Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 21. 10. 2008 16:34

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: maltézák

pořád jsi nepochopila, že problém není v tom, že by lidi tady svým psům trpěli to co tady píšeš. ale se psem se má zacházet tak aby pochopil co po něm chceš. pokud jste jí to nevysvětlili předtim, jak má sama pochopit věci co chcou lidi???mě teda pes doma nekadí ani nečurá, ani po mě nerafe, ačkoli to je taková ta malá rasa, která je ostřejší, na cizí. ty jí to sice netoleruješ, ale po tvým..jenže ona je pes a chápe to jen jako bezdůvodnou agresi. sakra, jak už to mám říct, ty jí to totiž z jejího pohledu toleruješ, ale kvůli ničemu, co ona nehcápe jí mlátíš a ona pak reaguje kousáním. upevnuje si pozici, jakou si vybudovala od začátku, a na začátku jí to procházelo...proč ne ted? problém je v tom, že ty jí namlátíš..ale to pro ní není trest za to co provedla. ty jí nemᚠmlátit, ale jinak jí ukázat, že jsi pozičně nad ní. což by ovšem vyžadovalo přečíst si, co ti psali holky hned na začátku. ty ovšem jak se zdá nečteš, anebo nechápeš..nikdo tu totiž nepsal že jí mᚠvěci tolerovat. já jsem to aspon nikde nečetla...já jsme negativní vůči tomu, že psa zbytečně mlátíš aniž by to k něčemu vedlo. jinak se o nápravu nesnažíš. z toho co píšeš mi přijde, že snad čteš nějaký jiný odpovědi tady než já. vypadá to že reaguješ na úplně něco jinýho než tu lidi píšou.

Není tady

 

#52 21. 10. 2008 16:56

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: maltézák

To mě připadá Mirko to samý o tobě.Kdo tady psal,že jsem jí to od začátku tolerovala.Netorelovalajsem jí ani bezdůvodné kousaní a kakání a čůrání doma a ona moc dobře ví,že to dělat nemáale prostě si to udělá tak jak ona chce.A nikdo jí nazačátku nebil a nepiš to tady jako bych jí vzala a mlátila jí hlava nehlava.Nezlob se na mě,ale po dobrym psim to nešlo a po roce toho co si to dál dovolí už mi tečou nervy.Nikdy nařezáno nedostala,řešila jsem to stejně jako každý jiný,když se pes doma vyčůrý,nebo vykaká.Když nás pokousala tak taky.Nic jí od začátku neprocházelo!!!!!!to až ted prostě když kousne,dostane jak se laicky říká přes hubu.A podle toho co jsem si četla na mailu tak ty psi jsou prostě takový a nic s nima nikdo neudělá.Tak tady nedělej blbce ze mě z mého manžela a z mojí rodiny Podle tebe jsme všichni blbý všichni mají psa,ale to její vina není ,ale naše?Psala jsem tady ,že už nás kousla hned jak ksme jí přinesli domů-to mi vysvětli,proč nás pokousala,když jí nik¨do nic neudělal?Jen tak bezdůvodně kousla a to už snad je v tom něco ne.U jinýho psa se mi toto nikdy nestalo.Tak mi tady pořád dokola nepiš ,že nevím nebo jsem nevěděla jak jí to mám učit a,že jsem jí něco torelovala a od začátku jí mydlila a že ona to nechápe.Ona to chápe moc dobře,až moc dobře,je vychcaná jak mraky a úplně vidíš na ní jak si myslí nebo chce být nad tebou.

Není tady

 

#53 21. 10. 2008 17:10

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: maltézák

A zajímavý je ,že proti mě jsou lidi,kteří se tímto problémem vůbec nesetkali a ani si to nezažili co je to za nervy.Když si přinesete domů pejska,říkáte si takovej melej krásnej máte z něj radost a je z toho tuto.

Není tady

 

#54 21. 10. 2008 18:30

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: maltézák

Zkus kouknot sem, možná najdeš pár odpovědí.

www.psycholog-psu.com

Není tady

 

#55 21. 10. 2008 20:35

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: maltézák

Romin napsal(a):

To mě připadá Mirko to samý o tobě.Kdo tady psal,že jsem jí to od začátku tolerovala.Netorelovalajsem jí ani bezdůvodné kousaní a kakání a čůrání doma a ona moc dobře ví,že to dělat nemáale prostě si to udělá tak jak ona chce.A nikdo jí nazačátku nebil a nepiš to tady jako bych jí vzala a mlátila jí hlava nehlava.Nezlob se na mě,ale po dobrym psim to nešlo a po roce toho co si to dál dovolí už mi tečou nervy.Nikdy nařezáno nedostala,řešila jsem to stejně jako každý jiný,když se pes doma vyčůrý,nebo vykaká.Když nás pokousala tak taky.Nic jí od začátku neprocházelo!!!!!!to až ted prostě když kousne,dostane jak se laicky říká přes hubu.A podle toho co jsem si četla na mailu tak ty psi jsou prostě takový a nic s nima nikdo neudělá.Tak tady nedělej blbce ze mě z mého manžela a z mojí rodiny Podle tebe jsme všichni blbý všichni mají psa,ale to její vina není ,ale naše?Psala jsem tady ,že už nás kousla hned jak ksme jí přinesli domů-to mi vysvětli,proč nás pokousala,když jí nik¨do nic neudělal?Jen tak bezdůvodně kousla a to už snad je v tom něco ne.U jinýho psa se mi toto nikdy nestalo.Tak mi tady pořád dokola nepiš ,že nevím nebo jsem nevěděla jak jí to mám učit a,že jsem jí něco torelovala a od začátku jí mydlila a že ona to nechápe.Ona to chápe moc dobře,až moc dobře,je vychcaná jak mraky a úplně vidíš na ní jak si myslí nebo chce být nad tebou.

Jak byla stara , kdyz jste si ji prinesli? Mas na mysli kousnuti dospeleho psa nebo stenatka. Stenata kousou vetsinou vsechna, ale je to jen prechodna faze. Mam dva psy, ale ani jeden by na mne nezavrcel ani nekousl, to si vubec nedovedu predstavit. A to ten starsi je trochu nemocny, ma problemy s tlapkama , tak se mu nezbytne zakroky moc nelibi, ale ze by ho napadlo , aby mne kousl. to je nemyslitelne.
Podle mne mate spatnej vztah mezi sebou . Co s ni treba delas pozitivniho? Jak si s ni hrajes? Jak dlouho vencis, ma nejakou psychickou praci , nenudi se ? Z toho vseho muzou byt problemy.

Není tady

 

#56 22. 10. 2008 14:33

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: maltézák

Když jsme jí přinasli byli jí necelé tři měsíce a po týdnu nás kousla.Jde o to co ty tim myslíš,že štěnata kousnou všechny-to není pravda mě se to ještě nestalo a prošlo mi těch štěnat rukama dost,když jsem se o ně starala.Ono je kousnutí z hraní a kousnutí vzteklé.Ona nás kousala hnusně a zle že nám vysela na ruce kolirát a to žádný pes včetně štěnat nedělá.Venku byla neustále,mám malého syna,který chce pořád ven a všude byla s náma a hráli jsme si sní taky pořád.A pochybuju,že ty lidé od kterých jsme si jí brali by jí něco dělali.Dnes už to naštěstí není na dením pořádku to kousání,ale dovolí si to pořád.A mám doma malé dítě tak se namůžu věnovat psovi 24hod denně.To je jedno prostě at je to jak je pes kousnout nemá v žádnym případě.

Není tady

 

#57 22. 10. 2008 14:42

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: maltézák

Já nevim pro někoho je to třeba banalita,ale mě vadí už jen to,když jí jdu venčit,já už to teda neřeším to nemá cenu.Minulí pes ,když se vyčůrala nebo vykadila tak to zahrabala a odešla.Tuta naše se vyčůrá a bud si do toho sedne ,nebo k tomu čuchá,že do toho zaboří celej čumák,potom příde domů a olizuje malýho už jen to se mi nelíbý.Mimo to čuchá i k jinejm hovínkům a tudle tam byla nějaká vyloženě sračka a ona to olizovala,to se mi teda hnusí,navíc ,když mám doma dítě a čekám další.Já nevim možná ,že jí pořád přirovnávám k minulému psovi,ale na takovéto chování,venčení a vše jsem teda zvyklá nebyla.Fakt to není pes pro mě.

Není tady

 

#58 22. 10. 2008 14:45

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: maltézák

To si kolikrát sedneme do auta(ona jezdí vždy s námi)A říkáme co to tady smrdí a pokaždý před odjezdem je vyvenčená a  najdeme hovna nad sedačkama zadníma tam vždycky leží.Fakt už nemám na ní nervy.

Není tady

 

#59 23. 10. 2008 9:31

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: maltézák

Po dlouhé době jsem přečetla příspěvky. Romin, ty fakt ty rybyčky:)
Zvláštní za svůj život mám 6tého psa. (kříženec dobrman-fousek, kokr, NO, pudl, kříženec Husky - labís, Akita inu). Kdo trochu zná etologii vidí, že všechno plemena se svým zdravým názorem a totálně odlišná. Nikdy jsem se psem neměla problémy. A to jim dávám klidně ze svého talíře, spím s nim v posteli a sedím na sedačce. Jenže je to o řádu, přirozené autorite (ne o hysterii a zlomeném egu).

Pes,nikdy nekousen bezdůvodně!!!Nikdy!

A než si Romin pořídíš dalšího psa, skutečně navštiv ten odkaz a pána na www.psychlog-psu.cz. Věř,ale že nebude léčit tolik toho psa, jako psychiku tvoji.
Jsi přesně tedn pejskař, kterého ráda nemám. Pes neposlouchá, tak dát pryč, a šup nového. Jak na běžícím páse. Za tohle bych vraždila!


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#60 23. 10. 2008 10:53

minka
♥♥-----
Registrovaný: 4. 9. 2008
Příspěvky: 68

Re: maltézák

No já bych nevraždila, ale Romin by se měla poučit a žádného psa už si nepořizovat. Tohohle maltézáčka dát někomu, kdo s ním bude mít trpělivost a pejsek bude zároveň cítit respekt z pána.
A co se týče rybiček, i s nima je práce.
Dneska je k dostání v hračkářství tolik krásných plyšových štěkacích  a chodících pejsků, že se budou určitě i malému prckovi určitě víc líbit než pejsek, který kousá a kaká. stolt vytvořil

Není tady

 

#61 23. 10. 2008 12:57

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: maltézák

Je mi toho pejska líto. A toho potencionálního dalšího také pokud se "nepovede". Ale tebe mě líto není. Pořiď si třebas medvěda, a tě sežere.

Pokud bys věnovala tolik času tipům, co ti tu lidé píší, jako věnuješ ve svých příspěvcích psaní vysvětlení proč to nejde, tak už je pes dávno vychovaný. A každý kdo napsal, že by mohla být chyba na straně pána, je negativista.

Upravil(a) lepista (23. 10. 2008 18:21)

Není tady

 

#62 24. 10. 2008 10:34

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: maltézák

Klublo přečti so znovu vše co jsem tady napsala.Nic není jak na běžícím páse a,kdyby bylo tak už jí dávno nemám a nebudu se s ní rok nervit a měla jsem před tím jednoho svého psa a toho jsem pryč nedala,ale umřel.Tak mi tady neříkej pes neposlouchá tak ho dám pryč.Vy si asi myslíte,že mě to těší žejo jí dávat pryč,taky se mi nechce,ale nic jiného mi asi nezbývá.Taky to vím ,že pes bezdůvodně nekousne,ale ten nᚠasi jo,když nás kousl hned jak jsme jí přinesli,ale to už tady píšu po stý a už mě to fakt nebaví to tady omílat pořád dokola.A nevím kdo to tady střídá já mám druhého psa,ale Klubko 6tého tak nevím ,kde je to jak na běžícím páse.Nevim teda kolik ti je,ale i kdyby ti bylo více tak nestíhᚠmít 6psů po sobě.Jedině ,že je mᚠnajednou.A leptisto to mᚠpravdu,že si pořídím to co já chci,ale nezlobte se na mě z prvním psem jsem neměla jeden jedinej problém a nehodlám chodit s tímto psem po psychologách a utrácet za něj tísíce-nejsem milionář a na to tedy nemám.Nijak jí nikdo neterorizuje,ona terorizuje nás už rok a nejsem první ani poslední kdo dal psa pryč kuli agresivitě.Ještě jsem tady na babinetě nezažila,aby tyhle paní leptista,klubko atd měli někdy na někoho i pozitivní názor,tak že z toho já si nic nedělám.já budu v první řadě koukat na svoje děti a ne na zteklého psa,kterej už mi přes rok pije krev.

