|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahojky,
nejspise budu mit trochu neobvykly dotaz..rano pri probuzeni jsem se velmi prudce posadila a najednou jsem pocitila velmi neprijemne krupnuti v podbrisku, tezko se to popisuje, ale jako kdyby vam kruplo ve chrupavce a zaroven vam ty hrany o sebe drely..po chvilce jsem nic necitila..nemela jsem zadne bolesti a ani jsem nekrvacela..chtela bych se zeptat, co by to mohlo byt..zkousela jsem hledat na netu a ve vysledku me akorat napadlo, jestli to nebyla chrupavka u stydke spony..nemate s tim nekdo zkusenost??..kdyby ano, myslite, ze by mohlo dojit k poskozeni??..vim,ze nekdy muze krupnout treba v kolene nebo vprste a nic se nestane, ale tohle se mi jeste nestalo a tak trochu se toho bojim..nachazim se v cizine a neni tu tak dobra zdravotni pece jako v cr.
dekuji za odpoved