Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#226 1. 9. 2008 13:22

Aluska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 21. 1. 2008
Příspěvky: 2745

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Jinak dnes jsem si byla zažádat o rodičák a dozvěděla jsem se to samé co Andulka... mám peška usch
Vyšlo by nám to, kdybych neměla mateřskou vyšší než je ten rodičák na 2roky, protože by mi vznikl nárok v říjnu a vyšlo by to, ale protože ji mám vyšší, vznikne mi nárok až v listopadu a to už je pozdě. Jsou to kreténi!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20080416/n/Mathias/dt/7/k/4cbd/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10727;126/st/20090604/n/Ellen/dt/6/k/96e9/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;30/st/20111111/n/Mareike/dt/6/k/e8b9/age.png

Není tady

 

#227 1. 9. 2008 13:24

Novia
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ČR
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9220

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Veru,
taky jsem sama smile manžel je ve služně vrátí se zítra smile  a mám klid big_smile

Dami je te´d hodnej, v sobotu jsem o něm skoro něvěděla... ale je to jak kdy... někdy je jako by tady ani nebyl a druhý den řve,jak 10 děcek a událm doma kulový ....

tak už kupuju na Vánoce big_smile Dami dostane tu chobotnici lamaze, jsem ji na netu koupila za 570 i s poštou... ještě mu koupím tu knížku GALT, tu velkou,a která je dobrá? koukala jsem,že mají asi 3-4 druhy....
Tobi dostane velkou vláčkodráhu,mám spadeno na 130 dílů a Sebimu nevím...

Sumi,
jaké máte doma hračky? předtím jste se tady s petruš bavili o něčem... něco s čím si Šimi hraje a je to i nějaký naučný... díky


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjFXsgZcMBAWAnE,72.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjNQsgZcMBAJAmw,09.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjFRsgZcMBANAm4,39.png

Není tady

 

#228 1. 9. 2008 13:25

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

ahoj

Sumi, děkuju za podporu, no sem zvědavá, už jsem dlouho nebyla s klukama sama... naštěstí Adámek má dneska spací a furt spinká, i tedka jsem ho nakojila a chrupká a Honzík je ve svém pokojíčku, leží v posteli a místo aby hajal tak si prohlíží knížky:)
jo a malej je moc šikovnoučkej:-)

Aluško, nemáš začsmile s těma myšlenkama jsem na tom stejně, vždycky chci něco říct a hned na to zapomenu...
Aluško já měla Honzíka taky pořád v posteli s náma.. s pokojíčkem máte fakt čas,my ho prdli až v jeho dvou letech a hned se chytil, takže nikam nepospíchejte


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 

#229 1. 9. 2008 13:28

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Novi
hihi takže jsme osiřeli obě:-)

no s těma vánocema, to máš super že už víš a že už nakupuješ... My totiž absolutně nevíme co koupit.

ale jak jsem byla v sobotu v Ikee tak jsem koupila Honzíkovi takovou tabuli, na jedné straně je na křídu a druhá strana na tabuli a malému se to moc líbí...a myslím si že je to taková fajn hračka i universalní až půjdou kluci do školy tak se na ní budou učit:-)


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 

#230 1. 9. 2008 13:29

Novia
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ČR
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9220

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Alusko,
tak to mě mrzí, jsou to kreténi !!!!  a popravdě, tak ani nechápu, proč to nejde.... vždyť je jedno ne,kolik bereš ? jsou to fakt volové sad


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjFXsgZcMBAWAnE,72.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjNQsgZcMBAJAmw,09.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjFRsgZcMBANAm4,39.png

Není tady

 

#231 1. 9. 2008 13:29

Aluska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 21. 1. 2008
Příspěvky: 2745

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Sumo, super, že je práce hotova!
Verunko, držím palce ať kluci nezlobí a v pohodě to zvládnete.
Cam, ať je očičko ok.
Petruš, cvičení zdar!
Novi, vidím, že splín je pryč.. to je dobře...život je příliš krátký na to, abysme ho prosmutnili hjarta
Heri, ty jsi náš děda vševěda tummenupp
Andulko, kdy vás čeká zase neurologie? Já tam jdu volat a objednat nás na 6.měsíční prohlídku (máme zavolat min. měsíc dopředu), tak mám celkem strach co bude. Máťa nějak výrazně nepokročil, od té doby co jsme tam byli... jde skokem, tak snad ten skok do té doby přijde big_smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20080416/n/Mathias/dt/7/k/4cbd/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10727;126/st/20090604/n/Ellen/dt/6/k/96e9/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;30/st/20111111/n/Mareike/dt/6/k/e8b9/age.png

Není tady

 

#232 1. 9. 2008 13:30

andulka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 9664

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Ohledně mé mateřské:
Napsali mi dneska z Občanského Juda ať jim o tom napíšu více....že by to dali svému právníkovi

Alčo nespojíme síly smile


http://lb3f.lilypie.com/Ti4ep1.png
PH 44cm 1,9kg  1rok 80cm, 9,8kg   18m 88cm, 12kg  24m 94cm,14kg
http://lilypie.com/pic/2010/06/01/rtkv.jpghttp://lb1f.lilypie.com/qSARp2.png
11.5.-2900g, 49cm  6t-3900g, 2M-4780g

Není tady

 

#233 1. 9. 2008 13:31

Novia
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ČR
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9220

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Veru,
no já si na osiření zvykla smile přece jen mám doma   skurt a mívají cvičení atp. ....


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjFXsgZcMBAWAnE,72.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjNQsgZcMBAJAmw,09.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjFRsgZcMBANAm4,39.png

Není tady

 

#234 1. 9. 2008 13:32

Novia
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ČR
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9220

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Andulko,
tak to jim napiš,třeba přece jen tam šance bude... mě stejně připadne,že každej kdo má nějakou funkci si dělá co chce ...myslím tím hlavně lidi na socce a dr


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjFXsgZcMBAWAnE,72.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjNQsgZcMBAJAmw,09.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjFRsgZcMBANAm4,39.png

Není tady

 

#235 1. 9. 2008 13:33

Novia
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ČR
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9220

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

je tu někdo ,kdo má práce doma dost a přece tady sedí jako já  ?   cool

Upravil(a) Novia (1. 9. 2008 13:33)


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjFXsgZcMBAWAnE,72.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjNQsgZcMBAJAmw,09.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjFRsgZcMBANAm4,39.png

Není tady

 

#236 1. 9. 2008 13:34

Aluska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 21. 1. 2008
Příspěvky: 2745

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Novi, ja to taky nechapu... obcas si v tomhle state prijdu jako v kocourkove.

Ja mam k Vanocum pro Mátu kostky Galt a takovej míč s různejma výstupkama a tak a možná pořídím taky tu chobotnici.. mam na ni zálusk už dlouho ale nějak vždycky nezbydou penízky.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20080416/n/Mathias/dt/7/k/4cbd/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10727;126/st/20090604/n/Ellen/dt/6/k/96e9/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;30/st/20111111/n/Mareike/dt/6/k/e8b9/age.png

Není tady

 

#237 1. 9. 2008 13:35

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Andulko..Aluško..určitě spojte síly..určitě to vyjde a vyzrajete nad státem, taky jenom zírám, jsou to fakt troubové...

Novi...jj práce nad hlavu a taky sedím radši u pc:-)))   i když dneska už jsem zvládla vyžehlit haldu prádla, uvařit, a dokonce uklidit už i tu kuchyn:-)


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 

#238 1. 9. 2008 13:36

andulka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 9664

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Aluško a co už Maťa umí?

Novi dobu na odvolání jsem prošvihla sad Takže už stím nic neudělám ale napíšu jim ve skratce a mohly by se tím zaobírat aspoň kvůli ostatním sad


http://lb3f.lilypie.com/Ti4ep1.png
PH 44cm 1,9kg  1rok 80cm, 9,8kg   18m 88cm, 12kg  24m 94cm,14kg
http://lilypie.com/pic/2010/06/01/rtkv.jpghttp://lb1f.lilypie.com/qSARp2.png
11.5.-2900g, 49cm  6t-3900g, 2M-4780g

Není tady

 

#239 1. 9. 2008 13:36

Aluska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 21. 1. 2008
Příspěvky: 2745

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Novi, třeba já gloria Čeká mně tu prádlo a chci upéct buchty.

Andulko, jasně. Se přidám.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20080416/n/Mathias/dt/7/k/4cbd/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10727;126/st/20090604/n/Ellen/dt/6/k/96e9/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;30/st/20111111/n/Mareike/dt/6/k/e8b9/age.png

Není tady

 

#240 1. 9. 2008 13:40

Suma
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 4416

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Novia napsal(a):

je tu někdo ,kdo má práce doma dost a přece tady sedí jako já  ?   cool

Já se hlásím! Do ničeho se mi nechce. Sebi teď usnul a za chvíli pojedu pro Šimonka...

NOVI, my máme takovou logickou hru, kde vytváříš bludiště. Je to tedy od 5ti let, ale asi polovinu toho Šimi zvládá, dál je to už dost těžký. No zahrajou si i rodiče. Někdy se u toho hádáme, protože to chceme hrát všichni. smile Těch her je spousta variant a ta naše je asi nejlehčí...

No a začali jsem doma hrát "prší" s kartama. Jen máme problém, že Šimi se vzteká, když prohraje. Jak jste to naučili ty své děti?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;443/st/20040321/n/Simon/dt/-6/k/6a78/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10730;60/st/20080506/n/Sebastian/dt/-6/k/d3b5/age.pnghttp://img381.imageshack.us/img381/6913/img9702smichinttu7.th.jpg

Není tady

 

#241 1. 9. 2008 13:40

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

holky tak kluci spinkaj to je tak krásnýsmile

no Aluško dobrej nápad, taky bych mohla upéct, stejně nemám co dělat:-)


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 

#242 1. 9. 2008 13:42

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

holky musím se smát, 1.září a konečně už zase všichni dřepíme u počítáčů:-))))já mám takovou radost, konečně zase všichni pořádně pokecáme tummenupp


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 

#243 1. 9. 2008 13:42

Novia
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ČR
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9220

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

tak jsem umyla nádobí aspoň a tady zase nejsou poslední příspěvky butter zase jim to blbne butter


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjFXsgZcMBAWAnE,72.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjNQsgZcMBAJAmw,09.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjFRsgZcMBANAm4,39.png

Není tady

 

#244 1. 9. 2008 13:43

Aluska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 21. 1. 2008
Příspěvky: 2745

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Andulko, pase koníčky, občas perfektně, občas je to bída - přepadává.
Přitahuje kolínka. No a pořád sebou mele, nevydrží chvíli vklidu.
Spojuje ručičky a strká je do pusy. Když ho držím, chytne moji ruku a cpe si ji do pusy. Hračku na hrazdičce chytá a chce si ji nacpat do pusy. Když mu dám hračku k ručičkám, chytí ji a nacpe do pusy lol Ale sám po hračce nešáhne.
No a jinak je děsně ukecanej - buď brouká nebo řve lol

A to je tak všechno - nepřetáčí se, ani se nepřitahuje do sedu (to jen když je jakoby v polosedě u mě na klíně o mě opřenej tak se trochu přitahuje) a ani se neotáčí za zvukem (když mu třeba vpravo od hlavy pustím hrací hračku, tak se neotočí), ale slyší dobře, jenom mi přijde, že ho ty hračky moc neberou.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20080416/n/Mathias/dt/7/k/4cbd/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10727;126/st/20090604/n/Ellen/dt/6/k/96e9/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;30/st/20111111/n/Mareike/dt/6/k/e8b9/age.png

Není tady

 

#245 1. 9. 2008 13:44

Suma
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 4416

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Já se snažím najít, co potřebuji na vyřízení toho rodičovského příspěvku. Nerada bych to prošvihla...


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;443/st/20040321/n/Simon/dt/-6/k/6a78/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10730;60/st/20080506/n/Sebastian/dt/-6/k/d3b5/age.pnghttp://img381.imageshack.us/img381/6913/img9702smichinttu7.th.jpg

Není tady

 

#246 1. 9. 2008 13:46

Aluska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 21. 1. 2008
Příspěvky: 2745

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Veru, kdybych mohla, poslala bych Máťu taky už do školy lol To by byl klid! Mám ho zase v Ergu, protože jinak by naše domácnost nemohla fungovat. Já bych skončila v blázinci a naše domácnost by se utopila ve špíně.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20080416/n/Mathias/dt/7/k/4cbd/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10727;126/st/20090604/n/Ellen/dt/6/k/96e9/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;30/st/20111111/n/Mareike/dt/6/k/e8b9/age.png

Není tady

 

#247 1. 9. 2008 13:47

Suma
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 20. 8. 2007
Příspěvky: 4416

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Sebi, když má dobrou náladu si dokáže pohrát pod hrazdičkou sám. smile To Šimi vůbec nedělal. Tak se Sebim mi připadá všechno jednodušší. I uklidit se občas dá. Je hodnej. smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;443/st/20040321/n/Simon/dt/-6/k/6a78/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10730;60/st/20080506/n/Sebastian/dt/-6/k/d3b5/age.pnghttp://img381.imageshack.us/img381/6913/img9702smichinttu7.th.jpg

Není tady

 

#248 1. 9. 2008 13:48

akar
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-zapad
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 11314

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

big_smile ja mam doma taky poradnej bordel a stihla jsem tak max. pozbirat pradlo ze susaku bo mi asi zmoklo - jinak by tam mozna vyselo az se vratime z plavani

za pul hodky chci vyrazit a co myslite - Amalka spi a spi - to mi dela vzdycky, kdyz mame nekam vyrazit a pak nestiham


http://lbyf.lilypie.com/ryZep2.png
http://lb4f.lilypie.com/sv9Qp2.png
http://lb2f.lilypie.com/fePup2.png

Není tady

 

#249 1. 9. 2008 13:48

Aluska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 21. 1. 2008
Příspěvky: 2745

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Sumi, já potřebovala jeden papír s potvrzením výše mateřské (potvrdili v práci), pak tu žádost o rodičák a pak papír s volbou délky rodičáku, plus občanku mojí a manžela a rodný list Máti. Ale ty děláš asi na živnostňák, tak to budeš mít možná jiné.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20080416/n/Mathias/dt/7/k/4cbd/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10727;126/st/20090604/n/Ellen/dt/6/k/96e9/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;30/st/20111111/n/Mareike/dt/6/k/e8b9/age.png

Není tady

 

#250 1. 9. 2008 13:49

Verunka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 8892
Web

Re: CHAT: Jarňátka 2008 č. 9

Aluško ...lol lol lol 
já teda musím napsat že u prvního syna Honzíka jsem na tom byla stejně a absolutně nic jsem nezvládala, ale Adámek nám to vynahrazuje...pláče strašně malinko, já ho položím a stačím u něj udělat plno věcí okolo... jsem ráda že to tak je.

jinak malej se taky nepřetáčí ale věřím že pasení koníčku nám vcelku jde a on se normálně když ho chytnu přitáhne sám až do sedu:)))


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21831.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21832.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů