Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#51 31. 8. 2008 19:52

luluc
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Most
Registrovaný: 11. 7. 2006
Příspěvky: 3530
Web

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

jinak mě je stále tak nějak fšelijak, ale mnohem lépe než včera..... děkuji za optání.


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/rsAq.jpghttp://lb4f.lilypie.com/rsAqp1.png   3620g/51cm
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/CLy5.jpghttp://lb2f.lilypie.com/CLy5p1.png  4650g/56cm

Není tady

 

#52 31. 8. 2008 19:54

Haňule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 3874

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Ahoj holky,tak mam doma konecne opraveny notebook,tak snad se sem uz ted za  vami dostanu vic

Moc jsem toho zatim nedocetla a asi to ani nestihnu, ale kazdopadne Dusicka mi neutekla, Dusi, je mi to lito za tebe, musis byt z toho tvyho chlapa fakt na prasky,jen doufam, ze ti ty prachy da a budes si moct v pekle od vseho odpocinout


http://lilypie.com/pic/090314/hTx6.jpghttp://b3.lilypie.com/OclOp1/.png
24. mesic:  11,2 kg  88 cm, 27.mesic 12 kg  93 cm
http://lilypie.com/pic/2009/11/23/ltiW.jpghttp://lb1f.lilypie.com/J484p1.png

Není tady

 

#53 31. 8. 2008 19:55

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

ahoj Hanul,
tak snad už budeš chodit mezi nás častěji hjarta


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#54 31. 8. 2008 20:19

vendulak
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 11. 2006
Příspěvky: 1693

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Tinusko - k tomu nasemu stehovani, vidim to pres vanoce, ale jisty neni nic, zalezi na tom, jak vyschne barak, aby mohli polozit podlahy.
Dusicko - postylku nepotrebujeme, mame vlastni.


http://www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/141094.birthday.png

http://lbdf.lilypie.com/AQxup2.png

Není tady

 

#55 31. 8. 2008 20:33

Jaňule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 3. 2006
Příspěvky: 1299
Web

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

ahoj..teda Duši toho tvýho chlapa opravdu občas nechápu..myslíme na vás ať je jen líp..sama vím jak je to vyčerpávající  žít s do určité míry sobeckým člověkem
        marodům posíláme uzdravovací pusinu

včera jsme byli na zaměstnanecké párty takže bylo odpoledne bez raracha ten byl u babičky a zvládal to na jedničku
a do pekla kolo taky nebereme nemám držík na zahrádku ale terén na projíždky je to tam super a Duši prosíme taky postýlku

Není tady

 

#56 31. 8. 2008 20:41

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Holky - píšu si postýlky stolt
Normálně pořád musím přemýšlet, že Markétka po 18 hodině takhle odpadla. Sama si lehala u našich na zahradě na deku a hrabala si jí pod sebe, a fakt to vypadalo že chce spát. A ona i když je unavená, neumí sama zavřít oči. Jestli jí zmohlo to počasí a nebo ty její 45minutovky poo.
Ted jsem dodělala klukům večeři - chleba ve vajíčku a zítra nám nastane škola. D. ještě ne, ten jde v úterý na kontrolu po angině.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#57 31. 8. 2008 20:44

Evice
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Západ
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 3035

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Dobrý večer,

V SOOSu hezký. Smrdělo to tam jako v pekle. lol Síra a železo. Malou jsem musela odpoledne budit, abychom vůbec někam vyjeli. sova
Stihla jsem ji na nočník. Poprvé. dumbom Jinak prostě ani ránu. Plenu měla suchou.

Do Pekla kolo neberu, ani žádné nosítko nemám. Jenom golfky. stolt Jo, a postýlku máme svoji.
Jenom se mi ztratil ten mail, Dusi, tak kdybys mi to ještě jednou přeposlala.

Není tady

 

#58 31. 8. 2008 20:50

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Evi - máš to tam


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#59 31. 8. 2008 20:52

Evice
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Západ
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 3035

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Děkuju hjarta A dobrou noc.

Není tady

 

#60 31. 8. 2008 20:54

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Čauky, tak se taky hlásím tongue
Aduš už je od včera bez teploty, dneska si ji vzal dopoledne supermario s skurtskurt na motokros na fechtl cup big_smile, tak prý byla hodná !!
A to je co říct, po tom propruděným týdnu dumbom
Já jsem si aspoň pouklízela, navařeno jsem měla od soboty, to vepřo knedlo zelo a já, pááč normální knedlík moc nemusím, udělala jsem si ten dobrej tupperwerovej v mikrovlnce stolt

Duší, tak to je paráda, že to takhle vyšlo...... ať už to supermario radši zaplatí, ať je to posychrovaný a už nemůže cuknout gloria

Evi, holky mají pravdu, Alex je fakt krásná..... vždycky jsem myslela, že je podobná tobě, ale cos proflákla mária, tak vidím, že je celej taťka stolt A když tak ráda cestuješ po vlastech českých...tak to někdy smýkněte i k nám  na Moravu tillfreds

Vítám Vlastu a Haňulu hjarta Teď už bude normální neprázdninovej provoz, tak to tady třeba nebude tak váznout vissla

Luluc, tak ať je brzy líp a jsi úplně fit...... hjarta Zvracení a ještě průjem...to jsou nejhorší varianty nemocí roll

Tinuško, ahojky ..... škoda že do Pekla nejedu, taky bych jela bez kola gloria Tak bysme spolu mohly chlastat reta

Upravil(a) Pinky (31. 8. 2008 20:55)


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#61 31. 8. 2008 21:04

vendulak
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 11. 2006
Příspěvky: 1693

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Pinky - kdo rika, ze ty, co jezdej na kole, nechlastaj? big_smile my jsme v prvni lize, o to zadna big_smile


http://www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/141094.birthday.png

http://lbdf.lilypie.com/AQxup2.png

Není tady

 

#62 31. 8. 2008 21:05

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Hm, tak to možná taky změníme téma z postýlek na chlast?
Co máte rádi?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#63 31. 8. 2008 21:06

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

ahoj Pinky
tak to je fajn, že je Aduš ok. Myslela jsem na vás hjarta


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#64 31. 8. 2008 21:14

Sára11
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 7. 2006
Příspěvky: 2422

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

pekny vecir a berete piti s sebou?? budeme vysedavat na mistnim baaaru,  ne?? tongue

Dusi, svatba byla kamaradova..... ja se svoji asi nedockam a asi mi to ani nevadi tongue po vete meho Maria, ze to vypada, ze se snad fakt berou z lasky roll ze to neni mozny..... by me nabidka k snatku velmi prekvapila fuckyou


http://ticker.7910.org/an1cz_LVM001110MDAwMDEyanwwOTg3NzhwYXxKb2hhbmE.gif
http://www.ticker.7910.org/as1cHjGVM0V1110NTAwNzRqfDAwOTc2NWR8SnVzdP1uYQ.gif

Není tady

 

#65 31. 8. 2008 21:17

Sára11
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 7. 2006
Příspěvky: 2422

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Dusi, my zatim postylku taky nechceme. sice svou nemame, ale asi ji koupim, at si ji porad nepujcuju. hlavne nase hlavni pujcovny jedou s nama, tak to tentokrat asi neklapne tongue (tinusko a vendy vase postylky jsou stejne nejlepsi kapitulation) tak ja jdu zase na vino, mejte se


http://ticker.7910.org/an1cz_LVM001110MDAwMDEyanwwOTg3NzhwYXxKb2hhbmE.gif
http://www.ticker.7910.org/as1cHjGVM0V1110NTAwNzRqfDAwOTc2NWR8SnVzdP1uYQ.gif

Není tady

 

#66 31. 8. 2008 21:20

vendulak
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 11. 2006
Příspěvky: 1693

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Dusi, s tim chlastem - ja piju vinecko, a to snad na baaru bude dostatek. Ale jednu lahvinku asi s sebou vezmu, co kdyby big_smile


http://www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/141094.birthday.png

http://lbdf.lilypie.com/AQxup2.png

Není tady

 

#67 31. 8. 2008 22:44

Tinuška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 4525
Web

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

No ja jsem vinar, pivar, podle nalady, spolecnosti a chuti....takze barbarE v Pekle, tres se lol
Pinky, skoda skoda, s Tebou bych si zrovna strnkla hodne rada a s velkou chuti hjarta

jinak drahe Peklenice s tema kolama jste me potesily, ze tam nebudu bez nej total outsider vissla

kluci uz chrupaj, tak jdu asi taky, tady ani noha, asi mate lepsi program...tak dobrou noc hjarta


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/S8MU.jpghttp://lb4f.lilypie.com/S8MUp2.png
3 roky a 4 mesice - 106cm, 16,5kg wink
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/UC8C.jpghttp://lb2f.lilypie.com/UC8Cp2.png
1 rok - 77cm a 9,25kg wink

Není tady

 

#68 1. 9. 2008 8:10

Tinuška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 4525
Web

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Dobre ranko mysky hjarta

tak vcera posledni a dneska prvni, to nevim, jestli se mi kdy povedlo.... va
navzdory predpovedi tu sviti slunko a vypada to na dalsi nadherny den  tummenupp
za chvili prijde mamina, ma po sluzbe, coz znamena spolecny den a pohodu big_smile


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/S8MU.jpghttp://lb4f.lilypie.com/S8MUp2.png
3 roky a 4 mesice - 106cm, 16,5kg wink
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/UC8C.jpghttp://lb2f.lilypie.com/UC8Cp2.png
1 rok - 77cm a 9,25kg wink

Není tady

 

#69 1. 9. 2008 8:13

Haňule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 3874

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Dobre ranko, tak to nase male zvire se zase celou noc budilo, uz fakt nevim co s ni, byla tak nadherne naucena, ze sama usinala a spala celou noc a ted je to tak mesic, co se to uplne poondilo, ach jo, kdyz ja uz na to ted nemam nejak nerviky, ucit ji spat tou metodou, ze nechem vyrvat a jen tam po urcitych minutach chodit a uz ani neni sama v pokojiku, jak byla, protoze dama minuly tyden prelezla zahadnym zpusobem postylku a bouchla sebou o zem sad...co vy a usinani a spani v noci, ja vim, ze to tu  urcite probirala nedavno, ale jak jsem nemela pocitac, tak nevim


http://lilypie.com/pic/090314/hTx6.jpghttp://b3.lilypie.com/OclOp1/.png
24. mesic:  11,2 kg  88 cm, 27.mesic 12 kg  93 cm
http://lilypie.com/pic/2009/11/23/ltiW.jpghttp://lb1f.lilypie.com/J484p1.png

Není tady

 

#70 1. 9. 2008 8:27

Tinuška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 4525
Web

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

smankote Hanul, tak hlavne, ze se maly nic nestalo!!! No Honzik spi s nami v loznici ve sve postylce, dopolko do ni leze sam, bo uz toho ma plny brejle a vecer mu nasvitim takovy ty hvezdicky a on se na ne kouka a je spokojeny - tuk,tuk,tuk


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/S8MU.jpghttp://lb4f.lilypie.com/S8MUp2.png
3 roky a 4 mesice - 106cm, 16,5kg wink
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/UC8C.jpghttp://lb2f.lilypie.com/UC8Cp2.png
1 rok - 77cm a 9,25kg wink

Není tady

 

#71 1. 9. 2008 10:49

luluc
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Most
Registrovaný: 11. 7. 2006
Příspěvky: 3530
Web

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Ahojky smile

Je tu mamka, hrajou si s Any v pokojíku, tak jsem si na chvíli vlezla k počítači wink

Volal mi z práce manžel, že mu je zle, bolí ho žaludek a tak je asi další oběť virozy v naší rodině...

Hani, ahojky smile Ty jo, tak vy už jste měli taky pád z postýlky neutral To jsou raraši dumbom Hlavně, že se nic nestalo a je malá dobrá hjarta

Jinak k Peklu : já si taky dám ráda vínko, spíš tedy bílé wink A jako odpolední osvěžující procházkový drink je pro mě jednička pivo s colou big_smile Fakt mňamka smile

jinak je u nás taky krásně, až se Any vyspinká, půjdeme ven. Ráno už jsme byli, šli jsme se podívat na neteř prvňáčka, jak jí to sluší s kornoutem. Vstávali jsme totiž v 5.15, takže jsme v půl osmé už byli před školou dumbom


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/rsAq.jpghttp://lb4f.lilypie.com/rsAqp1.png   3620g/51cm
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/CLy5.jpghttp://lb2f.lilypie.com/CLy5p1.png  4650g/56cm

Není tady

 

#72 1. 9. 2008 12:23

vendulak
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 11. 2006
Příspěvky: 1693

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Luluc - pivo s kolou, to zni priserne big_smile ale rada ochutnam! ja kdyz uz, tak pivko se spritem smile


http://www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/141094.birthday.png

http://lbdf.lilypie.com/AQxup2.png

Není tady

 

#73 1. 9. 2008 12:29

luluc
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Most
Registrovaný: 11. 7. 2006
Příspěvky: 3530
Web

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

Vendul, manžovi z toho taky vždy naskakuje husina lol, ale mě to moooc chutná smile Se spritem je pivo prý taky dobrý wink


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/rsAq.jpghttp://lb4f.lilypie.com/rsAqp1.png   3620g/51cm
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/CLy5.jpghttp://lb2f.lilypie.com/CLy5p1.png  4650g/56cm

Není tady

 

#74 1. 9. 2008 12:32

Sára11
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 7. 2006
Příspěvky: 2422

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

ahoojky, u nas je neco ve vzduchu. Vstavaly jsme o pul devaty a ted Joha uz zase chrni va no uvidime, snad ji neporazi nejaky bacil styrka

Pridala jsem na stranky fotky ze srazu v Dolankach - nejaky jsou vypujceny od Dasi a Svedky, takze se nelekejte.Skoda, ze jsme nezvladli deti nejak naaranzovat a vyfotit dohromady. Mohli jsme pak udelat rubriku "najdi pet rozdilu" s fotkama z loňska.

Mejte se , jdu dodelat obed. a trosku pouklidit


http://ticker.7910.org/an1cz_LVM001110MDAwMDEyanwwOTg3NzhwYXxKb2hhbmE.gif
http://www.ticker.7910.org/as1cHjGVM0V1110NTAwNzRqfDAwOTc2NWR8SnVzdP1uYQ.gif

Není tady

 

#75 1. 9. 2008 12:34

Sára11
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 7. 2006
Příspěvky: 2422

Re: CHAT:Batolátka jara 2007 - XX.

luluc napsal(a):

Vendul, manžovi z toho taky vždy naskakuje husina lol, ale mě to moooc chutná smile Se spritem je pivo prý taky dobrý wink

Luci, tady z tech kombinaci se mi delalo nevolno v Nemecku, kde to mel v hospode na stole kazdej druhej usch ale proti gustu..... ja radsi zustanu u cervenyho


http://ticker.7910.org/an1cz_LVM001110MDAwMDEyanwwOTg3NzhwYXxKb2hhbmE.gif
http://www.ticker.7910.org/as1cHjGVM0V1110NTAwNzRqfDAwOTc2NWR8SnVzdP1uYQ.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů