Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 8. 2008 0:15

Myladylo
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 21. 8. 2008
Příspěvky: 3

Divate se rady na horory?

Zajimalo by me, jestli jsem jedina, co rada horory co se rada boji? dumbom


Milujte se a množte se

Není tady

 

#2 25. 8. 2008 12:04

Yvetta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 3. 5. 2008
Příspěvky: 1370
Web

Re: Divate se rady na horory?

Nejsi, taky se ráda dívám na horory. Ale nemám ráda ty ve kterých tečou litry krve a řežou se tam hlavy. Mám ráda horory ve kterých jsou přízraky, duchové a takový podobný nadpřirozený bytosti. To se potom bojím moc ráda wink

Jenom bych řekla že to asi moc nepatří do módy, tak třeba to nějaká dobrá duše přesune godlike

Upravil(a) Yvetta (25. 8. 2008 12:44)


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/26537.png
Terezka nar. 8.5. 2009  49cm, 3410g
1 rok    : 10,5 kg, 75cm  a 6 zoubků
1,5 roku: 11,6 kg, 80cm a 12 zoubků

Není tady

 

#3 25. 8. 2008 15:07

Maya.82
Host

Re: Divate se rady na horory?

Ahoj tak taky mám ráda horory. Jenže už jich je fakt málo u kterých se bojím. Horory co jsou třeba v televizi tak ty nestojí za nic kolikrát mám pocit, že si to spletli s komedii. Jinak horory jsou super.

 

#4 25. 8. 2008 16:51

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Divate se rady na horory?

Já ráda taky horory, duchařinu jako byl Šestý smysl, Ti druzí..  Před lety mě omráčily Japonské horory: Kruh, Oko apod ... ne ty americké remaky... Taky se mi líbí inteligentní upířina, ale té je teď strašně málo. Jinak horor knížky hledám v antikvariátech, staří dobří Lupiči mrtvol, Malý vrah apod....

Není tady

 

#5 25. 8. 2008 17:36

mishasha
Host

Re: Divate se rady na horory?

Horrory má ráda celá naše rodina, vždycky jsme se společně báli tummenupp

 

#6 25. 8. 2008 17:40

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Divate se rady na horory?

Horory jo!!Jen když čekám že někde něco vyskočí, tak volám tátu a "se na chvilku jde koukat se mnou".Přítel je teď moc nemusí, tak spolu nekoukáme.


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#7 25. 8. 2008 22:16

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Divate se rady na horory?

Horory miluju smile vždycky jsem ale celá potento, zalezu pod deku a koukají mi jen oči tongue
Kdysi když jsem měla jako náctka postel ještě klasickou na nožkách, bála jsem se, že je pod ní schovanej nějákej vrahoun a jak přijdu k posteli stáhne mě za kotník a zabije mě usch tak jsem skákala do postele už od dveří snad dva metry, abych k té posteli nemusela chodit, co kdyby pod ní fakt někdo byl vadumbom
Pak jsem tuhle svoji fobii z postele na nožkách neprozřetelně prozradila manžovi ... vždycky na mě čekal než se dokoukám a po skončení stepoval za dveřmi wc, abych se nebála usch a jednou ten trouba nikde, tak beru strachy schody do ložnice po třech, no a ten trouba si tam vlezl pod postel synátorovi a jak jsem tam vlítla, chytil mě za kotník dumbom ječela jsem hrůzou a skákala dva metry dvacet dumbom myslela jsem, že ho snad zabiju rolldumbom dumbom dumbom


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#8 26. 8. 2008 11:54

Yvetta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 3. 5. 2008
Příspěvky: 1370
Web

Re: Divate se rady na horory?

PPavli něco podobnýho co popisuješ mám taky doma. Manžel se absolutně vyžívá v tom když na mě ve chvíli absolutního napětí může vybafnout. V tu ránu bych ho zabila. Strašně se baví tím že se hrozně leknu, jenže kdo by se nelekl, že?


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/26537.png
Terezka nar. 8.5. 2009  49cm, 3410g
1 rok    : 10,5 kg, 75cm  a 6 zoubků
1,5 roku: 11,6 kg, 80cm a 12 zoubků

Není tady

 

#9 26. 8. 2008 21:40

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Divate se rady na horory?

No on měl ze mě někdy šoky chudák taky. Jednou jsme čučeli na nějákej film s Melem Gibsonem, toho já prostě miluju, je to náááádhernej chlap smile
A když on v tom filnu klečel na kolenou a vypadalo to, že mu ten za ním usekne hlavu, vyskočila jsem a začala na manžu řvát, a něco udělá, dy ho zabijou !!!!! no koukal na mě, jestli mi nehráblo rollhmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#10 27. 8. 2008 12:22

Sirius
Host

Re: Divate se rady na horory?

PPavlaa napsal(a):

No on měl ze mě někdy šoky chudák taky. Jednou jsme čučeli na nějákej film s Melem Gibsonem, toho já prostě miluju, je to náááádhernej chlap smile
A když on v tom filnu klečel na kolenou a vypadalo to, že mu ten za ním usekne hlavu, vyskočila jsem a začala na manžu řvát, a něco udělá, dy ho zabijou !!!!! no koukal na mě, jestli mi nehráblo rollhmm

Pavli, to jsi ale spletla, tohle mi přijde jako scéna z Patriota, to je historický i když krve je tam dost.
Jinak, já vím, bát se, nejlíp s někým, pod peřinou se schovat, co? vissla
A bafat či lekat ..to je super, je to sice na zabití, ale umocňuje to zážitek z filmu, no ne? dumbom

 

#11 4. 9. 2008 16:34

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Divate se rady na horory?

Já docela jo, ale je pravda, že teď už míň než dřív, jednu dobu jsem nekoukala na skoro nic jiného, jakmile to bylo popsáno horor, šla jsem do toho, díky tomuto přístupu se mi podařilo vidět neskutečný množství kravin :-)).

Décimo - jo, jo, horory o upírech mám vůbec nejradši, ale těch inteligentních je fakt strašně málo, namátkou mě napadá třeba Coppolův Dracula, nebo Interview s upírem, Od soumraku do úsvitu...o něco horší je třeba Blade ( jenom ten první ) nebo Královna prokletých, zbytek je děsnost.

Není tady

 

#12 5. 9. 2008 9:18

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Divate se rady na horory?

Na horory se nedívám, přijdou mi moc drastický.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů