Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 8. 2008 8:55

Leri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: střední Morava
Registrovaný: 16. 4. 2008
Příspěvky: 1011

Pouští se prsu

Andrejka při kojení někdy třepe hlavou, odtahuje se a následně brečí. Nevím, co ji to popadá. Nevíte co s tím?


Co mě nezabije, to mě posílí.

Není tady

 

#2 12. 8. 2008 9:14

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Pouští se prsu

Leri, tohle mala drive mela porad, ted obcas, a prijde mi, ze ji jak jí, a zaroven to jejich telicko travi(hodne deti malych tedy kaka pri jidle)bolí bříško víš. Aspon to si myslim ja.... JInak může to být i třeba rychlým nebo pomalým tokem z prsu, o množství mléka asi sama víš, jestli je nebo není.
Teď zase se pouští a kouká po okolí, což jsem hotová, protože kojíme 3x déle.

Není tady

 

#3 12. 8. 2008 23:20

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Pouští se prsu

Taky mi to malá dělala. Nakonec jsem vypozorovala,že hlad nemá, že je přetažená, a že nemůže zabrat. Nejdřív jsem jí musela uspat, by na půl hodiny, pak se probudila a nadlábla.

Upravil(a) dusička (12. 8. 2008 23:20)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů