Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 16. 8. 2008 20:13

amba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 857

Re: Fusekle do sandálů...

Manžel, syn ani ze do sandálů ponožky nenosí. Pokud ale někoho potkám, kdo je má, je mi to jedno.
Znám i  pár lidí, kteří mají hodně v hlavě, ale módu neřeší vůbec.

Není tady

 

#52 16. 8. 2008 21:23

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: Fusekle do sandálů...

Ještěže takové starosti nemám. Buď je horko, tak si vezmu sandály bez ponožek, nebo je zima a vezmu si normální boty. Proč bych si bral sandály v zimě nebo se naopak potil v ponožkách?

Je to každého věc a všichni máme jiný vkus, ale jsou věci, které vypadají blbě skoro na každém. Šusákové věci, barevné dlouhé bermudy, tričko zastrčené v kalhotách, které jsou vytažené skoro až k pupíku, bílé ponožky v tmavých botách nebo modrý "železničářský" oblek na důležitém firemním jednání. Vůbec nejde o to vypadat podle módy (kterou určuje bůhvíkdo), ale je dobré nevypadat jako z 15-20 let starého filmu.

Není tady

 

#53 19. 8. 2008 15:55

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Fusekle do sandálů...

PetrV napsal(a):

................................ Šusákové věci, barevné dlouhé bermudy, tričko zastrčené v kalhotách...................

No, můj přítel šusákový kalhoty nosí, na kolo. Dlouhý, i v létě. Protože má nemocný nohy, má je hubený a není mu příjemný, aby se mu na ně někdo koukal, v těch šusákách to není vidět. A po operaci nohy je nosil taky, protože se do ničeho nemohl pořádně oblíct a tyhle šusáky se mu jediný oblíkaly pohodlně. Ponožky nosí, sice to nejsou sandály, ale dírovaný, kožený boty. A triko nosí taky do kalhot, nemá je teda vytažený až k pupíku, ale trika by na něm plandaly, je docela hubenej. Takž holt nemá jinou možnost. Ale nosí věci kvalitní ze značkových obchodů, jen volí to, co mu vyhovuje. Takže ani ty šusáky nejsou "made in Vietnam".


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#54 20. 8. 2008 9:04

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Fusekle do sandálů...

Musím říct, že než jsem si přečetla v nějakém plátku, že ponožky se do sandálů nemají nosit, nikdy mi to nepřišlo divný. Jsem prostě módní ignorant.

Není tady

 

#55 24. 8. 2008 20:33

ursuska
♥------
Místo: Ostrava
Registrovaný: 24. 8. 2008
Příspěvky: 4

Re: Fusekle do sandálů...

If-If napsal(a):

A víte vůbec, proč se asi sandály mají nosit bez ponožek? Protože se nosí hlavně v horku. Dovedete si představit, že by šla holka v krátký sukni, k ní pěkný páskový boty a v tom měla hnusný ponožky? Takhle akorát vídám starý ženský, mladá holka, která se aspoň trochu zajímá o módu, by takovýhle faux pas nikdy neudělala smile

Smích - nesleduješ módní trendy - pro příští sezónu je to absolutní hit. A to si nedělám legraci dumbom-

Není tady

 

#56 24. 8. 2008 20:48

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Fusekle do sandálů...

Mᚠpravdu, četla jsem to v jednom modním časopise, že do mody přijdou fusakle do sandálů smile

ursuska napsal(a):

If-If napsal(a):

A víte vůbec, proč se asi sandály mají nosit bez ponožek? Protože se nosí hlavně v horku. Dovedete si představit, že by šla holka v krátký sukni, k ní pěkný páskový boty a v tom měla hnusný ponožky? Takhle akorát vídám starý ženský, mladá holka, která se aspoň trochu zajímá o módu, by takovýhle faux pas nikdy neudělala smile

Smích - nesleduješ módní trendy - pro příští sezónu je to absolutní hit. A to si nedělám legraci dumbom-

Není tady

 

#57 25. 8. 2008 7:30

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: Fusekle do sandálů...

Před nějakými dvaceti léty byly bílé ponožky v létě hit. A ne ledajaké! Buď byly pletené z příze krajkovým vzorem nebo bavlněné, kolem lemu ozdobené nařasenou krajkou, mnohdy s malou barevnou mašličkou. Sháněly se dost těžko. K tomu se nosily placaté plátěné boty (typu Jarmilky, ale barevné) nebo i barevné tenisky. Nebo taky "Kristusky" - nízké páskové sandály.
Pamatuji si, že jsme si sama bílé bavlněné ponožky obháčkovávala bílou a barevnou  přízi a vytvořila si tam kanýrky, ladící barevně k sukním, které jsem nosila. Nebo taky ke "golfkám", které tenkrát letěly.
Tyto vlastnoručně ozdobené ponožky jsem měla s sebou i na zájezdě v Rusku. Pokojské tam tenkrát běžně projely v naší nepřítomnosti kufry a nachystaly na hromádku věci, které by chtěly koupit. V té hromádce se objevily i mé ponožky. Chtěly mi za ně dát 1 rubl (10 Kčs). Hnala jsem je. Jen ty ponožky u nás tenkrát stály kolem desíti korun + k tomu má tvořivost! Nehledě na to, že bych neměla v čem po zbytek zájezdu chodit.

A přiznávám, že se na tu "novou" módu i těším. Ono bosé nohy v klouzavých kožených sandálech, které se k podrážce v horku přilepí mi nejsou moc příjemné. Samozřejmě - nejsou sandály jako sandály a k botkám na podpatku opravdu NE.

Teď jsem se vrátila ze Slovenska. V neděli ráno si tam mířila jedna žena do kostela. Vytáhla asi svou sváteční sukni a k tomu si vzala  černé nazouváky na podpatku s tou již nemoderní dlouhou špičkou a černé ponožky. dumbom


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#58 25. 8. 2008 9:24

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Fusekle do sandálů...

Stelička napsal(a):

Buď byly pletené z příze krajkovým vzorem nebo bavlněné, kolem lemu ozdobené nařasenou krajkou, mnohdy s malou barevnou mašličkou. Sháněly se dost těžko.

Jéjda... co já se jich nasháněla pro dceru!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#59 25. 8. 2008 15:39

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Fusekle do sandálů...

Že do sandálů nepatří ponožky není módním trendem. Již můj dědeček rozený 1900 měl tento názor. Říkal, že jedině na sport je tato kombinace vhodná. A můj táta ( dnes by mu bylo přes 70) by si tuto kombinaci také jinak nevzal.

Beru to jinak - tedy že každá příležitost, situace má svůj oděv, důležité je také jak je vše navzájem sladěno.
Takže?
ANO: sportovní ponožky+ sandále+sport+ sportovní oděv či oděv na volný čas ve volném čase.
NE: ponožky+sandále+kancelář, k odvěvu s košilí, s oblekovými kalhotami.
      popřípadě silonové ponožky+sandále+kraasy+košile.

Prostě určité kombinace mi jdou dohromady a určité ne.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů