|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

KALIK napsal(a):
Heřmanko, například já tu oxiho větu nevidím jako urážku, spíš jako ftip a vo tom to je. Ty vidíš urážku, já ne. Zamysli se nad tím, proč tě to nutilo takto reagovat
já to (za ženský) taky nevidím jako urážku... ani kdyby to nebylo napsaný Venuši... 
Není tady
joj...to je legrační
někdo mi říkal, at se nepouštím do Oxiho...že tu má svůj klan...svoje ochránce
a ono je to fakt...no mě neurazila ta věta, ale jen poslední slovo...dotklo se mě, že to šlo na adresu Venuše...a myslím, že Venuše bude vědět proč...to je celé...
jinak mě je jedno, že Oximu to je jedno a i vám ostatním...ta má poznámka vlastně patřila Venuši
a pokud vás to tedy neuráží, tak proč se do mě navážíte ? krom Oxiho...jsem ráda, že jsi napsal
a beru to
... doufám, že tímto je debata u konce, protože pak už by nebyla konstruktivní 
Není tady
jess, mluv jen za sebe...a ted to nemyslím zle...ale do hlav ostatních prostě nevidíš...
Není tady

Heřmanka napsal(a):
jess, mluv jen za sebe...a ted to nemyslím zle...ale do hlav ostatních prostě nevidíš...
??? byl tu názor Kalika (mužský) a já měla svůj (ženský) - tak to bylo myšleno 
stejně jako byl myšlen názor Oxiho ... na klany se vybodni a přemýšlej o tom, co čteš, než vystartuješ...
Není tady
Heřmanka napsal(a):
joj...to je legrační
někdo mi říkal, at se nepouštím do Oxiho...že tu má svůj klan...svoje ochránce
a ono je to fakt...
jj, rovnaky fakt, ako ze som osukal polku Babinetu a kazdej som potom kupil spodne pradlo ... 
PS: Kalikovi som po TOM kupil len pivo, ziadne trencle 
PS2: Som zabudol este dodat, ze som kazdu po TOM poslal do ksaa.
PS3: Aj Kalika 
Upravil(a) Oxi (25. 8. 2008 15:22)
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady
Heřmanka, co ta trapi, zlato? Mozem ti nejako pomoct? BI
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady
Oxi, ted jsi mě pobavil
...nic mě netrápí...třeba jsem to jen blbě pochopila...no prostě jsem taková, že když se mi něco nelíbí, tak vystartuju...a jestli jsem to fakt blbě pochopila, tak se omlouvám...
můžeš mi pomoct
... co znamená to BI ?
to s tím Babinetem je fakt ? wow
no dobrý...to byl vtip 
jo vlastně ještě s jednou věcí mi můžeš pomoci...zítra mám dělat zkoušku z makroekonomie...rozumíš tomu? že bys mi vysvětlil grafy
dikec 
Upravil(a) Heřmanka (25. 8. 2008 15:32)
Není tady

Heřmanka napsal(a):
to s tím Babinetem je fakt ? wow
no dobrý...to byl vtip
klídek,... Oxi jen virtuálně slibuje 
Bez Ironie (taky sem se kdysi musela zeptat)
Není tady
Heřmanka napsal(a):
...no prostě jsem taková, že když se mi něco nelíbí, tak vystartuju...
hehe, viem si zivo predstavit osobnu konfrontaciu 
Heřmanka napsal(a):
můžeš mi pomoct
... co znamená to BI ?
bez ironie
Heřmanka napsal(a):
to s tím Babinetem je fakt ? wow
no dobrý...to byl vtip
Samozrejme ze je to fakt. Teda za fakt to vydavaju ludia, co to siria 
Ale nie, nespal som s vyse 4500 zenami, ani mimo Babinetu 
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady
Jessika napsal(a):
Heřmanka napsal(a):
to s tím Babinetem je fakt ? wow
no dobrý...to byl vtip
klídek,... Oxi jen virtuálně slibuje
Bez Ironie (taky sem se kdysi musela zeptat)
1. ja svoje sluby vzdy plnim
2. nikdy som ti nic neslubil
3. som zabudol dodat, ze som velmi priebercivy 
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady

Oxi napsal(a):
Jessika napsal(a):
Heřmanka napsal(a):
to s tím Babinetem je fakt ? wow
no dobrý...to byl vtip
klídek,... Oxi jen virtuálně slibuje
Bez Ironie (taky sem se kdysi musela zeptat)1. ja svoje sluby vzdy plnim
2. nikdy som ti nic neslubil
3. som zabudol dodat, ze som velmi priebercivy
ajaj, a dneska nějaký přecitlivělý ...
a virtuálně jsi mi už slíbil na p.r.d.e.l.k.u 
a než se to dalo zrealizovat, už máš jinou
... 
Není tady
Sama si povedala ze je to LEN virtualne.
Nemam a nechcem ziadnu a nieto este inu 
Na kafe s tebou pojdem kedykolvek a ak na tom budes trvat mozes dostat aj na pr.delku 
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady
Jessika napsal(a):
ajaj, a dneska nějaký přecitlivělý ...
Ako predkozka po masazi zubami? 
Nie, niesom. Som unaveny ... permanentne ...
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady
Oxi a co to makro..ovládáš? to bych fakt potřebovala
BI
ty zkratky se mi líbí 
hm...4500 žen...to už ti splývají, ne ? 
Není tady

Oxi napsal(a):
Jessika napsal(a):
ajaj, a dneska nějaký přecitlivělý ...
Ako predkozka po masazi zubami?
Nie, niesom. Som unaveny ... permanentne ...
chceš si o tom pokecat ? BI
Není tady
Oxi napsal(a):
Heřmanka napsal(a):
...no prostě jsem taková, že když se mi něco nelíbí, tak vystartuju...
hehe, viem si zivo predstavit osobnu konfrontaciu
můj šef by ti mohl vyprávět
jestli jsi alespon z poloviny jako já, tak by to bylo hustý 
Není tady
Heřmanka napsal(a):
Oxi a co to makro..ovládáš? to bych fakt potřebovala
BI
Nechapem 
Heřmanka napsal(a):
hm...4500 žen...to už ti splývají, ne ?
Jj, pridelujem im uz hexadecimalne kody namiesto mien, pretoze sa mi plietli a Jessica1, Jessica2, Jessica3, Jessica4, Jessica5 ... to je blbe.
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady
Oxi napsal(a):
[
Heřmanka napsal(a):
hm...4500 žen...to už ti splývají, ne ?
Jj, pridelujem im uz hexadecimalne kody namiesto mien, pretoze sa mi plietli a Jessica1, Jessica2, Jessica3, Jessica4, Jessica5 ... to je blbe.

Není tady
Jessika napsal(a):
Oxi napsal(a):
Jessika napsal(a):
ajaj, a dneska nějaký přecitlivělý ...
Ako predkozka po masazi zubami?
Nie, niesom. Som unaveny ... permanentne ...chceš si o tom pokecat ? BI
Ano Kelly 
... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't. ... Není tady

Já si z makra pamatuju, že jedna křivka byla rostoucí a druhá klesající a na průsečíku byl rovnovážný bod 
Není tady
KALIK napsal(a):
Já si z makra pamatuju, že jedna křivka byla rostoucí a druhá klesající a na průsečíku byl rovnovážný bod



tak to je dobrý, ale tohle bylo i v mikru...a tenhle základní graf jsem fakt nemyslela
...ovšem snaha se počítá
díky 
Není tady
Heřmanka napsal(a):
KALIK napsal(a):
Já si z makra pamatuju, že jedna křivka byla rostoucí a druhá klesající a na průsečíku byl rovnovážný bod
tak to je dobrý, ale tohle bylo i v mikru...a tenhle základní graf jsem fakt nemyslela
...ovšem snaha se počítá
díky
Tak co, jak ta zkouska dopadla? Kdybych si to precetla driv, tak bych ti urco pomohla:o)
Není tady
dopadla blbě
vzbudila jsem se až když byla polovina zkoušky pryč
njn...to je jedno...stejně bych trojku nevzala 
ale pro příště vím, na koho se obrátit 
Není tady

njn, nesmíš před zkouškou chlastat 
Není tady
To může, nesmí jít spát 
Není tady