Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 20. 8. 2008 18:45

nexxi
♥♥♥♥♥--

grep

ještě bych se chtěla zeptat, jak je to vůbec s grepem a HA? několikrát jsem narazila na názor,že snižuje učinek HA. Od té doby co mám cerazette jsem ho neměla a vyhýbám se i grepovým minerálkám.. ale poslední dobou už mám na něj šílenou chu. děkuju za odpovědi

" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

#2 20. 8. 2008 21:18

anais.de
♥♥♥♥♥--
Místo: Deutschland

Re: grep

Ahoj, zapatrala jsem v odborne literature neb me zaujalo toto kuriozni tema a zjistila jsem, ze to neni zadny vymysl - grep "spotrebovava" enzym  potrebny k premene syntetickeho hormonu obsazeneho v antikoncepcni pilulce na jeho ucinnou formu (snad jsem to spravne pochopila i vysvetlila smile. Neni vsak znam zadny pripad otehotneni v dusledku teto interakce (prislusne clanky byly z roku 1996 a 2006). Myslim, ze pokud se nebudes grepem nezrizene cpat, nemusis se obavat. V nejhorsim budes prvni pripad a nejaky dravy gynekolog si na Tobe postavi vedeckou karieru smile.

Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it. (Richard P. Feynman)

Není tady

#3 20. 8. 2008 21:20

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Tak tohle slyším poprvé... Možná kdybys denně snědla kilo grepů nebo vypila několik litrů džusu, tak jo, ale jinak roll
Pokud mᚠna něj chu, tak si ho dej!

Není tady

#4 20. 8. 2008 21:23

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Hm, tak jsem taky koukla na net a o škodlivosti grepů píše jeden doktor. No, ale něco pro tebe smile : "...podle hamburského profesora stačí dát si po požití léků čtyř až pětihodinovou pauzu a pak se klidně do lákavého plodu zakousnout..." Takže dobrou chu!

Není tady

#5 20. 8. 2008 22:56

nexxi
♥♥♥♥♥--

moc děkuju! vážně už mě to štvalo vyhejbat se jim v obchodě:-D jako,že v blesku psali,že HA ovlivnuje česnek,to si myslím,že je blbina..ale o tem grepu právě sem tam něco padlo,tak mi to vězelo v hlavě. moc děkuju!

" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí