Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 23. 8. 2008 19:28

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Jitce jsme kdysi koupili také ten vysavač na baterky ( na burze), hraje si s ním ráda a Lenka taky, ale normálního vysavače se strašně bojí.
Jinak holky rády vaří big_smile
V Ikee prý mají nádherné nerezové nádobíčko smile

Co koupíme Lence ještě nevíme. Jestli tu koloběžku se třema kolečkama, nebo panenku (nějakou tu mluvící) . Asi nové křídy na tabuli. Na tu ráda maluje.


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#52 23. 8. 2008 19:30

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Tak když si tu píšu sama, tak se jdu naložit do vany do pěny od Radoxu co jsem dostala a pak si půjdu číst knihu o baňkování, co jsem také dostala.
Lenka je už totiž  v postýlce, protože u babí neusnula a Jíta tam právě jde.

A já jsem po dnešní noci hotová a nevyspalá.
Tak dobrou.


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#53 23. 8. 2008 20:55

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Sudi ja te uplne chapu ale zkus tam praci jen na tu oslavu jen vzdyt se praci s tatkou nemusis tak moc bavit nezapominej ze tam mas taky maminku a ze ada je ma jiste oba rad. Ja taky vzdycky sla domu (s otcem jsem se nabavila ) a nejak jsem to proste prezila je to tezke.

Spunti to jsem moc rada ze je Lenicka zdrava:) a tobe vsechno nejlepsi co jen zivot muze dat k narozeninam i kdyz je to dopradu tak at radeji nezapomenu.

Jito ja taky nakupuji predem mam nakoupeno na narozky, svatek i vanoce:)) pro naty je to to nejlehci. Horsi je pro ostatni zvlaste rodice neb ti nic nepotrebuji a vsechno se jin zda drahe a zbytecne:)

Tu uklizeci sadu jsem koupila v tescu ve ctvrtek za 300,- myslim ze predtim to stalo 600,- je tam vozit, kybli, smetacek lopatka prachovka nejaky spraj (jako) a mop myslim ze jeste nejaka zinka. jo a meli tam jeste jako ze stanek se zeleninou a kytickama taky tak cenove. tak jsme vahali co vzit. Vysavac by naty taky moc chtela ale mame toho uz tolik ze to ji koupim jedine kdyz to uvidime nekde slevnene.

Není tady

 

#54 23. 8. 2008 21:01

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

no momentálně jsem ve stavu dost špatným a fakt ted tam dlouho nepojedu...já nemůžu. holky mě je zle-a to nejen psychicky... půjdu spát a doufám že se z toho trochu vyspím..já celý den jen brečím a piju ten nervovej čaj..ted jsem teda snědla pár hranolek,,
ráno chtěj jen tchánovci s A. na výlet,že pojedeme všichni,mě se vůbec nikam nechce.... nemám náladu na nic..a to mám jít v pondělí a uterý prodávat,,,se mi fakt chce..

Není tady

 

#55 23. 8. 2008 21:05

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Sudinko jeď aspoň přijdeš na jiné myšlenky..uvidíš že ti to pomůže!!!!!!!!!!!!!!!!

tak my zítra vyrážíme do té ZOO doufám, že už nám to konečně vyjde a nebude ráno lét......tak jsem zvědavá s jakou dojedeme a jak to bude Natulku bavit, v ZOO jsme ještě nebyli

Není tady

 

#56 23. 8. 2008 21:17

Lenina2
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 5. 2006
Příspěvky: 3990

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Jitu, já bych ořechy taky nedávala, hlavně aby nezaskočili. Ale máme jich za barákem hodně a Matýsek jednou viděl, jak si je táta trhá a chce teď pokaždé taky - vždycky křičí "ožíšky". Tak tyhle rovnou ze stromu mu dávám. Zatím nejsou úplně dozrálé, takže jsou měkké a hezky si je rozkouše.

U nás pršelo v noci a od rána tam bylo docela hezky a po obědě už úplně pěkně teplo a slunečno. Dopoledne si hrál s tatínkem - skoro celé dopoledne vydržel stavět lego a já jsem vařila a odpoledne jsme byli na houbách a večer jsme grilovali ryby - mňam, mňam. Máa tu měl bratránka, tak si to hezky užil.

Sudi dík za ten odkaz - to je teda pálka, navrhnu to našim jako dárek.
Ježíši, tak já jako pejskař bych to asi nepřežila. Dobře že jsi si vzala prášek ale taky bych musela minimálně odjet.

Já dárky k narozeninám zatím nemám, ale pořád něco vymýšlím - určitě koupíme další lego, ale dál nevím.


http://lb5f.lilypie.com/g31Yp1.png
http://lb3f.lilypie.com/0Cgop2.png

Není tady

 

#57 23. 8. 2008 21:23

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Ahojky, tak už máme fáro doma, ale bylo to náročný, snad 3h  jsme strávili čekáním, než se jim podařilo nám vytisknout smlouvu, prostě vždycky se nám musí stát nějaká komplikace. Takže Leni, k vám bychom to určo nestíhali, ale teda musím říct, že vysočina jako kraj se mi moooc libí smile

Sudi, je mi líto co se stalo, ale taky si myslím, že musíš myslet na mamku, Adu atd a oslavy nerušit a s tátou se třeba jen nebavit. Já teda přesně nevím, co se stalo, ale asi to byla síla.

Jitko, at ZOO vyjde, my byli letos jen asi 5krát big_smile

Není tady

 

#58 23. 8. 2008 21:24

Lenina2
Babinet Klub
Registrovaný: 3. 5. 2006
Příspěvky: 3990

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Luci, to kolo je nádherný. Matýsek ho teď viděl v obchodě a vypadalo to, že bez něj neodjedeme, tak ho možná bude mít taky. Myslela jsem, že začínají šlapat až tak okolo 3. let, ale Matýsek na tomhle v obchdě už šlapal.


http://lb5f.lilypie.com/g31Yp1.png
http://lb3f.lilypie.com/0Cgop2.png

Není tady

 

#59 23. 8. 2008 21:37

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Ahojky holky,
dneska jsme s Kačkou hlídali malou Nelinku, bude jí akorát rok a bylo to úplně v pohodě, byla to tedy jen chvilka,ale rodičové byli pěkně vyklepaní smile A ona byla moc hodná a s Kačkou si dávali pořád pusinky a pak jsme jí vozili i na autíčku, no super. A dokonce i pila, oni si pořád stěžujou že nepije a tady si o to sama říkala. No bylo to boží big_smile

Sudi to je mi moc líto s pejskem. Asi bych to taky nemohla přenést přes srdce.
Pamatuju si z dětství takový blbý zážitky od babičky. Ale asi ne tak takhle nejvíc hustý. sad Mysli hlavně na malýho a jděte včas spát jo? pussa pussa

My budem Kačí kupovat k narozeninám taky uklízecí sadu, ale jen koště, lopatku a smetáček. Ještě něco u toho asi bylo, ale nevím co, dneska jsem to viděla v hračkárně. Kačí je taky hrozná úklida, jak něco sní hned běží pro smetáček a že je "boudel"
JInak tata ji nějak naučil říkat "r" neříká ho zřetelně, ale když řekne "Lara", tak je to fakt slyšet, už to neni Lala smile

Včera nám přivezli kolo, tak teď koumáme jak tam přidělat tu sedačku, protože je tam uchytka a drát od přehazovačky, tak jen doufám že jsem si nekoupila kolo k ničemu, když na něm nebudu moct jezdit va va

A zítra jedem k prababičce, musím ještě upéct chlebík s cibulkou a slaninou - strýček má svátek smile

Ořechy - včera u kamarádky potvora zobala slaný a jinak třeba v buchtě je jí i v sušence a nikdy žádná alergie. A zuby má všechny, tak jí snad jen tak nezaskočí. Ale taky se je snažim nedávat.


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#60 23. 8. 2008 21:41

Markéta111
♥♥♥♥---
Místo: Kroměříž
Registrovaný: 3. 8. 2008
Příspěvky: 386

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Ahoj holky.
Luci to kolo je suuuuper.  tummenupp  my letos jezdíme na  tříkolce s tou tyčí,na šlapky ještě nedošáhne a na příští rok máme to malinký klasický kolo ( zdědila po bratrovi-nevlastním ) a až pak koupíme něco parádního,ale ta motorka nemá chybu.

Špunti to je dobře ,že už je Leničce dobře.  big_smile

Babu to v tom tescu byla asi akce a určitě už zkončila,že?  grater  já to taky chci za 300kč!!!!!   butter

Mě malá řve když vypnu vysavač a jdu ho uklidit,tak jí ho nechám zapnutý ona vysává a já jdu uklízet něco jinýho.  reta

Spirulko gratuluji k fáru ! a co máte?

Jituš malé se v zoo líbily opice ,kačeny a tučňáci to co zná z knížek nebo z televize,a krtek tam nebyl  grater  zmatek černej.

Není tady

 

#61 24. 8. 2008 8:05

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Ahoj holky!!!

takže počasí tu je hezké, takže když nepřijde náhlá změna..za chvíli vyrážíme!!!!!!!!!!!!!!

Leninko oříšky jsem tedy už dvakrát dala, ale taky ty rovnou ze stromu, naši mají plný lískáč a jak to viděla u ostatních tak to chtěla taky , tak jí babička dala, ale byli jsme u ní a pěkně kousala a reakce žádná....

Natálku jsem vozila na neteřinčině kole, ale nedosáhne na šlapátka, ale krásně se držela řidítek tummenupp no uvidíme, jestli se bude chtít držet,, když jí nebudu držet lol lol chtěli by jsme nějaké koupit na vánoce a potom se uvidí, jestli bude jezdit už na jaře, nebráníme se ani nějaké slušné koupi ojetějšího, protože tyhle kola stejně nejsou na dlouho a tak máme podchyceného pána, který vykupuje tyhle ojetější a kdyby se tam něco slušného objevilo dá nám vědět a Natálce budu moct alespoň koupit víc dárků pod stromek, když ušetřím na kole..zatím máme vybraného toho Sviště, Natálka už na něm seděla a líbilo se jí a nebylo ani tak extra drahé stálo 2299,-

Není tady

 

#62 24. 8. 2008 8:34

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

dobré (doufám) ráno,
k těm kolům-my jsme koupili od známejch po holce-není zničený,nechali nám ho za pár korun,a zainvestujeme až pak do toho většího,tohle bude asi fakt nachvíli..ale musím vám napsat,že jsem včera potkala kámošku a hrozně se divili jak adam lítá na odstrkovadle..že její holka nechce a když tak jen kousek..

veru jsi šikulka že jsi zvládla dvě děti!!! že je to fajn když si spolu vyhrajou co??
spunti, to je fajn že jste zdraví!!
spirul gratuluju ke koupi autíčka,a koukej jezdit a neboj se,tyhle novější auta to je parádička!!
jitu přeju krásný výlet!!!
markét,adam taky takhle vysává... tak ho vždycky s vysavačem pošlu do pokojíčku at si tam uklízí!!!

no holky u nás z výletu asi nic nebude..je tam dost zamračeno a mě stejně bolí hlava,tak jsem doufala že pojedou sami a já budu odpočívat a něco že doma udělám..
no áda už mě tahal z postele-"vstávat!!!,ňami ňami " lollollol

Není tady

 

#63 24. 8. 2008 9:16

Markéta111
♥♥♥♥---
Místo: Kroměříž
Registrovaný: 3. 8. 2008
Příspěvky: 386

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Dobré ránko holky.U nás budíček zase 7.45 ,četla si knížku a mě nechala do 8.30 -hooodný mimi.  sova
Teď je zase na hopsadle,tak mám jednu ruku na psaní-musím houpat.
Dneska nic nevařím,zase jdeme k babičce na řízky,mňam,mňam.
Jituš hezký výlet.   tummenupp

Není tady

 

#64 24. 8. 2008 9:51

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

jé zase řízečky lollol já budu dělat jen br kaši a sekanou.jsem náká líná..a neměla bych , musím poklidit ,prootže zítra jdu pracovat tak at tu není borčus..
no a právě jsem zjistila že nemáme plíny...jen natahovačky..v tescu sice mají ty akce,ale mě se nechce kupvat 3 balíky.. tak nevím jestli vydržíme dozítřka a o přestávce dojdu kpit hugiies-mají bývalé droxi za 219,- ty lepší!!přecijen na to spaní ještě dáváme..

Upravil(a) sudina (24. 8. 2008 9:53)

Není tady

 

#65 24. 8. 2008 9:59

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

tak nic ta akce je dodneška..

Není tady

 

#66 24. 8. 2008 10:00

Markéta111
♥♥♥♥---
Místo: Kroměříž
Registrovaný: 3. 8. 2008
Příspěvky: 386

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Pracovat ? brr co to je ? to já si ty 3 roky budu užívat nechodit do práce do posledního dne.  lyssna  ale tebe to asi baví,tak ti přeji a ti to nadšení vydrží.

Mě se taky nechtělo kupovat ty 3 balíky ,ale vzala jsem je a vydrží to aaaaž do vánoc.  lol

Není tady

 

#67 24. 8. 2008 10:00

Markéta111
♥♥♥♥---
Místo: Kroměříž
Registrovaný: 3. 8. 2008
Příspěvky: 386

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Tak přijd  já ti balík dám    big_smile

Není tady

 

#68 24. 8. 2008 10:04

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

no kdybych měla jít pracovat tam kde jsem byla před md tak ani náhodou..odtamtud jsem odcházela zhnusená,ale tohle je příjemné zpestření tummenupp,no holky prodávat tam dýl tak snad začnu i hulit..jak tam člověk je tak to je pokušení,zatím si jen kupuju šperky a obleční lollol

nojo markét, balík by se mi hodil... tummenupp

Není tady

 

#69 24. 8. 2008 10:14

Markéta111
♥♥♥♥---
Místo: Kroměříž
Registrovaný: 3. 8. 2008
Příspěvky: 386

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Tak to je fajn.Já jsem taky odcházela s radostí žr už se tam niiikdy nevrátím.Fuj hnuj.

Dneska pojedeme k babičce na kole,tatínek bude spravovat kočár,blbě se mi otáčí jedno kolečko.Doufám ,že to neudělá tak že se nebude otáčet vůbec a žádný!!!    dumbom

K těm plínkám,my taky dáváme natahovačky,ale jednou jí rostl zub či co a tak se do toho posr...,ale hrůza,teklo jí to nohavicou a já nevěděla jak jí to sundat,děcko potentovaný na posteli a hledala jsem nůžky abych to roztřihla.   stolt   NEOPAKOVAT  !!!!!!!!!

Není tady

 

#70 24. 8. 2008 10:20

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

jo to mᚠpravdu markét.. na norlmální používání se ty plínky nedají,ale naštěstí se nás to netýká..

markét pošlki tatíka k nám nám nějak kolečko u kočárku vrže..

taky bych vyrazila na kole,ale chčije a chčije..

Není tady

 

#71 24. 8. 2008 11:09

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Markéta111 napsal(a):

Ahoj holky.
Luci to kolo je suuuuper.  tummenupp  my letos jezdíme na  tříkolce s tou tyčí,na šlapky ještě nedošáhne a na příští rok máme to malinký klasický kolo ( zdědila po bratrovi-nevlastním ) a až pak koupíme něco parádního,ale ta motorka nemá chybu.

Špunti to je dobře ,že už je Leničce dobře.  big_smile

Babu to v tom tescu byla asi akce a určitě už zkončila,že?  grater  já to taky chci za 300kč!!!!!   butter

Mě malá řve když vypnu vysavač a jdu ho uklidit,tak jí ho nechám zapnutý ona vysává a já jdu uklízet něco jinýho.  reta

Spirulko gratuluji k fáru ! a co máte?

Jituš malé se v zoo líbily opice ,kačeny a tučňáci to co zná z knížek nebo z televize,a krtek tam nebyl  grater  zmatek černej.

Není tady

 

#72 24. 8. 2008 11:11

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Babu napsal(a):

Markéta111 napsal(a):

Ahoj holky.
Luci to kolo je suuuuper.  tummenupp  my letos jezdíme na  tříkolce s tou tyčí,na šlapky ještě nedošáhne a na příští rok máme to malinký klasický kolo ( zdědila po bratrovi-nevlastním ) a až pak koupíme něco parádního,ale ta motorka nemá chybu.

Špunti to je dobře ,že už je Leničce dobře.  big_smile

Babu to v tom tescu byla asi akce a určitě už zkončila,že?  grater  já to taky chci za 300kč!!!!!   butter

Mě malá řve když vypnu vysavač a jdu ho uklidit,tak jí ho nechám zapnutý ona vysává a já jdu uklízet něco jinýho.  reta

Spirulko gratuluji k fáru ! a co máte?

Jituš malé se v zoo líbily opice ,kačeny a tučňáci to co zná z knížek nebo z televize,a krtek tam nebyl  grater  zmatek černej.

Marky tak to zkus porad tam probihaji slevy na hracky a ty sady u nas byli snad 4ks ale chce to prubnout nebylo to v letaku bylo to soucasti slev co tam probihaji uz nejakou dobu. Preji at to maji je fakt moc pekne za ty prachy nejdrive jsme to nechteli brat neb smetacek s lopatkou uz jsem ji koupila neb bez toho nemohla byt ale to se nedalo to tam nechat.

Není tady

 

#73 24. 8. 2008 11:13

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Holky mi dneska spali jak lidi temer do 8 kazdy ve svem:) ale s usinam u nas zacal problem jak je uz kolem 9 tma tak mala jeci ze se boji tak roznu na chotbe ale to zase dela blbiny ze vidi tak pak vykrikuje ze chce do neseho dokonce jsem ji nacapal kdyz uz jednu nohu mela prehozenou pras okraj postylky no takze taky paradicka vecer na sebe s manzou nemame vubec cas neb jen uspavame a tak moc potrebujeme resit ten byt a veci kolem:(

Není tady

 

#74 24. 8. 2008 11:15

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Spunti prosim te Lenka uz ujede na te kolobezce co ma ty dve kolecka vzadu??? Ja ji mam pro naty ale myslela ljsem ze ji dostane az pristi rok ale kdyby toho mela vyuzit uz ted tak ji to klido dam ale bojim se ze ja na to jeste mala a kdzy to vybalime tak to nebude chtit vratit a jen si nabije.

Není tady

 

#75 24. 8. 2008 11:43

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: CHAT : Dětičky narozené na podzim 2006/ XVII.

Babu, Jitka mi přesně od tří let jezdí na skládací koloběžce s dvouma kolečkama (dřív jsme to nezkoušeli).
A Lenka jak vidí Jítu, tak na tu koloběžku pořád leze big_smile
Ale třeba synovec, tomu jsou tři a půl na koloběžce vůbec neumí, nejde mu to a po prvním pokusu koloběžku odkládá.
Sousedky kluk, jsou mu dva, už na té skládací ujede cca 2-3 metry (také to vidí u starší sestřičky).

Na kole když dosáhnou cca od dvou let zvládají.
Jinak dřív na tříkolce (tedy Lenka ještě ne, ale zase to zkusíme big_smile , Jíta už dávno jezdila venku na tříkolce, sama šlapala a dojela cca 600 m na písek)


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů