Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 18. 9. 2008 8:19

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Amriana napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

Amriano, díky smile hned se mi lépe dýchá pussa

pussa já ráda ... příště zasejc Ty mě ju ? Něco útěšnýho wink

no jasně smile

...my měli domluvenou tu sřídavou péči na to nenarozený nemluvně , že jo ? nevíš jak to s tím dopadlo ? víš co je ti sranda ? že na sex byl ten "tatínek" dobrej, ale jak je z toho potomek, tak má jen samé špatné vlastnosti lol...dopr...tak nelezu do postele s tím, s kým by mi vadilo mít děti, ne ? tohle nepochopím...

Není tady

 

#77 18. 9. 2008 8:21

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

KALIK napsal(a):

Amriana napsal(a):

Ale houbeles ... nejsíííí smile.Chemie je taky cit smile pussa

Co to je za blbost? big_smile

možná...ale občas se nechám ráda opíjet suchým rohlíkem big_smilebig_smilebig_smile

Není tady

 

#78 18. 9. 2008 8:28

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Mikeš napsal(a):

Oxi napsal(a):

Ja som este nikdy nemal sex bez citov.

Já víceméně taky ne, ale docela často jsem měl cit bez sexu tummenupp big_smile lol

co znamená...víceméně ? big_smilebig_smilebig_smile...to je takové ošemetné...wink

jinak je jasné, že ne...měl jsi ji rád, alespon pro tu chvíli, kdy ti "dala" lol

Není tady

 

#79 18. 9. 2008 17:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):

Asi obcovnaie s mŕtvolami, tipujem.... mad

Selimko malá škola práva. (asi to nahlásím na špeciálný sůd smile ) Neznalost zákona neomlouvá. § 247 je právě o bezcitné souloži tj znásilnění

Ako vieš, že znásilňovaná nič necíti? Boles cíti určite. dumbom Tak si ty nesprávne použil paragraf! Okamžite vrᝠdiplom a osvedčenie o skúškach! A nechaj si vráti školné!!!


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#80 18. 9. 2008 17:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Heřmanka napsal(a):

Amriana napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

Amriano, díky smile hned se mi lépe dýchá pussa

pussa já ráda ... příště zasejc Ty mě ju ? Něco útěšnýho wink

no jasně smile

...my měli domluvenou tu sřídavou péči na to nenarozený nemluvně , že jo ? nevíš jak to s tím dopadlo ? víš co je ti sranda ? že na sex byl ten "tatínek" dobrej, ale jak je z toho potomek, tak má jen samé špatné vlastnosti lol...dopr...tak nelezu do postele s tím, s kým by mi vadilo mít děti, ne ? tohle nepochopím...

No ale, sorry, že sa miešam do diskusie: ale to, aký by bol muž otec, pri sexe ani pri rozhovore nezistíš... a trenažéry zatiaž neexistujú. Ja som sa dívala na to, aký je otec už existujúcmeu dietku, ale ani to nemusí by spožahlivé... stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#81 18. 9. 2008 18:53

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Selima napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):

Asi obcovnaie s mŕtvolami, tipujem.... mad

Selimko malá škola práva. (asi to nahlásím na špeciálný sůd smile ) Neznalost zákona neomlouvá. § 247 je právě o bezcitné souloži tj znásilnění

Ako vieš, že znásilňovaná nič necíti? Boles cíti určite. dumbom Tak si ty nesprávne použil paragraf! Okamžite vrᝠdiplom a osvedčenie o skúškach! A nechaj si vráti školné!!!

lol lol


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#82 18. 9. 2008 20:03

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Selima napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

Amriana napsal(a):


pussa já ráda ... příště zasejc Ty mě ju ? Něco útěšnýho wink

no jasně smile

...my měli domluvenou tu sřídavou péči na to nenarozený nemluvně , že jo ? nevíš jak to s tím dopadlo ? víš co je ti sranda ? že na sex byl ten "tatínek" dobrej, ale jak je z toho potomek, tak má jen samé špatné vlastnosti lol...dopr...tak nelezu do postele s tím, s kým by mi vadilo mít děti, ne ? tohle nepochopím...

No ale, sorry, že sa miešam do diskusie: ale to, aký by bol muž otec, pri sexe ani pri rozhovore nezistíš... a trenažéry zatiaž neexistujú. Ja som sa dívala na to, aký je otec už existujúcmeu dietku, ale ani to nemusí by spožahlivé... stolt

kdo tu mluví o tom, jaký by byl muž otcem ??? mluvím o tom, že nespím s mužem, se kterým by mi vadilo přijít do jiného stavu, pro jeho kvality povahové, bez ohledu na to, jaký by byl otec...prostě nebudu spát s někým, o kom si myslím, že je debil...no promin...to i ten sex musí stát za 2 věci...alespon pro mě...

a rozhodně s nějakým pochybným idividuem netrávím mnoho času...být s někým několik let a pak zjistit, že ho nechci...no to je divný...

Není tady

 

#83 18. 9. 2008 22:24

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Heřmanka napsal(a):

...kdo tu mluví o tom, jaký by byl muž otcem ??? mluvím o tom, že nespím s mužem, se kterým by mi vadilo přijít do jiného stavu, pro jeho kvality povahové, bez ohledu na to, jaký by byl otec...prostě nebudu spát s někým, o kom si myslím, že je debil...

Ani kdyby byl neskutečně krásnej a jako chap by Ti "voněl"??? gloria


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#84 19. 9. 2008 6:26

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Mikeš napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

...kdo tu mluví o tom, jaký by byl muž otcem ??? mluvím o tom, že nespím s mužem, se kterým by mi vadilo přijít do jiného stavu, pro jeho kvality povahové, bez ohledu na to, jaký by byl otec...prostě nebudu spát s někým, o kom si myslím, že je debil...

Ani kdyby byl neskutečně krásnej a jako chap by Ti "voněl"??? gloria

Souhlasím s Heřmankou. Mě debilové nevoněj a sned ani nemůžou big_smile


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#85 19. 9. 2008 8:04

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Mikeš napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

...kdo tu mluví o tom, jaký by byl muž otcem ??? mluvím o tom, že nespím s mužem, se kterým by mi vadilo přijít do jiného stavu, pro jeho kvality povahové, bez ohledu na to, jaký by byl otec...prostě nebudu spát s někým, o kom si myslím, že je debil...

Ani kdyby byl neskutečně krásnej a jako chap by Ti "voněl"??? gloria

co znamená, že je "neskutečně krásnej" ?????  hmmm...

když je neskutečně krásnej fyzicky...řeknu si...stál by za hřích...když by ale z něho mluvil debil....pozvracím se...

s každým promluvím min 2 věty...stačí jako odpověd ?

Není tady

 

#86 19. 9. 2008 8:11

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Mikeš napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

...kdo tu mluví o tom, jaký by byl muž otcem ??? mluvím o tom, že nespím s mužem, se kterým by mi vadilo přijít do jiného stavu, pro jeho kvality povahové, bez ohledu na to, jaký by byl otec...prostě nebudu spát s někým, o kom si myslím, že je debil...

Ani kdyby byl neskutečně krásnej a jako chap by Ti "voněl"??? gloria

No nevím, ale mám dojem, že s neskutečně krásným chlapem je to jako s kde jakou modelkou /navrh huj uvnitř fuj/. Je pravdou, že u "krásnejch chlapů" se daleko častěji najdou vyjímky než u těch modelek. lol

Upravil(a) Pisatel (19. 9. 2008 8:12)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#87 19. 9. 2008 8:18

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Pisatel napsal(a):

No nevím, ale mám dojem, že s neskutečně krásným chlapem je to jako s kde jakou modelkou /navrh huj uvnitř fuj/. Je pravdou, že u "krásnejch chlapů" se daleko častěji najdou vyjímky než u těch modelek. lol

Ale jo - svou otázkou jsem mířil jinam: Nedávno v sekci "Život po nevěře" rozpoutala jedna diskutující poměrně bouřlivou debatu svým přiznáním, že má přítele, kterej je úúúúúúžasnej milenec, ale jinak naprosto nevhodnej pro život a tudíž jí ani nenapadne, že by s ním mohla mít něco víc, než jen ten sex.


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#88 19. 9. 2008 8:30

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Mikeš napsal(a):

Pisatel napsal(a):

No nevím, ale mám dojem, že s neskutečně krásným chlapem je to jako s kde jakou modelkou /navrh huj uvnitř fuj/. Je pravdou, že u "krásnejch chlapů" se daleko častěji najdou vyjímky než u těch modelek. lol

Ale jo - svou otázkou jsem mířil jinam: Nedávno v sekci "Život po nevěře" rozpoutala jedna diskutující poměrně bouřlivou debatu svým přiznáním, že má přítele, kterej je úúúúúúžasnej milenec, ale jinak naprosto nevhodnej pro život a tudíž jí ani nenapadne, že by s ním mohla mít něco víc, než jen ten sex.

Kocourku já ten příběh znám i jiné. Také jsem mířil jinam, i když obecně čím "krásnější" tím v mozkovně bývá IQ tykve


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#89 19. 9. 2008 9:25

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

aha...tak v tom případě mám smůlu a s takhle úúúúúžasným chlapem sex nikdy nepoznám...když holt neprojde přes to pomyslné "síto debila"...ale klído si to nechám ujít wink

Není tady

 

#90 19. 9. 2008 9:36

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Heřmanka napsal(a):

aha...tak v tom případě mám smůlu a s takhle úúúúúžasným chlapem sex nikdy nepoznám...když holt neprojde přes to pomyslné "síto debila"...ale klído si to nechám ujít wink

No moment kočko, mi dva s Mikeškem jsme krásní uvnitř je třeba ten obal roztrnout a kouknout. Obal je opravdu o ničem, stárne, chřadne, ale mi dva muži, jsme krásní, pořád mladí kluci a čím víc staří (tedy podle papírů na hlavu) tím lepší jsme, jak víno lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#91 19. 9. 2008 9:41

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Pisatel napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

aha...tak v tom případě mám smůlu a s takhle úúúúúžasným chlapem sex nikdy nepoznám...když holt neprojde přes to pomyslné "síto debila"...ale klído si to nechám ujít wink

No moment kočko, mi dva s Mikeškem jsme krásní uvnitř je třeba ten obal roztrnout a kouknout. Obal je opravdu o ničem, stárne, chřadne, ale mi dva muži, jsme krásní, pořád mladí kluci a čím víc staří (tedy podle papírů na hlavu) tím lepší jsme, jak víno lol

ale kluku...ty jsi celou dobu četl nepozorně...mluvím totiž přesně o tom samém co ty wink víš ? pussa

Není tady

 

#92 19. 9. 2008 20:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

pomněnka napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

...kdo tu mluví o tom, jaký by byl muž otcem ??? mluvím o tom, že nespím s mužem, se kterým by mi vadilo přijít do jiného stavu, pro jeho kvality povahové, bez ohledu na to, jaký by byl otec...prostě nebudu spát s někým, o kom si myslím, že je debil...

Ani kdyby byl neskutečně krásnej a jako chap by Ti "voněl"??? gloria

Souhlasím s Heřmankou. Mě debilové nevoněj a sned ani nemůžou big_smile

Debil? To je iné... s debilom som ešte nespala. Ani inak netrávim svoj vožný čas s debilmi. Problém je, že aj islný ne-debil môže ma napr. charakterové vady, ktoré sa ukážu až "post coitum".


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#93 19. 9. 2008 20:56

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Selima napsal(a):

pomněnka napsal(a):

Mikeš napsal(a):


Ani kdyby byl neskutečně krásnej a jako chap by Ti "voněl"??? gloria

Souhlasím s Heřmankou. Mě debilové nevoněj a sned ani nemůžou big_smile

Debil? To je iné... s debilom som ešte nespala. Ani inak netrávim svoj vožný čas s debilmi. Problém je, že aj islný ne-debil môže ma napr. charakterové vady, ktoré sa ukážu až "post coitum".

ale já tu celou dobu mluvím o charakterových vadách....

Není tady

 

#94 20. 9. 2008 15:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Hm, tak tie sa niekedy prejavia až po rokoch... nehovoriac o tom, že niektoré sa dokonca OBJAVIA NOVO až po rokoch, trebárs v nejakej krízovej situácii alebo tak...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#95 22. 9. 2008 10:59

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Selima napsal(a):

Debil? To je iné... s debilom som ešte nespala. Ani inak netrávim svoj vožný čas s debilmi. Problém je, že aj islný ne-debil môže ma napr. charakterové vady, ktoré sa ukážu až "post coitum".

Nejlepší je post-koitální káva smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#96 22. 9. 2008 14:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Muži opravdu můžou mít sex bez citů????

Ale to nie je vada charakteru... tongue skôr kumulácia pôžitkov.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů