Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 14. 8. 2008 22:11

5ka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 131

Re: Manžel a moje kamarádka

vidím, že už jsi v tom správném rozpoložení - hlavně si nepřestaň věřit


http://b5.lilypie.com/Bzlpp2.png  http://b3.lilypie.com/rqY6p2.png

Není tady

 

#27 15. 8. 2008 13:23

REŇAS
Host

Re: Manžel a moje kamarádka

smile Natasji,když ty jsi mu poslala peníze,nezapomeň,že i on by měl "poslat" pro Tebe a kluky na živobytí,jídlo..oblečení..atd.  To by ho to vyšlo,sakra dobře..Je to jeho povinnost,to buď také nekompromisní,a je ti,už jakkoliv ouvej. Jinak,nezlob se,zajímal,mě názor chlapa na tu vaší věc,tak jsem se zeptala svého manžela,co on nato,snad promineš..a shodli,jsme se natom,že člověku se může stát,že ujede..zblbne v manželství. Ale vyjádřil se k tomu,že něco takového předvádět v tom bazénu před tvýma očima,ale hlavně! před zraky vašich dětí,tak to udělá jen bezcharakterní hovado..a kté rádoby kamarádce bezkomentáře..,bohužel mám nato stejný názor.. No a pak se sebere a jde..ze dne na den,tomu já říkám "charakter" Promiň.. tak to prostě cítím. Přeji hodně sil a nedej se. Stále má vůči vám,určité závazky. pussa

 

#28 20. 8. 2008 17:25

REŇAS
Host

Re: Manžel a moje kamarádka

smile Natasji,tak,co je nového,jak to zvládáš( nebo  jak to pokračuje) a co kluci??

Upravil(a) REŇAS (20. 8. 2008 17:26)

 

#29 20. 8. 2008 21:31

nastasja
♥------
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 21

Re: Manžel a moje kamarádka

Ahojky,nic moc pořád stejně,už mám 15 kilo dolů,dělá jen samé problémy,neví co chce,chvíli je to tak,potom zase jinak,tak dosud nevím,ale dal mi návrhy jak by si to představoval s bytem,jedna varianta je,že mu by zůstal 3+1 a já bych si vzala její 1+1,tak to jsem se mu vysmála do očí,jestli je normální,jak vůbec může něco takového z úst vypustit a jak vůbec může čekat,že bych to vzala,nakonec asi přepíšeme byt na kluky,on bude platit hypošku a já inkaso,jedíné co se mi nelíbí,že tu budeme mít oba dva věcné břemeno,tak že se vlastně může kdykoliv vrátit,ale kdyby to břemeno nebylo,tak si vezme veškeré vybyvení bytu,a já na mateřské nemám za co koupit vybyvení do bytu,tak mi nezbyde nic jiného,než na to přistoupit,ale moje podmínka je,že se byt přepíše na kluky i s veškerým vybavením,tak aspoň tak,on nic nebude mít a ještě bude platit klukům hypotéku,klukům ani nechybí,vůbec se po něm neptají,jen jsou úplně jiní,ten starší je teď strašně lítostivý a uzavřel se do sebe a ten malý,zase na mě visí od rán a večera a v noci spí na mě,a ze spaní volá maminko nikam nechoď.Pořád zatím mele(můj manžel zatím ještě) o bytu,ale ještě vůbec nemáme jak děti a výživné,to už jsem mu říkala několikrát,že provní jsou děti,výživné a majetek na konec,někdy až i po rozvodu,vůbec neví co chce a co má říkat,nedívá se mi ani do očí,a nejraděj by všechno řešil přes telefon a to ještě,abych mu volala já,nejsem padlá na hlavu,ještě nejím a nespím,protože mě vždycky tak vytočí,že se nechci hádat a pak nad tím vším přemýšlím.

Není tady

 

#30 20. 8. 2008 21:53

5ka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 131

Re: Manžel a moje kamarádka

holka, ti chlapi jsou divní. Nejradši by byli, kdyby se všechny problémy vyřešily samy.  Ale jen a se vytrestá a pořádně se v tom vymáchá, když to dopustil. Je mi líto tvých dětí. Sama jsem na mateřské a vím, jak jsou ti čumáčci citliví a v tvém případě je to jistě o hodně horší. Držím pěsti, aby jsi měla sílu a na děti přelívala spíš tu pozitivní energii. Musí to být strašná situace i pro ně, i když to na nich není na první pohled znát. pussa hjarta hjarta  BUĎ SILNÁ - kvůli nim hjarta hjarta


http://b5.lilypie.com/Bzlpp2.png  http://b3.lilypie.com/rqY6p2.png

Není tady

 

#31 20. 8. 2008 22:21

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Manžel a moje kamarádka

Nastasjo - zajdi se někam poradit s tím majetkem, nevím zda tohle je zrovna dobré řešení. Jinak mᚠpravdu - když už, tak prvně se řeší děti, pak rozvod současně se SJM.
A přečti si znovu, cos napsala o dětech. On jim nechybí? Ani se po něm neptají ..... ale chování je úplně jiné ...... je ti doufám jasné, že děti tu krizi vnímají naopak velmi dobře.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#32 20. 8. 2008 23:02

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Manžel a moje kamarádka

Nastasjo- souhlasím plně se SAlen-  zajdi  na radu.  Zkus to třeba i tady na fóru. To  co píšeš  mi nepřijde šastné řešení. A jako první bych okamžitě podala návrh  k soudu na výživné, pokud se  s Tebou o tom nechce bavit. Pokud jsi na mateřské  má vyživovací povinnost nejen k dětem ale i k tobě. To že mu ze svého ještě dᚠna hypotéku je ulítnuté.... Myslím, že pokud je zaměstnanec a vyměří mu platby , nebudeš sice juchat, ale na přežití to bude....
Děti  moc lituju, můj synek přestal při mém rozvodu úplně mluvit. A teprve po  roce se začal zas měnit k lepšímu.  Ještě nedávno mi připomněl jak  to jako malý blbě nesl.... To by pak fakt  jeden brečel, když nemůže nic víc , než se snažit zmírnit  trápení v té dětské dušičce.......

Není tady

 

#33 21. 8. 2008 8:16

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Manžel a moje kamarádka

nastasja napsal(a):

...a já na mateřské nemám za co koupit vybyvení do bytu,... ,.

pokud vám nechá sporák, pračku a lednici... a ještě postele...což by měl, když se starᚠo vaše děti...
tak , myslím, ostatní vybavení  není tak důležíté - to nejlepší vybavení jsou ti dva rošáci (a to on nemá !!!)

nastasja napsal(a):

....klukům ani nechybí,vůbec se po něm neptají, ... jen jsou úplně jiní,ten starší je teď strašně lítostivý a uzavřel se do sebe a ten malý,zase na mě visí od rán a večera a v noci spí na mě,a ze spaní volá maminko nikam nechoď. ,.

když si to přečteš znovu, tak uvidíš , co jsi napsala
... nyní musíš být ty ta rodinná kotva - hodně síly hjarta

nastasja napsal(a):

....
...,nedívá se mi ani do očí,a nejraděj by všechno řešil přes telefon a to ještě,abych mu volala já,.

Jasně, že nedívá - má špatné svědomí - už ho to dohání  dumbom
Natasjo - prosím, teď zapomeň na boj a řeš jenom jenom děti - je průšvih a od toho je třeba kluky chránit
Jednak ti to pomůže v tom, že nebudeš myslet na to zlé a za druhé kluci potřebují tvojí sílu.
Fňukat můžeš tady (budeme hajcat smile ) , ale doma je třeba být nad věcí !
Papa, a se vám daří moc hezky (v rámci možností)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#34 21. 8. 2008 8:34

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Manžel a moje kamarádka

Nastasjo, tvé děti !!!!  Ještě jednou o nich popřemýšlej. Jestli se takhle změnili, něco se děje a je třeba s tím co nejdřív něco udělat. Jinak by se jejich stav mohl zhoršit.

Musíš nabrat hromadu síly, pořádně se nadechnout a promluvit si s nimi. To bude pro začátek to nejlepší. Neříkat před nimi o tátovi nic špatného (je to přece jenom jejich táta, by se teď k tobě chová takhle), podržet je a povzbudit, že všechno bude dobré. Vysvětlit jim, že pro ně se mění jenom to, že tatínka neuvidí každý den, ale budou jej navštěvovat. A hlavně, že oni za nic nemůžou.

Je to těžké, ale ty to zvládneš.

Není tady

 

#35 21. 8. 2008 8:58

REŇAS
Host

Re: Manžel a moje kamarádka

smile Ahojky natasji,no tak opravdu ti není co závidět a mᚠtu situaci těžkou,musíš se stím srovnávat ty a ještě i děti. Natasji,já si také myslím,že jsou už náznaky u dětí,že to začli dosti vnímat,hlavně se te´d zaměř na ně,já si také myslím,že opatrný rozhovor s dětma o té situaci,která nastala by byl na místě nebo klidně vyhledej i pomoc odborníka,pokud by se to začalo zhoršovat nebo byste to těžko zvládali-psychicky. Už to,že tak letíš s váhou dolů,není dobré,mysli na kluky,jsi teď jejich jediná jistota. par Potom,o té finanční situaci bych se také zašla pak poradit,protože,jak tu někdo psal,on pracuje,kdežto ty si na mateřské a stále má vůči vám a klukům nějaké povinnosti,včetně vyživovací.. Rozhodně bych uvažovala o tom,že by tě někdo u soudu zastupoval,pokud manžel podá žádost o rozvod..něco by to asi stálo,(třeba by ti půjčil někdo z rodiny..)teda záléží i natom,jak by to asi dopadlo.. No,to je zatím předčasné. No,jinak o tom jeho svědomí by se dalo diskutovat..,že je to vše díky němu to asi ví,ale jeho přístup je ubohý.. A vůbec od té doby viděl se s klukama?? Natasji přeji hodně síly pro tebe i kluky,myslím,že teď budou potřebovat prožívat i nějaké hezké chvíle s tebou..nevidět jen utrápenou mámu i když věřím,jak to musí být těžké,jednoduše se to tady píše,ale zvládat to musíš ty..opatruj se natasji,už kvůli klukům pussa

 

#36 21. 8. 2008 12:58

nastasja
♥------
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 21

Re: Manžel a moje kamarádka

Ahojte,když se vrátím k těm dětem,jelikož on je živnostník,tak jezdil ráno do práce a vracel se večer,tak stejně kluci byli celou dobu se mnou,já s němi mluvím pořád,ten starší to chápe,ale teď se tak nějak bouří,čekám,že se to zlepší jak půjde do školy,byli s ním,ale jen dva dny,a navíc byli u jeho mamky,takže o ně bylo dobře postarané,pak si je bral ještě ze čt na pá,ale malý bečel,že chce maminku,tak toho dovezl,druhý dostal horečku a toho mi dovezli známí,protože byli na soukromém rybníku kdy se zavírá v určitou hodinu brána,potom vykládá jak mu jde o kluky,už se radím s právník,tak chceme,aby tam nebylo to břemeno,jen on bude platit hypo a já sipo,tím pádem si vezme vybyvení,říkal,že veškeré,tak mosím nějak s mamkou a bráchou pořešit,jesli by mi na nové půjčili,starší jede v sobotu na tábor a malého si bere na víkend,opět k jeho mamince,páč by mu nic neuvařil,když to neumí.Tak se domlouváme s holkama,že si půjdeme asi sednout. Dneska na ně čekal u baráku,řekli si pár slov a na jeho otázku jestli mu dají pusu ,tak oba né,mi dáváme mamince.Tak uvidím,když jsem se ho ptala,kdy mi dojde dopis,z bodami,tak řekl,že v neděli to probereme,tak nevím,nějak mi přijde,že sám neví jestli ten rozvod chce nebo né.

Není tady

 

#37 21. 8. 2008 13:01

nastasja
♥------
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 21

Re: Manžel a moje kamarádka

Na radu jsme byli u psycholožky,tam mu jasně řekla,že se kluci o ní a s ní mají ozvědět a setkat minimálně půl roku po rozvodu,ale minimálně,tak to on musí dodržet,ví,že kdyby to nedodržel tak je ztratí oba dva a to on nechce.

Není tady

 

#38 21. 8. 2008 13:11

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Manžel a moje kamarádka

nastasja napsal(a):

...,tak nevím,nějak mi přijde,že sám neví jestli ten rozvod chce nebo né.

a co ty? ty chceš?
a je vůbec třeba se teď rozvádět?
nemohli byste nějaký čas žít odděleně ?


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#39 21. 8. 2008 13:32

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Manžel a moje kamarádka

Nastassja - pokud on se už s někým radil, bude s rozvodem váhat- moc dobře se totiž už mohl dozvědět, že by se mu to "nevyplatilo" . Zní to hrozně, ale on když si spočítá, co by vám po rozvodu musel dávat, radši bude protahovat čas do rozvodu... Vím o čem mluvím, mám dvě kamarádky , které prošly stejnou situací.. usch
Určitě trvej na výživném a dohodě o péči  HNED- ostatní věci ( majetkové vyrovnání) počkají. Mohlo by se ti totiž stát, že ač o děti nepečuje, začne po " dobré radě " od  někoho usilovat o svěření do vlastní péče a pak bys teprve zažila ty i děti peklo....

Není tady

 

#40 21. 8. 2008 14:27

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Manžel a moje kamarádka

Já bych ještě dodala k tomu psaní od Zuzi - že o svěření dětí do péče a o výživné na děti a také na sebe, jako na manželku, můžeš podat i když budete stále v manželství. Nemusíte se rozvádět hned a rychle. Je docela možné, že  tím, že odešel ti nastaly finanční problémy. O výživné na manželku můžeš žádat dokonce i po rozvodu, pokud tvá situace vyžaduje potřebu (třeba pokud manžel-BM podniká a de facto byl živitelem a ty si byla doma s dětmi), Samotná ženská s dětmi hledá práci tížeji, takže i toto se vše zohledňuje. smile


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#41 21. 8. 2008 14:54

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Manžel a moje kamarádka

Zklamaná napsal(a):

Já bych ještě dodala k tomu psaní od Zuzi - že o svěření dětí do péče a o výživné na děti a také na sebe, jako na manželku, můžeš podat i když budete stále v manželství. Nemusíte se rozvádět hned a rychle. Je docela možné, že  tím, že odešel ti nastaly finanční problémy. O výživné na manželku můžeš žádat dokonce i po rozvodu, pokud tvá situace vyžaduje potřebu (třeba pokud manžel-BM podniká a de facto byl živitelem a ty si byla doma s dětmi), Samotná ženská s dětmi hledá práci tížeji, takže i toto se vše zohledňuje. smile

Skoro s tebou souhlasím jak jsi věc podala. Výživné na manžela se podává toliko po rozvodu manželství, ale za trvání manželství může být podán návrh ve smyslu ustanovení § 19 odst. 3 zákona o rodině, kdy nehradíli druhý manžel náklady na společnou domácnost (včetně poskytování nákladu na výživu rodiny /zkratkou řečeno/) tuto výši určí soud. V obecné rovině však /až na ty tituly a ostatní právní ustanovení tj., pojmy atd/ mᚠpravdu.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#42 21. 8. 2008 14:54

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Manžel a moje kamarádka

JJ, Zklamaná má pravdu. Právo na výživné ti nastává v momentě, kdy již nežijete ve společné domácnosti. V případě, že ti ho nebude dávat, můžeš při rozvodu žádat o jeho zpětné uhrazení wink

Mě ale opravdu více trápí tví kluci. Tatínka zavrhli i když se on snaží. Proč? Nejsou v prostředí, kde se na něj neustále nasazuje nebo o něm zle mluví? Ony totiž děti slyší i to, co my si myslím, že neslyší.

Není tady

 

#43 21. 8. 2008 15:27

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Manžel a moje kamarádka

Kuřátko napsal(a):

JJ, Zklamaná má pravdu. Právo na výživné ti nastává v momentě, kdy již nežijete ve společné domácnosti. V případě, že ti ho nebude dávat, můžeš při rozvodu žádat o jeho zpětné uhrazení wink

Mě ale opravdu více trápí tví kluci. Tatínka zavrhli i když se on snaží. Proč? Nejsou v prostředí, kde se na něj neustále nasazuje nebo o něm zle mluví? Ony totiž děti slyší i to, co my si myslím, že neslyší.

Jde dle mě o ztrátu otce, jako člověka nikoli o jeho působení na syny.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#44 21. 8. 2008 18:32

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Manžel a moje kamarádka

Kuřátko napsal(a):

JJ, Zklamaná má pravdu. Právo na výživné ti nastává v momentě, kdy již nežijete ve společné domácnosti. V případě, že ti ho nebude dávat, můžeš při rozvodu žádat o jeho zpětné uhrazení wink

Mě ale opravdu více trápí tví kluci. Tatínka zavrhli i když se on snaží. Proč? Nejsou v prostředí, kde se na něj neustále nasazuje nebo o něm zle mluví? Ony totiž děti slyší i to, co my si myslím, že neslyší.

Kuřátko, nejsem si sice jistá, ale myslím, že může žádat o výživné na manželku i když mají společnou domácnost.


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#45 22. 8. 2008 16:03

nastasja
♥------
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 21

Re: Manžel a moje kamarádka

Nic se jim neříká,když jsou se mnou,před němi o něm nemluvím,jen říkám,že je má rád,ale starší na to,kdyby je měl rád je tu s námi, s nikým o něm nemluvím,ale byli pořád se mnou od rána do večera,ho za celý den viděli tak možná hodinu ráno,když je vezl do školky a hodinu večer,než se okoupal najedl a šel na pivo,tak proto,já se jim snažím vysvětlit,že je má rád,ale děti nejsou hloupé,když ho vidí tak zvolají taka,řeknou pár slov a pak ahoj a jdou.tak nevím,na sociálce mi právě řekli,že nárok na dávky je po 3měsících,kdy ho vyškrknou ze společné domácnosti,nevím,zitra si bere malého do neděle a v jak ho doveze,tak to prý vše proberem,ale to už slyším po druhé a pořád nic,starší jede zitra na tábor,tak uvidím co z něj vyleze,a pak vám písnu co a jak.

Není tady

 

#46 24. 8. 2008 10:50

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Manžel a moje kamarádka

My jsme tuhle dohodu udělali k prvnímu listopadu (i díky Pisatelovi smile). Bylo tam stanoveno výživné na dítě, výživné na mě, platby na byt, na auto, pojistky, rozdělení hotovosti na účtech, akcie apod. V lednu BM podal žádost o rozvod, kam jen doložil tuto naši dohodu. Podle té nás i ve finále rozvedli - jen se to muselo rozložit do dvou - svěření do péče a majetek.

Není tady

 

#47 24. 8. 2008 16:19

nastasja
♥------
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 21

Re: Manžel a moje kamarádka

Zdravím,tak malého mi dovezl už včera večer,strašně plakal,že chce jít za maminkou,byla jsem ráda,že je doma,ale po dlouhé době jsme si chtěli jít s holkami sednout,tak z toho nic nebylo,chtěl ho hlídat tady,ale nechtěla jsem,aby pak někde řekl,že hlídal malého a já se šla bavit,mluvial jsem s ním a když jsem ho viděla,jak je utrápený,zničený a nešastný,bylo mi ho aj líto,člověk když je zamilovaný tak září a je veselý a jsou mu problémy jedno,ale on je zcela opačně,řekla jsem mu,ale že to tak nejde,aby když je má mít,tak aby mi je vždy večer dovezl,že vůči mě je to nespravedlivé,aby on měl všechny večery volné a děla si co chtěl a já byla pořád doma,že už tak se vzdal té odpovědnosti,on na to,že ví,že ho to strašně mrzí,že je mu to líto,že nad tím pořád přemýšlí,tak vůbec nevím co si o tom mám myslet.opravdu,si myslím,že zamilovaný člověk jen září a je šastný,ale on je praví opak,poraď te mi kolik si tak mám říct o přídavky na děti,když je živnostník,nemám představu.Moc děkuji

Není tady

 

#48 25. 8. 2008 8:11

Nabuko3
♥------
Registrovaný: 25. 7. 2008
Příspěvky: 15

Re: Manžel a moje kamarádka

Můj BM tedy rozhodně doma nezářil. Zářil v její přítomnosti. V mé se tvářil ustaraně, utrápeně, no jak píšeš ...

My jsme si alimenty stanovili dohodou. Napsala jsem položky jako jídlo, oblečení, pleny, v budoucnu koníčky apod. Sečetli jsme to a zaokrouhlili. Záleží samozřejmě na finančních možnostech Tvého manžela. A taky na tom, zda se budete rozvádět dohodou nebo zda bude alimenty stanovovat soud. Pokud soud, tak je to myslím cca 2,5 tisíce na dítě. Ale záleží na prokázaných příjmech a výdajích, věku dítěte atd.

Není tady

 

#49 1. 9. 2008 23:05

nastasja
♥------
Registrovaný: 13. 8. 2008
Příspěvky: 21

Re: Manžel a moje kamarádka

Dobrý večer holky,tak nic nového u mě není,jen to,že už to bude brzy měsíc co se můj ctěný odstěhoval,a to mi ještě nedošel ani dopis od jeho právníka,i když tvrdí,že ho již má,tak nevím jestli jo nebo né,navíc starší syn dnes šel poprvé do školy a on se nešel ani podívat natož ho do té školy doprovodit,i když mu to slíbil,prý musí být v práci,aby měl peníze,ale paradox je,že zitra má volno,tak asi to o něčem svědčí,na to jak vykládá jak kluky miluje,a že jsou u něj na prvním místě,tak mě napadá,jestli je to vůbec pravda,novinka jak,že jeho slečna mi začíná říkat co můžu dělat a co né,no to je co,tak je asi hodně pod pantoflem ten můj ctěný,ale chtěl to tak tak to má,jinak okolí mě chválí jak jsem šikovná,jak vypadám dobře a jak to zvládám dobře se starat o kluky,po tom co jsem slyšela jak vykládá,že jsem neschopná matka, nevařím a neuklízím a o kluky se nestarám,tak jsem mu a jeho rodině,řekla,že se divím,že za těch sedm let mě nenahlásili na sociálku,když jsem neschopná matka,když jsem to říkala známé ze sociálky,tak mi řekla dobře jsi jim to řekla,prostě se snaží to všechno hodit na mě,aby on nebyl ten špatný,že mě podváděl s ní a opustil rodinu se dvěmi malými dětmi a na víc,když jde starší do první třídy,tak pořád čekám na ten dopis a ono nic,nevím teda co z toho bude,dneska jsem byla na právní ochraně dětí,poradit se jaké mám možnosti a sama paní mi řekla,že co se dozvěděla,že se neodstěhovat se všemi věcmi,ale defakto jen s pár a kartáčkem na zuby,tak ji to připadá,že neví co chce,a jestli to nebude jen nějaký letní románek,vůbec nevím jak dál,už nemám sílu s ním všechno řešit po telefonu,tak mi poradila,a mu neberu telefony a neodpovídám na sms,a ho to přimutí dojet a začít mluvit osobně.Moc děkuji za vaše podpory,ale člověk v ten okamžik neví co má dělat a tak když se najdou lidičky se stejným živůtkem a řeknou jak to měli oni,tak to trochu pomůže.Díky

Upravil(a) nastasja (1. 9. 2008 23:10)

Není tady

 

#50 2. 9. 2008 8:43

jája-pája
♥♥♥♥♥--
Místo: pražák jako poleno :)
Registrovaný: 1. 12. 2007
Příspěvky: 623

Re: Manžel a moje kamarádka

nastasja já nevím jak ti poradit, já se v tom plácám - ale můj manžel se chová slušně, je doma peníze nosí .... tak se snažím zpracovat svoje ego.
Musíš to vyřešit...na dopis bych nečekala a došla na sociálu a podala žádost o svěření dětí do péče a určení výživného. Tím musíš začít.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů