Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 24. 8. 2008 18:30

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

Čára života

často na ni myslím.  Dívám se do dlaně, a říkám si, jeslti ta mrška opravdu říká to co vidím, a jeslti lidé, kteří umřeli brzo měli čáru krátkou , dlouhou............. jeslti má tu vypovídající hodnotu, která se jí přikládá.
Moje myšlenky nepřišly samy od sebe, vždy, když se dostanu do kontaktu s někým kdo " se tváří že ví víc......" se tou mou čárou zabývá a prorokuje mi dlouhý život.
Já jim prakticky nevěřím, ale ve chvílích nemoci, nebo krize  mi jejich předpověď hned přijde na mysl a říkám si, že to pravda určitě bude, že se není čeho bát. A pak mně hned napadne, jeslti vlastně je někdo, kdo si říkal, že má čáru dlouhou, a přesto měl život příliš krátký.

Mája

Není tady

#2 24. 8. 2008 18:36

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Re: Čára života

Čára života ukazuje na kvalitu života a vitalitu, ne tak úplně na jeho délku.
Délka se určuje jednak podle čáry života, jednak podle zářezů na zápěstí...

Často se s obavami dívám na čáru života svého syna. Není tam skoro žádná. Svírá se mi žaludek...ale stále žije.

Není tady

#3 24. 8. 2008 21:15

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhošť
Web

Dami, neboj. Mám kolegyni v práci, mimochodem vůbec se o tyhle "esoterické blbůstky" big_smile nezajímá , ale někde si přečetla něco o čarách na rukách, nebo jí o tom někdo něco řekl, a ukazovala mi tu svou s tím, že ji má krátkou a téměř neznatelnou a co já na to. NO já teda nic, protože tomu vůbec nerozumím wink , ale opravdu ji skoro není vidět a fakt je krátká - ta čára - , a přitom je to "baba" velmi vitální a loni oslavila padesátiny. Tak teda nevím, co si o tom myslet. O čem vlastně ta čára vypovídá roll ...Zářezy na zápěstí jsme ale nezkoumaly, asi ji tu ruku pořádně prozkoumám big_smile

Není tady

#4 25. 8. 2008 7:54

x52658
Host

No, uvidíme, já mám čáru až za roh...relativně výraznou. vissla Asi mě budou muset cíleně odstřelit... roll
A manžel má naproti tomu vcelku krátkou a hoooodně výraznou a tlustou... Za 50 let ti řeknu, jak to pokračuje... lol

NÁŠ TIP:

Zápatí