 2008 20:59

martinaa
♥♥-----
Registrovaný: 24. 2. 2006
Příspěvky: 50

Re: Nemanželské dítě

ja som zazila nieco podobne, ale nie az take ako ty. moj partner, sice este predtym ako sme sa stretli, mal pomer s vydatou zenou, ktora bola v tom case odidena od manzela, ona otehotnela a malicka sa narodila ked sme s partnerom boli asi mesiac spolu. velmi sa bal mi to povedat. ta zena sa zevraj rozhodla, ze sa vrati k manzelovi, preto spolu nezostali. ako otec je uvedeny jej manzel, ale podala nejaku ziadost na sud a moj partner musel ist na sud a vypovedat o ich vztahu,  hoci odmietol ist na test, aj tak si myslime, ze mala je jeho. ale malicka aj tak nezostala s matkou, je v adoptivnej rodine. to je ale na dlhsie. hoci to nie je presne to co sa stalo tebe, ja som sa  s tymto mojim "problemom" trapila asi 2 roky, pretoze zo zaciatku mu ta zena aj vyvolavala a mne nadavala. a hoci sa to stalo cele predtym ako sme sa stretli aj tak ma to bolelo a nevedela som sa stym nejako zmierit. dokonca pozname a sme navstevovali aj malicku a jej adoptivnu rodinu, partner im pomahal s pocitacom a inymi technickymi vecami. neviem si ani len predstavit, ze by sa take nieco stalo teraz ked sme uz manzelia, ale ked clovek miluje tak dokaze prekonat aj neprekonatelne. takze podla mojho nazoru, ak si dokazala odpustit neveru tak casom dokazes prekusnut aj dosledok tejto nevery. len sa vynara otazka, ako by sa mal teraz zachovat muz.

Není tady

 

#249 22. 8. 2017 12:51

dominus
♥------
Registrovaný: 22. 8. 2017
Příspěvky: 1

Re: Nemanželské dítě

Pro všechny ostatní, podívejte se před testem otcovství na tyto informace. Budou se vám hodit! https://www.genomia.cz/cz/pruvodce-otcovstvim/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů