Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 9. 2008 12:22

Nevis
♥------
Registrovaný: 1. 4. 2007
Příspěvky: 20

Trpím

Ahoj, včera začala škola a tím i můj problém. Ve třeáku jsem přestoupila na jiné gymnázium, které je obtížnější, než na které jsem chodila předtím, ale zvládám to celkem v pohodě, až na ten kolektiv. Nevím, čím to je, vždycky jsem si všude našla kamarády, nemám problémy navazovat nové vztahy, moji kamarádi o mě říkají, že jsem vtipná, zábavná, mám přítele, na bývalé škole jsem měla hodně kamarádů a byla jsem šastná. Jenže teď, je to hrůza. Mám pocit, že si ve třídě s nikým nerozumím, prostě mají jiné zájmy než já a jsou uplně jiní . Všechny holky jsou takové silné osobnosti, cílevědomé, což mě asi děsí nebo fakt nevím. Ze začátku jsem se snažila s nima bavit, byla jsem svá a pak jsem se od někoho dozvěděla, že o mě říkají, že jsem divná a podobně, což mě uplně odradilo.... a teď jsem ve čtvráku a fakt nevím, jak ten rok zvládnu. Co byste dělali vy??? Strašně mě to deprimuje jak přijdu do školy a nemám se tam s kým bavit a jen si čtu.

Není tady

 

#2 2. 9. 2008 12:40

henrietta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 6. 2007
Příspěvky: 400

Re: Trpím

Nevis dobrý je, že mᚠi kamarády jinde než ve škole. Je to už poslední rok, ikdyž to bude krušný, tak se to dá zvládnout. Jinak v celé třídě není žádná holka, kterou by ty ostatní taky nebraly? Nebo nějaká, která by se chtěla bavit?? Ve dvou už by se to přežívalo líp.

Není tady

 

#3 2. 9. 2008 12:46

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: Trpím

Nevis - já to měla podobně....tak jsem o přestávkách četla, chodila ven kouřit, bavila se s lidma z jiných tříd....no evrátila bych se ani za nic. Chce to prostě přežít, rada na to asi není sad bohužel....ale zvládnout se to dá pussa


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#4 2. 9. 2008 12:49

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Trpím

Nevis, ten rok vydržíš !!!!
A jak píše Definitiv - najdi si přátele z jiných tříd, hm?


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#5 2. 9. 2008 13:26

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Trpím

A co ten, od koho ses dozvěděla, že říkají, že jsi divná. Kdyby si to myslel také, asi by ti to neříkal


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#6 2. 9. 2008 14:02

Nevis
♥------
Registrovaný: 1. 4. 2007
Příspěvky: 20

Re: Trpím

To byl můj jediný kamarád ve třídě, jenže on chtěl něco víc a pak se semnou ze dne na den přestal bavit...

Není tady

 

#7 2. 9. 2008 14:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Trpím

To byl můj jediný kamarád ve třídě...
A možná jsme u toho... nemá v tom packy on? Takový zhrzený "kamarádi" dokážou neuvěřitelný věci. Tu něco utrousí, tam se zmíní... víceméně nedokazatelně, ale semínko zaseje...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#8 2. 9. 2008 20:26

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Trpím

Nevis,moje dcera to má zase ve škole obráceně.Je taková silnější osobnost,ale vůbec ne nafoukaná nebo povýšená nad ostatní,ale je jich asi 6 z jejich oboru a všichni se za ní pořád táhnou a ona naopak chce mít zase někdy klid.Nemusíš za každou cenu všude zapadnout a mě by to i trošku lichotilo že jsem jiná než ostatní.Být pro ostatní divná,to zní tak tajemně.Mě taky každý člověk nesedí,ale proto se s ním nebudu bavit násilím jen abych zapadla někam,kam se asi nehodím.A aspoň mᚠklid na učení.Udělej se ještě víc tajemnou a bav se potají tím,jak tě zkoumají,jestli nejsi z jiné planety.

Není tady

 

#9 2. 9. 2008 22:22

Majja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 715

Re: Trpím

Měla jsem to na gymplu podobně, né snad že by o mně říkali, že jsem divná, ale byla jsem taková tichá, ve třídě byly kámošky "spárovaný" a já si tam nějak s nikým moc nerozuměla, byla jsem jak mimoň, ten čtvrák jsem pak už nějak vnitřně vzdala a nesnažila jsem se ani nějak se ve třídě zalíbit a zapojit. Pár kamarádek jsem měla mimo školu u koní a to mi stačilo. Jinak teda image šedivý myšky jsem upřímně nenáviděla, dodnes když to slovní spojení slyšim tak mi naskakujou pupínky. Můžu tě akorát  uklidnit, že v tom nejsi sama, jestli míříš někam na vejšku, tak tam určitě poznᚠfajn lidi, taky je to tam takový volnější, žádný třídy, víc možností najít kámoše a taky jsou tam ty lidi už trochu jinde. Radím soustředit se na maturitní předměty, vejšku, kamarády co mᚠmimo školu a ono se to buď nějak vyvrbí k lepšímu nebo to ten půlrok vydržíš. tummenupp


"There are no limits, you are only limited by however far you want to be limited." - Chuck Schuldiner

Není tady

 

#10 2. 9. 2008 22:31

Nevis
♥------
Registrovaný: 1. 4. 2007
Příspěvky: 20

Re: Trpím

Já si nepřipadám nějak "divná"!! Ale asi jsem na tom podobně, jako kdysi ty.  Jinak děkuju za názory

Není tady

 

#11 3. 9. 2008 8:31

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Trpím

Měla jsem to ve škole stejný hmm
Nezapadla jsem tam.
V 17ti jsem byla ještě panna, nekouřila, nechodila na diskoteky...říkaly mi Spadla z oblakou" vissla
Vydž, je to "jen " škola.
Já jsem si našla přátelé mimo školu.
Rada na to asi není, já jsem se snažila jen "neprovokovat" a "nedráždit " .
Násilné pokusy o "zapadnutí", přijmutí do kolektivu dopadaly vždy hrožně, takže jsem to zabalila.
No, a školu jsem taky dodělala.
Dokonce mě pozvaly i na závěrečný mejdan ! ( Ikdyž tam mi jedna dobrá duše řekla, že se za mě musela přimlouvat, že mě tam nechtěly sadbig_smile.
Nutno dodat, že jsme byly ve třídě samý holky a jeden kluk wink


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#12 3. 9. 2008 17:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trpím

Ja som mala krutú strednú školu, bola som dos "mimoň". Mala som ale aspoň pár poodbne naladneých kamošiek a ďalšie som hžadala na krúžkoch a akciách mimoškolských. Na výške sa to prudko zlepšilo a už nikdy to nebolo zlé...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13 9. 9. 2008 0:06

Leri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: střední Morava
Registrovaný: 16. 4. 2008
Příspěvky: 1011

Re: Trpím

Hmmm, po 2 dnech ve škole ... Já myslím, že se to poddá za nějakou dobu. Nepropadej zoufalství. Chovej se přirozeně a přátelsky, to se nějak vyvrbí, uvidíš.
Já jsem taky zrovna nebyla kolektivní typ, vždycky na škole jsem měla 1 kamarádku, se kterou jsem to táhla, to mi stačilo, do kolektivu jsem úplně nezapadla.
Držím pěsti, ale hlavně to tak neprožívej!


Co mě nezabije, to mě posílí.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů