Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Svatba
  •  » :-( Větší velikost svatebních šatů

#1 12. 9. 2008 16:35

Allisskka
♥♥-----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 49

:-( Větší velikost svatebních šatů

Ahojky,potrebovala bych poradit,moje kamaradka se bude vdavat,ale je silna a tak ma strach,ze na sebe nesezene hezke svatebni saty a porad place.Chtela bych ji pomoci a tak se ptam tady,zda existuje nekde nejaky obchod se svatebnimi saty pro silne za nejakou normalni cenu,ci se daji nekde (kde) pujcit.dekuji:-)


Čeho se na nás dopustili druzí s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili my sami

Není tady

 

#2 12. 9. 2008 21:06

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: :-( Větší velikost svatebních šatů

Tak to je opravdu problém. Nedělám si srandu. Bohužel sad
Sama nosím konfekční velikost 42,44 a sehnat šaty byl nadlidský výkon. Když jsem vešla do svatebních salonů, tak si mě  změřili pohledem a dodali..."na Vás tu toho moc nemáme". Je to hnus, chtělo se mi fakt brečet. Jedna majitelka svatebního salonu mi to vysvětlila tak, že šaty ve velikosti 38 jsou božské, zatímco ty samé ve velikosti 42 nejsou zdaleka tak pěkné...
Takže jsem měla depku jak mraky. Naštěstí jsem nakonec v jednom sehnala šaty podle svých představ, ale tahle zkušenost mi na sebevědomí opravdu nepřidala sad

Takže držím palcáty, aby jste něco sehnaly smile


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#3 13. 9. 2008 10:28

Selene
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 161

Re: :-( Větší velikost svatebních šatů

Allisskka napsal(a):

Ahojky,potrebovala bych poradit,moje kamaradka se bude vdavat,ale je silna a tak ma strach,ze na sebe nesezene hezke svatebni saty a porad place.Chtela bych ji pomoci a tak se ptam tady,zda existuje nekde nejaky obchod se svatebnimi saty pro silne za nejakou normalni cenu,ci se daji nekde (kde) pujcit.dekuji:-)

Myslím že jsem nedávno někde na internetu narazila na takový obchod - ale zaboha si nevzpomenu adresu - já si takovýhle stránky prohlížím zatím jen tak pro srandu smile
Tak zkuste chvíli googlit, a snad se vám taky poštěstí wink

Tohle mi to vyplivlo jako druhý ;-)  www(tečka)felicie(tečka)own(tečka)cz - a upřímně? Ty ceny mi přijdou neuvěřitelný va

Upravil(a) Selene (13. 9. 2008 10:35)

Není tady

 

#4 13. 9. 2008 13:12

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: :-( Větší velikost svatebních šatů

Zuzina napsal(a):

Tak to je opravdu problém. Nedělám si srandu. Bohužel sad
Sama nosím konfekční velikost 42,44 a sehnat šaty byl nadlidský výkon. Když jsem vešla do svatebních salonů, tak si mě  změřili pohledem a dodali..."na Vás tu toho moc nemáme". Je to hnus, chtělo se mi fakt brečet. Jedna majitelka svatebního salonu mi to vysvětlila tak, že šaty ve velikosti 38 jsou božské, zatímco ty samé ve velikosti 42 nejsou zdaleka tak pěkné...
Takže jsem měla depku jak mraky. Naštěstí jsem nakonec v jednom sehnala šaty podle svých představ, ale tahle zkušenost mi na sebevědomí opravdu nepřidala sad

Takže držím palcáty, aby jste něco sehnaly smile

Velikost 42 je velká ????? Jakože sloní ???  usch  To si dělᚠlegraci ne ? Já mám 40 na těsno, 42 pohodlně ... díkybohu, že se nemusím vdávat. reta

Upravil(a) Amriana (14. 9. 2008 18:55)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#5 13. 9. 2008 19:23

Allisskka
♥♥-----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 49

Re: :-( Větší velikost svatebních šatů

Ona ma velikost okolo 54:-(.takze pochybuje,ze neco hezkyho najde.


Čeho se na nás dopustili druzí s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili my sami

Není tady

 

#6 14. 9. 2008 22:04

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: :-( Větší velikost svatebních šatů

Amriana napsal(a):

Zuzina napsal(a):

Tak to je opravdu problém. Nedělám si srandu. Bohužel sad
Sama nosím konfekční velikost 42,44 a sehnat šaty byl nadlidský výkon. Když jsem vešla do svatebních salonů, tak si mě  změřili pohledem a dodali..."na Vás tu toho moc nemáme". Je to hnus, chtělo se mi fakt brečet. Jedna majitelka svatebního salonu mi to vysvětlila tak, že šaty ve velikosti 38 jsou božské, zatímco ty samé ve velikosti 42 nejsou zdaleka tak pěkné...
Takže jsem měla depku jak mraky. Naštěstí jsem nakonec v jednom sehnala šaty podle svých představ, ale tahle zkušenost mi na sebevědomí opravdu nepřidala sad

Takže držím palcáty, aby jste něco sehnaly smile

Velikost 42 je velká ????? Jakože sloní ???  usch  To si dělᚠlegraci ne ? Já mám 40 na těsno, 42 pohodlně ... díkybohu, že se nemusím vdávat. reta

Bohužel nekecám grater


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#7 15. 9. 2008 9:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: :-( Větší velikost svatebních šatů

Allisskko, upřímně - s vel. 54 bude v nadýchané bílé krajce vypadat jako šlehačková koule, bohužel :-(
Co kdyby popřemýšlela spíš po kostýmku nebo šatech s kabátkem? Jinak když si zadᚠ"svatební šaty", vypadne tolik adres, že si určitě vybere.
http://www.svatebni-saty-whiteleaf.cz/nevesty/76.jpg


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#8 15. 9. 2008 10:14

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: :-( Větší velikost svatebních šatů

Myslím že lepší bude, aby si nechala šaty ušít - na míru. Dobrá švadlena určitě poradí i střih pro baculky... Jo, a až ji najde, pošli mi na ni kontakt :-) Třeba se mi taky jednou bude hodit.

Není tady

 

#9 15. 9. 2008 10:24

x56325
Host

Re: :-( Větší velikost svatebních šatů

Našla jsem nějaké půjčovny svatebních šatů vel. XXL, tak třeba se tam najde něco, co se bude kamarádce líbit.
Ale osobně bych se taky přikláněla ke kostýmku...
Tak držím palec! tummenupp

 

#10 16. 9. 2008 16:44

Allisskka
♥♥-----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 49

Re: :-( Větší velikost svatebních šatů

Martinka1 napsal(a):

Myslím že lepší bude, aby si nechala šaty ušít - na míru. Dobrá švadlena určitě poradí i střih pro baculky... Jo, a až ji najde, pošli mi na ni kontakt :-) Třeba se mi taky jednou bude hodit.

tak kamaradka si nasla tuhle stranku  a maji tam az do velikosti 56.takze by to nemuselo byt hrozny,jinak asi opravdu se bude muset obratit na svadlenu,aby ji usila saty na miru.Kostymek se ji moc nelibi,pry by chtela saty a alespon jednou vypadat jako princezna..:-).Ale googlovala a nasla docela plno odkazu na "obrovske" svatebni saty. Uz to asi nevypada tolik nerealne.ale uvidime.


Čeho se na nás dopustili druzí s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili my sami

Není tady

 

#11 17. 9. 2008 6:44

Selene
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 161

Re: :-( Větší velikost svatebních šatů

Allisskka napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Myslím že lepší bude, aby si nechala šaty ušít - na míru. Dobrá švadlena určitě poradí i střih pro baculky... Jo, a až ji najde, pošli mi na ni kontakt :-) Třeba se mi taky jednou bude hodit.

tak kamaradka si nasla tuhle stranku  a maji tam az do velikosti 56.takze by to nemuselo byt hrozny,jinak asi opravdu se bude muset obratit na svadlenu,aby ji usila saty na miru.Kostymek se ji moc nelibi,pry by chtela saty a alespon jednou vypadat jako princezna..:-).Ale googlovala a nasla docela plno odkazu na "obrovske" svatebni saty. Uz to asi nevypada tolik nerealne.ale uvidime.

Klíííd, jestli na to máte dost času, tak za peníze se dá sehnat cokoliv ;-)

Není tady

 

#12 17. 9. 2008 12:20

Myška
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 243

Re: :-( Větší velikost svatebních šatů

V normálních půjčovnách si asi moc nevybere, mívají v takových velikostech jen pár šatů nebo nic. I na mě se leckde dívali dost opovržlivě a to mám vel. 44. Tak jsem šla tam, kde nebyl problém. Při velkých velikostech je dobré se poinformovat, jestli se nějaký salon na ně specializuje, nebo přímo šije. Jinak se zkuste podívat do diskuze o šatech pro XL a XXL nevěsty na beremese.cz.

Není tady

 

#13 18. 9. 2008 20:19

Janis
♥♥♥♥♥--
Místo: Zlín
Registrovaný: 1. 6. 2007
Příspěvky: 522

Re: :-( Větší velikost svatebních šatů

I já mám velikost 54 a sehnala jsem šaty hned v několika salonech. Takže jsem si dokonce mohla vybrat.  Vybrala jsem nakonec korzet a sukni a fakt jsem byla mooc spokojená a připadala si aspoň ten jeden den jako princezna. Odkud kamarádka je? Napsala bych jí kde jsem sehnala. Jestli chce,a mi pošle email. adresu-pošlu jí své svat. foto a vidí,že to jde....

Není tady

 

#14 20. 9. 2008 18:43

holka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 479

Re: :-( Větší velikost svatebních šatů

Já měla s vel. 42-44 taky problém. V našem městě jsem našla dvoje šaty, ale byly za nehoráznou cenu (tedy to podle mě 8.500,- a 11.000,- je). Navíc se nám na začátku zařizování svatby podařilo otěhotnět, tak byo s půjčovnama konec. Jednoduché šaty mi šila známá švadlena, za protekční cenu 2500,-, látku jsem dodala. Jinak oficiální cena u nás za ušití svatebních šatů je min. 9.000,- Kč.  Pokud má kamarádka značnou finanční rezervu na šaty, tak určitě sežene. Jen bych neodsuzovala klidně korzetové šaty i při takové velikosti. Vím, že hubeňouři se často pohoršují, ale podle mě lepší ukázat např. silnější ruce, než všechny faldíky obalit do látky, to je pak ženská při těle jak látková almara. Nebo je lepší, když např. vyniknou prsa, šaty jsou v horní polovině těla vypasovanější, než když by všechno bylo zakrytý jedním hábitem. Aspoň co můžu mluvit za sebe, co by příslušnice XL velikostí.

Není tady

 

#15 6. 10. 2008 10:54

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: :-( Větší velikost svatebních šatů

tak to kamarádce opravdu nezávidím. sad Připadala jsem si se svou 44 jako monstrum - jenže navíc musím mít všechno prodloužené... hmm
Kamarádka, která je prostorově "velmi" zajímavá, si nechala šaty ušít - sehnala střih někde v Burdě a švadlena ho přizpůsobila její velikosti - vypadalo to hezky.
Rozhodně líp než hábit alá sněhová koule /jak trefně nazvala Helča/.

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Svatba
  •  » :-( Větší velikost svatebních šatů
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů