Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 9. 2008 16:27

Allisskka
♥♥-----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 49

Jak na to

dobrý den, potrebovala bych trosku poradit,protoze nevim,jak se v tomhle chodi:-). Ba ne,je to takhle,pristi tyden nastupuji do zamestnani-hnedka po skole.Ale zamestnavatel po me chce zpetne potvrzeni o studiu.Jde to?A jak to napsat a zformulovat?Nebo mi to ve skole napise sekretarka,kdyz ji o to pozadam(ale je to nevrly tvor:-)).predem dekuji za odpovedi


Čeho se na nás dopustili druzí s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili my sami

Není tady

 

#2 12. 9. 2008 20:40

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: Jak na to

Allisskka napsal(a):

dobrý den, potrebovala bych trosku poradit,protoze nevim,jak se v tomhle chodi:-). Ba ne,je to takhle,pristi tyden nastupuji do zamestnani-hnedka po skole.Ale zamestnavatel po me chce zpetne potvrzeni o studiu.Jde to?A jak to napsat a zformulovat?Nebo mi to ve skole napise sekretarka,kdyz ji o to pozadam(ale je to nevrly tvor:-)).predem dekuji za odpovedi

Normálně to napíše sekretářka na studijním /či jinde, nevím jak se tomu zrovna na vaší škole říká/, případně orazí klasický  formulář a vepíše tam že v roce 2007/2008 jsi BYLA studentkou té a té školy. Já si tak zrovna včera vyzvedávala potvrzení o studiu za minulý rok /kvůli popelnicím/.

P.S.: Ještě jsem za svou studijní dráhu nepotkala sekretářku či "studijní poradkyni", jak si tyto dámy říkají, která by nebyla téměř pokaždé nevrlá lol

Upravil(a) Jiněnka (12. 9. 2008 20:41)


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#3 2. 10. 2008 19:18

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Jak na to

A to u nás na fakultě ne, paní na studijním byly dobrou duší všem (no nevím, jestli všem) a dokázaly pro studenty ledacos, fakt.
Zajdi si na studijním a požádej o potvrzení o studiu za minulý akademický rok pro zaměstnavatele, budou na to mít předtištěné papírky.

Není tady

 

#4 3. 10. 2008 9:13

Kuba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 10. 2007
Příspěvky: 269

Re: Jak na to

Když jsem to jednou potřeboval kvůli VZP, vydali mi na škole, kde už jsem dávno nestudoval potvrzení o studiu asi 4 roky zpátky - není to nic nestandardního, prostě pokud jsi tam v tu dobu studovala, musej ti to na požádání potvrdit. Obecnou nerudnost dam ze studijního (na pána jsem v této pozici nenarazil) mohu potvrdit, ale najdou se i výjimky.

Upravil(a) Kuba (3. 10. 2008 9:14)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů