Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 22. 6. 2006 9:52

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Tattoo, peircing

Slvinka ano toto je kreslení henou, ale potom existuje i tattoo henou, které má prý vydržet až 5 let :-)

Není tady

 

#52 22. 6. 2006 10:30

Venus
Host

Re: Tattoo, peircing

pupicek napsal(a):

venus pier na obličeji mám, dokonce dva kousky, donedávna tam byly čtyři, ale vůbec nechápu tvé přirovnání k hnisu. Já si pierc pravidelně čistím, takže tam jde vidět opravdu jen šperk z oceli, který není červený ani nijak narůžovělý či bílý jako bedár a vůbec tam není kapka hnisu. Samozřejmě, že respektuji tvůj názor.
Viděla jsi někdy tattoo henou? jak to dopadne po takových dvou, třech letech? to je hnus!
Každý jsme jiní, ale já se těším na to období kdy budu stará babička a třeba i s tou vytahnou kůží, svraštělým obličejem a sem tam s nějakou vytahanou kérkou. I toto období patří ke krásným.

Milý pupicek, nezlob se na mě.. já mám 1,5 dioptrie na čtení.. prostě když jedu třeba v metru a naproti mně je někdo s piercingem na obličeji, opravdu mě prvotně bleskne, že mu (jí) praskl zrovna beďar ... Jnak proti tetováná nic nemám, sama mám obtetované oční linky a rty...

 

#53 22. 6. 2006 11:46

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Tattoo, peircing

pupicek napsal(a):

Slvinka ano toto je kreslení henou, ale potom existuje i tattoo henou, které má prý vydržet až 5 let :-)

Hm, tak kamarádka tohle zmíněné "tattou henou" má už 5 let a nezmizelo jí ještě vůbec a má takovou po*n malou ještěrku na rameni... No, říkala, že už se smířila s tím, že jí nikdy nezmizí...

Upravil(a) Slvinka (22. 6. 2006 11:46)


cool

Není tady

 

#54 23. 6. 2006 20:42

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Tattoo, peircing

Venus ale já se vůbec nezlobím, je to tvůj názor tak jako já mám ten svůj.
Venus dobrá tobě to připadá jako prasklý bedár, ale to jen proto, že trp횠 oční vadou, pokud nosíš správné brýle a tím tvůj zrak by měl být v pořádku měla by jsi vidět piercing a ne to co vidíš.
Chtěla jsem se jen zeptat proti tetování tedy nic nemáš, to znamená, že proti pierc ano?


Slvinka ono to právě mizí postupně, takže někteří lidé to mají třeba i pět let,ale jen půl kresby nebo tak. Záleží také určitě na fototypu....atd

Není tady

 

#55 21. 7. 2006 18:53

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Tattoo, peircing

tetovani a piercing....zboznuju!!!! Nechala jsem si propichnout jazyk,pupek(ten dokonce na dvakrat),ale bohuzel jsem si obe nausnice musela kvuli problemum  vytahnout.Takze mi zbylo jen to tetovani,tri vetsi obrazky,na bederni pateri ornament,na kotniku a brisku draka:)) a jsem strasne moc spokojena:)))...ALE...jak jednou zacnem je tezke skoncit,uz koketuju s myslenkou ...pavouka na krk(pod vlasy,aby to neslo v praci moc videt).A z reci ,co budu delat az zestarnu apod,si nic nedelam.V te dobe bude potatovanych tolik babicek a dedousku,ze mezi ne jako babinka zapadnu:))) ehehe

Není tady

 

#56 27. 7. 2006 14:30

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: Tattoo, peircing

Ally napsal(a):

Tetování se mi líbí, mám jeden moc hezký ornament nad kotníkem. Tetování je droga, jak s ním začneš je těžké s tím skončit. Uvažovala sem ještě o jenom, ale rychle jsem to zavrhla. Nechci chodit potetovaná jak obrázek a pak na staší osobě už to nevypadá tak dobře. Chtěla jsem si propíchnout pupík, ale po zkušenostech v okolí jsem od toho opustila. Stačí když ti to špatně píchnou a můžeš být neplodná.

Jaké zkušenosti z okolí? Sama o piercingu uvažuju, tak sháním veškeré informace. A jak souvisí pupík s neplodností? To se mi nějak nepozdává.
Mmch - o piercingu v pupíku jsem už před nějakou dobou založila téma na porodních asistentkách - zajímalo mě, jaké mají zkušenosti v těhotenství. Tak se kdyžtak mrkněte


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#57 27. 7. 2006 14:52

ponožka
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 139

Re: Tattoo, peircing

Před několika lety jsem o tetování přemýšlela, ale ještě, že jsem do toho nešla. Zapadla bych dneska do davu potetovaných. Už to není jako dřív takový trošku projev odlišení se, zvláštnosti... Dneska je to obyčejný kýč, který je vidět na každým rohu. smile

Není tady

 

#58 28. 7. 2006 7:01

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Tattoo, peircing

Jessie no také mi připadá hloupost aby pierc v pupíku měl něco společného s plodností :-)

Ponožky máte pravdu, že nyní je to opravdu moderní ale nemohu souhlasit s kýčem, jako kýč veškerých tetování. Na někom to kýčovitě vypadá, nebudu zde uvádět příklady lidí ani druhu tetování které mi tak připadájí, ale jsou lidé, ke kterým tetování patří, umí si vybrat motiv a není vůbec kýčem.

A k tetování ve stáří, nedělám si s tím starosti, nechci být "klasická" babička v zásterce. A svět chtě nechtě se žene dopředu, až naše děti budou ony babičky a dědové, tak třeba již nebudou zdobení tetováním ale implantáty. Ono také hodně záleží jak se s tetováním sám člověk smíří, já ho beru jako součást sama sebe a ne jen součást moderního výstřelku.

Není tady

 

#59 28. 7. 2006 9:08

ponožka
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 139

Re: Tattoo, peircing

pupicek napsal(a):

Jessie no také mi připadá hloupost aby pierc v pupíku měl něco společného s plodností :-)

Ponožky máte pravdu, že nyní je to opravdu moderní ale nemohu souhlasit s kýčem, jako kýč veškerých tetování. Na někom to kýčovitě vypadá, nebudu zde uvádět příklady lidí ani druhu tetování které mi tak připadájí, ale jsou lidé, ke kterým tetování patří, umí si vybrat motiv a není vůbec kýčem.

A k tetování ve stáří, nedělám si s tím starosti, nechci být "klasická" babička v zásterce. A svět chtě nechtě se žene dopředu, až naše děti budou ony babičky a dědové, tak třeba již nebudou zdobení tetováním ale implantáty. Ono také hodně záleží jak se s tetováním sám člověk smíří, já ho beru jako součást sama sebe a ne jen součást moderního výstřelku.

Budeš klasická babička s tetováním, protože ho bude mít pomalu každá, takže nic výjimečnýho. smile

Není tady

 

#60 28. 7. 2006 9:20

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Tattoo, peircing

možná budu "klasická" pokérovaná babička, na tu dobu, ale určitě ne kýčovita babička s růži na prsou

Není tady

 

#61 28. 7. 2006 11:58

ponožka
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 139

Re: Tattoo, peircing

pupicek napsal(a):

možná budu "klasická" pokérovaná babička, na tu dobu, ale určitě ne kýčovita babička s růži na prsou

Mám ten pocit, že na vrásčitým těle už se ani nepozná, jestli to byl kdysi vytetovaný delfín nebo růže...a co potom nějaký patvar, ten bude vypadat jako popraskaný žíly. smile No, ale řekla bych, že babičky mají jiný starosti, než aby sledovaly svoje tetování.

Není tady

 

#62 28. 7. 2006 16:31

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Tattoo, peircing

pupicek napsal(a):

Jste jeho příznivcem nebo vás pohoršuje?
Jaký máte názor na toto umění a zdobení těla?
Zdobí vás něco?

ja mám tetovanie na krížoch-také čo ma vystihuje,piercing v brušku a ešte chcem jedno tetovanie(kto sa uspokojí s jedným, že? hmm  ), dám si ho keď sa trochu ochladí , na nohu na bok, vlastne od malíčka smerom ku päte. ale neviem čo, nemᚠnejaké stranky s obrázkami?
a mám to na mieste ktoré odhažova nebudem, keď budem stará tongue

Upravil(a) ADRIANA 1 (28. 7. 2006 16:33)


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#63 30. 7. 2006 6:46

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Tattoo, peircing

ponožka ale tak nechme babiček a přesně tak jak píšeš, budeme se spíš zajímat co nás bolí, kde a jak.
Mě se kérky líbí, jsem jejich zastánce, prostě někomu opravdu sluší a na někom sebekrásnější či vkusnější kérka vypadá jako kýč.

Není tady

 

#64 30. 7. 2006 14:48

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Tattoo, peircing

Taky si myslím, že někomu opravdu sluší, třeba mně wink! I když mám jen jednu, na lopatce, tak se mi fakt líbí a jsem ráda, že jsem si ji nechala udělat... Ale je to děsnej absák, přemýšlím o dalších, ale nevím kam je/ji dát...


cool

Není tady

 

#65 30. 7. 2006 20:30

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: Tattoo, peircing

Tetování je droga:-) Já sama ho nemám, ale sestřička začala s náramkem na kotníku, pokračovala ještěrkou na rameni a poslední tetování jsou dva draci na spodní části zad. Chce to opravdu vybrat něco vkusného a ani ve stáří to nebude nejhorší.


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#66 31. 7. 2006 14:49

ponožka
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 139

Re: Tattoo, peircing

Já zkrátka patřim k lidem, kteří se nenechají strhnout davovým šílenstvím. smile Každý se snaží být IN, ale mě to rázem odradí, protože pak už nebudu originál. Neměla bych z toho tetování takovou radost, když ho budou mít všichni kolem.

Není tady

 

#67 31. 7. 2006 21:17

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Tattoo, peircing

Ponožka já tedy podotku ještě jednu věc. mé tetování je staré 10 let, tak jen pro info abych nebyla zařazena do právě těch, kteří se nechají stáhnout davovým šílenstvím.

Není tady

 

#68 2. 8. 2006 16:05

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Tattoo, peircing

a máte niekto tetovanie na bruchu? mne sa to páči, mám tam teraz nejaké 10dňové, ale desí ma,ako to bude vyzera po pôrode.


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#69 2. 8. 2006 16:58

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Tattoo, peircing

adriana jj na bříšku tetování mám, ale ještě jsem nerodila.
Známá rodila a  její tetování vypadá stále stejně, ale je to žena, která sportuje, to si myslím, že má právě na bříško po porodu docela velký vliv.

Není tady

 

#70 4. 8. 2006 15:42

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Tattoo, peircing

Přijde mi legrační jak všichni řeší, jak bude vypadat tetování až budu stará a vrásčitá...ehmm..tou dobou mě bude trápit x jiných věcí, to že jsem stará a vrásčitá například. Nějaká kérka mi bude ukradená.

Není tady

 

#71 4. 8. 2006 16:47

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Tattoo, peircing

Taky mám na bříšku tetování  a ne malé a jak bříško, tak tetování vypadá parádně, za tu bolest před osmi lety to stálo. No a až nebudu moct ukazovat krásné bříško, nebudu ukazovat ani tetování. jde to ruku v ruce, takže to neřeším. To je přeci jasný storstarkbig_smile


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#72 4. 8. 2006 16:53

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: Tattoo, peircing

ADRIANA 1 napsal(a):

a máte niekto tetovanie na bruchu? mne sa to páči, mám tam teraz nejaké 10dňové, ale desí ma,ako to bude vyzera po pôrode.

Já mám na bříšku tetování, ornament přes levou stranu - od boku a končí v polovině cca mezi "" a pupíčkem. Vypadá to krásně. Sama namalovala, sama vymyslela. Ukážu Ti to na chlastačce.
A jak už jsem psala, když bude po dítěti vypadat hnusně břicho, nebudu ho nikde taky vystavovat stejně jako to tetování. cool
těch pár hodin kruté bolesti nelituji, pak jsem si na to i zvykla. Ale ta slabounká kůže na podbříšku a směrem k boku - to bylo něco. jak říkal tehdy pán,co to dělal - no jo, břicho, to bolí. reta myslím, že nejhorší bylo takové to dopilování.  když se to zahojilo, tak mi tam ještě něco upravoval a to mi tedy vadilo víc než celé tetování. To zatneš a držíš. A basta. A jestli ho chceš, tak si ho nech. břicho má tu výhodu, že ho ukážeš a schováš, kdy ccheš. Já enchtěla, abych ve společenských šatech měla vidět tetování. navíc rameno mi přišlo běžné, kotník taky. A na záda si nevidím, tak bych se tam z toho špatně radovala. rodna


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#73 4. 8. 2006 19:28

pupicek
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Tattoo, peircing

Nety tak jestli tě bolelo bříško tak ani nezkoušej záda. mě kérka na bříšku nebolela vůbec, ale po páteři  to je bolest, ono po dvou hodinách kérování to už člověka začne pěkně bolet.

Není tady

 

#74 28. 8. 2006 12:03

kaca.hk
♥♥-----
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 62

Re: Tattoo, peircing

Tetování je fakt super, dost koketuju s myšlenkou, že bych do nějakýho šla, ale bojím se že by nezůstalo jen u jednoho-jak většina z vás píše, je to droga.. A kde na to mám brát potom peníze? lol Jinak bych se chtěla ještě zeptat, jestli bolí propíchnutí jazyka... Mám piercing v pupíku a chystám se teď na jazyk, tak mě zajímá na co se mám připravit vissla


Na ementálu vidí optimista sýr, pesimista díry.

Není tady

 

#75 28. 8. 2006 16:19

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: Tattoo, peircing

A jen tak čistě pro zajímavost - máte někdo nějaký obrázek vypálený nebo vyřazené ozdobné jizvy? Nedávno jsem o tom někde četla, nepamatuju si správné názvy. To přece musí být teprve bolest? To vypalování se prý provádí železem rozžhaveným asi na 800°C.


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů