|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahoj holky,tak mam doma konecne opraveny notebook,tak snad se sem uz ted za vami dostanu vic
Moc jsem toho zatim nedocetla a asi to ani nestihnu, ale kazdopadne Dusicka mi neutekla, Dusi, je mi to lito za tebe, musis byt z toho tvyho chlapa fakt na prasky,jen doufam, ze ti ty prachy da a budes si moct v pekle od vseho odpocinout
Není tady
ahoj Hanul,
tak snad už budeš chodit mezi nás častěji 
Není tady
Tinusko - k tomu nasemu stehovani, vidim to pres vanoce, ale jisty neni nic, zalezi na tom, jak vyschne barak, aby mohli polozit podlahy.
Dusicko - postylku nepotrebujeme, mame vlastni.
Není tady
ahoj..teda Duši toho tvýho chlapa opravdu občas nechápu..myslíme na vás ať je jen líp..sama vím jak je to vyčerpávající žít s do určité míry sobeckým člověkem
marodům posíláme uzdravovací pusinu
včera jsme byli na zaměstnanecké párty takže bylo odpoledne bez raracha ten byl u babičky a zvládal to na jedničku
a do pekla kolo taky nebereme nemám držík na zahrádku ale terén na projíždky je to tam super a Duši prosíme taky postýlku
Není tady
Holky - píšu si postýlky 
Normálně pořád musím přemýšlet, že Markétka po 18 hodině takhle odpadla. Sama si lehala u našich na zahradě na deku a hrabala si jí pod sebe, a fakt to vypadalo že chce spát. A ona i když je unavená, neumí sama zavřít oči. Jestli jí zmohlo to počasí a nebo ty její 45minutovky poo.
Ted jsem dodělala klukům večeři - chleba ve vajíčku a zítra nám nastane škola. D. ještě ne, ten jde v úterý na kontrolu po angině.
Není tady
Dobrý večer,
V SOOSu hezký. Smrdělo to tam jako v pekle.
Síra a železo. Malou jsem musela odpoledne budit, abychom vůbec někam vyjeli. 
Stihla jsem ji na nočník. Poprvé.
Jinak prostě ani ránu. Plenu měla suchou.
Do Pekla kolo neberu, ani žádné nosítko nemám. Jenom golfky.
Jo, a postýlku máme svoji.
Jenom se mi ztratil ten mail, Dusi, tak kdybys mi to ještě jednou přeposlala.
Není tady
Evi - máš to tam
Není tady
Děkuju
A dobrou noc.
Není tady

Čauky, tak se taky hlásím 
Aduš už je od včera bez teploty, dneska si ji vzal dopoledne
s 
na motokros na fechtl cup
, tak prý byla hodná !!
A to je co říct, po tom propruděným týdnu 
Já jsem si aspoň pouklízela, navařeno jsem měla od soboty, to vepřo knedlo zelo a já, pááč normální knedlík moc nemusím, udělala jsem si ten dobrej tupperwerovej v mikrovlnce 
Duší, tak to je paráda, že to takhle vyšlo...... ať už to
radši zaplatí, ať je to posychrovaný a už nemůže cuknout 
Evi, holky mají pravdu, Alex je fakt krásná..... vždycky jsem myslela, že je podobná tobě, ale cos proflákla mária, tak vidím, že je celej taťka
A když tak ráda cestuješ po vlastech českých...tak to někdy smýkněte i k nám na Moravu 
Vítám Vlastu a Haňulu
Teď už bude normální neprázdninovej provoz, tak to tady třeba nebude tak váznout 
Luluc, tak ať je brzy líp a jsi úplně fit......
Zvracení a ještě průjem...to jsou nejhorší varianty nemocí 
Tinuško, ahojky ..... škoda že do Pekla nejedu, taky bych jela bez kola
Tak bysme spolu mohly chlastat 
Upravil(a) Pinky (31. 8. 2008 20:55)
Není tady
Pinky - kdo rika, ze ty, co jezdej na kole, nechlastaj?
my jsme v prvni lize, o to zadna 
Není tady
Hm, tak to možná taky změníme téma z postýlek na chlast?
Co máte rádi?
Není tady
ahoj Pinky
tak to je fajn, že je Aduš ok. Myslela jsem na vás 
Není tady

pekny vecir a berete piti s sebou?? budeme vysedavat na mistnim baaaru, ne??
Dusi, svatba byla kamaradova..... ja se svoji asi nedockam a asi mi to ani nevadi
po vete meho Maria, ze to vypada, ze se snad fakt berou z lasky
ze to neni mozny..... by me nabidka k snatku velmi prekvapila 
Není tady

Dusi, my zatim postylku taky nechceme. sice svou nemame, ale asi ji koupim, at si ji porad nepujcuju. hlavne nase hlavni pujcovny jedou s nama, tak to tentokrat asi neklapne
(tinusko a vendy vase postylky jsou stejne nejlepsi
) tak ja jdu zase na vino, mejte se
Není tady
Dusi, s tim chlastem - ja piju vinecko, a to snad na baaru bude dostatek. Ale jednu lahvinku asi s sebou vezmu, co kdyby 
Není tady
No ja jsem vinar, pivar, podle nalady, spolecnosti a chuti....takze barbarE v Pekle, tres se
Pinky, skoda skoda, s Tebou bych si zrovna strnkla hodne rada a s velkou chuti
jinak drahe Peklenice s tema kolama jste me potesily, ze tam nebudu bez nej total outsider 
kluci uz chrupaj, tak jdu asi taky, tady ani noha, asi mate lepsi program...tak dobrou noc 
Není tady
Dobre ranko mysky 
tak vcera posledni a dneska prvni, to nevim, jestli se mi kdy povedlo.... 
navzdory predpovedi tu sviti slunko a vypada to na dalsi nadherny den 
za chvili prijde mamina, ma po sluzbe, coz znamena spolecny den a pohodu 
Není tady
Dobre ranko, tak to nase male zvire se zase celou noc budilo, uz fakt nevim co s ni, byla tak nadherne naucena, ze sama usinala a spala celou noc a ted je to tak mesic, co se to uplne poondilo, ach jo, kdyz ja uz na to ted nemam nejak nerviky, ucit ji spat tou metodou, ze nechem vyrvat a jen tam po urcitych minutach chodit a uz ani neni sama v pokojiku, jak byla, protoze dama minuly tyden prelezla zahadnym zpusobem postylku a bouchla sebou o zem
...co vy a usinani a spani v noci, ja vim, ze to tu urcite probirala nedavno, ale jak jsem nemela pocitac, tak nevim
Není tady
smankote Hanul, tak hlavne, ze se maly nic nestalo!!! No Honzik spi s nami v loznici ve sve postylce, dopolko do ni leze sam, bo uz toho ma plny brejle a vecer mu nasvitim takovy ty hvezdicky a on se na ne kouka a je spokojeny - tuk,tuk,tuk
Není tady
Ahojky 
Je tu mamka, hrajou si s Any v pokojíku, tak jsem si na chvíli vlezla k počítači 
Volal mi z práce manžel, že mu je zle, bolí ho žaludek a tak je asi další oběť virozy v naší rodině...
Hani, ahojky
Ty jo, tak vy už jste měli taky pád z postýlky
To jsou raraši
Hlavně, že se nic nestalo a je malá dobrá 
Jinak k Peklu : já si taky dám ráda vínko, spíš tedy bílé
A jako odpolední osvěžující procházkový drink je pro mě jednička pivo s colou
Fakt mňamka 
jinak je u nás taky krásně, až se Any vyspinká, půjdeme ven. Ráno už jsme byli, šli jsme se podívat na neteř prvňáčka, jak jí to sluší s kornoutem. Vstávali jsme totiž v 5.15, takže jsme v půl osmé už byli před školou 
Není tady
Luluc - pivo s kolou, to zni priserne
ale rada ochutnam! ja kdyz uz, tak pivko se spritem 
Není tady

ahoojky, u nas je neco ve vzduchu. Vstavaly jsme o pul devaty a ted Joha uz zase chrni
no uvidime, snad ji neporazi nejaky bacil 
Pridala jsem na stranky fotky ze srazu v Dolankach - nejaky jsou vypujceny od Dasi a Svedky, takze se nelekejte.Skoda, ze jsme nezvladli deti nejak naaranzovat a vyfotit dohromady. Mohli jsme pak udelat rubriku "najdi pet rozdilu" s fotkama z loňska.
Mejte se , jdu dodelat obed. a trosku pouklidit
Není tady

luluc napsal(a):
Vendul, manžovi z toho taky vždy naskakuje husina
, ale mě to moooc chutná
Se spritem je pivo prý taky dobrý
Luci, tady z tech kombinaci se mi delalo nevolno v Nemecku, kde to mel v hospode na stole kazdej druhej
ale proti gustu..... ja radsi zustanu u cervenyho
Není tady