Není tady

 

#63 24. 10. 2008 10:43

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: maltézák

A Klubko já zase nesnáším ty pejskaře jako jsi ty,aby se mnou pes žral z talíře-to je hnus a,když se mi v tý posteli několikrát vychcala tak si jí tam tahat teda nebudu,to se na mě nezlob.Ty jsi přesně ten typ co má psa  a má to jako dítě a ten pes si muže zřejmě dělat co se mu zamane.(jinak řečeno paníček poslouchá pejska-ne pejsek páníčka)To se nedivím,že nemᚠproblémi.Znám takový případ,kdy dítě nesmí pod stůl vlézt,protože je tam pejsek a kdyby tam vlezlo tak ho pokouše,dítě nesmí sáhnout pejskovi na hračku,protože pejskovi se to nelíbí,pejsek papá tak se nesmí vyrušovat,na návštěvu,když se jede tak jen maximálně na hodinu,protože pejsek by byl dlouho doma sám.takovej pes by letěl ani by nestačil spočítat schody,A myslete si co chtete.

Není tady

 

#64 24. 10. 2008 10:44

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: maltézák

Romin, opravdu dej psa pryč, bude to lepší pro něj i pro tebe. Ty jsi ve stresu ze psa a on z tebe. Myslim si, že kousánim reaguje na stres a změna prostředí pro něj stres určitě byl...
Mi přijdou tyhle psi citlivější na zvýšení hlasu atd. Mám doma boloňáka a poznám, kdy dcera neudržela svůj temperament a z nějakého důvodu na psa křičela... začne dělat loužičky v chodbě a nemluví s ní smile
Takže si myslim, že to může být u vás podobné - stres a strach - pes přece kousne ze strachu...


jinak tisíce bys za radu od p.Desenského určitě neplatila, Klubko to bude vědět přesně...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#65 24. 10. 2008 13:23

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: maltézák

Romin, bude mi 30cet:) Když odešel u nás v rodině jeden pes, přišel další. Někteří byli z útulku, starší na dožití u nás. Někteří od štěnátky. Fakt se to dá stihnout i bez toho pásu wink
Ano jsem strašný pejskař. Představ si. Jsem ten pejskař, který svého psa má perfektně vychovaného a zároveń je mu kámošem. Takže může do postele a na gauč a dostane poslední sousto z mého talíře. Ale zároveň když na něj syknu "dolů" tak je dole,aby se tam mohl na ten gauč posadit vyše postavený alfa samec. Pes mi v klidu dokáže 3 hodiny ležet pod nohama v hospodě, letět v letadle, cestovat 2000 k v autě. Jet na sedačkové lanovce, běžet u lyží nic nezašpinit, nepokakat,nepozvracet. Pokud posuzuješ pejskaře dle toho zda mohou do potele a že jsou hned rozmazlení, tak potěž pánbůh. Z tebe cítím že neumíš prostě navázat kontakt pán a pes a zároven být tomu psovi partákem.
Jsem i takový pejskař, který po psovi sbírá hovna venku, má jej ve městě na vodítku a nedovolí vstup na dětské hřiště.
Jediný problém jsme měla s posledním Akitákem, že mi šel po psech. Nemohl jít na volno u vlekého psa. Ale to už se vyřešilo a snáší je ve své blízkosti, leč si nejhraje. Z tohoto důvodu jsme také zkontaktovala pana Desenského a ZADARMO od něj dostala perfektní rady. Naopláku jsem u něj byla několikrát na brigádě, donesla něco k jídlu, dala pár peněz sama od sebe.
Když mám problém hledám důvody všude jak jej odstranit, přiznat si chybu ( u vzahu pán a pes je to vždy člověk, sorry) než osočovat ostatní, jak dělám všechno,ale je jasně vidět, že to trochu více nepomáhá.
Takže buď najdi malézovi nové pány,kteeří jej budou respektovat a neuražet, nesnižovat je (proto ti dělá ty naschvály, protože skutečná alfa psa nebije a neponižuje, nýbrž vyhovává) nebo jdi někam pro skutečnou radu a drž se jí.
Hodně štěstí.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#66 24. 10. 2008 16:22

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: maltézák

se mnou také už třikrát letěla v letadle a myslím si že to není nic tak obdivuhodného,když to pes zvládne,taky po ní sbírám hovna a chodí na vodítku většinou.akorát tu lanovku no to aby mi pes běhal mezi lyžařema no nevim a nikoho neposuzuju podle toho jestli smí nebo nesmí do postele.Přesně to co ty tady píšeš i když některé věci jsou naprosto normální,tak přesně tak jsem já měla prvního psa,ale to už jsem taky psala.S tutím mám prostě problémi,asi nejsem tak skvělá jako ty,protože mě příde,že ty si myslíš,že jsi na Babinetě nejchytřejší a tuto doměnku nemám jen s tuté diskuse.Nezlob se.Rozhodla jsem se ,že to s ní ještě zkusím.A když jsem holt tak blbá tak jakto ,že s prvním psem jsem neměla vůbec žádné problémi a taky jsem jí všechno učila od malička a sama-za týden věděla,že se nemá doma vyčůrat.U ninějšího nám to trvalo pomalu půl roku.To je jen příklad,když tady ze mě pořád dělate debila,kterej neví jak to má se psem dělat a mimochodem já jsem neřekla,že jí biju tak jak to píšeš jako kdybych jí bila denodenně,ale po roce a jen když kousne dostane přes čumák.a jak tam tam píšeš (skutečná alfa psa nebije)tak já ti píšu skutečný pes své pány nekouše a asi by za to měl být potrestaný.

Není tady

 

#67 24. 10. 2008 16:30

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: maltézák

S tutím mám prostě problémi,asi nejsem tak skvělá jako ty,protože mě příde,že ty si myslíš,že jsi na Babinetě nejchytřejší a tuto doměnku nemám jen s tuté diskuse

No Romin, ale to je tvůj problém, pokud to tak vidíš, s tím nic nenadělám já. Vidíš, asi tak ostatní nesleduji na ostatních diskuzích, abych měla podobný pocit. Ale jsem teda moc ráda, že jsem tě zaujala, když si to o mě myslíš. Díky tummenupp

To je jen příklad,když tady ze mě pořád dělate debila

To zase říkᚠjen ty. To je mi líto.

(skutečná alfa psa nebije)tak já ti píšu skutečný pes své pány nekouše a asi by za to měl být potrestaný.
To mᚠpravdu. Ale po "psím". Tvůj pes tě má prostě na háku, když neuposlechl na poněkolikáté varovánísmile Že jí nebiješ? Zalistuj do jsi napsala o příspěvky dříve.

nikoho neposuzuju podle toho jestli smí nebo nesmí do postele

Jo, vždy jsi měl jasně označila, že tím psa rozmazluji.

Romin, omlouvám se, že jsem ti zvedla tlak. Já opravdu nemám ráda, když je pes debil, protože nemá schopného pána psa vychovat. Teď asi nemíchnu více pejskařů,ale někdy mám pocit, že by na psa mělo být fakt nějaký povolení kdo je schopen ho mít nebo ne. Bohužel to nejde. Kdyby to tak bylo, není plno psů, kteří jsou v útulcích nebo předávání z ruky do ruky:)


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#68 24. 10. 2008 17:11

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: maltézák

Klubko, myslím, že naše snaha je marná. Všech těch, co tu popsaly své zkušenosti a co se jim osvědčilo. Škoda.
Měla bych větší radost číst, jak se pejsek učí a lepší.

Upravil(a) lepista (24. 10. 2008 17:11)

Není tady

 

#69 24. 10. 2008 21:09

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: maltézák

mě z toho asi klepne...proč tamten byl bezproblémový a tahle je jiná? no protože psi nejsou přes kopírák!!!!!!!!každý má jinou osobnost. a jak se tu píše pořád dokola..když jí dᚠpřes čumák, není to pro ní trest...vidělas někdy psi že by si učty vyřizovali tím že se flákají po čumáku nebo po zadku? roll
mě taky pes spí v posteli..co je na tom. a s těma děckama..když chceš psa, který si nechá od dětí všechno líbit, doporučím hračkářství.nesnáším, když se děti upřednostňují před psem v rodině..dítě není pro psa autorita, nevím proč by mělo psovi lízt do misky a brát mu hračky. akdyžtak si psa nepořizuj a měj kupu děcek. nejsme proti děckám, ale nesnáším když dítě jde za psem, zakroutí mu uchem, pes zavrčí a dostane nařezáno. na to doporučuji plyšového

Není tady

 

#70 25. 10. 2008 14:16

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: maltézák

Mirko netlob se na mě já neříkám ,že můj syn pejskovi ubližuje a,když z toho dítě nemá rozum a vidí hračku i ,když je psovo tak nevidím důvod proč bych mu měla zakazovat si ji vzít.To teda já vždy budu upřednostnovat děti před psem ,top se na mě nezlob.Asi nedělᚠrozdíli mezi nimy.Potomty si radši nepořizuj děti,ale kopu psů!!!!A já neříkám,že chci psa který si nechá od dětí vše líbit,nevím co to tady píšeš za kraviny.Já nebudu v bytě hlídat dítě kam smí nebo kam nesmí vlézt,kuli psovi.Pes by měl mít autoritu před každým členem rodiny.Ty si nepořizuj děti a zajdi si koupit bárbínu a sežen jí přítele.A jak píšeš,že každý pes je jiný-já si myslím,že poveli pro psi se cvičí úplně stejně-takový ty základní.jsi prostě najivní  a říkᚠkraviny.A je to přeci chytré plemeno ne?To je divné,že pitbul to chápal hned a toto chytré plemeno to nechápe do dnes.

Není tady

 

#71 25. 10. 2008 14:40

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: maltézák

A Klubko jedinej kdo by to povolení měl mít si asi ty,protože ty jsi jediná kdo to umí se psi.píšu tady znovu starala jsem se pomalu 6let s menšími pauzami o 10-15psů i se štěnaty a ani z jedním z nich jsem neměla jedinej problém a byli tam rasy od malých do docela velikych plemen a nikdy mi ani jeden z nich nic neudělal a ani by si to nedovolil.Byli milý,hodný a kamarádský.Tak mě laskavě klubko nepoučuj jak se mám starat o psa.A jak tam píše mirka,že psi si neřeší mezi sebou spory plesknutím přes čumák to si mám asi kleknout vždy ,když neposlechne na č4a pokousat jí ne.Mirko ty jsi fantasmagorie.A řekla jsem ,že dostává za kousání a to přes čumák,nebo hubu.jinak za nic trestana bitim není.Hlavně,že se bavite!

Není tady

 

#72 25. 10. 2008 14:43

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: maltézák

A nepsala jsem tady,že neposlouchá na vše a pořád!Další detail.

Není tady

 

#73 25. 10. 2008 15:05

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: maltézák

no za prvé, i kdybych byla, tak nejsem najivní ale naivní. za druhé nikde neřikám, že si chci pořizovat děti..kdes to prosím vyčetla? já opravdu plánuju kopu psů. jenže dítě není pro psa ještě člen, ale mládě. to ty píšeš, že dítě všechno a psa kdyžtak vykopnem..tak dle tvé rady ty by sis zase neměla pořizovat psa.a nejsem fantasmagorie..nikdo tu nepsal, že jí mᚠpokousat, ačkoli takové gesto by bylo nejlepší..ale už ti tady SPOUSTU lidí psalo, že chytit za krk a přitlačit k zemi...to snad není tak těžký,ne? to se dělá. ale ty zdá se, neumíš ani číst. o hrubkách nemluvím.nevim, co tě tolik rozčililo na tom, že ti píšu že by si měla koupit plyšovýho psa? k dětem se bude hodit. nechápu proč na mě útočíš z druhé strany, že bych si měla koupit barbínu..já o svých dětech nic nepsala.
tobě se prostě špatně přiznává, že by chyba mohla být v tobě,že? to on ten pes debil...zvířecí mozek za všechno může, je ďábelsky geniální. spíš si tu někdo neumí něco přiznat....

Není tady

 

#74 26. 10. 2008 13:00

Romin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 297

Re: maltézák

No jo už nevíš kudy kam vit tak tady dělej ještě češtinářku.Do toho!Už na to reagovat nebudu.Zaútočila jsi ty já se jen přidala.U tebe jsou na prvním místě psi u mě děti a myslím si ,že u každé matky,ale to ty nemůžeš znát a ani pocitovat,kydž děti nemᚠa dokonce ani neplánuješ.Měj se.

Není tady

 

#75 27. 10. 2008 12:22

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: maltézák

i ,když je psovo tak nevidím důvod proč bych mu měla zakazovat si ji vzít.To teda já vždy budu upřednostnovat děti před psem ,top se na mě nezlob.A tady je ta chyba co nevidíš. Je to psovo, nemá mu to co brát. Ač má být pes na konci rodiny v hierarchickém žebříčku, dítě tak nebre. Bere jej jako "štěně" nebo stejně tak sobě rovného. Dítě nikdy nebude mít u psa tu autoritu. Proto VŽDY v blízkosti dítěte a psa musí být dospělá osoba, kterou pes poslechne. ANo na tom trvám!
Taky šílím s dětí, kteří psa tahají při jídle za ocas, lehají mu do pelechu, kroutí uchem, sahají do tlamy, hladí,když pes spí. Všichni se pak diví, že jim ten pejsek ublíží a pokouše. Já bych taky kousala, kdyby mě někdo vyrušil ze spánku,když jsem unavená.
Mám kolem sebe malé děti a nemám se psem problém. ON si jich nevšímá, toleruje a když nějaké má tendenci ho hladit, nebo provokovat, seřvu dítě a je mi to fuk. Pokud by jen trochu můj pes naznačil nějaký útok nebo držkování na dítě (což se nestalo nikdy u žádného), tak mi věř, že by dostal takovou čočku, že by se divil.

Jednou jedinkrát v roce na mě vycenil zuby, když to zkoušel, že půjde první do dveří. Stačilo přimáčnout k zemi a kousnout do čumáku ,zavrčet a bylo vymalováno. OD té doby si nic nedovolil. A kdo zná plemeno Akita iNu ví, o jaké tvrdohlavce se jedná. Znám i souseda co jej měl, bil jej a te´d mu může dávat jídlo maximálně přes vrata hráběma, protože pes ho má na háku a pokouše jej.


A Klubko jedinej kdo by to povolení měl mít si asi ty,protože ty jsi jediná kdo to umí se psiJe to milé, že to tak vidíšsmile Nevím, proč se rozčiluješ. Jestli jsi nezjistila, problém mᚠty, ne ti co ti tady chtěli poradit. Ty mᚠprávě problém v tom,. že neuznᚠsvou chybu, že něco dělᚠšpatně. Nikdo tě tu neurážel, ale tvé argumenty jsou fakt minimálně k podivení. Vykašli se na své ego, kdo ti co řekl a dělej něco s tím psem!

Stále tu plývám energií,ale dělám to jen pro toho tvého psa i když si myslím, že to je stejně na ho :-).


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů