Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 1. 9. 2008 15:22

Květinka
♥♥-----
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 93

vrátit zpět

Nevím zda to patří do této rubriky.  Někdy už nevím jak dál.  Už před narozením holčičky jsme se hádali. Teď je to ještě horší, připadá mi že mi dělá naschvály ale nedělá. Je takový. Chová se jak dítě a přitom je otec. Je vychováván tak že matka dělala doma vše. A já byla vychovávana tak abych se o sebe postarala sama.
Například jsme byli venku s malou v kočárku.  Řekla jsem mu a ji dá napapat a já zatím zavolám bráchovi protože byl nemocný. Řek že si ji z kočárku vytáhne a co se nestalo odřel ji nožky o zábranu co má před sebou. Bobek plakala a já opět normálním hlasem mu to vyčítala. Mám strach ho nechat s ní samotnou hlavně doma. A jeho rodiče by byli nejradši kdyby ji mohli vychovávat oni. Aby manželovi pomohli a on se nemusel o nic starat. Když to tak píšu tak napíšu i další věc, nemám ráda už ani jeho doteky a polibky také ne. Myslíte že se to zpraví a pokud jo jak to mu mám napomoci. Děkuju předem za rady

Není tady

 

#2 2. 9. 2008 11:36

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: vrátit zpět

Milá Květinko, ty chceš mít Muže a vzala sis asi CHlapce a to tě teď na něm irituje, vadí a promítá se to i do milostného života... Budiž ti útěchou, ža takových chlápků je většina, hodně z nás s tím "bojovala a bojuje"... smile Holt milenecká láska je vtahu a nastupuje láska manželská a tu si musí každý časem osvojit... Chce to mnohdy trpělivost. Tvůj muž jistě není zlý, jen se musí manželem a otcem učit... Všechno se dá spravit, chce to čas a v klidu si promluvit, ne jen peskovat... Vzpomínám jak můj muž na začátku manželství neuměl nic, obrazy jsem si věšela na zeď sama atd, ale je pravda, že když jsem byla nemocná, čaj mi uvařil a snažil se, jak uměl... a teď po 20ti letech sám postavil pěknou chatu, kde maká a já se "válím" big_smile
Ale vážně, přeju Ti, vám oběma, mnoho trpělivosti s druhým a hodně lásky, už jen kvůli holčičce.

Není tady

 

#3 3. 9. 2008 13:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40013

Re: vrátit zpět

Je aký je, dospelého človeka je ažké prerobi. Ale ako píšeš, nerobí ti to naschvál, on PROSTE JE TAKÝ. A to, že nevie s malou - daj mu šancu, on sa naučí. Švagriná vyvádzala, keď sa raz neterka hrala s bratovým opaskom a prepichla si jazyk tým ostrým hrotom v spone, ale odvtedy sa zmierila s tým, že ocko je hlavne na bláznenie a hranie a rozmaznávanie(malá ho zbožňuje) a ona musí by tá prísnejšia. Malá ich má rada a potrebuje obidvoch. Bracho trochu dospel a švagriná sa hodne zmierila. Majú síce taliansky, ale ešte stále vyrovnaný partnerský vzah.


Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů