Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#251 1. 9. 2008 13:49

Aluska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 21. 1. 2008
Příspěvky: 2745

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Akar, tak to znám... když má spát nespí a když potřebujeme někam jít, tak by spal klidně celý den dumbom


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20080416/n/Mathias/dt/7/k/4cbd/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10727;126/st/20090604/n/Ellen/dt/6/k/96e9/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;30/st/20111111/n/Mareike/dt/6/k/e8b9/age.png

Není tady

 

#252 1. 9. 2008 13:50

Aluska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 21. 1. 2008
Příspěvky: 2745

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Veru, tak to je super, že se přitahuje. tummenupp
Já doufám, že si to s Máťou vyberu a další dítko bude hotovej andílek vissla


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20080416/n/Mathias/dt/7/k/4cbd/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10727;126/st/20090604/n/Ellen/dt/6/k/96e9/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;30/st/20111111/n/Mareike/dt/6/k/e8b9/age.png

Není tady

 

#253 1. 9. 2008 13:52

Suma
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 4416

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Aluska napsal(a):

Akar, tak to znám... když má spát nespí a když potřebujeme někam jít, tak by spal klidně celý den dumbom

To dělají všechny děti, že? Neučí je to náhodou už v porodnici??? dumbom


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;443/st/20040321/n/Simon/dt/-6/k/6a78/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10730;60/st/20080506/n/Sebastian/dt/-6/k/d3b5/age.pnghttp://img381.imageshack.us/img381/6913/img9702smichinttu7.th.jpg

Není tady

 

#254 1. 9. 2008 13:52

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Aluško..určitě, já věřím že ty druhý děti jsou opravdu hodnější:-))


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 

#255 1. 9. 2008 13:53

Suma
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 4416

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Aluska napsal(a):

Sumi, já potřebovala jeden papír s potvrzením výše mateřské (potvrdili v práci), pak tu žádost o rodičák a pak papír s volbou délky rodičáku, plus občanku mojí a manžela a rodný list Máti. Ale ty děláš asi na živnostňák, tak to budeš mít možná jiné.

Alusko, díky. Ta manželo občanka by mě nenapadla. Mám ji náhodou dneska u sebe, škoda, že nemám čas tam zajet. Je to od nás na druhou stranu než školka... sad
Snažím se stáhnout ty formuláře z internetu, ale nejde mi to kvůli zabezpečení. dumbom

Upravil(a) Suma (1. 9. 2008 13:53)


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;443/st/20040321/n/Simon/dt/-6/k/6a78/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10730;60/st/20080506/n/Sebastian/dt/-6/k/d3b5/age.pnghttp://img381.imageshack.us/img381/6913/img9702smichinttu7.th.jpg

Není tady

 

#256 1. 9. 2008 13:53

Aluska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 21. 1. 2008
Příspěvky: 2745

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Holky, chci Matýskovi namalovat v pokojíčku na zeď létající balon. Jednu stěnu jsme udělali světlounce modrou, jako obloha a na to chci namalovat bílé obláčky a mezi nimi tak dva létající balony. Tak jsem hledala nějaké barvy na zeď ale nic jsem nenašla, jen klasické tónovačky do Primalexu.
Nevíte o něčem... něco prostě jako temperky na zeď...


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20080416/n/Mathias/dt/7/k/4cbd/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10727;126/st/20090604/n/Ellen/dt/6/k/96e9/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;30/st/20111111/n/Mareike/dt/6/k/e8b9/age.png

Není tady

 

#257 1. 9. 2008 13:54

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Suma napsal(a):

Aluska napsal(a):

Akar, tak to znám... když má spát nespí a když potřebujeme někam jít, tak by spal klidně celý den dumbom

To dělají všechny děti, že? Neučí je to náhodou už v porodnici??? dumbom

jjj s tím naprosto souhlasím:-))))


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 

#258 1. 9. 2008 13:54

Aluska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 21. 1. 2008
Příspěvky: 2745

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Suma napsal(a):

Aluska napsal(a):

Akar, tak to znám... když má spát nespí a když potřebujeme někam jít, tak by spal klidně celý den dumbom

To dělají všechny děti, že? Neučí je to náhodou už v porodnici??? dumbom

lol Že by?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20080416/n/Mathias/dt/7/k/4cbd/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10727;126/st/20090604/n/Ellen/dt/6/k/96e9/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;30/st/20111111/n/Mareike/dt/6/k/e8b9/age.png

Není tady

 

#259 1. 9. 2008 13:55

Suma
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 4416

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Aluska napsal(a):

Holky, chci Matýskovi namalovat v pokojíčku na zeď létající balon. Jednu stěnu jsme udělali světlounce modrou, jako obloha a na to chci namalovat bílé obláčky a mezi nimi tak dva létající balony. Tak jsem hledala nějaké barvy na zeď ale nic jsem nenašla, jen klasické tónovačky do Primalexu.
Nevíte o něčem... něco prostě jako temperky na zeď...

Aluško, my máme zářivé barvy na zeď. Koupili jsme je v Hornbachu. Jsou to malé lahvičky a koupíš si jaký chceš odstín. Ale nejde to pak dolů. Musí se to oškrábat. A k tomu máme třpytivé fixy na zeď (tedy barvu v tubě) a tím maluji hrany.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;443/st/20040321/n/Simon/dt/-6/k/6a78/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10730;60/st/20080506/n/Sebastian/dt/-6/k/d3b5/age.pnghttp://img381.imageshack.us/img381/6913/img9702smichinttu7.th.jpg

Není tady

 

#260 1. 9. 2008 13:56

Suma
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 4416

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Verunka napsal(a):

Aluško..určitě, já věřím že ty druhý děti jsou opravdu hodnější:-))

Že by Sebastiánek troufnul andílka Šimonka? Tedy platí toto pravidlo i po 1. roce života??? smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;443/st/20040321/n/Simon/dt/-6/k/6a78/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10730;60/st/20080506/n/Sebastian/dt/-6/k/d3b5/age.pnghttp://img381.imageshack.us/img381/6913/img9702smichinttu7.th.jpg

Není tady

 

#261 1. 9. 2008 13:57

akar
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-zapad
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 11314

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

tak ja se musim odlepit, jinak tam nedojedeme vcas - pak doctu a sdelim zazitky

jeste vam sem hodim foto - zkousely jsme dopo plavky

http://www.totsites.com/totimages/34627/2426457-vplavkach.jpg


http://lbyf.lilypie.com/ryZep2.png
http://lb4f.lilypie.com/sv9Qp2.png
http://lb2f.lilypie.com/fePup2.png

Není tady

 

#262 1. 9. 2008 13:59

Suma
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 4416

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Jé, jahůdkové! To je krása!

AKAR, držím palečky a těším se tvé dojmy!
Já se do Juklíku nedovolala. Jsou přetíženi. Budu to zkoušet zítra...


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;443/st/20040321/n/Simon/dt/-6/k/6a78/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10730;60/st/20080506/n/Sebastian/dt/-6/k/d3b5/age.pnghttp://img381.imageshack.us/img381/6913/img9702smichinttu7.th.jpg

Není tady

 

#263 1. 9. 2008 14:00

akar
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-zapad
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 11314

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Suma napsal(a):

Jé, jahůdkové! To je krása!

AKAR, držím palečky a těším se tvé dojmy!
Já se do Juklíku nedovolala. Jsou přetíženi. Budu to zkoušet zítra...

dik, ja se tam dneska dovolala az na po pate - volani na mobilni cisla jsem vzdala a na pevnou mi to vzali hned na podruhe - snad budes mit zitra vic stesti


http://lbyf.lilypie.com/ryZep2.png
http://lb4f.lilypie.com/sv9Qp2.png
http://lb2f.lilypie.com/fePup2.png

Není tady

 

#264 1. 9. 2008 14:00

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Sumi... no máš pravdu jenom do 1.roku.. pak už se začínají projevovat a jsou z nich ty největší raubířkové:-)

Akar... ježiš malá je nádherná v těch plavečkách:)) ta je úplně k sežrání:-)))


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 

#265 1. 9. 2008 14:01

Suma
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 4416

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Akar, taky mi vzali pevnou, ale s tím, že na objednání nových kurzů nemají čas. sad


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;443/st/20040321/n/Simon/dt/-6/k/6a78/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10730;60/st/20080506/n/Sebastian/dt/-6/k/d3b5/age.pnghttp://img381.imageshack.us/img381/6913/img9702smichinttu7.th.jpg

Není tady

 

#266 1. 9. 2008 14:01

Aluska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 21. 1. 2008
Příspěvky: 2745

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Akar,úžasná fotka!
Sumi, díky, mrknu v Hornbachu.

Taky mizím nebo nic neudělám, večer snad ještě nakouknu.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20080416/n/Mathias/dt/7/k/4cbd/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10727;126/st/20090604/n/Ellen/dt/6/k/96e9/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;30/st/20111111/n/Mareike/dt/6/k/e8b9/age.png

Není tady

 

#267 1. 9. 2008 14:02

Suma
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 4416

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

No nic, jedu pro Šimonka... Sebi už je vzhůru...


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;443/st/20040321/n/Simon/dt/-6/k/6a78/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10730;60/st/20080506/n/Sebastian/dt/-6/k/d3b5/age.pnghttp://img381.imageshack.us/img381/6913/img9702smichinttu7.th.jpg

Není tady

 

#268 1. 9. 2008 14:03

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

akar...to krtečkový puzzle vypadá opravdu skvěle... asi ho taky koupím.. holky kde vy jste ho kupovaly?


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 

#269 1. 9. 2008 14:05

akar
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-zapad
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 11314

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Verunka napsal(a):

akar...to krtečkový puzzle vypadá opravdu skvěle... asi ho taky koupím.. holky kde vy jste ho kupovaly?

Veru ja ho mam po synovci - mame dve jedno krteckovy a pak se zviratkama, cislama a pismenama - vse jsem hodila do pracky a mala na tom ted radi


http://lbyf.lilypie.com/ryZep2.png
http://lb4f.lilypie.com/sv9Qp2.png
http://lb2f.lilypie.com/fePup2.png

Není tady

 

#270 1. 9. 2008 14:06

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Akar, je fakt super. no my máme právě s těma číslama..ale tohle krtečkový se mi začalo moc líbit:-)


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 

#271 1. 9. 2008 14:07

akar
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-zapad
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 11314

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

hele Sumo, mam vzit autosedacku sebou nebo ji nechat v aute - bravala jsi ji sebou? ja vetsinou jen Amalku hodim na sebe do nositka a jdem, tak nevim


http://lbyf.lilypie.com/ryZep2.png
http://lb4f.lilypie.com/sv9Qp2.png
http://lb2f.lilypie.com/fePup2.png

Není tady

 

#272 1. 9. 2008 14:11

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Není tady

 

#273 1. 9. 2008 17:41

akar
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-zapad
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 11314

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

holky tak jsme zpet - Amalka je z vody nadsena - celou dobu se smala placala do vody, parkrat me pekne ohodila - no jo jak kacena. jsme v bazenu pouze 3 tak jsme meli mista plno. Asi ji to dostatecne unavilo - jen jsem ji dala do auta okamzite usla.


http://lbyf.lilypie.com/ryZep2.png
http://lb4f.lilypie.com/sv9Qp2.png
http://lb2f.lilypie.com/fePup2.png

Není tady

 

#274 1. 9. 2008 18:05

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

ahojky,určitě se někdy sejdeme....takže stačí plínka do vody, plavečky nemusí?
Sumi, o tom Německu jsem slyšela, je to fakt kousek..
Sumi, rotstly houby, když jste ted byli? Odkud jsi?
HOlky, mimča se vám přetáčejí bez plínky, nebo oblečený?
Veru, já myslela z obou prsou při jednom kojení.-))))))))))))))))))))))))))) i když známá kojila kluka opravdu pořád jen z jednoho, protože z druhého nechtěl.....
Mě padaj vlasy taky dooost
tak mi děláme vše, co píšealuška bez přetáčená a ještě zvedá ruce na nastavení .když ho chci zvednouzt....


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#275 1. 9. 2008 18:45

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

holky na mě spadla hrozná úzkost až se mi chce brečet a nevím proč grater


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů