|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahojky všem, najde se tu nějaká osůbka ze Západních Čech?
Není tady

Jé, ahoj, já jsem ze západních Čech.
Není tady
To jsem ráda, že jsi se ozvala
Nebydlím tu moc dlouho a ráda bych poznala nový lidičky z jinýho kraje
Přestěhovala jsem se z Jižní Moravy. Kolik ti je, jestli se můžu zeptat?
Pokud budeš chtít, klidně napiš na mejlík...
Není tady


Není tady

Ahoj, já jsem taky ze Západních Čech. můžu se k vám přidat?
Není tady
Ahoj Luci, jakpak se máš? 
Není tady

To Elleana
Ahojky, promiň o víkendu okupuje internet manžel takže se k němu dostanu jen přes týden když není doma
Mám se docela fajn a ty? odkud přesně jsi? Já jsem ze Švihova. Víc Ti můžu napsat soukromě
měj se krásně
Není tady
Ahoj Luci,
taky jsem se dlouho neozvala, promiň. Byla jsem na týden u rodičů a nemají internet. Ale budu určitě ráda, když zase napíšeš, třeba soukromou zprávu
Jsem z Klatov. Taky se občas s přítelem hádáme o to, kdo bude na netu dýl 
Není tady

Ahoj, poslala jsem ti soukromou. Měj se a ozvi se 
Není tady
janak napsal(a):
Ahoj jsem tady nová a ráda bych si s někým pokecala.
Ahojky,
odkud jsi? Napiš něco o sobě, jak se máš a tak 
Není tady
Elleana napsal(a):
Ahojky všem, najde se tu nějaká osůbka ze Západních Čech?
ahoj,
jsem z Plzně. Právě jsem na MD mám tříletého kluka. Jak zvládáš to horko?
Není tady
ahoj
byla by tady nějaká dobrá dušička a poradila mi jak vložím fotku nebo obrázek tady do diskuse ke psaní?
a taky jak mám vymazat moje psaní, co jsem v diskusi zkazila?
moc díky
jinak zdravím,já jsem taky z Plzně
tak zatím se nikdo nenašel, kdo by mě poradil, jak se sem vkládají fotky?
Ahojky, jsem taky ze západu a do Klatov jezdím do práce....
Není tady
Ahojky. Jsem taky ze západu. Z KV.
Není tady