Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 29. 8. 2008 9:39

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

Pisatel napsal(a):

abba napsal(a):

Pandoro, nejste trochu drza a prisprostla? Tohle je verejne diskuzni forum a kazdy si muze napsat nazor jaky chce. Ale to porad neznamena, ze kdyz ma na vec nekdo odlisny nazor, ze se k nemu budete chovat jako hulvat.

Je a já budu budu ještě drzejší a sprostější. Máš-li co říci k tématu mluv. Máš-li jen nejapné poznámky, jdi raději na náměstí a tam je vykřikuj, prospěje to tvým hlasivkám. Ono hulvát je ten kdo napíše, že ně někdo úchyl, napadá jej a uráží. Takže nemáš-li nic než zvedat prstík a kázat o slušnosti jdi do toho vlákna kde tohle je vhodné. Tady tak o ten prstík můžeš leda přijít reta

ano měl by si jít kazat jinam taky si to myslím wink ale na náměstí vykřikovat nechoď seberou tě a vyzvedávat si tě budou příbuzný wink


dum spiro spero

Není tady

 

#52 29. 8. 2008 9:40

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

Pulin napsal(a):

tongue

Pulin pročpak si smazala že pisatel myslel mne? stydíš se za svůj názor? nebo si se jen zamyslela?


dum spiro spero

Není tady

 

#53 29. 8. 2008 9:42

Pulin
♥------
Registrovaný: 1. 8. 2008
Příspěvky: 20

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

xxxx nestydím, akorát si myslím, že debata s tebou je o ničem a nemá význam

Není tady

 

#54 29. 8. 2008 9:44

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

Pulin napsal(a):

xxxx nestydím, akorát si myslím, že debata s tebou je o ničem a nemá význam

nedebatuj wink nikdo tě nenutí tak to na veřejných forech chodí


dum spiro spero

Není tady

 

#55 29. 8. 2008 9:51

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

xxxx napsal(a):

Pisatel napsal(a):

abba napsal(a):

Pandoro, nejste trochu drza a prisprostla? Tohle je verejne diskuzni forum a kazdy si muze napsat nazor jaky chce. Ale to porad neznamena, ze kdyz ma na vec nekdo odlisny nazor, ze se k nemu budete chovat jako hulvat.

Je a já budu budu ještě drzejší a sprostější. Máš-li co říci k tématu mluv. Máš-li jen nejapné poznámky, jdi raději na náměstí a tam je vykřikuj, prospěje to tvým hlasivkám. Ono hulvát je ten kdo napíše, že ně někdo úchyl, napadá jej a uráží. Takže nemáš-li nic než zvedat prstík a kázat o slušnosti jdi do toho vlákna kde tohle je vhodné. Tady tak o ten prstík můžeš leda přijít reta

vidíš -  pro mne je úchyl ten kdo na seancích, pro mě pochybného původu, zvrací a kálí, sprostě mluví a pije a dokonce kouří, neumím si představit jak bych letěla kdybych přišla na vizitu nalitá s cigárem a přiváděla pacienty k podobným nechutnostem při čemž bych je vulgárně povzbuzovala, obrací se mi z toho žaludek, proto jsem se vyjádřila a proto jsem si jistá že k tomu mám co říct. Pro mě je to sektářské a nechutné a tohle je veřejné forum a proto to tu píší wink je dojemné jak je tu zhruba deset jedinců, kteří vědí že oni jsou ti povolaní, kdežto ostatní mají mlčet, už to o něčem svědčí usch
Je dobře že to tu zaznělo, zase jsem si udělala další obrázek o tom jak nalitá sprostá ženská dokáže zblbnout dav a ještě za to kasíruje, je to bída veliká sad co si lidi nachají líbit, už jen točení virgulí mi tu chybí. Dětství poznamená každého z nás, je dobře pokud si člověk umí ty věci srovnat v hlavě a jít dál, protože dospělost závisí na jeho vůli, stačí si říct to co se stalo dřív nebyla moje chyba, ted to budu dělat jinak. Jsme tu jen na velmi krátkou dobu a vracet se zpátky je jako čekat až notorik nebo chronický sukničkář padne na kolena a bude jiný....věrný a střízlivý wink kdo pochopí že nebude muže jít dál, kdo ne čeká na zázrak nebo chodí kálet na podobné seance, je mi líto lidí co tohle musí absolvovat a mám vztek na hyeny, které založili svuj obchod na neštěstí druhých, píšu to tu dlouho a budu...kdyby tu byli jen ti vyvolení vypadalo by to že je normální nechat se manipulovat od ožralý ženský která sama potřebuje psychiatra....jen patologická osobnost se může bažit v tom takhle s lidma,  kteří mají problém manipulovat

Tebe to dětství poznamenalo dokonale. Jdi na pískoviště a jdi si hrát. Budeš méně škodit, jak tady, tak hlavně zdravotnictví.reta

Upravil(a) Pisatel (29. 8. 2008 9:52)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#56 29. 8. 2008 9:55

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

xxxx napsal(a):

Pisatel napsal(a):

abba napsal(a):

Pandoro, nejste trochu drza a prisprostla? Tohle je verejne diskuzni forum a kazdy si muze napsat nazor jaky chce. Ale to porad neznamena, ze kdyz ma na vec nekdo odlisny nazor, ze se k nemu budete chovat jako hulvat.

Je a já budu budu ještě drzejší a sprostější. Máš-li co říci k tématu mluv. Máš-li jen nejapné poznámky, jdi raději na náměstí a tam je vykřikuj, prospěje to tvým hlasivkám. Ono hulvát je ten kdo napíše, že ně někdo úchyl, napadá jej a uráží. Takže nemáš-li nic než zvedat prstík a kázat o slušnosti jdi do toho vlákna kde tohle je vhodné. Tady tak o ten prstík můžeš leda přijít reta

ano měl by si jít kazat jinam taky si to myslím wink ale na náměstí vykřikovat nechoď seberou tě a vyzvedávat si tě budou příbuzný wink

Ptal se tě někdo na něco?
Ono na veřejnéch fórech se diskutující chovají slušně a s taktem a neser*** se tam kde nemaj. Pak se nediv že občas sklapne past a někdo příjde o prstíky. lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#57 29. 8. 2008 9:59

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

Pisatel napsal(a):

xxxx napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Je a já budu budu ještě drzejší a sprostější. Máš-li co říci k tématu mluv. Máš-li jen nejapné poznámky, jdi raději na náměstí a tam je vykřikuj, prospěje to tvým hlasivkám. Ono hulvát je ten kdo napíše, že ně někdo úchyl, napadá jej a uráží. Takže nemáš-li nic než zvedat prstík a kázat o slušnosti jdi do toho vlákna kde tohle je vhodné. Tady tak o ten prstík můžeš leda přijít reta

vidíš -  pro mne je úchyl ten kdo na seancích, pro mě pochybného původu, zvrací a kálí, sprostě mluví a pije a dokonce kouří, neumím si představit jak bych letěla kdybych přišla na vizitu nalitá s cigárem a přiváděla pacienty k podobným nechutnostem při čemž bych je vulgárně povzbuzovala, obrací se mi z toho žaludek, proto jsem se vyjádřila a proto jsem si jistá že k tomu mám co říct. Pro mě je to sektářské a nechutné a tohle je veřejné forum a proto to tu píší wink je dojemné jak je tu zhruba deset jedinců, kteří vědí že oni jsou ti povolaní, kdežto ostatní mají mlčet, už to o něčem svědčí usch
Je dobře že to tu zaznělo, zase jsem si udělala další obrázek o tom jak nalitá sprostá ženská dokáže zblbnout dav a ještě za to kasíruje, je to bída veliká sad co si lidi nachají líbit, už jen točení virgulí mi tu chybí. Dětství poznamená každého z nás, je dobře pokud si člověk umí ty věci srovnat v hlavě a jít dál, protože dospělost závisí na jeho vůli, stačí si říct to co se stalo dřív nebyla moje chyba, ted to budu dělat jinak. Jsme tu jen na velmi krátkou dobu a vracet se zpátky je jako čekat až notorik nebo chronický sukničkář padne na kolena a bude jiný....věrný a střízlivý wink kdo pochopí že nebude muže jít dál, kdo ne čeká na zázrak nebo chodí kálet na podobné seance, je mi líto lidí co tohle musí absolvovat a mám vztek na hyeny, které založili svuj obchod na neštěstí druhých, píšu to tu dlouho a budu...kdyby tu byli jen ti vyvolení vypadalo by to že je normální nechat se manipulovat od ožralý ženský která sama potřebuje psychiatra....jen patologická osobnost se může bažit v tom takhle s lidma,  kteří mají problém manipulovat

Tebe to dětství poznamenalo dokonale. Jdi na pískoviště a jdi si hrát. Budeš méně škodit, jak tady, tak hlavně zdravotnictví.reta

nech na mne kam pujdu, jen deti si myslí, že můžou někomu hlasit co má dělat. Já si myslím, že tebe poznamenalo něco uplně jiného než dětství, pocit že jsi nejvícnejchytřejší, tvoje chytrosti je na polovině vláken tady, trpíš pocitem že más co říct ke všemu stejně jako pandora, kdykoli vám někdo nastaví vaše zrcadlo utočítě jako divoké husy a hned sháníte hejno dohromady vyberete si jednu obět a na ní si dokážete jak jste dobrý wink jenže ne všichni si to myslí...lidi čtou i tu druhou stranu. Pokud mᚠproblém s mými příspěvky lehká pomoct, ignoruj je taky přestakuju některý pistele, jsou jen rozvláčnělí a opakují se

Upravil(a) xxxx (29. 8. 2008 9:59)


dum spiro spero

Není tady

 

#58 29. 8. 2008 10:01

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

xxxx napsal(a):

[nech na mne kam pujdu, jen deti si myslí, že můžou někomu hlasit co má dělat. Já si myslím, že tebe poznamenalo něco uplně jiného než dětství, pocit že jsi nejvícnejchytřejší, tvoje chytrosti je na polovině vláken tady, trpíš pocitem že más co říct ke všemu stejně jako pandora, kdykoli vám někdo nastaví vaše zrcadlo utočítě jako divoké husy a hned sháníte hejno dohromady vyberete si jednu obět a na ní si dokážete jak jste dobrý wink jenže ne všichni si to myslí...lidi čtou i tu druhou stranu. Pokud mᚠproblém s mými příspěvky lehká pomoct, ignoruj je taky přestakuju některý pistele, jsou jen rozvláčnělí a opakují se

Ale jdi ti brepto, cintᚠsi na bílej pl᚝ a hlavně jsi mimo mísu lol reta


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#59 29. 8. 2008 10:02

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

Pisatel napsal(a):

xxxx napsal(a):

Pisatel napsal(a):


Je a já budu budu ještě drzejší a sprostější. Máš-li co říci k tématu mluv. Máš-li jen nejapné poznámky, jdi raději na náměstí a tam je vykřikuj, prospěje to tvým hlasivkám. Ono hulvát je ten kdo napíše, že ně někdo úchyl, napadá jej a uráží. Takže nemáš-li nic než zvedat prstík a kázat o slušnosti jdi do toho vlákna kde tohle je vhodné. Tady tak o ten prstík můžeš leda přijít reta

ano měl by si jít kazat jinam taky si to myslím wink ale na náměstí vykřikovat nechoď seberou tě a vyzvedávat si tě budou příbuzný wink

Ptal se tě někdo na něco?
Ono na veřejnéch fórech se diskutující chovají slušně a s taktem a neser*** se tam kde nemaj. Pak se nediv že

občas sklapne past a někdo příjde o prstíky. lol

ani já se tě na nic neptám tak se do mě nes... at využiju tvuj megainteligentn slovník, třeba mi budeš líp rozumet. Jinak nevidím žádnou sklaplou past nesmíš to tu tak žrát, najdi si jiný smysl života samozvaný kazateli big_smile mně připadá že tu sklaplo leda tobě, fakt mě nezajímaš tak se drž toho pískoviště a nesr... se a bude ti dobře.


dum spiro spero

Není tady

 

#60 29. 8. 2008 10:03

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

Pisatel napsal(a):

xxxx napsal(a):

[nech na mne kam pujdu, jen deti si myslí, že můžou někomu hlasit co má dělat. Já si myslím, že tebe poznamenalo něco uplně jiného než dětství, pocit že jsi nejvícnejchytřejší, tvoje chytrosti je na polovině vláken tady, trpíš pocitem že más co říct ke všemu stejně jako pandora, kdykoli vám někdo nastaví vaše zrcadlo utočítě jako divoké husy a hned sháníte hejno dohromady vyberete si jednu obět a na ní si dokážete jak jste dobrý wink jenže ne všichni si to myslí...lidi čtou i tu druhou stranu. Pokud mᚠproblém s mými příspěvky lehká pomoct, ignoruj je taky přestakuju některý pistele, jsou jen rozvláčnělí a opakují se

Ale jdi ti brepto, cintᚠsi na bílej pl᚝ a hlavně jsi mimo mísu lol reta

ujížděj ti nervičky co:D sám si brebta podívej se kolik mᚠpřízpěvku, fakt si myslíš že mᚠtolik co říct big_smile


dum spiro spero

Není tady

 

#61 29. 8. 2008 10:22

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

xxxx napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Ale jdi ti brepto, cintᚠsi na bílej pl᚝ a hlavně jsi mimo mísu lol reta

ujížděj ti nervičky co:D sám si brebta podívej se kolik mᚠpřízpěvku, fakt si myslíš že mᚠtolik co říct big_smile

A ty mᚠco říci? Jen cintᚠbreptičko, to mᚠz hladu a nebo z IQ tykve? reta


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#62 29. 8. 2008 10:40

Largo
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 1222

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

xxxx,
viz tvůj příspěvek 48 : buď tak hodná a napiš, kde pracuješ.... 
Abych se tomu zařízení zdaleka vyhnula.

Dělᚠsvému zaměstnavateli takovou reklamu, že jistě i spousta dalších čtenářů ocení informaci, kam se zaručeně neobracet, když je může mít na starosti člověk tvého "kalibru".

usch


Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

 

#63 29. 8. 2008 10:45

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

Largo napsal(a):

xxxx,
viz tvůj příspěvek 48 : buď tak hodná a napiš, kde pracuješ.... 
Abych se tomu zařízení zdaleka vyhnula.

Dělᚠsvému zaměstnavateli takovou reklamu, že jistě i spousta dalších čtenářů ocení informaci, kam se zaručeně neobracet, když je může mít na starosti člověk tvého "kalibru".

usch

Largo godlike lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#64 29. 8. 2008 10:55

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

Pisatel napsal(a):

Largo napsal(a):

xxxx,
viz tvůj příspěvek 48 : buď tak hodná a napiš, kde pracuješ.... 
Abych se tomu zařízení zdaleka vyhnula.

Dělᚠsvému zaměstnavateli takovou reklamu, že jistě i spousta dalších čtenářů ocení informaci, kam se zaručeně neobracet, když je může mít na starosti člověk tvého "kalibru".

usch

Largo godlike lol

Co je tak špatného na příspěvku č. 48 (asi jsem pitomá a nepochopila ho) . Je divné to ,že xxx nezvrací na své pacienty a nechodí na vizitu s cigárem a opojená alkoholem?

Není tady

 

#65 29. 8. 2008 11:01

Largo
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 1222

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

aprill,
znᚠlékaře, který takhle jedná?


Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

 

#66 29. 8. 2008 11:03

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

Largo napsal(a):

aprill,
znᚠlékaře, který takhle jedná?

Ty jsi neslyšel a nečetl kolik lékařů ordinovalo opojeno alkoholem? A to se na zprávy moc nekoukám.

Není tady

 

#67 29. 8. 2008 11:04

Pulin
♥------
Registrovaný: 1. 8. 2008
Příspěvky: 20

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

ona je doktorka? No potěš koště...........................

Není tady

 

#68 29. 8. 2008 11:27

Largo
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 1222

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

aprill napsal(a):

Largo napsal(a):

aprill,
znᚠlékaře, který takhle jedná?

Ty jsi neslyšel a nečetl kolik lékařů ordinovalo opojeno alkoholem? A to se na zprávy moc nekoukám.

Myslím na vlastní oči.... víš, je dobré vycházet z vlastních zkušeností. Vždycky. Rozhodovat se podle činů druhých, podle vlastních zážitků, ne podle řečí.
A je dobré rozpoznat manipulaci, zvl᚝ v tomhle případě.

Víš, záměrně nevzít na vědomí uvedení věci na pravou míru, z okořeněného humoru udělat špínu a zlo.... to všechno je možné, ale nechtěla bych být u toho, až se to bude "tvůrci" vracet. Propojení příčiny a následku funguje neomylně, i když si dá třeba na čas. stolt


Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

 

#69 29. 8. 2008 11:33

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

xxxx napsal(a):

si na veřejném foru mě tvoje názory taky nezajímají ale člověk se pobaví nudí li se v práci big_smile a jsou to teda perly big_smile

Ano, člověk se pobaví, vidí-li brontosaura, jako jsi ty. Na takový se ani nestřílí, páč jsou chráněný. Jinak bychom ani neviděli, jak to vypadá, když "sedí si zajíček ve své jamce sám" a ani se nehne stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#70 29. 8. 2008 11:34

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

abba napsal(a):

Pandoro, nejste trochu drza a prisprostla? Tohle je verejne diskuzni forum a kazdy si muze napsat nazor jaky chce. Ale to porad neznamena, ze kdyz ma na vec nekdo odlisny nazor, ze se k nemu budete chovat jako hulvat.

Nejsem.
Pokud to je názor a nikoliv plky bez despektu a pro pobavení (se na účet druhého), beru.
Takže co se to takhle naučit rozlišovat?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#71 29. 8. 2008 11:37

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

xxxx napsal(a):

jen deti si myslí, že můžou někomu hlasit co má dělat.

Tak se toho drž, ju?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#72 29. 8. 2008 11:51

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

aaaa, naše milá doktorka xxxx zase perlí. A já si už myslel, že se budu nudit big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#73 29. 8. 2008 12:22

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

Pandorraa napsal(a):

xxxx napsal(a):

jen deti si myslí, že můžou někomu hlasit co má dělat.

Tak se toho drž, ju?

a proč si toho nedržš ty tak vyrovnaná a dokonalá, která nad námi horšími mᚠtu moc? že by to bylo proto že se nemužeš vyrovnat s tím že to je jen tvoje zbožné přání wink nepsala si tu několikrát jak mě ignoruješ a nečteš? big_smile


dum spiro spero

Není tady

 

#74 29. 8. 2008 12:23

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

Pandorraa napsal(a):

xxxx napsal(a):

si na veřejném foru mě tvoje názory taky nezajímají ale člověk se pobaví nudí li se v práci big_smile a jsou to teda perly big_smile

Ano, člověk se pobaví, vidí-li brontosaura, jako jsi ty. Na takový se ani nestřílí, páč jsou chráněný. Jinak bychom ani neviděli, jak to vypadá, když "sedí si zajíček ve své jamce sám" a ani se nehne stolt

vidíš a já si myslím to samé o tobě brontosaure big_smile


dum spiro spero

Není tady

 

#75 29. 8. 2008 12:25

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Máte někdo zkušenosti s terapií zv. "vnitřní dítě" ?

xxxx, proč se automaticky považuješ za tu horší?


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů