Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 2. 9. 2008 8:49

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Manžel a moje kamarádka

ahoj, Nastajso...
mně teda zarazilo, jak ti paní ze sociálky podsouvá "letní románek"... pokud to nebylo ofiko debata, tak prosím... ale pokud jsi se byla někde poradit ohledně finanční situace, tak by si paní sociálová měla uvědomit, že i během románků musí děti něco jíst... a za něco se musí bydlet, splácet hypotéka apod...
jestliže se pán nemá k tomu, řešit tyhle věci s tebou, pak je to evidentě odsouvání zodopovědnosti a nechu se postavit k situaci čelem
záleží na tom, jak moc ho mᚠještě ráda, jak moc budeš chtít ustupovat (nenahánět - čekat), ale při tom ustupování narazíš na vaše děti...
p.s. to s tím prvním dnem ve škole pěkně  projel butter byla bych na něj pěkně naštvaná - takový věci se totiž neopakujou , uff...


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#52 2. 9. 2008 8:52

5ka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 131

Re: Manžel a moje kamarádka

Já to tak sice nemám, ale mᚠmůj obdiv. Je to pár dní, co jsem začala trpět syndromem nízkého sebevědomí matky na mateřské dovolené a mimo jiné mě napadla i varianta, co kdyby si můj manžel našel nějakou hezčí.... co by s náma bylo? Je to hrozné na to jen pomyslet. Bohužel ty už v tom plaveš, ale pozitivní je, že se netopíš. Jsi silná a to je dobře. pussa A jak to v nímal syn, že tatínek ho neodprovodil do školy? sad va


http://b5.lilypie.com/Bzlpp2.png  http://b3.lilypie.com/rqY6p2.png

Není tady

 

#53 2. 9. 2008 9:15

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Manžel a moje kamarádka

Nastasjo, to že si tvůj M našel právníka neznamená, že ti hned přijde nějaký dopis. Já si taky našla právničku a ta se s mým Bm vůbec nekontaktovala. Vše jsme řešily jen spolu a protože to byl rozvod dohodou, tak nešla ani k soudu. Opravdu by jsi neměla čekat a rovnou zajít na sociálku a požádat o svěření dětí do své péče. A hlavně o určení alimentů.

Nejlepší by bylo, kdyby jste s M vyřešili všechno dohodou. po*ný rozvod vám akorát bude ničit nervy a dotkne se i dětí.

S tím malým mě to mrzí. Ale o první den se připravil tatínek...jeho chyba. Mᚠprávo být na něj naštvaná, ale já osobně bych jej u syna omluvila. Že prostě měl moc práce a nevyšlo mu to. Pro syna to tak bude míň bolestivé a to je teď nejdůležitější. Drž se  pussa

Není tady

 

#54 2. 9. 2008 20:27

nastasja
♥------
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 21

Re: Manžel a moje kamarádka

A jak to v nímal syn, že tatínek ho neodprovodil do školy?

Tak,večer mu to nějak došlo,když se díval na fotky co jsem mu nafotila a tem viděl jiné tatínky,tak začal plakat proč druhé děti tam tatínka měli a on né,jsem mu řekla,že musí být v práci,ale on na to,že mu to tatínek slíbil a sliby se mají plnit,v noci se několikrát vzbudil a plakal,tak nevím,nechci jim lhát,a nechci lhát ani s milosti,je mi jich moc líto.

Není tady

 

#55 2. 9. 2008 21:10

nastasja
♥------
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 21

Re: Manžel a moje kamarádka

U nás to bude asi těžké se nějak dohodnout,když mu dám nějaký návrh,tak on to konzultuje s ní a to se ji nelíbí a to není dobrý nápad,no tak proto to asi bude moc těžké,protože nevím jestli příjmu jeho požadavky a nebo jestli příjme moje požadavky,zitra půjdu na soc.a uvidím jak pochodím,musím to nějak řešit,už ho mám totiž plné zuby,a i toho jak mě psychicky vydírá,navíc si chce vzít od pátku do neděle kluky,ale zase budou u jeho mamky,tak že opět se nebude starat on,jen jeho mamka,když jsem říkala klukům,že pojedou v pátek k takovi na víkend,tak řekli,že né,že chcou být s maminkou,já jim říkala a jedou,že taka je má rád,ale oni nechcou a já je nechci nutit,aby byli potom nešastní ještě víc,mám strach,že si bude myslet,že navádím,ale tak to není,prostě už to beru tak jak to je.

Není tady

 

#56 3. 9. 2008 8:50

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Manžel a moje kamarádka

nastasja napsal(a):

U nás to bude asi těžké se nějak dohodnout,když mu dám nějaký návrh,tak on to konzultuje s ní a to se ji nelíbí a to není dobrý nápad,no tak proto to asi bude moc těžké,protože nevím jestli příjmu jeho požadavky a nebo jestli příjme moje požadavky,zitra půjdu na soc.a uvidím jak pochodím,musím to nějak řešit,už ho mám totiž plné zuby,a i toho jak mě psychicky vydírá,navíc si chce vzít od pátku do neděle kluky,ale zase budou u jeho mamky,tak že opět se nebude starat on,jen jeho mamka,když jsem říkala klukům,že pojedou v pátek k takovi na víkend,tak řekli,že né,že chcou být s maminkou,já jim říkala a jedou,že taka je má rád,ale oni nechcou a já je nechci nutit,aby byli potom nešastní ještě víc,mám strach,že si bude myslet,že navádím,ale tak to není,prostě už to beru tak jak to je.

Až si pro ně přijede - zeptej se před ním, kde chtějí být o víkendu  smile par


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#57 3. 9. 2008 11:06

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Manžel a moje kamarádka

BM taky vodil první rok malého k babičce. A mi to vůbec nevadilo. Bylo to lepší, protože si nejprve musel zvyknout na to, že už nejsme s tatínkem spolu a až pak se mohl seznamovat s jeho přítelkyní. V tom bych takový problém neviděla.

Po tom co píšeš si myslím, že bude nejlepší, aby jsi děti vzala k odborníkovi. Tak malé děti si totiž jen tak nevytvoří odstup od tatínka. je třeba zjistit co se děje, dokud nebude pozdě.

Není tady

 

#58 8. 9. 2008 2:24

Kuba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 10. 2007
Příspěvky: 269

Re: Manžel a moje kamarádka

Santala napsal(a):

Až si pro ně přijede - zeptej se před ním, kde chtějí být o víkendu  smile par

A pokud odpovědí, že u ní, tak to jako bude znamenat, že je k tomu nenavedla? dumbom kapitulation

Tohle je velmi obtížná situace, protože bohužel je dost matek, které po rozvodu rády použijí děti jako zbraň proti jejich otci (a nemusí to vůbec být vědomé). To, že dítě tvrdí, že s tatínkem být nechce prostě neznamená, že to má ze své hlavy. Samozřejmě, že to tak může být a věřím, že v tomto případě je - jen říkám, že to nic nedokazuje... Podle mě by bylo nejlepší vzít kluky k dětskému psychologovi a tam žádat pomoc s tím, aby přijali to, že budou občas u táty... jednak to pro ně pravděpodobně bude do budoucna jen dobře a navíc vedlejší efekt bude ten, že psycholog bude moci v případě potřeby dosvědčit, že kluky proti jejich otci neštvala a naopak se snažila, aby se s ním stýkali...

Není tady

 

#59 8. 9. 2008 8:04

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Manžel a moje kamarádka

Souhlasím s tebou Kubo. Ony ty matky, co štvou své děti proti jejich otci, si neuvědomují, že ubližují svým dětem. Nejvíc to zasáhne je a jednoho krásného dne se jim to třeba všechno vrátí.

Měly by si uvědomit, že se to prostě stává. Lidé se scházejí a rozcházejí. A to, že nám vztah s jejich otcem nevyšel přeci neznamená, že pro ně už není táta. Byl, je a bude. Jsou to dva rozdílné vztahy a využívat děti jako zbraň....fuj.

Není tady

 

#60 9. 9. 2008 12:56

překvapená
♥♥-----
Registrovaný: 7. 9. 2008
Příspěvky: 35

Re: Manžel a moje kamarádka

Dobrý večer Nado, jsem velmi překvapená, co se tady dočítám, protože je víc než jasné, že pokud se něco takového v rodině stane, má to samozřejmě dvě strany. Takže není to jen jednostranná záležitost. Nehledě na to, že ne všechno co tu píšete je pravda, nebo spíš sem nenapíšete všechno. V člověku, který se rozvádí a cítí se zrazen svým druhem, se kterým má něco a u vás dvou toho nebylo málo, je pouze pomsta. A škoda že většina matek a žen používají děti jako zbraň. Bohužel ne jeden člověk co vás zná to z vás tak cítí. Kde je psáno co se dělo jiného okolo vašeho rozchodu, proč se k vám kamarádi otočili zády protože svým chováním ke svému okolí a neustálými výčitky a ponižováním sebe sama jste je nepřímo donutila aby se přiklonili k manželově straně. Kde jste napsala že manžel přes své chyby se k vám vzorně choval celou dobu, staral se o vás od svých devatenácti let.. kde je napsáno, že co jste od života chtěla to jste dostala. Kde je napsané, jakou k vám měl úctu a jak vás víceméně na slovo poslouchal. Jaký jste měli spolu krásný život, v dobrém i zlém stál při Vás, kdykoliv jste si mohla odejít o děti se vždy vzorně postaral. Kde je napsané že byl přizpůsobivý a vesměs Vám všechno odkýval. A jak plynul čas nepochopitelně pro všechny strany a přátele se od Vás odvrátil a odešel. Tohle jsou jen a pouze dohady. A taky řečeny věci jen z jedné strany. Vaše situace je opravdu těžká, ale vy jste s dětma sama nezustala protože kdykoliv budete potřebovat mužete se na svého BM obrátit - neodmítne. Jen je potřeba zvážit co zveřejňovat a co ne!! Nikdy totiž nevíte kdy a kdo si to přečte i z těch co Vás znají.

Není tady

 

#61 9. 9. 2008 13:18

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Manžel a moje kamarádka

No to teda zírám. zajímalo by mě, jestli to tady napsal někdo jen tak nebo Nastasju opravdu zná.

A je to tak nebo tak..... minulost je minulostí a s ní pracovat nejde. Jde pracovat pouze s přítomností. A přítomnost je taková, že ti dva dospělí lidé rozcházejí a každý si půjde svou cestou. Už tak je to pro ně a děti těžké, takže je na čase se pevně postavit a udělat to jednodušší a lehčí.

Neházet jeden na druhého špínu, neubližovat si a zachovat se fér i když to bude znamenat, že ten krok musím udělat první. Ale hlavně vysvětlit dětem, že se pro ně nic nemění. Jen to, že teď bude tatínek bydlet jinde, ale že je má stejné pořád rád.

Pokud tohle zvládnete oba ..... jste už dospělí a jednoho dne za to budete na sebe hrdí wink

Není tady

 

#62 9. 9. 2008 13:22

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Manžel a moje kamarádka

No. každý příběh má dvě stránky, to jo.  Ale z předchozího příspěvku od Překvapené není jasné v jaké pozici je pisatelka - známá, přítelkyně manžela, tchyně...... On totiž tu situaci každý vidí po svém.
Pokud by manžel byl takový dobrák a Nastassja ( asi to bude o ní, že va) taková ulítostněná troska, měl by býval už dávno zachytit signálky, že je něco v čoudu a snažit se spolu s ní svůj partnerský a potažmo rodičovský život vylepšit.....  Pokud dá chlap přednost kamarádce, milence, utěšitelce- znamená to, že chyba byla u obou, nejen u jedné strany... Bohužel. Ale v horší pozici si myslím je momentálně Nasta- její manžel může  začít vpodstatě hned nový život,pokud na tom starém nechce zapracovat. Ona má dvě závažíčka a mateřskou- to je dost velký handicap pro  vytrvalostní běh životem......

Upravil(a) zuzi777a (9. 9. 2008 13:23)

Není tady

 

#63 9. 9. 2008 13:24

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Manžel a moje kamarádka

napsala to překvapená kamarádka z bazénu?


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#64 9. 9. 2008 13:27

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Manžel a moje kamarádka

z jakého bazénu ? Jessika, prosím o  vysvětlení.... va

Není tady

 

#65 9. 9. 2008 13:28

Nabuko0
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 9. 2008
Příspěvky: 758

Re: Manžel a moje kamarádka

Musím říct, že příběh Nastasji sleduji také. Zatím je to hrozně moc o emocích. Také jsem takové cítila a s odstupem času mnoho svých kroků a výroků hodnotím jako přehnané a ukvapené. Jsem už o něco dál a hledám chyby v sobě. Tedy, teď jsem ve stádiu, kdy je hledám hlavně v sobě a můj BM je pro mě v podstatě svatý. smile

V každém případě, Překvapená je zřejmě z okruhu Natašiných známých a proto to vidí z více stran. Zajímalo by mě, jak by se vyjádřili k mým příspěvkům zde naši známí nebo dokonce "naše" milenka. Poslední dobou se můj BM chová značně hystericky, huláká na mě bezdůvodně do telefonu (když má milenku v zádech), pak přijede a chová se velmi dobře. Štve mě to moc, protože mám pocit, že se snaží před svojí partnerkou vyvolat dojem, že jsem vážně magor a psychopat a hysterka. Tudíž věřím, že naše slečna by sem napsala hodně podobnou sta o tom, proč ode mě manžel odešel (a nebyla by to zřejmě úplná pravda, protože tu známe jen my dva).

Není tady

 

#66 9. 9. 2008 13:42

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Manžel a moje kamarádka

Nabuko, prosím, mám takový technický dotaz- jakto, že mᚠ jiný nick? s nulou ( nebo snad je to velké O)??
Je mi jasné , že tu nejsi ode dneška, tak proč ti zmizel starý nick?

Není tady

 

#67 9. 9. 2008 13:42

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manžel a moje kamarádka

zuzi777a napsal(a):

No. každý příběh má dvě stránky, to jo.  Ale z předchozího příspěvku od Překvapené není jasné v jaké pozici je pisatelka - známá, přítelkyně manžela, tchyně...... On totiž tu situaci každý vidí po svém.
Pokud by manžel byl takový dobrák a Nastassja ( asi to bude o ní, že va) taková ulítostněná troska, měl by býval už dávno zachytit signálky, že je něco v čoudu a snažit se spolu s ní svůj partnerský a potažmo rodičovský život vylepšit.....  Pokud dá chlap přednost kamarádce, milence, utěšitelce- znamená to, že chyba byla u obou, nejen u jedné strany... Bohužel. Ale v horší pozici si myslím je momentálně Nasta- její manžel může  začít vpodstatě hned nový život,pokud na tom starém nechce zapracovat. Ona má dvě závažíčka a mateřskou- to je dost velký handicap pro  vytrvalostní běh životem......

Asi fajčiaca milenka, kto iný? Inak, je fakt, že asi KAŽDÝ príbeh má dve strany mince - môj bývalý by určite tiež porozprával o mojich chybách - aj keď dnes už vraj spomína s notalgiou; ale v čase rozchodu by si odo mňa pes kôrku nevzal... A ani Nastasjin manžel asi nie je zločinec, ale je fakt, že odchádza ON, a to znenazdania(pre Nasti) a od detí... ostatné nevieme. A tipujem, že to nevie ani prekvapená, len napíše, čo počula z druhej(tretej, štvrtej) ruky. Alebo že by svokra, od začiatku nešastná zo svojej nevesty("Ja som ti hovorila, že s XY by si bol šastnejší...")?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#68 9. 9. 2008 13:46

x62358
Host

Re: Manžel a moje kamarádka

No překvapená jim k tomu jejich vztahu - myslím Nastasji a manžela nesvítila....., leda že by to byla ona, která vzala reflektor....v bazénu.

 

#69 9. 9. 2008 13:46

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Manžel a moje kamarádka

Te´d mi to seplo s tím bazénem!!!  Ale ještě předtím jsem přemýšlela, jak to , že Selima ví, že přítelkyně kouří....  dumbom  Musela jsem si poposednout by mi  neskřípalo ve vedení......big_smile

Není tady

 

#70 9. 9. 2008 14:02

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Manžel a moje kamarádka

zuzi777a napsal(a):

Te´d mi to seplo s tím bazénem!!!  Ale ještě předtím jsem přemýšlela, jak to , že Selima ví, že přítelkyně kouří....  dumbom  Musela jsem si poposednout by mi  neskřípalo ve vedení......big_smile

njn, to se stává... smile
my vždycky říkali - ty mᚠale bohatý rodiče wink


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#71 9. 9. 2008 14:08

5ka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 131

Re: Manžel a moje kamarádka

Je pravda, že mince má dvě strany. Ale je fakt, že "překvapená" se tu projevila jako Nastasjina nepřítelkyně. kapitulation Holky hlavně tu na sebe nehažte špínu a spitujte si každá své svědomí. kapitulation
Nastasja a její děti jsou opravdu v nelehké situaci a už je jedno, čí je to vina. Je lepší už vinu ani nehledat. Lepší je hledat řešení, jak uchránit děti stresu a o to by se měli postarat všichni zainteresovaní!!! I ta kouřící kamarádka!!!  Pro boha: ty děti za to nemohou, že si chce někdo vyřizovat účty!!!!!


http://b5.lilypie.com/Bzlpp2.png  http://b3.lilypie.com/rqY6p2.png

Není tady

 

#72 9. 9. 2008 15:42

Vanda
Host

Re: Manžel a moje kamarádka

překvapená napsal(a):

Kde jste napsala že manžel přes své chyby se k vám vzorně choval celou dobu, staral se o vás od svých devatenácti let.. kde je napsáno, že co jste od života chtěla to jste dostala. Kde je napsané, jakou k vám měl úctu a jak vás víceméně na slovo poslouchal. Jaký jste měli spolu krásný život, v dobrém i zlém stál při Vás, kdykoliv jste si mohla odejít o děti se vždy vzorně postaral. Kde je napsané že byl přizpůsobivý a vesměs Vám všechno odkýval.

...mám pocit, že paní Překvapená tu jen popisuje bývalé fungující manželství. Jo, jistě to tak všechno mohlo fungovat, a stejně jistě by se dalo hodně napsat i o Nastasjině přínosu pro manželství, že třeba dobře vaří, je s ní zábava, nijak manžela neomezovala, a co já vím....
To ale BYLO, a teď je teď. Teď je Nastasja v situaci, kterou nechtěla, trošku jde do neznáma, má strach z budoucnosti...její možná nestandartní chování (co je ale v tomhle pádě standartní chování?)bych dokázala pochopit, pokud takové nějaké bylo, jak paní Překvapená naznačuje. Snadno se odsoudí, pokud to někdo sám neprožije.

Upravil(a) Vanda (9. 9. 2008 15:46)

 

#73 9. 9. 2008 15:56

x62358
Host

Re: Manžel a moje kamarádka

Jo jo Vandi, která z nás se nechovala nestandartně lol Já teda jo, pyšná na to nejsem. Ale přesně jak píšeš, lehko se to odsoudí, když v takové situaci paní překvapená nebyla a dost možná kouká dalekohledem z druhého břehu.

 

#74 9. 9. 2008 16:03

Suzie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 8. 2006
Příspěvky: 410

Re: Manžel a moje kamarádka

Nevím proč, ale mám dojem, že paní Překvapená je Nastina tchýně.

Není tady

 

#75 9. 9. 2008 16:43

5ka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 131

Re: Manžel a moje kamarádka

Já si zase myslím, že je to ta fuckyou "kamarádka", ale mohu se mýlit.


http://b5.lilypie.com/Bzlpp2.png  http://b3.lilypie.com/rqY6p2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů