Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#901 18. 9. 2008 12:22

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Skoukla jsem fotky a hlasim, ze to teda byla mega akce. Deticky krasne, mamky taky (teda ty, co byly videt smile ) Prostredi jako stvorene pro deti, mozna skoda, ze se nejel ten prvni termin, kvuli pocasi, ale to nikdo nemohl vedet, ze zima prijde hupem.

Dusicka je sikulka, ze dokazala tak paradne zorganizovat velkou akci. godlike

K tem darkum - zatim jsem nenatrefila na nic zvlastniho, takze predbezne drevena vlackodraha a GeoBaby -

http://lego.stavebnice-hracky.cz/geomag … p-591.html

Není tady

 

#902 18. 9. 2008 12:55

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Ali, ona má ale teplotu často bez odečtu i 38,4 roll takže 37,9, že ?? roll
To je dost.....
Prý to může souviset s tou imunitou, na kterou jí teď dala ten Rybomunil bo jak se to píše.
Nemá v tělě zánět, krvinky v pořádku, prý má krevní obraz lepší než nás malej Honza dumbom
Tak to tu teplotu asi fakt dělají ty protilátky. Je ale fakt, že ty teploty přetrvávají po Priorixu, před tím byl na chvilku klid. nemůže to nějak souviset ?? Asi ne, když už je to měsíc, že ?? že by jí jako to očkování nějak nabouralo imunitu ??


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#903 18. 9. 2008 13:19

Dášenka13
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česká Lípa
Registrovaný: 9. 8. 2006
Příspěvky: 4204
Web

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Luci, co Anetka??? hjartahjarta


http://lb4f.lilypie.com/CJVPp1.png
http://dasenka13.rajce.idnes.cz/
3 roky: 17kg a 104 cm:)

Není tady

 

#904 18. 9. 2008 13:20

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Pinky - A jinak je Adélka v pohodě? Chová se jako nemocná?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#905 18. 9. 2008 13:22

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Nechová, právě že je normální. Jí, spí, zlobí.... prostě normálka.
Akorát teď má děsnou rýmu, tak bude asi portivnější, ale teplotu nemá, ta vyleze až večer butter


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#906 18. 9. 2008 13:24

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Jannis dík za tip na dárek. tummenupp hjarta Skluzavka, že mě to hned nanapadlo, malá se strašně ráda klouže.
Koupíme nějakou se skluzem okolo metru, ať ji narvem i do novýho pokojíku a až bude teplo, šoupnem ji i k bazénu nebo k písku stolt
Chtěli jsme nějaký výrazný dárek pod stromeček, jako aby se tam vyjímal...tak to je přesně ono tummenupp


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#907 18. 9. 2008 14:45

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

No jo, skluzavka je fajn, ale do baraku se zahradou - kdyz prekazi uvnitr, sup s ni ven smile Ja bych skluzavkou zaplacla pul pokoje dumbom dumbom a to nechci. Ale darek je to hezky, pod stromeckem urco vynikne.

Není tady

 

#908 18. 9. 2008 16:55

Janis
♥♥♥♥♥--
Místo: Zlín
Registrovaný: 1. 6. 2007
Příspěvky: 522

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Sillwi,nám se pokojíček pomalu ale jistě mění v hernu. Nebude tam místo pro nic jiného než hračky. Spí s náma a tak do 15 asi i bude lol . Bydlíme v paneláku,zahradu nemáme,ale máme sklon kupovat megadárky ať se vyblbne. Na narozky dostala  http://www.mimishop.cz/zlatarybka/detai … amp;sel=cs   a ten je fakt přes jednu celou stranu pokoje,ale nezoufám,zbývají ještě 3 strany a 2 rohy.Tak v jednom bude skluzavka  tummenupp Na příští rok je vymyšlená trampolína s bočníma zábranama ať z toho nevypadne. Jo a včera Míša dotáhl od kolegy z práce tříkolu na motorek. Taky zabere kus chodby. Asi otevřu hlídání dětí,u nás by se vyblbli....

Není tady

 

#909 18. 9. 2008 17:16

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Ten stan s tunelem je taky tummenupp nápad.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#910 18. 9. 2008 19:27

Tinuška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 4525
Web

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

ahoj kocky hjarta

Honzik ma rymu a teplotu kolem 37C, ja peru a peru - ze se na to nevyse.u...nejak se mi to tu nakupilo, plus co jsme privezli styrka

Pinky, to je dobre, ze krev je ok, urco se hodi brzy do cajku i co se rymy tyce hjarta
Janis, dobrej napad s otevrenim materskeho centra - nicmene, po zkusenosti z Pekla....no ne ze by decka zlobily, ale nejsem sebevrah vissla
Vendulko, nebo hlaska: "Verunko, nedavej si ten sroubovak do oka" lol

Diky za tipy na darky, sama jeste nevim, nejak mi porad nedotyka, ze Vanoce tu budou opet cobydup....kazdopadne budem ale koukat po necem ne zas az tak prostorove vyraznem....uz tam jsou dve skrine, stan, komoda, motorku, nakladak, bednu hracek,....no proste haldu a to tam stale nejni jeho postylka va - no a do patnacti jako u Jannisu to fakt s Jenickem v loznici nepotahnem fuckyou
Fotky krasne, nektere jsem si i stahla - bez dovoleni gloria ... i tak dekuji vissla

Na WEB jsem dala fotky z nasi Pekelne akce stolt - tak treba juknete wink


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/S8MU.jpghttp://lb4f.lilypie.com/S8MUp2.png
3 roky a 4 mesice - 106cm, 16,5kg wink
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/UC8C.jpghttp://lb2f.lilypie.com/UC8Cp2.png
1 rok - 77cm a 9,25kg wink

Není tady

 

#911 18. 9. 2008 19:32

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7817
Web

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Tímto všechny letní maminky + dítka děkují DUŠIČCE za skvělé dny v Pekle, organizaci a hojnou účast,
užily jsme si to !!! storstark 

a zároveň přejeme všem marodům brzké uzdravení

http://img3.rajce.idnes.cz/d3/1/1145/1145648_c950fdc25451adcb9b6772e562812008/images/2leto.jpg

Upravil(a) Andri (18. 9. 2008 20:16)

Není tady

 

#912 18. 9. 2008 20:20

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Andri děkuju. hjarta


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#913 18. 9. 2008 20:20

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

No nic jdu k růžofce žehlit. Nějak se mi to tu nahromadilo dumbom


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#914 18. 9. 2008 20:24

Janis
♥♥♥♥♥--
Místo: Zlín
Registrovaný: 1. 6. 2007
Příspěvky: 522

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Ááááá,Ordinace začala - je tady mrtvo....
Tinuš- Adula do 15-ti a za rok máme v plánu plodit další a to bude na dalších 15 let. Takže manža už teď špekuluje,kde nechá vyrobit postel přes celý pokoj,aby jsme se vlezli lol  Ještě že Lerry spí u nohou a necpe se taky na zlavce.

Není tady

 

#915 18. 9. 2008 20:26

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Janis - kluky mám o tři roky. No a prostě mladší kluk se mnou spal od roka na letišti a pak jsem si tam nastěhovala i staršího, aby mi tu nebylo líto a mario skončil v pokojíku na válendách (a docela dobrý, měli jsme soukromí) jen já jsem pořád poletovala od jednoho k druhýmu. V pokojíku začali kluci spát až ve 4 a 7 letech.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#916 18. 9. 2008 21:10

vendulak
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 11. 2006
Příspěvky: 1693

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Tinusko, fotky jsou supr! Myslis, ze bys mi taky mohla ty s Agus poslat na mail? Nejaky normos rozliseni? dikes smile


http://www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/141094.birthday.png

http://lbdf.lilypie.com/AQxup2.png

Není tady

 

#917 18. 9. 2008 21:16

DVlasta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 10. 2007
Příspěvky: 1021

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Hezký večer...
Vy už řešíte dárky?No,asi bych měla začít taky....
Dnes byla malá celkem hodná,tak zatím to musím dumbom BYly jsem na obědě,pak s kamarádkou a její malou v kavárně s dětským koutkem....A já teď veřer zašla cvičit...JSem celá polámaná...
Fotky skouknu za chvíli,ale co jsem zatím viděla,tak jste se měly skvěle...
MArůdkům posíláme pussa


http://lilypie.com/pic/090330/RnHU.jpghttp://b3.lilypie.com/DS3Gp2/.png
1 rok :9200 g,76 cm
1,5 roku : 11,2kg,81 cm

Není tady

 

#918 18. 9. 2008 21:29

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Dušičko, taky ještě posíláme poděkování za Peklo pussa A za prima pokec na procházce...

Sári - já ani nevěděla, že s Johankou v Pekle jsi va Škoda že jsem tak trochu nekontaktní stydlín, ráda bych tě byla poznala... hmm kapitulation

Není tady

 

#919 18. 9. 2008 21:33

Sára11
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 7. 2006
Příspěvky: 2422

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Gabrielle napsal(a):

Dušičko, taky ještě posíláme poděkování za Peklo pussa A za prima pokec na procházce...

Sári - já ani nevěděla, že s Johankou v Pekle jsi va Škoda že jsem tak trochu nekontaktní stydlín, ráda bych tě byla poznala... hmm kapitulation

Tak to je mazec lol to ja tu vasi kocku poznala hnedle smile ale proste jsme tam tak okolo sebe vsechny chodily a zadna neudelala ten prvni krok dumbom Tak vas holky Kladenacky zvu na kafe storstark kdy mate cas?? Joha ma teda ted rymu, ale pristi tyden, co?? smile


http://ticker.7910.org/an1cz_LVM001110MDAwMDEyanwwOTg3NzhwYXxKb2hhbmE.gif
http://www.ticker.7910.org/as1cHjGVM0V1110NTAwNzRqfDAwOTc2NWR8SnVzdP1uYQ.gif

Není tady

 

#920 18. 9. 2008 21:42

Tinuška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 4525
Web

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Wendy, uz jsem to poslala, covece, ale moc dobrejch jsem tam nenasla hmm - Agus se ke mne tocila nejak zady hmm
Vlasti, to je dobre, ze byla dneska mala v pohode...k tem zachvatum: taky bych byla vydesena...nic jineho, nez uz tu psala Pinky me nenapada, takze bohuzel neporadim, jen drzim palce, at uz se to neopakuje - nebo opravdu jen minimalne v co nejslabsim odvaru pussa


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/S8MU.jpghttp://lb4f.lilypie.com/S8MUp2.png
3 roky a 4 mesice - 106cm, 16,5kg wink
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/UC8C.jpghttp://lb2f.lilypie.com/UC8Cp2.png
1 rok - 77cm a 9,25kg wink

Není tady

 

#921 18. 9. 2008 21:44

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Jej, příští týden budu nejspíš celý v práci, ale ten další by to šlo. To máme čas - teda v pondělí odpo jdem na kyčle, v úterý odpo k dokotrce a ve středu v  poledne na plavčo. Ale to jsou jen max. dvouhodinový záležitosti, klidně to nějak spojíme s kafem smile

Není tady

 

#922 18. 9. 2008 21:46

Sára11
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 7. 2006
Příspěvky: 2422

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Gabrielle napsal(a):

Jej, příští týden budu nejspíš celý v práci, ale ten další by to šlo. To máme čas - teda v pondělí odpo jdem na kyčle, v úterý odpo k dokotrce a ve středu v  poledne na plavčo. Ale to jsou jen max. dvouhodinový záležitosti, klidně to nějak spojíme s kafem smile

OK, tak se jeste domluvime. ja bych od rijna taky mela jit pracovat, tak nevim jak to presne bude. to zjistim pristi tyden a pak se ozvu co jak smile


http://ticker.7910.org/an1cz_LVM001110MDAwMDEyanwwOTg3NzhwYXxKb2hhbmE.gif
http://www.ticker.7910.org/as1cHjGVM0V1110NTAwNzRqfDAwOTc2NWR8SnVzdP1uYQ.gif

Není tady

 

#923 18. 9. 2008 21:48

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

príma smile budeme se těšit! wink

Není tady

 

#924 18. 9. 2008 21:58

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Hlásím vyžehleno
Sáro,Gábi - vy jste ale trubičky dumbom gloria
Tinuško - to je fajn,že už ti je líp. A Jeníkovi posílám pusu na uzdravení.
Luluc - tak co, jak Anetka? Myslím na vás. hjarta


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#925 18. 9. 2008 22:00

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Duší, viď? Já jsem si nepročetla ten seznam, cos sem dávala a vůbec mi to nenapadlo, když jsem slyšela mezi dětmi volat nějakou maminku na Johanku...

No prostě mozkový buňky jdou do čůs....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů