Oznámení

10.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

10.června : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

24.dubna : Téměř bez práce: Domácí tymiánový chléb.

#1 20. 1. 2006 13:30

Olina
Host

daň z výhry

Dobrý den.V říjnu jsem vyhrála v SMS soutěži 100.000Kč.V listopadu jsem osobně částku převzala proti podpisu na výdajovém dokladu dané společnosti.
Včera t.j.19.1.2006 jsem od nich obdržela dopis, kde mě upozorňují na skutečnost zaplacení daně z výhry.K tomu přiložili pravidla. Myslím,že mě měli na tuto skutečnost upozornit při předání peněz.V časopise,kde byla soutěž vyhlášena pravidla uveřejněna nebyla a samotná soutěž probíhala formou SMS.
Můžete poradit, jak mám postupovat? Děkuji.

#2 20. 1. 2006 23:03

ABC
Host

Re: daň z výhry

Zdanění výhry je vaší povinností. Společnost nebyla ani povinna vás na to upozorňovat.

#3 24. 1. 2006 23:55

Aneri
Host

Re: daň z výhry

V herně když vyhrajete na ruletě, pokru,automatě, či Jackpotu, tak také výhru nedaníte a můžete být i veden na pracovním úřadě...vyplácejícího nezajímá prakticky ani jméno !!!A může jít o částku vyšší, tak myslím, že soutěžící měl být předem upozorněn !!!

NÁŠ TIP:

Zápatí